Огляд GreenGeeks

Огляд GreenGeeks


Відвідайте GreenGeeks.com

Огляд GreenGeeks

GreenGeeks розпочався в 2006 році і з тих пір перетворився на обслуговування понад 150 країн з його можливостями веб-хостингу. Базуючись у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, їхній веб-сайт з’явився ще не десять років тому, хоча вони мають понад 40-річний досвід надання веб-хостингу.

Вони підкреслюють "Зелений" в GreenGeeks, оскільки вони використовують кредити на енергію вітру. Це їх головна точка продажу, що відрізняє їх від інших постачальників веб-хостингу. Їхнє обслуговування клієнтів широке, що надає допомогу для клієнтів 24-7-365 електронною поштою чи телефоном.

Особливості GreenGeeks

GreenGeeks – це команда досвідчених людей, які надають послуги веб-хостингу лише з найкращим обладнанням сервера породи та найсучаснішими програмними програмами, завдяки чому ваш веб-сайт може працювати та працювати так само швидко, як ви можете ним керувати. Серед пропонованих послуг:

Доступні плани

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

24/7/365 Підтримка

30 днів гарантії повернення грошей

Це робить їхні послуги привабливими майже для всіх, хто може захотіти веб-сайт для власних послуг.

Спільні плани хостингу

Плани розміщення хостингу

Плани хостингу VPS

Вони стверджують, що їхні сервери постійно підтримуватимуть ваш сайт в Інтернеті з найменшим пробігом через якісне обладнання. Це обладнання включає в себе 24 ГБ DDR3 Ram, процесори Intel Dual Quad Core Xeon Intel, масиви зберігання RAID-10 та підключення до гігабітів до їх комутаторів..

GreenGeeks

GreenGeeks також намагається забезпечити чудове обслуговування клієнтів для кожної людини, яка використовує їх для хостингу. Вони забезпечують постійну цілодобову можливість зв’язатися з компанією по телефону або електронною поштою та 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви з якоїсь причини не задоволені ними.

Основна особливість GreenGeeks полягає в їх назві. Вони вважають, що вони є "зелений" компанія. Це означає, що вони купують багато кредитів вітрової енергії, щоб компенсувати екологічну шкоду, яку Інтернет завдає Землі. Їх гарантія для всіх своїх клієнтів полягає в тому, що вони завжди замінять втричі кількість енергії, яку вони витрачають.

Багатьом клієнтам буде затишно знати, що коли вони користуються своїм веб-сайтом і заробляють гроші, вони також допоможуть навколишньому середовищу, вибравши GreenGeeks. Насправді ваш викид вуглецю насправді буде негативним, більше ніж витісняти збитки, які ви можете заподіяти при споживанні електроенергії..

Їх обслуговування клієнтів варто відзначити ще раз, як частину їх головних особливостей, тому що веб-хостинг-сервіс легко вважати просто земельною ділянкою, де ви платите, щоб розмістити власну нерухомість, а власники часто відсутні. З GreenGeeks це не так. Вони дуже хочуть радувати і віддані тому, що задоволення клієнтів є основою їхнього бізнесу.

Час роботи & Продуктивність

GreenGeeks дуже серйозно сприймає час роботи. Як було сказано вище, вони купують найкращі можливості апаратного та програмного забезпечення, щоб вони могли мінімізувати час простою та усунути майже всі позапланові перерви в обслуговуванні. Вони затримують клієнтів низькою кількістю на одному сервері, а не переповнюють серверів лише для того, щоб заробити більше грошей. Це дозволяє кожному серверному простору "дихати" щоб він ніколи не перевантажувався.

Все-таки вони готуються до найгіршого, про всяк випадок. Їх політика включає нічні резервні копії даних усіх клієнтів, так що у разі поломки або несподіваної аварії клієнти можуть повернути більшість (якщо не всю) своєї інформації та забрати місце, де вони зупинилися.

Результати ефективності домашньої сторінки GreenGeeks:

Домашня сторінка завантажується за 2,1 секунди

Домашня сторінка повністю завантажується за 3,2 секунди

(Тестовий регіон: Лос-Анджелес, США. Підключення: Кабель (5/1 Мбіт / с за допомогою Chrome). Дата: 10 березня 2014)

Гарантія повернення грошей

Завдяки GreenGeek клієнти можуть будь-коли скасувати свої рахунки, не платячи за них. Компанія також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на нові хостинг-рахунки, і прихованих платежів ви не знайдете.

Підтримка клієнтів

Потрібно сказати більше на цю тему? Очевидно, що підтримка клієнтів є одним з найвищих пріоритетів і прихильності GreenGeeks. Це вселяє велику впевненість у репутації та ефективності компанії.

З їх підтримкою 24-7-365, розширеним часом обслуговування телефону, кваліфікованими спеціалістами та 30-денною гарантією повернення грошей здається майже абсурдним не вірити їм.

У GreenGeeks бракує лише чату в режимі онлайн. Однак їхні інші функції обслуговування клієнтів та їх надійна електронна адреса можуть компенсувати цей дефіцит. GreenGeeks – це чудовий альтернативний енергетичний ресурс для веб-хостингу, який добре робить Землю та її клієнтів.

Коди купонів GreenGeeks

Тут ви знайдете Коди купонів GreenGeeks (Оновлення 2015 року – перевірено та працює), щоб заощадити гроші на хостинг-планах від GreenGeeks. Скористайтеся цим кодом купона GreenGeeks та отримайте 20 відсотків.

Отримайте 20% знижки на всі плани GreenGeeks на хостинг. Пакети на цілих 3,96 долара на місяць!

КЛАЦНУТИ ТУТ, щоб активувати код

Про GreenGeeks

GreenGeeks серйозно сприймає зміни клімату. Зелений веб-хостинг – це не якась форма маркетингової хитрості. Для кожного 1-го блоку живлення GreenGeeks приймає у електромережі, вони купують 3-х кредитів енергії вітру і відправляють її назад в електромережу, щоб компенсувати їх вуглецевий слід.

Джерело: greengeeks.com/green-hosting

GreenGeeks у Twitter

Відгуки GreenGeeks

Дійсно солідний, чудові функції та вигідна ціна на хостинг WordPress. Близько до рейтингу 5 з 5! (Олівер – 18 травня 2015 р.)

Подобається те, що я роблю внесок у навколишнє середовище, чудові послуги та ціна – це також бонус :) (Трейсі – 18 липня 2014 р.)

GreenGeeks привернув мене завдяки їхнім зобов’язанням щодо зеленого веб-хостингу. Код купона, що заощаджує гроші, також був фактором, що сприяє. (Хосе – 1 травня 2014 р.)

Чудова компанія, потужні функції та приголомшливі ціни. Дуже щасливий. Плюс я допомагаю довкіллю. (Кен – 23 березня 2014 р.)

Я мало знаю про комп’ютери, але мені вдалося налагодити свій блог. Кожен раз, коли у мене є проблеми з технічною підтримкою, персонал Green Geeks є для того, щоб допомогти мені. (Фіона – 5 березня 2014 р.)

Середній рейтинг GreenGeeks.com

4,5 з 5.
На підставі 5 відгуків.

Плани GreenGeeks & Ціноутворення

GreenGeeks пропонує потужний та багатофункціональний хостинг на спільних, реселлерських та VPS-хостингових планах.

Зберігання диска

Необмежений

Хост необмежених доменів

Безкоштовне доменне ім’я на все життя облікового запису

Безкоштовний сайт для початківців

Безкоштовна міграція сайту

Безкоштовно перетягнути сайт Builder

POP3 / POP3 безпечна підтримка електронної пошти

Необмежений

Підтримка електронної пошти IMAP / Secure IMAP

Необмежений

Гіги передачі сайту

Необмежений

Пересилання облікових записів електронної пошти

Необмежений

Електронна пошта Автовідповідач

Необмежений

Домени додатків

Необмежений

Припарковані домени

Необмежений

Субдомени

Необмежений

Додаткові облікові записи FTP

Необмежений

Бази даних MySQL

Необмежений

CGI-Bin

Доступ до веб-пошти

Бібліотека CGI

Сторона сервера Включає

Frontpage 2000/2002 Розширення

Панель управління обліковим записом

FTP-доступ

SSH (Shell) доступ

Перевизначення підтримки .htaccess

Анонімний FTP

Файли журналу + Статистика сайту

Спеціальні сторінки помилок

Веб-менеджер файлів

Спеціальні Cronjobs

Захист від спаму

Фантастико & Надійний інсталятор в один клік

24/7/365 Підтримка Північної Америки

30-денна гарантія повернення грошей

Підсумок огляду GreenGeeks

Отже, чи корисні Зелені Гіки?

ДОБРО: 30-денна гарантія повернення грошей. Дешеві ціни. Щедрі риси. Екологічно чисті. Безкоштовна міграція веб-сайтів.

НЕ ТАКЕ ДОБРО: Підтримка клієнтів не завжди найкраще підходить для абсолютних початківців.

Якщо піклування про навколишнє середовище стоїть на вашому порядку денному, то, без сумніву, вам слід отримати зелений веб-хостинг від GreenGeeks. Вони є єдиною веб-хостинговою компанією з заявою про місію щодо компенсації викидів вуглецю. Але GreenGeeks – це не лише екологічно чистий варіант при купівлі веб-хостингу. GreenGeeks – це також компанія, яка надає потужний, багатий на функції та доступний веб-хостинг.

Компанія пропонує різноманітні пакети хостингу для задоволення потреб будь-якого замовника, будь то персональний блог або веб-сайт для малого бізнесу. Їх щедрі функції, доступне ціноутворення та міцна репутація в галузі робить GreenGeeks рекомендованою компанією для використання у бюджетному хостинговому просторі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map