Огляд Bluehost

Огляд Bluehost


Відвідайте Bluehost.com

Огляд Bluehost

Bluehost є однією з найдоступніших та найвідоміших компаній у галузі веб-хостингу. Створені в 2003 році, вони продовжують зростати і залучають більше 20 000 нових клієнтів щомісяця.

Відомий своєю надійною рок-версією, спільний хостинг Bluehost оснащений щедрим дисковим простором та пропускною здатністю, безкоштовним доменним ім’ям та безліччю додаткових функцій хостингу, таких як автоматизовані резервні копії та встановлення WordPress одним натисканням кнопки..

Завжди виходячи зі шляху, щоб допомогти своїм клієнтам, ви можете бути впевнені в отриманні всієї необхідної технічної підтримки.

Особливості Bluehost

З початку 2003 року Bluehost завжди забезпечував високоякісний сервіс, ідучи за технічними розробками та вдосконаленнями в галузі.

З розвитком потреб веб-майстрів зростає і пропозиція Bluehost. Їх репутація надійності та якісного обслуговування була добре зароблена, і саме тому вони залишаються лідерами у надконкурентній галузі веб-хостингу.

Безкоштовне доменне ім’я включено

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

Необмежена кількість веб-сайтів додатків

30-денна гарантія повернення грошей

Видатний сервіс Bluehost поєднується з повнофункціональною пропозицією та провідними технологіями в галузі. Це все можливо завдяки їхній сучасній інфраструктурі мережі. Їх високотехнологічний центр обробки даних дуже вражаючий, він може забезпечити підключення до Інтернету через з’єднання OC-48 із неймовірною пропускною здатністю 2 Гб / сек..

Четверні процесорні сервери, цілодобовий моніторинг, дизельний генератор резервного копіювання та дзеркальні резервні копії сховища округлили помітний список можливостей центру обробки даних.

Незважаючи на те, що базовий пакет хостингу Bluehost знаходиться на спільному сервері, технічні характеристики далеко не типові в порівнянні з галузевими стандартами для спільних хостинг-планів.

Огляд сервера Bluehost

Сервери Bluehost працюють на 64-бітних дистрибутивах Linux. Більше того, надмірне навантаження процесора та уповільнення роботи сервера не встановлені в цій програмі, в той час як надшвидка продуктивність сайту підтримується навіть у пікові часи використання. Ці характеристики важко відповідати і залишати конкурентів Bluehost слідом за ними.

Панель управління

Для зворотного адміністрування Bluehost надає улюблений в галузі інтерфейс cPanel. Завдяки всебічним можливостям та інтуїтивно зрозумілому дизайну веб-майстри мають все необхідне для легкого запуску та обслуговування своїх сайтів.

Крім того, власне додаток Bluehost Page Wizard дозволяє створювати веб-сторінки професійного вигляду лише за кілька кліків. Веб-управління файлами та підтримка скриптів для Fantastico – лише деякі з багатьох інших функцій, якими може похвалитися cPanel.

Bluehost Controlpanel

Сценарії

Підтримка SimpleScripts, Mojo та Fantastico дозволяє користувачам швидко встановлювати різноманітні популярні програмні пакети, такі як WordPress, Drupal та Joomla. Ніколи раніше не було так просто встановлювати блоги, форуми, галереї зображень, опитування та системи управління контентом.

безкоштовно встановити сценарії встановлення в 1 клік

Популярність Fantastico de Luxe серед веб-майстрів свідчить про її просту операцію, а її включення в план Bluehost додає ще більшої цінності їхньому вже пропонованому пакету. Для більш просунутих користувачів, які віддають перевагу встановленню скриптів вручну, Bluehost підтримує всі популярні мови сценаріїв, включаючи:

CGI

Пітон

PERL 5

PHP4 & PHP5

Рубі на рейки

Завдання CRON, Apache .htaccess та користувальницькі php.ini також підтримуються

WordPress зараз є однією з найбільш широко використовуваних платформ для ведення блогів та контенту у світі, і нічого не варто, що пропонує Bluehost Установка WordPress в один клік з усіма їх хостинг-пакетами.

Час роботи & Продуктивність

Варіанти співвідношення цінності та якості хостингу мають велике значення, але нічого не має більшого значення, ніж ваш веб-хост, що забезпечує основну надійність мережі. Заяви про 99,9% часу безперебійного користування – це добре і добре, але лише декілька обраних можуть зробити свої обіцянки реальними даними.

Bluehost пишається цілісністю своєї мережі та перераховує її як одну з їх ключових особливостей. Більше не потрібно веб-майстрам турбуватися про втрату бізнесу, оскільки їх веб-сайт не працює. Насправді простої – одна з найпоширеніших причин, чому власники сайтів переходять від посередніх постачальників до такої компанії, як Bluehost, яка бере на себе зобов’язання 99,9% часу роботи дуже серйозно.

Незалежне тестування на сайті, розміщеному Bluehost, показало лише тридцять хвилин загального простою протягом 90-денного періоду. Що насправді вражає цей результат, це те, що із загального простою всі тридцять хвилин були визначені як планове обслуговування. Запланований час простою Bluehost завжди планується в періоди, коли веб-трафік не є максимальним, щоб мінімізувати вплив.

Веб-майстер завжди знайде будь-яку кількість часу простою непомітно, але 30 хвилин за 90 днів дорівнює 99,93% часу, що є надзвичайно вражаючим результатом. Зважаючи на те, що ефективність є ключовим фактором у виборі постачальника веб-хостингу, ми вирішили провести кілька власних тестувань на ефективність. Ми перевірили час завантаження сторінки на головній сторінці Bluehost .

Результати Bluehost:

Домашня сторінка завантажується за 3,4 секунди

Домашня сторінка повністю завантажується за 5,1 секунди

(Тестовий регіон: Даллас, США. З’єднання: Кабель (5/1 Мбіт / с, 30 мс). Дата: 11 серпня 2013)

Довідка & Підтримка

Bluehost пропонує клієнтам кілька способів отримати доступ до їх технічної підтримки, одним з яких є Довідковий центр Bluehost. Довідковий центр містить повну базу даних щодо усунення несправностей та їх виправлень, а також інструкції для сотень завдань управління сайтом. Це найшвидший і найпростіший спосіб вирішити незначні проблеми.

Крім того, клієнти зі складнішими проблемами можуть подати довідковий квиток через Довідковий центр, і при необхідності отримуватиме електронну пошту чи підтримку в реальному часі. На квитки завжди відповідають менше ніж за 12 годин, на більшість звертаються лише за 1-2 години.

Нарешті, Підтримка живого телефону також пропонується 24/7. Це дозволяє клієнтам спілкуватися безпосередньо з технічним експертом і отримувати всебічні відповіді. Клієнтів за межами Сполучених Штатів не забули ні додаткові номери телефонів, надані спеціально для них.

Коди купонів Bluehost

Тут ви знайдете Купони Bluehost (Оновлення 2015 року – перевірено та працює), щоб заощадити гроші на веб-хостинг-планах від Bluehost. Використовуйте цей купон Bluehost.com, щоб отримати 30 відсотків, щоб заощадити гроші зараз.

Отримайте 30% знижки на плани хостингу Bluehost.

КЛАЦНУТИ ТУТ, щоб активувати код

Про Bluehost

Чи знаєте ви, що серед об’єктів Bluehost є штаб-квартира площею 50 000 квадратних футів та два вторинні центри обробки даних, кожен на загальну площу понад 20 000 квадратних футів простору центру обробки даних.

Джерело: bluehost.com/about-us

Bluehost у Twitter

Відгуки Блюхоста & Рейтинги

Чудовий веб-хостинг – від отримання довідки з питань передпродажного продажу до мого веб-сайту WordPress в Інтернеті (Тед – 15 травня 2015 р.)

Я в захваті від Блакитного господаря. Я вирішив запустити модний блог, а отримання доменного імені, розміщення та встановлення Word Press із Blue Host було дуже просто. (Лорен Д – 28 січня 2015 р.)

Найкраще співвідношення ціни та якості, дешевий хостинг, руки вниз! (Генріх С – 1 жовтня 2014 р.)

Я був з цими хлопцями роками, просто створив собі інший план. Ніколи не турбуйтеся ні з ким, Найдешевший і найкращий хостинг! (Кріс – 24 липня 2014 р.)

Дякую Bluehost.com – твоя доброзичлива підтримка була для мене, коли я потребував тебе! (Том – 30 березня 2014 р.)

Я був у багатьох постачальників веб-хостингу протягом багатьох років, і Blue Host, на мій погляд, є однією з найкращих альтернатив низької вартості. (Сам – 2 січня 2014 р.)

Підписався на днях. Сайт створений, і все справді було зрозуміло з Bluehost. (Триш – 18 вересня 2013 р.)

Потрібна була велика допомога в перенесенні мого сайту в БХ. Вони були дивовижні. Таке дивовижне обслуговування клієнтів, дуже раді. (Джеймс – 11 серпня 2013 р.)

Середній рейтинг Bluehost.com – це

5 з 5.
На підставі 7 відгуків.

Плани Bluehost & Ціноутворення

У Bluehost є прямий підхід до спільного хостингу. Вони пропонують лише спільний розміщення сервера Linux на двох простих планах; стандартний план хостингу та професійний план хостингу (Bluehost також пропонує VPS, виділені сервери та хостинг WordPress).

Стандартний план хостингу

 • $ 3,95 на місяць
 • Необмежений обсяг дискового простору
 • Необмежена щомісячна пропускна здатність
 • Необмежені домени Addon (одна безкоштовна реєстрація домену з обліковим записом)
 • Необмежена кількість субдоменів
 • Необмежений припаркований домен
 • Підтримуються міжнародні домени
 • 1000 облікових записів FTP (включена анонімна підтримка FTP)
 • Необмежений обліковий запис електронної пошти IMAP або POP3
 • Захищена підтримка електронної пошти IMAP
 • Неограниченное переадресація електронних адрес
 • Безкоштовна фільтрація по пошті
 • cPanel Панель управління
 • 50 Бази даних Postgre SQL або MySQL
 • Frontpage 2000/2002/2003 Розширення
 • Ruby on Rails, CGI, Python, Perl 5, PHP 4&5 сценаріїв
 • Повністю підтримувані сторонні серверні включення (SSI)
 • Доступ до оболонки SSH
 • Фантастична підтримка
 • Доступ до CRON та .htaccess
 • Безкоштовна установка сценарію в 1 клік
 • Рекламна пропозиція Google у розмірі 100 доларів
 • 24/7 Телефон, чат & Підтримка електронної пошти

Зареєструйтесь зараз – Без ризику – 30-денна гарантія повернення грошей

Про хостинг-план

 • $ 19,95 на місяць
 • Необмежений обсяг дискового простору
 • Необмежена щомісячна пропускна здатність
 • Необмежені домени Addon (одна безкоштовна реєстрація домену за допомогою акаунта)
 • Необмежена кількість субдоменів
 • Необмежений припаркований домен
 • Підтримуються міжнародні домени
 • 1000 облікових записів FTP (включена анонімна підтримка FTP)
 • Необмежений обліковий запис електронної пошти IMAP або POP3
 • Захищена підтримка електронної пошти IMAP
 • Неограниченное переадресація електронних адрес
 • Безкоштовна фільтрація по пошті
 • cPanel Панель управління
 • 50 Бази даних Postgre SQL або MySQL
 • Frontpage 2000/2002/2003 Розширення
 • Ruby on Rails, CGI, Python, Perl 5, PHP 4&5 сценаріїв
 • Повністю підтримувані сторонні серверні включення (SSI)
 • Доступ до оболонки SSH
 • Фантастична підтримка
 • Доступ до CRON та .htaccess
 • Безкоштовна установка сценарію в 1 клік
 • Рекламна пропозиція Google у розмірі 100 доларів
 • 24/7 Телефон, чат & Підтримка електронної пошти
 • Додано більше процесора, пам’яті та ресурсів
 • SiteBackup Pro включено
 • Безкоштовна виділена IP-адреса
 • Безкоштовний SSL сертифікат
 • Конфіденційність безкоштовного домену
 • 10 безкоштовних облікових записів Postini Anti-Spam

Зареєструйтесь зараз – Без ризику – 30-денна гарантія повернення грошей

Підсумок огляду Bluehost

Отож, чи корисний Bluehost??

ДОБРО: Дешево. Поважний. Відмінна підтримка клієнтів. Безкоштовне доменне ім’я включено.

НЕ ТАКОЕ ДОБРЕ: Немає підтримки для ASP (Windows). Перенесення облікового запису хостингу на Bluehost не є безкоштовним.

В цілому Bluehost є надійним постачальником хостингових послуг, який не залишає бажаючих своїх клієнтів. Провідні технічні характеристики на ринку, надійна підтримка та практично нульовий час простою створюють основу для їх високоорієнтованих пропозицій.

Широкий спектр функцій, який Bluehost пропонує за такої низької вартості, розташовує їх на вершині таблиці цінності та якості. Дійсно, їх пропозиція майже не має собі рівних у галузі.

Тож якщо ви шукаєте дешеву та надійну хостингову компанію, тоді вам слід дуже розглянути Bluehost. Вони не тільки є одним із найутвердженіших постачальників, але їх репутація в галузі є бездоганною.

Завдяки винятковому хостинговому пакету, не дивно, що більше 20 000 нових клієнтів щомісяця довіряють Bluehost. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви нічого не втрачаєте і все, щоб отримати, так чому б не приєднатися до Bluehost сьогодні?

Огляд Bluehost від Хостинг Королівство. Останнє оновлення Останнє оновлення 4 листопада 2015 року.

Головна ›Відгуки› Огляд Bluehost

Підсумок огляду Bluehost

Отож, чи корисний Bluehost??

ДОБРО: Дешево. Поважний. Відмінна підтримка клієнтів. Безкоштовне доменне ім’я включено.

НЕ ТАКОЕ ДОБРЕ: Немає підтримки для ASP (Windows). Перенесення облікового запису хостингу на Bluehost не є безкоштовним.

В цілому Bluehost є надійним постачальником хостингових послуг, який не залишає бажаючих своїх клієнтів. Провідні технічні характеристики на ринку, надійна підтримка та практично нульовий час простою створюють основу для їх високоорієнтованих пропозицій.

Широкий спектр функцій, який Bluehost пропонує за такої низької вартості, розташовує їх на вершині таблиці цінності та якості. Дійсно, їх пропозиція майже не має собі рівних у галузі.

Тож якщо ви шукаєте дешеву та надійну хостингову компанію, тоді вам слід дуже розглянути Bluehost. Вони не тільки є одним із найутвердженіших постачальників, але їх репутація в галузі є бездоганною.

Завдяки винятковому хостинговому пакету, не дивно, що більше 20 000 нових клієнтів щомісяця довіряють Bluehost. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви нічого не втрачаєте і все, щоб отримати, так чому б не приєднатися до Bluehost сьогодні?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map