Огляд HostGator

Огляд HostGator


Відвідайте HostGator.com

Огляд HostGator

ХостГатор є одним з найбільших та найвідоміших брендів веб-хостингу як в Америці, так і в усьому світі. Відомий своїм високим рівнем підтримки та широким спектром хостингових планів, не дивно, що HostGator довірено понад вісім мільйонів веб-сайтів.

Завдяки широкому розмаїттю планів веб-хостингу, що охоплюють спільні сервери аж до спеціалізованих серверів, HostGator пропонує доступні та пакети з пакетом функцій, що відповідають кожному потребам. Мало того, ви можете розраховувати на цілодобову підтримку, яка не є другою.

Особливості HostGator

Компанія HostGator, заснована в 2002 році і заснована в Х’юстоні, пережила стрімке зростання і зарекомендувала себе як один з лідерів у своїй галузі.

Доступні плани

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

24/7 Підтримка

Гарантія повернення грошей за 45 днів

HostGator стоїть головою та плечима вище інших хостинг-провайдерів просто за допомогою їх широкого спектру планів, які мають задовольнити кожного. На відміну від інших хостинг-провайдерів у цій галузі, замість того, щоб обмежувати свої послуги основними планами спільного хостингу для бюджетних, HostGator прагне задовольнити найсучасніші потреби. Їх пропозиції щодо хостингу на 2015 рік включають:

Основні плани спільного хостингу

Linux та Windows, виділені сервери

Плани розміщення хостингу

Віртуальний приватний сервер (VPS)

Хостинг для Windows / ASP

Всі плани HostGator мають конкурентоспроможні ціни та пропонують чудове співвідношення ціни та якості, не кажучи вже про те, що вони стали ще доступнішими завдяки бюджетному варіанту оплати HostGator, щомісячний щомісячний. Незалежно від того, що ви тільки починаєте, чи ви зареєстрований веб-майстер, щомісячні платежі є ідеальним рішенням для кращого управління грошовими потоками.

Крім того, HostGator дозволяє оновити або зменшити план хостингу в будь-який час відповідно до змін, що змінюються.

Спільний хостинг

Ви можете очікувати всіх стандартних функцій спільного плану хостингу з HostGator, таких як необмежений простір на диску та необмежена пропускна здатність. Два їхніх спільних планів хостингу включають необмежені домени, субдомени та припарковані домени. Окрім того, усі плани HostGator включають в себе популярний бек-енд cPanel, що означає, що навіть новітні веб-майстри можуть легко створити добре налаштований веб-сайт.

Панель управління HostGator

З HostGator ви можете бути впевнені, що у вас будуть всі необхідні додатки, як WordPress, Drupal та Joomla, але їх можна назвати лише декількома. Для тих, хто потребує електронної комерції – також не забули торгові візки та приватні SSL.

Менш ніж за 5 доларів США на місяць ви можете розпочати спільний план хостингу, що включає необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність, 99,9 відсотків часу роботи, бази даних MySQL, облікові записи електронної пошти, а також надійну бібліотеку сценаріїв, готових до встановлення..

Безлімітні домени та парковка домену – додаткові додатки, включені до популярного програми Baby Baby. Перейшовши на дуже доступний Бізнес-план, ви отримаєте спеціалізовану IP-адресу та номер телефону, який безкоштовний. Нарешті, щоб заокруглити етос співвідношення ціна / якість HostGator, ви отримаєте ваучер на Adwords у розмірі 100 доларів, щоб розпочати вашу рекламну кампанію в Інтернеті..

Зелений хостинг

HostGator – це екологічно свідома компанія, яка інвестує у кредити на відновлювані джерела енергії. Покладаючись на енергію вітру для живлення та охолодження їх серверів, очевидно, що HostGator має справжній інтерес до піклування про навколишнє середовище.

Час роботи & Продуктивність

Обслуговуючи майже півмільйона клієнтів через дванадцять тисяч індивідуальних серверів, продуктивність серверів HostGator має першорядне значення для її подальшого успіху.

Під час тестування Pingdom середня тривалість тривалості роботи становила 99,99%, а час реакції – 0,247 секунди. Щоденне резервне копіювання та цілодобовий моніторинг їх серверів є невід’ємною частиною зобов’язань HostGator забезпечити видатні показники безперервного часу.

Продуктивність є одним з найважливіших факторів, який слід враховувати при виборі провайдера веб-хостингу. З цією метою ми вирішили провести власне тестування продуктивності на час завантаження сторінки домашньої сторінки HostGator.

Результати HostGator:

Домашня сторінка завантажується за 2,4 секунди

Домашня сторінка повністю завантажується за 4,2 секунди

(Тестовий регіон: Даллас, США. З’єднання: Кабель (5/1 Мбіт / с, 30 мс). Дата: 11 серпня 2013)

Гарантія повернення грошей

Для вашого загального спокою HostGator пропонує гарантію повернення грошей на 45 днів для нових хостинг-акаунтів. Крім того, щомісячні плани HostGator можна скасувати в будь-який час без штрафу.

Особливості

Керувати веб-сайтом з-за лаштунків стає легко за допомогою інтуїтивно організованого інтерфейсу cPanel. Ви знайдете ярлики, зручно організовані в такі категорії, з усіма важливими параметрами підтримки та виставлення рахунків, розташованих у верхній частині вікна, в межах легкої доступності. Оголошення про автоматичне поновлення та оновлення включені, тому ви завжди матимете актуальні установки.

Зручний розділ Програмне забезпечення та послуги дозволяє легко встановлювати утиліти, а більш досвідченим користувачам сподобається мати доступ до бібліотек Perl, PHP та Ruby on Rails. Крім того, меню QuickInstall включає в себе ще десятки опцій програмного забезпечення.

Програмне забезпечення галереї зображень, соціальні мережі, блоги, форуми, параметри електронної комерції та CMS включені у всеосяжні параметри меню cPanel. Такі програми, як WordPress, PrestaShop та Drupal 7, усі можна встановити за лічені хвилини лише за кілька клацань.

Доданий додаток SiteBuilder дозволяє створювати як прості, так і складні веб-сайти без спеціальних навичок кодування, а інструменти редагування та заздалегідь налаштовані шаблони надають користувачам можливість створювати спеціально налаштовані та повністю функціональні веб-сторінки за лічені хвилини..

Більше того, для оптимізації пошукових систем ви можете зареєструватися через Attracta безпосередньо через панель управління. Звідти ви можете викупити купон Adwords і почати надсилати трафік з оплатою за клік на ваш новий веб-сайт, як тільки він запрацює..

Комплексний набір інструментів для веб-майстрів HostGator робить налаштування вашого сайту та запуск досить простим процесом, однак, якщо вам потрібна допомога, команда підтримки завжди знаходиться в режимі очікування.

Безлімітний MySQL та POP3

Більшість постачальників веб-хостингів обмежують кількість баз даних MySQL та дозволених облікових записів POP3 електронної пошти, однак для HostGator вони обидва необмежені, що є головною перевагою для всіх, хто планує створити великі та складні веб-сайти.

Модернізація

Оскільки HostGator пропонує все, від найпростішого спільного хостинг-рахунку до спеціалізованого сервера, оновлення вашого облікового запису при необхідності збільшення ресурсів ніколи не було простішим. Кожен план хостингу був розроблений таким чином, що під час вирощування вашого сайту ви можете легко переключити передачі на необхідний рівень. Ці продумані плани означають, що вам ніколи не доведеться платити за функції, які вам не потрібні, а головне, що ваш сайт ніколи не переросте можливості HostGator.

Технічна підтримка

Підтримка – це особливість HostGator і не більше того "технічні" підтримка. Якщо члени команди служби підтримки готові цілодобово, будь-які технічні проблеми, які потрібно вирішити, можна швидко вирішити. Будь то електронна пошта, телефон або чат в прямому ефірі, ви можете бути впевнені, що отримаєте необхідну підтримку. Поряд з довідковим форумом та системою онлайн-квитків, HostGator також надає бібліотеку корисних відеоуроків та статей.

Служби підтримки завжди доброзичливі та ввічливі, а головне – надзвичайно обізнані. Ви можете очікувати, що вас обговорюватимуть шляхом вирішення будь-яких технічних питань, які виникають, і будь-які проблеми, які потрібно усунути повністю. Незважаючи на те, що всі канали підтримки пропонують відмінний сервіс, відомий варіант прямого чату – це найшвидший шлях до вирішення проблем.

Коди купонів HostGator

Тут ви знайдете коди купонів HostGator (оновлення 2015 року – перевірено та працює), щоб заощадити гроші на спільному хостингу та інші плани від HostGator. Використовуйте ці коди купонів HostGator і отримайте знижку до 25 відсотків, і ви заощадите гроші.

Отримайте колосальне Знижка 30% всі плани веб-хостингу HostGator, включаючи виділені сервери!

Отримайте 30% знижки – використовуйте код купона: HOSTINGKINGDOM

Скопіюйте код і перейдіть до www.hostgator.com і вставити його під час оформлення замовлення.

Про HostGator

Чи знаєте ви, що HostGator був заснований у 2002 році тодішнім студентом Брент Окслі у своїй кімнаті гуртожитку у Флоридському Атлантичному університеті, використовуючи лише три веб-сервери (сьогодні HostGator має понад 12 000 серверів).

Джерело: hostgator.com/company

HostGator у Twitter

Відгуки HostGator

Дуже пишаюся собою за те, що я створив свій перший блог, і Hostgator був дуже корисним у всьому, щоб зробити це можливим (Алісія – 12 травня 2015 р.)

Hostgator напевно з’їдає конкуренцію, справді uber дешевий хостинг! Відмінні можливості та дуже простий в установці блог WordPress (Lucas D – 29 вересня 2014 р.)

Знадобився час, щоб створити мій обліковий запис, але це мій єдиний критичний акт. ПОДІБНО ДО! (Каміль – 22 липня 2014 р.)

Трохи розчарований, що я пропустив останній промо-продаж HostGator, все одно підписався і поки що (дуже) добре. (Стен – 30 березня 2014 р.)

Ведучий Gator дійсно їсть конкуренцію, коли мова йде про найнижчу ціну! (Джексон – 4 січня 2014 р.)

Низька ціна була для мене вирішальним фактором. Я здогадуюсь і репутації. Все йде нормально! (Фред – 20 вересня 2013 р.)

Я щасливий. Джон із підтримки HostGator дійсно допоміг мені створити мій блог wordpress. Не можете подякувати вам достатньо! (Лейла – 2 серпня 2013 р.)

Переглянули та порівнювали різних хостів, і не вдалося знайти іншого хоста, який міг би перемогти ціни HostGators. Вражений і їхніми особливостями. (Ліам – 5 липня 2013 р.)

Середній рейтинг HostGator.com – це

4,5 з 5.
На підставі 8 відгуків.

Плани HostGator & Ціноутворення

HostGator пропонує три різні спільні плани хостингу; пропозиція базового, преміального та бізнес-хостинг-плану.

Штрихування

Дитина

Бізнес

Ціна

$ 3,96 на місяць

$ 6,36 на місяць

$ 10,36 на місяць

Місце на диску

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Домени дозволені

1

Необмежений

Необмежений

Ваш власний безкоштовний номер

БЕЗКОШТОВНО

Безкоштовний виділений IP

Безкоштовний приватний SSL

Підтримка 24×7

Миттєві резервні копії

Контракту немає!

99,9% гарантія часу

45-денна гарантія повернення грошей

Google AdWords

$ 100 Кредит

$ 100 Кредит

$ 100 Кредит

Безкоштовне / миттєве налаштування

Аддони / припарковані домени

Необмежений

Необмежений

Анонімний FTP

Піддомени

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Облікові записи FTP

Необмежений

Необмежений

Необмежений

WordPress хостинг

Бази даних MySQL

Необмежений

Необмежений

Необмежений

CGI

Швидкий CGI

PHP 5

Рубін на рейках

SSH

Perl

Пітон

SSI

Крон

Титульна сторінка

Завиток

ГД 2

Зображення Чарівник

Потокове аудіо / відео

Безкоштовна установка модуля

Рахунки POP3

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Веб-пошта

Псевдонім електронної пошти

Автовідповідачі

Списки розсилки

Ловити всіх

Вбивця спаму

Пересилання пошти

Підтримка IMAP

SMTP

Soholaunch

Захист гарячої лінії

Менеджер заборонити IP-адресу

Спеціальні сторінки помилок

Миттєві блоги

Миттєві портали

Миттєвий PHPnuke

Миттєві форуми

Миттєва книга гостей

Миттєвий лічильник

Миттєва формаMail

URL-адреса перенаправлення

Веб-менеджер файлів

Захищені каталоги PW

phpMyAdmin

AWStats (оновлення в режимі реального часу)

Вебалайзер

Менеджер сировинних журналів

Журнали рефералів

Журнали помилок

Ваш власний безкоштовний номер

БЕЗКОШТОВНО

Приватні SSL дозволені

У комплекті

Виділений IP

$ 2,00 / Міс

БЕЗКОШТОВНО

Спільний SSL

osCommerce

ZenCart

Куб-кошик

Підсумок огляду HostGator

Отже, чи хороший HostGator??

ДОБРО: Дружнє цілодобове обслуговування клієнтів. 45-денна гарантія повернення грошей. Дешеві плани хостингу. Включені можливості хостингу. Надійний час роботи.

НЕ ДОБРЕ: Тільки щотижня резервні копії сервера. Дещо дорога реєстрація домену.

HostGator був створений більше десяти років тому і розпочав роботу лише з трьох серверів. З тих пір вони переросли у всесвітньо відомий гігант у галузі веб-хостингу.

Компанія пропонує хостингові пакети для задоволення потреб кожного клієнта, а їх функції, ціни та підтримка роблять їх хостинг для веб-хостингу тисячами і тисячами веб-майстрів.

Основа успіху HostGator будується на швидких, надійних та стабільних серверах – пропонуючи повністю настроювані рішення, що відповідають потребам кожного клієнта. Завдяки видатним технічним постачанням HostGator у поєднанні з провідними рівнями послуг у галузі, ви дійсно не можете помилитися. А для повного спокою у вас є гарантія повернення грошей за 45 днів.

Огляд ХостГатор від Хостинг Королівство. Востаннє оновлено 4 листопада 2015 року.

Головна ›Відгуки› Огляд HostGator

Підсумок огляду HostGator

Отже, чи хороший HostGator??

ДОБРО: Дружнє цілодобове обслуговування клієнтів. 45-денна гарантія повернення грошей. Дешеві плани хостингу. Включені можливості хостингу. Надійний час роботи.

НЕ ТАКОЕ ДОБРО: Тільки щотижневі резервні копії сервера. Дещо дорога реєстрація домену.

HostGator був створений більше десяти років тому і розпочав роботу лише з трьох серверів. З тих пір вони переросли у всесвітньо відомий гігант у галузі веб-хостингу.

Компанія пропонує хостингові пакети для задоволення потреб кожного клієнта, а їх функції, ціни та підтримка роблять їх хостинг для веб-хостингу тисячами і тисячами веб-майстрів.

Основа успіху HostGator будується на швидких, надійних та стабільних серверах – пропонуючи повністю настроювані рішення, що відповідають потребам кожного клієнта. Завдяки видатним технічним постачанням HostGator у поєднанні з провідними рівнями послуг у галузі, ви дійсно не можете помилитися. А для повного спокою у вас є гарантія повернення грошей за 45 днів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map