Shopify Vs Squarespace For eCommerce 2020 (Порівняйте зараз)

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Shopify Vs Squarespace для електронної комерції

Швидше за все, ви знаєте Shopify та Squarespace, якщо вам це вдалося далеко.

і найімовірніше:

Ви підключаєте пошукові терміни, такі як.

 • Shopify vs Squarespace
 • Shopify vs Squarespace для електронної комерції
 • Квадратний простір проти Shopify

Як би ви не дивилися на це

Ви, швидше за все, хочете порівняти ці дві для створення веб-сайту електронної комерції

Або стріляти:

Я сподіваюся, що ти є причиною, що ти потрапив сюди ��

Вся справа в тому, що вам потрібно трохи надійної інформації та даних, щоб полегшити ваше рішення

І:

Душевний спокій, що ви на правильному шляху до вибору найкращого для Вас конструктора електронної комерції.

Давайте продовжимо та розділимо тону потрібної інформації, як-от ціни, функції, програми та інше, щоб побачити, що має кожен.

В кінці:

Я дам вам короткий погляд на те, що я з цих двох можу, щоб, можливо, трохи допомогти вам ��

Contents

Початок роботи з Shopify та Squarespace

Початок роботи з квадратом

Розміщення веб-сайтів та побудови шаблонів, Squarespace легко розпочати.

Це досить інтуїтивно, і ви покроково пройдете процес, як тільки ви активуєте 14-денну безкоштовну пробну версію програми..

Команда компанії Squarespace також створила покрокову відеосерію, яка допоможе вам створити свій перший веб-сайт електронної комерції за допомогою Squarespace.

Початкова точка

Для початку вам знадобиться дійсна адреса електронної пошти. Програма Squarespace пропонує безкоштовну пробну версію 14 днів, тому розпочати її можна безкоштовно.

Ви навіть можете створити весь веб-сайт, щоб побачити, як він буде виглядати, перш ніж коли-небудь платити за хостинг або навіть доменне ім’я.

Домени доступні через Squarespace або ви можете використовувати один, куплений в іншому місці.

І наступний крок

Squarespace – це платформа стилю перетягування, яка проходить вас через більшість кроків.

Для створення магазину електронної комерції Squarespace не потрібно жодного фону кодування чи створення веб-сайту.

Якщо ви хочете налаштувати шаблони за допомогою власного кодування, Squarespace дозволяє використовувати цю опцію для кодування знайомих клієнтів..

Anddddddd

Після того, як ви ввели інформацію про свій сайт, процес створення веб-сайту електронної комерції за допомогою Squarespace починається з вибору шаблону.

У Squarespace є широкий спектр доступних шаблонів, які полегшують процес створення сайту.

Дивіться наш параграф щодо цін, щоб побачити, що коштує Squarespace після першої безкоштовної пробної версії.

Початок роботи з Shopify

Електронна комерція та розробник веб-сайтів, Shopify, дозволяє вам також легко почати роботу. Компанія пишається тим, що вона проста у використанні, з потужною системою підтримки.

Фактично,

компанія зібрала разом a безкоштовно завантажуваний путівник із покроковими інструкціями щодо початку роботи на платформі Shopify.

Слідуйте за цим, і ви матимете функціонуючий інтернет-магазин у тому, що відчуває себе ніколи.

Або один із моїх улюблених методів – також слідкувати за відео

Натисніть тут, щоб продовжити далі, головна сторінка до речі трохи відрізняється.

Простий

Це функція перетягування та перетягування для більшості опцій, тобто вам не потрібно мати фон для кодування чи створення веб-сайту, щоб створити вітрину магазину.

Якщо у вас є знання з кодування, є можливість застосувати власний код у шаблоні.

14-денна безкоштовна пробна версія

Shopify дозволяє новим користувачам розпочати з 14-денної безкоштовної пробної версії.

Щоб зареєструватися, вам знадобиться цінна адреса електронної пошти, і потрібно буде вказати назву вашого магазину.

Після надання цього Shopify запитає додаткову інформацію. Тоді це дасть вам можливість “Увійти в мій магазин”.

Натисніть на це, і він перенесе вас на сторінку адміністратора магазину Shopify. Саме звідси ви можете налаштувати магазин відповідно до потреб електронної комерції.

Придбання доменного імені

Shopify надає можливість придбати домен у їхній системі – або принести домен, який ви придбали десь із іншого.

З деякими пакунками домен безкоштовний із Shopify.

Почніть з Shopify Або Почніть свій магазин із квадратних просторів

Основні можливості для цих будівельників електронної комерції

Основні характеристики Squarespace

Squarespace має довгий перелік основних функцій, які роблять його життєздатним вибором для створення веб-сайту електронної комерції.

Індивідуальні шаблони

Угорі списку – шаблонні дизайни шаблонів Squarespace. Кожен з них розроблений сучасним способом, маючи на увазі найновіші HTML, CSS та Javascript.

На відміну від деяких інших платформ, Squarespace насправді дозволяє використовувати декілька шаблонів на одній веб-сторінці, тобто ви можете використовувати один шаблон для своєї домашньої сторінки, а інший для веб-магазину.

Хоча ця стаття зосереджена на вивченні варіантів електронної комерції, Squarespace пропонує шаблони, налаштовані на всі потреби веб-сайтів, як-от сторінки, блоги, фотогалереї, календарі та інше.

Необмежений продаж продукції

Квадратний простір дозволяє продавати необмежену кількість товарів в Інтернет-магазині.

Кожен магазин може також перелічити декілька варіантів товарів (розміри, кольори, стилі, версії тощо) та SKU, що залишає, здавалося б, нескінченні можливості для переліку товарів.

Легко перетягуйте

Функція перетягування та опускання Squarespace дозволяє легко сортувати та класифікувати продукти в бізнесі електронної комерції.

Це вигідно як для розробника інтернет-магазину, так і для відвідувачів клієнтів, яким буде легко орієнтуватися в різних списках товарів.

Простір квадрата полегшує створення інтерактивного досвіду, включаючи варіанти завантаження фотографій, відео, супутніх продуктів тощо для кожного списку предметів.

Оптимізація

Всі сайти в Squarespace оптимізовані для мобільних пристроїв, включаючи замовлення на одній сторінці.

Клієнтам буде легко робити покупки, купувати та знаходити пропозиції – оскільки Squarespace пропонує вбудовані планувальники для знижок, продажів та заохочувальних програм.

Спрощений виїзд

Клієнти будуть впевнені у своїх покупках, оскільки Squarespace дозволяє вам налаштувати замовлення на одній сторінці за допомогою власного логотипу компанії та кольорової схеми.

Послуга також може похвалитися 2048-бітним шифруванням SSL для захисту інформації, захищеної від усіх сторін.

Для оплати Squarespace обладнаний для прийому декількох форм оплати, включаючи кредитні картки, PayPal та Apple Pay.

Основні можливості Shopify

Shopify – це платформа для розробників інтернет-магазинів, створена з урахуванням електронної комерції – факт, що відрізняє її від деяких інших послуг.

Він має різноманітні переваги та особливості.

Перетягування

Послуга розроблена і в магазині перетягування магазинів, який містить понад 100 тем магазину – доступні безкоштовні та професійні версії.

Кожен дизайн шаблону та магазину оптимізований для мобільних пристроїв, тому клієнти будуть користуватися однаковим досвідом на всіх пристроях.

Маркетинг

Shopify допомагає інтернет-роздрібним торговцям легко продавати свою продукцію за допомогою вбудованих функцій SEO, автоматизованого маркетингу та вражаючої бібліотеки постійно оновлюваних навчальних матеріалів – путівників, навчальних посібників тощо.

Усі шаблони магазинів мають функціонал ведення блогів для поліпшення SEO та фірмової ідентичності для роздрібних продавців.

Варіанти оплати

Варіанти оплати за допомогою Shopify досить великі. Платформа дозволяє інтернет-роздрібним торговцям приймати кредитні картки без стороннього постачальника.

Але якщо вам цікаво прийняти альтернативні платежі, Shopify сумісний із вражаючими понад 70 зовнішніми платіжними шлюзами.

Інтеграційні скелі

Ще одна річ, яка робить Shopify унікальною – це можливість підключати та інтегрувати понад 1000 сторонніх додатків – таких як MailChimp, Xero Accounting та Kit – щоб роздрібні торговці могли керувати всіма аспектами бізнесу з електронною комерцією з одного центрального місця.

З усіма рівнями підписки на Shopify роздрібні продавці отримують необмежену кількість списків товарів та необмежену кількість файлів.

Додатково, Shopify пропонує безпеку SSL для всіх своїх сторінок, щоб забезпечити безпечний огляд усіх клієнтів.

Давайте перевіримо пропозицію шаблонів Shopify And Squarespace

Шаблони квадратних просторів

Параметри шаблону квадрата

Однією з головних особливостей, якими відомий Squarespace, є його дуже стильні, сучасні шаблони.

Шаблони прекрасні, розроблені навколо функціональності, а функції перетягування та опускання Squarespace полегшують налаштування для кожного продавця.

Організація

Шаблони впорядковані за функціональністю або метою – Інтернет-магазини, Ст & Дизайн, співтовариство & Прибуток, творчі послуги, розваги & ЗМІ, мода & Краса, їжа & Пийте, здоров’я & Фітнес, Головна & Життя, музика, фотографія та професійні послуги, подорожі & Спосіб життя та весілля.

Шаблони Інтернет-магазину

Шаблони інтернет-магазину орієнтовані на фото та орієнтовані на дійсне висвітлення продажів товарів.

За допомогою безкоштовної пробної версії ви можете створити цілу Інтернет-магазин із цими шаблонами, щоб побачити, як це виглядає, перш ніж здійснити фінансове зобов’язання.

Окреміть параметри шаблону

Варіантів шаблонів інтернет-магазину з Shopify є вдосталь. Навіть абсолютно безкоштовні варіанти є гладкими, налаштованими та вже оптимізованими для мобільних пристроїв.

Фактично, у списку Shopify показує, як виглядав би кожен сайт у своїй мобільній версії.

Безкоштовні шаблони

Кожен із безкоштовних варіантів постачається у декількох версіях, тобто є хороший шанс, що ви зможете знайти безкоштовний шаблон, який відповідає вашим потребам електронної комерції.

Після того, як фотографії певного продавця вставляються в шаблон, важко сказати, що стільки вітрин також мають один і той же шаблон.

Але якщо ви шукаєте щось більш унікальне, для придбання доступні професійні шаблони.

Професійні шаблони

Окрім безкоштовних шаблонів, що настроюються, Shopify має понад 100 професійних тем, доступних для придбання в магазині тем Shopify.

Більшість професійних тем коштують від 140 до 180 доларів.

Почніть з Shopify Або Почніть свій магазин із квадратних просторів

Приклади магазину електронної комерції для обох

Давайте поглянемо на кілька прикладів того, що компанії працюють на кожній платформі.

Я люблю бачити, хто що використовує, і зовнішній вигляд магазинів.

Shopify Приклади магазину

Пу-Пурі

Магазин електронної комерції

Tesla Motors

Tesla за допомогою Shopify

Приклади магазину електронної комерції Squarespace

Магазини все ще збираються

Ознайомтеся з квадратом у планах цін

Ціноутворення & Плата за транзакцію для квадрату

Існує 4 основні варіанти ціноутворення, коли справа стосується створення сторінки електронної комерції за допомогою Squarespace – особисті або бізнес-плани.

Особистий план становить 12 доларів на місяць, коли виставляють рахунок щороку, або 16 доларів на місяць, якщо виставляють рахунок щомісяця.

Бізнес-план становить 18 доларів на місяць при нарахуванні щорічно або 26 доларів на місяць, коли виставляють рахунок щомісяця.

Обидва плани пропонують безкоштовний користувальницький домен (із щорічною покупкою), оптимізований для мобільних пристроїв веб-сайт, безпека SSL, цілодобова підтримка клієнтів, повністю інтегрована електронна комерція та необмежений список продуктів.

Бізнес-підписка пропонує кілька додаткових пільг за додаткову плату.

За допомогою особистого плану ви можете створити до 20 сторінок на своєму сайті, тоді як бізнес-план дозволяє необмежену кількість сторінок.

Бізнес-план також пропонує нижчу плату за трансакцію – 2% проти 3% при особистому плані.

Налаштований електронною поштою Google та кредит у розмірі 100 доларів США має бізнес-план – недоступний для особистого плану.

Інше 2

Перегляньмо також короткий огляд цін на Інтернет-магазині

shopify vs квадрата простору для цінової електронної комерції

Ціноутворення & Плата за транзакції Shopify

Оцініть плани ціноутворення

Shopify має три окремі пункти цін із переліком різних функцій для кожного рівня – Basic Shopify, Shopify та Advanced Shopify.

Основний план Shopify

Базовий Shopify доступний за ціною 29 доларів на місяць і є чудовим базовим пакетом для когось нового в електронній комерції.

Плата за трансакцію кредитних карток Basic Shopify становить 2,9% та 30 центів за покупки в Інтернеті.

Shopify забезпечує особисті продажі через мобільний дзвінок, який провела картками. Особисті покупки у пакеті Basic Shopify становлять 2,7% та 0 копійок.

Для абонентів Basic Shopify додаткова плата за транзакції додається до 2-відсоткових варіантів оплати.

Shopify – посеред дороги

Середній варіант, названий тільки Shopify, коштує 79 доларів на місяць. Плата за обробку кредитних карток менша, ніж Shopify – 2,6% та 30 центів за Інтернет та 2,5% та 0 копійок для особистих продажів.

Плата за зовнішні платежі за цей пакет знижується до 1%. Shopify включає всі переваги Basic Shopify з деякими додатковими перевагами.

Завдяки Shopify роздрібні торговці отримують функціональні подарункові картки, професійні звіти та відмовляються від відновлення кошика.

Розширений план Shopify

Advanced Shopify – це найвища ціна для пакетів Shopify, доступних за 299 доларів на місяць.

Комісії за кредитні картки в розмірі 2,4% плюс 30 центів для онлайн-продажів та 2,4% та 0 копійок для особистих продажів за допомогою Advance Shopify. Плата за зовнішні платежі за шлюз становить лише 0,5%.

Рівень Advanced Shopify охоплює все, що є середнім варіантом, який пропонує Shopify – додаванням передового розробника звітів та переваг розрахунку доставки сторонніх виробників.

Ще кілька варіантів:

Поза трьома основними пакетами, Shopify має кілька альтернатив для підписки для роздрібних продавців, яким потрібно щось трохи інше.

Shopify Plus доступний для великих підприємств роздрібної торгівлі, які мають великий обсяг продажів.

Shopify Lite – це інтеграція, яка дозволяє роздрібним торговцям керувати своїми інтернет-магазинами у Facebook, а не будувати повну інтернет-магазин.

Плани Shopify Lite працюють лише за 9 доларів на місяць, що робить його чудовим вибором для новачків, які вже мають присутність у Facebook або зручніші для роботи з платформою Facebook.

Почніть з Shopify Або Почніть свій магазин із квадратних просторів

Опишіть Vs Squarespace для висновку електронної комерції

Слухай:

Я не можу сидіти тут і говорити тобі інше.

Після того, як я все переглянула і зробила власний висновок у голові.

Я думаю:

Квадратний простір може зробити приємний невеликий варіант електронної комерції для меншої компанії

Але, малий бізнес чи великий.

Якщо ви плануєте запустити веб-сайт електронної комерції, я б поїхав із Shopify. Shopify стане для вас краще підходящим завдяки інструментам, які вони мають, а також легкій можливості масштабування з ними.

Чи мали ви ще один із них??

Або будь-який вхід, який ви можете кинути?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map