Volusion Vs Shopify Порівняння будівельника електронної комерції (на 2020 рік)

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Volusion Vs Shopify для створення електронної комерції

І те й інше Волюзія і Шопіруйте наші обидва відомі, коли йдеться про створення веб-сайту електронної комерції.

Існує причина, що їх обидва представлені в моїй 5 найбільшій статті про розробників веб-сайтів електронної комерції.

Тому:

Я подумав, що було б непогано зробити порівняння Shopify Vs Volusion на певні теми, щоб побачити, що вони пропонують, щоб полегшити ваше рішення.

Що ж, почнемо з цього.

Contents

Ціни на Shopify & Волюзія

Давайте перевіримо, що кожен може запропонувати щодо ціни.

Оцініть ціни:

 • Shopify Lite -$ 9 щомісяця – продавати в соціальних мережах, особисто, або на існуючому веб-сайті
 • Основний план Shopify – 29 доларів щомісяця – Все, що пропонується, пропонує також власний Інтернет-магазин. (82,1% людей, яким я допомагаю починати тут).
 • Шопіруйте – $ 79 щомісяця – Коли ви починаєте рости – 1 клієнт був щасливий з цим з моменту початку 2012 року
 • Розширений Shopify – 299 доларів США щомісяця – Додаткові функції при масштабуванні
 • Шопіруйте Плюс (Для великих компаній) – Ціни, що укладаються з переговором – Це починається приблизно від 2000 доларів щомісяця – Детальніше про Shopify Plus тут
 • Цінові знижки– Після вибору плану магазину ви можете платити щомісяця / 1 рік / 2 роки / або 3 роки, кожен пропонує кращу знижку (Ця пропозиція працює для Основного плану Shopify, Shopify, & Просунуті Shopify, наскільки я знаю)

Ціноутворення на волюзії:

 • Міні – $ 15 / Щомісяця
 • Плюс – $ 35 / Щомісяця
 • Pro – 75 доларів США / щомісяця
 • Премія – 135 доларів / щомісяця

Плата за трансакцію цих двох

Shopify Комісії за транзакції

Завдяки Shopify ви можете уникнути будь-яких платежів за транзакції, якщо використовуєте власну систему оплати платформи, Shopify Payments.

Платежі Shopify доступні роздрібним торговцям у США, Канаді, Пуерто-Рико, Великобританії, Ірландії та Австралії.

На жаль, якщо ви перебуваєте за межами цих регіонів, Shopify Payments наразі недоступний для вас.

Але для тих роздрібних торговців, які перебувають у регіонах доступності, Shopify Payments – це прийнятний варіант.

Третя сторона

Якщо ви вирішите використовувати сторонні платіжні системи – наприклад, Paypal або Square – Shopify стягуватиме плату за транзакції за ці покупки..

Відсоток залежить від того, на який пакет підписки Shopify ви підписалися.

Плани Shopify Lite та Shopify Basic мають 2% комісії за трансакцію.

Shopify (середній діапазон із виключно одним ім’ям) має 1% плати за трансакцію, а рівень Advanced – 0,5% комісії за покупку.

Виберіть свій платіж

Shopify дозволяє роздрібним торговцям вибирати, які варіанти оплати бажають запропонувати клієнтам.

Пропозиція виключно за допомогою Shopify Payments дозволить заощадити продавців від плати за транзакції.

Однак продажі можуть бути втрачені, якби роздрібні торговці вирішили відмовитись від зручніших та надійних сторонніх варіантів, таких як PayPal.

Плата за транзитну трансляцію

За допомогою платформи електронної комерції Volusion ви зможете уникнути будь-яких комісійних платежів. Volusion не стягує плату за транзакції самостійно.

Платформа інтегрується з різними сторонніми системами обробки платежів, включаючи PayPal Pro, Stripe, First Data, Authorize.net, Cybersource та Skrill.

Хоча Volusion не стягує плату за транзакції, звичайно це роблять сторонні платіжні системи – про це майте на увазі.

Служба ринку волюації

Volusion також пропонує власну систему обробки платежів під назвою Volusion Merchant Services. З цією системою існує 2,15% комісійної плати.

Деякі користувачі повідомили, що Volusion має достатню кількість “приховані збори“Як розірвання контракту на 99 доларів, тож добре задати ці питання перед тим, як підписувати будь-який контракт.

Простота використання для Shopify та Volusion

Простота використання з Shopify

Shopify вже давно є лідером у сфері електронної комерції, значною мірою через простоту використання.

Функція перетягування в парі з попередньо виготовленими шаблонами – як безкоштовними, так і платними – робить Shopify чудовим для новачків у цій галузі..

Це також повністю настроюється до того, коли більше досвіду інтернет-магазинів буде задоволено продуктом.

Все в Shopify – це мобільна адаптивна мережа – тобто все підлаштовується під замовлення клієнтів, які дивляться на сайт як на ноутбуці / робочому столі, так і на мобільному пристрої, як телефоні чи планшеті.

Простота використання з волею

Так само, як Shopify, Volusion пишається тим, що є легким, єдиним крамницею для запуску онлайн-операції електронної комерції..

У минулому Volusion піддавався критиці за те, що він мав мінімальні варіанти шаблонів, але останнім часом збільшив його вибір.

Тепер він має здоровий вибір як безкоштовних, так і преміальних тем для придбання.

Є вбудований редактор шаблонів з Volusion, Easy Editor.

Варіанти прості у використанні, але досить обмежені, коли мова йде про зміну елементів дизайну.

Існує HTML та CSS аркуші стилів для тих, хто хоче кодувати для більшої настройки.

Спробуйте Shopify або Спробуйте Volusion

Що стосується варіантів POS для цих двох?

Варіанти торгових точок для Shopify

Якщо ви працюєте з цегляним розчином або плануєте здійснювати особисті продажі, ви хочете дізнатися, як працюють точки продажу кожної платформи (POS)..

Упорядкований процес

Shopify має спрощене готове POS-рішення, яке не випускається з коробки, яке може підключатися до мобільного пристрою, як смартфон або планшет.

Він автоматично інтегрується з платформою Shopify, щоб зробити продажі предметів у будь-якому місці та в будь-який час – життєздатним варіантом.

Два варіанти

З Spotify є два варіанти зчитування чипів та пальців, що зчитують кредитні картки. Перша – безкоштовна опція “Фішка & Проведіть пальцем Reader. “

Цей зчитувач безкоштовно отримує платіжну систему Shopify і дозволяє клієнтам провести пальцем або використовувати чіп у своїх кредитних та дебетових картках.

Другий варіант – читач, натисніть, відведіть чи проведіть пальцем за 89 доларів.

Цей читач додає додаткові можливості безконтактних варіантів оплати, які пропонують деякі кредитні картки.

Торкніться, чіп і пальцем»Також підтримує Apple Pay і Android Pay – функція безкоштовна «Фішка & Проведіть пальцем ”читач не пропонує.

Також це

Якщо роздрібні торговці вирішили не використовувати POS-систему Shopify, натомість можна використовувати сторонні платіжні системи.

У цьому виборі можуть виникати більш високі комісії за трансакції, але це дає більше варіантів отримання платежів у реальному світі.

Варіанти точки продажу для Volusion

Volusion сумісний з більш ніж 35 різними видами систем обробки платежів, включаючи таких великих гравців, як Stripe та PayPal.

Однак, він не пропонує власні опції POS безпосередньо.

Наприклад, за допомогою Shopify ви можете отримувати зчитувачі мобільних карт безпосередньо – за допомогою Volusion ви повинні отримати зчитувачі карт із сторонньої платіжної системи.

Stripe, PayPal і Square пропонують мобільний зчитувач карток dongle як частину своєї програми, як і інші постачальники..

Вгору,

Інтеграція сторонніх платіжних систем дає змогу роздрібним торговцям отримати велику гнучкість, але на початку може бути складніше інтегрувати систему POS у бізнес-систему електронної комерції.

Роздрібні торговці також можуть зіткнутися з головними болями, намагаючись запропонувати кілька способів оплати та керувати кількома сторонніми постачальниками.

Подивимося, як підтримується підтримка клієнтів

Служби підтримки Shopify

Однією з найкращих речей, яку платформа електронної комерції може запропонувати своїм клієнтам, – це чудові служби підтримки.

Незалежно від того, наскільки чудовий продукт, роздрібні торговці зобов’язані виникнути питання в якийсь момент процесу.

З Shopify,

Інтернет-магазини мають підтримку цілодобово. Службові представники служби можуть зв’язуватися в будь-який час дня і ночі різними способами – по телефону, електронній пошті або в чаті в реальному часі.

Це може бути безцінною послугою для підприємців, які можуть тримати нетрадиційні години або розпочинають магазин електронної комерції як побічний бізнес поза своїм графіком робочих днів від 9 до 5.

Також:

Більшість представників служби обслуговування клієнтів розташовані з Канади – але часовий пояс політики цілодобово не має значення.

Однак для жителів Північної Америки наявність обслуговуючого персоналу в Канаді може стати плюсом уникнути роботи з закордонними телефонними центрами.

Служби підтримки Volusion

Volusion також пропонує цілодобову підтримку клієнтів з домашніх офісів в Остіні, Техас.

З представниками можна зв’язатися через чат або по телефону.

Також є довідковий центр, повний порад щодо часто заданих питань.

Крім всебічної підтримки клієнтів,

Volusion має власне агентство з дизайнерської та маркетингової допомоги.

Роздрібні торговці можуть використовувати онлайн-чат або номер телефону, щоб звернутися до експертів з маркетингу та дизайну.

На перший погляд веб-сайту, здається, що ця послуга безкоштовна за допомогою платформи Volusion.

Для практичних роздрібних продавців, які хочуть контролювати та вивчати основи проектування та маркетингу свого бізнесу, Volusion пропонує чудову послугу.

Я швидко пройшов тест підтримки клієнтів

Я потягнувся до кожної компанії, щоб побачити часові рамки, щоб почути

 • Я поспілкувався з Shopify і отримав відповідь за 13 секунд. Данг, я ледве був готовий до допомоги. Супер вражає час відгуку.
 • Я скоротив цю коротку в цей час, тому що мені довелося піти, і це було приблизно 20 хвилин. Крім того, вони відповіли, що вони зазвичай відповідають за кілька годин, а також дали можливість залишити свою інформацію.

Загалом, Shopify переміг це тому, що вони забезпечили мій спокій буквально відразу.

Мені це подобається і я люблю.

Я ненавиджу проблему на своєму веб-сайті, яку неможливо вирішити негайно.

Shopify І Volusion SEO & Особливості маркетингу

SEO & Особливості маркетингу Shopify

У Shopify є безліч варіантів, які допоможуть продати початковий інтернет-магазин електронної комерції.

Вони пропонують широкий магазин додатків з різними інструментами та віджетами, які допоможуть вам продати інтернет-магазин.

Додатки охоплюють все, що вам може знадобитися, включаючи маркетинг електронною поштою, SEO-оптимізацію, Інтернет-рекламу, оголошення в соціальних мережах, push-сповіщення та інше.

Ці параметри дозволяють серйозно налаштувати роздрібну торгівлю, але можуть вперше заплутати магазини електронної комерції.

Бюджетно,

є, здавалося б, маркетингові програми, які відповідають будь-якому бюджету.

Багато додатків абсолютно безкоштовні, більшість платних додатків отримують менше 100 доларів на місяць.

Оформити також:

пропонує основні консультації з маркетингу у своїх “Довідка“.

Це прекрасна відправна точка для новачків.

Для отримання більш високого рівня маркетингових порад Shopify має список рекомендованих маркетингових експертів.

Ці консультанти доступні для прокату та пройшли перевірку Shopify щодо якості.

Консультанти та агенції коливаються в ціні, починаючи від 100 доларів, дещо перевищує позначку в 10 000 доларів.

Експертиза також змінюється, при цьому акцент робиться на розробці та оптимізації веб-сайту та інших, що пропонують комплексні маркетингові плани.

Підходить майже для будь-якого інтернет-магазину.

SEO & Особливості маркетингу Volusion

Volusion починає свої маркетингові функції, оптимізуючи свій веб-сайт для SEO.

Платформа пропонує вбудовані інструменти оптимізації SEO, щоб допомогти вашій сторінці оцінити результати пошуку та привернути трафік до вашого інтернет-магазину.

Додавати:

“Деш” Volusion – центр для платформи – також має вбудовані інструменти соціальних медіа, що полегшує просування магазину за допомогою соціальних каналів.

Платформа також пропонує комплексну звітність, щоб допомогти роздрібним торговцям визначити, які напрями маркетингу працюють, а які – ні.

Так само, як Shopify,

Компанія Volusion пропонує своїм клієнтам перевірені маркетингові експерти.

На відміну від Shopify, ви не можете безпосередньо вибрати того, з яким експертом ви хотіли б працювати.

Але виявляється, що, принаймні спочатку, ви можете спілкуватися з експертом за допомогою прямого чату або телефону безкоштовно.

Volusion може похвалитися, що вони мають експертів у всьому, від PPC до SEO, щоб допомогти бізнесу в галузі електронної комерції.

Навіть за допомогою експерта,

Здається, Volusion є більш практичним підходом для підприємств роздрібної торгівлі.

Здається, немає можливості найняти експертну допомогу через Volusion.

Shopify пропонує якусь ту саму програму підтримки для маркетингу – з додатковим доступом до перевірених експертів для тих роздрібних торговців, котрі скоріше передають маркетингові роботи.

Мій остаточний заклик проти шопірування вердикту

Я справді відчуваю, що Volusion і Shopify обидва роблять хорошу роботу в цілому.

Але:

Як ви, напевно, здогадалися, я вважаю, що Shopify стане кращою загальною платформою електронної комерції для створення вашого сайту.

Дозвольте накинути на вас кілька причин.

 • Краще для дропшипінгу
 • Немає обмежень на пропускну здатність
 • Без обмежень на продукцію
 • Простіше вести щоденник відразу (люблю це)
 • The CMS просто простіше у використанні
 • Кращі шлюзи для оплати
 • Функціональність точки продажу
 • Чи є власна опція Shopify для продажу

Майте на увазі, що вони обидва пропонують безкоштовні випробування, тому ніколи не зашкодить тестувати обидва, якщо ваш просто не впевнений на будь-якій платформі.

Спробуйте Shopify або Спробуйте Volusion

Отже, які ваші думки щодо цих двох? Ви спробували їх?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map