Огляд DreamHost

Огляд DreamHost


Відвідайте DreamHost.com

Огляд DreamHost

З його покірних початків у 1997 році DreamHost розширився до розміщення понад півмільйона доменів. Компанія була започаткована в Каліфорнії чотирма спеціальностями інформатики, і тепер вона має 50 штатних працівників, що робить їх одним з провідних гравців у галузі веб-хостингу.

Незважаючи на ріст, Dream Host продовжує надавати сильний акцент на обслуговування та підтримку клієнтів. Повна прозорість компанії щодо вирішення проблем та взаємодії з клієнтами завоювала їм лояльну клієнтську базу та зоряну репутацію серед веб-майстрів.

Особливості DreamHost

DreamHost – це ще один досвідчений веб-хостинг, який розпочався в 1997 році і тихо зростає та розширює свою клієнтську базу до сьогоднішнього дня в 2015 році. Вони пропонують не тільки спільний хостинг, але і VPS, хмарний та спеціалізований хостинг-сервери для приватних осіб та підприємств, які потребують щось більш безпечне і гнучке.

100% гарантія часу

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

Необмежені розміщені домени

Гарантія повернення грошей за 97 днів

Якщо ви хочете спільний план хостингу, ви можете отримати все, що вам потрібно, в DreamHost за $ 8,95 на місяць. Сюди входить необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність, стільки доменів, скільки ви хочете, і 24/7 технічна підтримка. DreamHost також дозволяє випробувати їх хостинг протягом 2-тижневого пробного періоду.

DreamHost доклав великих зусиль, щоб зберегти особистий зв’язок у своїх ділових стосунках, про що свідчать випадкові, кумедні розсилки, які вони розсилають щомісяця. Ставлення до клієнтів як до людей, а не до статистики дало DreamHost опору, яку вона отримала у цій галузі.

У Dream Host є вражаюче обладнання для доповнення їх найвищого сервісу. У їхньому центрі обробки даних розміщено сотні багатопроцесорних серверів Debian Linux, які розміщують 500 000 доменів, які їм відповідають. Кілька зайвих гігабітних підключень до Інтернету, резервного генератора та системи UPS гарантують, що система постійно працює і працює..

DreamHost Cpanel

DreamHost пропонує широкий спектр планів для задоволення потреб будь-якого веб-майстра.

На панелі адміністрування всіх їх хостинг-планів ви знайдете установку одним кліком для додаткових скриптів, таких як WordPress, Joomla, MediaWiki та phpbb. Список доступних додатків не настільки надійний, як Fantastico, але більшість популярних сценаріїв є, а додатки, що не входять, можна легко встановити вручну.

DreamHost 1 Клацніть Установник

Деталі їх хостинг-пакетів наведені нижче:

Спільний план хостингу:

Це найосновніші пакети хостингу DreamHost і підходять для більшості веб-майстрів, спільний хостинг DH включає:

Необмежена пропускна здатність, дисковий простір та веб-сайти для розміщення

Увімкнено необмежені облікові записи електронної пошти, IMAP та SMTP

Повна підтримка SFTP / FTP та SSL

ОС Debian Linux

Панель керування cPanel з програмним забезпеченням для встановлення в один клік

За ціною 8,95 долара вартість пакету досягається на високому рівні для спільного хостингу, але це зрозуміло, оскільки DreamHost гарантує 100% часу безперебійного користування, а необмежені ресурси надають багато можливостей для зростання, перш ніж перейти на більш надійний пакет. Існує також пробний режим, який дозволяє веб-майстрам оцінювати план перед скоєнням.

Плани хостингу DreamHost VPS:

Для веб-сайтів, які отримують великий трафік та потребують виділених ресурсів, хостинг VPS (віртуальний приватний сервер) – ідеальний варіант. VPS – це віртуальний приватний сервер, розділений на фізичному сервері, який надає деякі дзвінки виділеного сервера без здорової ціни.

Немає спільного використання ресурсів з іншими клієнтами на VPS через розділення між віртуальними серверами. Це призводить до більшої надійності, більш швидкої швидкості сервера та виділених ресурсів.

Виділені плани сервера:

Для веб-майстрів з налагодженими веб-сайтами, що вимагають максимальної швидкості, ресурсів та гнучкості, виділений сервер – це вершина варіантів хостингу. Як випливає з назви, клієнт отримує цілий сервер, присвячений їх сайтам. Ресурси не поділяються, і сервер може бути повністю налаштований для задоволення потреб клієнта.

Як бачите, різноманітність виділених опцій, які пропонує DreamHost, дозволяє веб-майстрам платити лише за потрібний процесор, дисковий простір та пам’ять. Всі спеціалізовані сервери підтримують стандартні мови скриптів CGI, Ruby та PHP4 & PHP 5. CRON також доступний для автоматичного запуску сценаріїв, і повний доступ до оболонки до сервера включений з усіма серверами.

Час роботи & Продуктивність

DreamHost – один з небагатьох хостів, який пропонує 100% гарантію тривалості роботи. Незалежне тестування показує, що це не просто порожня обіцянка, оскільки численні надмірності, вбудовані в систему, постійно підтримують вас на зв’язку.

Як DreamHost створює резервну копію цього сміливого? Якщо ваші веб-сайти, електронна пошта, бази даних, FTP або SSH знижуються внаслідок будь-якої збою системи, вам приписують один безкоштовний день хостингу за кожну годину перерваної послуги. Повідомляються про збої вкрай рідко.

Вибираючи веб-хостингові компанії, ефективність є ключовим показником і вирішальним фактором, тому ми вирішили зробити власне тестування ефективності. Ми перевірили час завантаження сторінки домашньої сторінки DreamHost.

Результати DreamHost:

Домашня сторінка завантажується за 4,7 секунди

Домашня сторінка повністю завантажується за 7,8 секунди

(Тестовий регіон: Даллас, США. З’єднання: Кабель (5/1 Мбіт / с, 30 мс). Дата: 11 серпня 2013)

Підтримка клієнтів

Технічна підтримка спільних планів надається за допомогою квиткових систем, а на більшість запитів надається відповідь протягом 12 годин. Команда підтримки є доброзичливою, терплячою та компетентною.

На даний момент DreamHost розширює штат підтримки, щоб скоротити час відгуку на допомогу. Відсутність підтримки прямого чату для спільного хостингу – це відхід від того, що пропонують більшість компаній, і це може розглядатися як невеликий динг від компанії, але в цілому підтримка спільних акаунтів цілком достатня.

VPS та спеціальні плани включають набір кількість щомісячних зворотних дзвінків для клієнтів, які проживають у США, що забезпечує майже миттєві відповіді на технічні проблеми.

Також існує форум підтримки клієнтів та вікі для клієнтів DreamHost, щоб знайти посібники з процедур та усунення несправностей, які вирішують поширені проблеми з хостингом. Інформація тут досить ґрунтовна, що робить її відмінним додатковим ресурсом підтримки.

Коди купонів DreamHost

Тут ви знайдете коди купонів DreamHost (оновлення 2015 року – перевірено та працює), щоб заощадити гроші на спільному хостингу від DreamHost.com. Скористайтеся цим кодом купонів, і ви отримаєте знижку в розмірі 40 доларів США на щорічну вартість ($ 119.40 $ 79.40).

Йти до DreamHost.com

Використовуйте код купона: TAKE40DOLLARSOFF

Про DreamHost

У 1997 році чотири магістранти з коледжу Харві Мадда в Клермон, Каліфорнія, почали DreamHost на одному веб-сервері Pentium 100 (з назвою Destro), використовуючи загальну пропускну здатність на лінії T1.

Джерело: dreamhost.com/about-us

DreamHost у Twitter

Відгуки DreamHost

Нічого, крім похвали для Dreamhost, чудових функцій, підтримки та дуже дешевого. Ура! (Ларрі – 15 травня 2015 р.)

Підписалися після того, як побачили, що DreamHost має найдовший пробний період, 97-денну гарантію повернення грошей! (Лука – 23 липня 2014 р.)

Вау, дякую, не знаю, як ви, хлопці, можете дозволити собі залишатися в бізнесі, роздавши цей код купона $$$ заощадження. Я щойно врятував маленьке статок! (Кеті – 2 березня 2014 р.)

Можливо, не найдешевший варіант серед недорогих альтернатив, але Dream Host це компенсує, коли справа стосується функцій та часу роботи. (Омар – 4 січня 2014 р.)

Не маючи нічого, крім похвали для Dreamhost. Ось веб-хостинг, який піклується про своїх клієнтів (Том – 22 жовтня 2013 р.)

Подобається, що інсталятор, що пропонує один клік, DreamHost запропонував за один раз запустити і запустити мій сайт WordPress. (Сара – 4 серпня 2013 р.)

Трохи дорожче, ніж інші хости, але я дізнався, що ви отримуєте те, що платите за DreamHost. Це безпроблемний хостинг, чудові функції та супер дружна команда підтримки. (Ксав’є – 29 червня 2013 р.)

Середній рейтинг DreamHost.com – це

4 з 5.
На підставі 7 відгуків.

Плани DreamHost & Ціноутворення

DreamHost пропонує три типи хостинг-рішень; Спільні плани веб-хостингу, VPS та спеціального сервера. Нижче наведено огляд найпопулярнішого плану, спільного плану веб-хостингу.

Спільний хостинг DreamHost

 • $ 8,95 на місяць
 • Забезпечення строків виконання після покупки: негайне
 • Ресурси процесора: Спільні
 • Ресурси ОЗУ: Спільний
 • Бази даних MySQL: необмежено
 • Root Access (через sudo) та віддалене перезавантаження: Ні
 • Унікальна IP-адреса: доступна
 • Зберігання диска: необмежена кількість туберкульозу
 • Особисті резервні копії: 50 Гб
 • Щомісячна пропускна здатність: необмежена кількість туберкульозу
 • Розміщені домени: необмежено
 • Операційна система: Debian Linux
 • Доступ IMAP / POP / SMTP: Так
 • Інтернет-доступ до електронної пошти: так
 • Фільтрування пошти: Так
 • Фільтрація спаму: Вбивця спаму
 • Gmail для yourdomain.com: Так
 • Адреси електронної пошти: необмежено
 • Списки оголошень: необмежено
 • Списки дискусій: необмежено
 • Автовідповідачі відпусток: необмежено
 • Безкоштовна реєстрація домену (.com, .net, .org або .info): Так
 • Конфіденційність безкоштовного домену WHOIS: Так
 • Розміщені домени: необмежено
 • Розміщені субдомени: необмежено
 • Переадресовані / дзеркальні домени: необмежено
 • Спеціальний DNS: Так
 • XCache: Ні
 • Контроль за допомогою нашого API: Ні
 • Рубін на рейках: Так
 • Підтримка Perl: Так
 • Підтримка PHP5: Так
 • SSL Secure Server (обов’язковий унікальний IP): Так
 • Розширена безпека в Інтернеті: так
 • WebDAV: Так
 • Резервне копіювання даних: Так
 • Щоденна статистика доступу: Так
 • Доступ до сировинних файлів журналу: Так
 • DreamBook.com без банерів: Так
 • RealAudio та Video (http stream): Так
 • Захищені паролем каталоги (.htaccess): Так
 • Анонімний FTP-сервер (обов’язковий унікальний IP): Так
 • Сервер чату Jabber: Так
 • Кредит Google AdWords (до 75 доларів): Так
 • Установник одним клацанням для додатків: Так
 • Популярні веб-додатки, такі як WordPress: Так
 • 24/7 Технічна підтримка за допомогою прямого чату: Ні (див. Оновлення нижче)
 • 24/7 Технічна підтримка електронною поштою: Так
 • 100% гарантія часу роботи мережі: Так
 • 97-денна гарантія повернення грошей: Так
 • Веб-панель управління обліковим записом: так

Реєстрація зараз – Без ризику – гарантія повернення грошей 97 днів

Підсумок огляду DreamHost

Отож, чи хороший сонник хотів??

ДОБРО: гарантія повернення грошей 97 днів. 100% гарантія тривалості роботи. Безкоштовне доменне ім’я включено. 1 клацніть інсталятор програмного забезпечення. Солідна репутація.

НЕ ТАКОЕ ДОБРО: Не найдешевше. Немає технічної підтримки 24/7 за допомогою прямого чату (оновлення).

DreamHost створив заслужену репутацію надійного хоста з надійними серверами та персоналізованим сервісом. У них є хостингові плани, які задовольнятимуть все, від невеликого особистого блогу до створеного сайту електронної комерції з мільйонами звернень щомісяця.

Двотижневий пробний період дозволяє клієнтам оцінювати плани хостингу перед тим, як взяти на себе пакет, а ціна є досить низькою для VPS та спеціальних пакетів порівняно з галузевим стандартом.

Крім того, гарантія повернення грошей на 97 днів – це знак впевненості, а 100% гарантія безперервного часу гарантує, що ваші сайти будуть працювати і працювати цілодобово.

Огляд DreamHost від Хостинг Королівство. Востаннє оновлено 4 листопада 2015 року.

Головна ›Відгуки› Огляд DreamHost

Підсумок огляду DreamHost

Отож, чи хороший сонник хотів??

ДОБРО: гарантія повернення грошей 97 днів. 100% гарантія тривалості роботи. Безкоштовне доменне ім’я включено. 1 клацніть інсталятор програмного забезпечення. Солідна репутація.

НЕ ТАКОЕ ДОБРО: Не найдешевше. Немає технічної підтримки 24/7 за допомогою прямого чату (оновлення).

DreamHost створив заслужену репутацію надійного хоста з надійними серверами та персоналізованим сервісом. У них є хостингові плани, які задовольнятимуть все, від невеликого особистого блогу до створеного сайту електронної комерції з мільйонами звернень щомісяця.

Двотижневий пробний період дозволяє клієнтам оцінювати плани хостингу перед тим, як взяти на себе пакет, а ціна є досить низькою для VPS та спеціальних пакетів порівняно з галузевим стандартом.

Крім того, гарантія повернення грошей на 97 днів – це знак впевненості, а 100% гарантія безперервного часу гарантує, що ваші сайти будуть працювати і працювати цілодобово.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map