Огляд хостингу GoDaddy

Огляд GoDaddy


Відвідайте GoDaddy.com

Огляд хостингу GoDaddy

GoDaddy була заснована Боб Парсонсом в 1997 році, це компанія, яка має тривалий досвід надання чудового сервісу. Окрім хостингу пакетів, GoDaddy пропонує також реєстрацію домену.

GoDaddy хостинг має всі функції, які ви очікували: електронна пошта, cpanel, програмне забезпечення для ведення блогів, кошики для покупок тощо. За допомогою GoDaddy ви можете купувати та реєструвати доменні імена та розміщувати їх у тому самому місці. Наявні функції у поєднанні із відданістю обслуговуванню клієнтів у 2015 році утримуватимуть GoDaddy у верхній частині пакета.

Особливості GoDaddy

GoDaddy – один з провідних постачальників послуг, який пропонує хостинг, з якого легко почати роботу, та забезпечений надійними та блискавичними серверами. GoDaddy також є найбільшим реєстратором домену в Інтернеті з 2005 року. Вони зареєстрували десятки мільйонів доменних імен, і це число постійно збільшується. Вони існують майже так само довго, як Інтернет, що пропонує послуги реєстрації домену.

Безкоштовне доменне ім’я включено

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

Необмежена кількість веб-сайтів додатків

Гарантія повернення грошей за 45 днів

Нижче наведено вичерпний перелік функцій веб-хостингу GoDaddy:

Місце на диску: GoDaddy пропонує три різні рівні хостинг-планів. В Економічний пакет Ваш обсяг диска обмежений 100 ГБ за одну низьку щомісячну ціну. Середній веб-майстер, швидше за все, не буде використовувати всі 100 Gigs. Якщо ви переживаєте, що у вас може залишитися місця, два інші пакети, Делюкс і Ultimate, забезпечити необмежене зберігання. Ці пакети коштують трохи дорожче, але обидва все ще доступні.

Необмежена смуга пропускання: Кожен з планів GoDaddy має необмежену пропускну здатність. Ці плани є спільними планами хостингу. При спільному хостингу ваш веб-сайт ділиться пропускною здатністю з іншими веб-сайтами. Всі сайти діляться необмеженою пропускною здатністю. Якщо будь-який із сайтів починає отримувати більше відвідувачів, вони використовують більшу пропускну здатність, а продуктивність інших сайтів може постраждати. Для більшості людей це ніколи не буде проблемою. Оновлення до VPS або спеціалізованого сервера вирішить проблеми пропускної здатності. GoDaddy пропонує ці варіанти, тому оновлення буде легким.

Необмежені веб-сайти: План економіки передбачає лише одне доменне ім’я. Це буде добре, якщо ви плануєте лише один веб-сайт. Ви завжди можете перейти до одного з інших планів хостингу пізніше. Якщо у вас вже є декілька сайтів або плануєте запустити більше одного сайту, не звертайтесь до Економічного плану. Плани Deluxe та Ultimate дозволять вам додати стільки веб-сайтів, скільки вам потрібно, і контролювати їх усі за одну панель управління.

Безкоштовне доменне ім’я включено: GoDaddy пропонує хороший стимул, якщо ви купуєте щорічний хостинг-пакет. При покупці будь-якого з щорічних пакетів хостингу ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я. Це прекрасний спосіб заощадити гроші, оскільки вам не доведеться купувати доменне ім’я окремо.

Облікові записи електронної пошти: Кожен з трьох планів постачається з встановленою кількістю облікових записів електронної пошти: 100, 500 та 1000. Хоча більшості людей навіть не знадобиться пропозиція 100 облікових записів електронної пошти в базовому плані, знайдіть час, щоб розглянути, скільки облікових записів вам може знадобитися. Якщо ви думаєте, що вам знадобиться більше 100 облікових записів електронної пошти, виберіть більш високий план. Більш важливою, ніж кількість облікових записів електронної пошти, є обсяг пам’яті. План економії має лише 100 Мб пам’яті електронної пошти. Це означає, що вам доведеться регулярно видаляти електронні листи, щоб ви могли отримувати нові електронні листи. Інші два плани мають 500 МБ та 1 ГБ. Спробуйте розібратися, скільки місця знадобиться, щоб з’ясувати, який план найкращий для вас.

Встановлення одним клацанням: Є понад 150 програм, включаючи безкоштовне програмне забезпечення CMS (наприклад, WordPress). З усіма планами GoDaddy ці програми можна встановити одним клацанням миші. Ви можете встановити професійний веб-сайт і розпочати публікацію вмісту за лічені хвилини.

cPanel Панель управління: У планах хостингу використовується cpanel. Це дозволяє вам легко контролювати все, що стосується ваших веб-сайтів, лише кількома клацаннями миші. Ви зможете зробити все все самостійно через cpanel, а не чекати технічної підтримки.

godaddy controlpanel

Виділені сервери: GoDaddy пропонує VPS та спеціалізовані сервери за розумними цінами. Це дозволяє оновити хостинг у міру зростання вашого веб-сайту. Багато власників веб-сайтів знаходять, що після того, як їх веб-сайти починають приймати багато відвідувачів щомісяця, їм потрібно більше місця. Оновлення на спеціалізований сервер легко за допомогою GoDaddy.

Гарантія повернення грошей: GoDaddy пропонує гарантію повернення грошей. Ви можете отримати відшкодування за 48 годин щомісячних покупок на хостинг та 45 днів, якщо придбали цілий рік. Вони також пропонують стягнутий кредит у магазині, якщо ви скасуєте після цього часу.

Безкоштовні рекламні купони: GoDaddy надає рекламний кредит разом із хостинг-пакетом. На момент написання документа вони включають кредит на Google AdWords, Bing Ads та Facebook. Вони також включають кредит на 10 стокових зображень для вашого веб-сайту. Ці функції, особливо безкоштовне доменне ім’я та cpanel, роблять хостинг GoDaddy хорошим вибором для всіх, від початківців до експертів. Різні рівні планів дозволяють придбати лише необхідну кількість функцій. GoDaddy дозволяє легко оновити хостинг у будь-який час, щоб ви завжди мали необхідну послугу.

Час роботи та продуктивність

GoDaddy знаходиться на вершині класу, коли справа стосується часу завантаження сторінки та надійності. Вони можуть похвалитися найшвидшими часом завантаження сторінки у всій галузі. Вони мають гарантію тривалості 99,9%. Це справді галузевий стандарт, і ви насправді не повинні сприймати менше цього. Незалежні тестування продуктивності GoDaddy з 1995 року показують, що вони мають в середньому 99,99% тривалості роботи. Цей вид надійності означає, що вам не потрібно турбуватися про те, що веб-сайт не працює.

Результати GoDaddy:

Домашня сторінка завантажується за 3,62 секунди

Домашня сторінка повністю завантажується за 4,86 ​​секунди

(Тестовий регіон: Майамі, США. З’єднання: Кабель (5/1 Мбіт / с, 30 мс). Дата: 11 травня 2014 р.)

Технічна підтримка

На сучасному ринку хостингу 24/7 технічна підтримка є нормою серед великих хостинг-компаній. GoDaddy – не виняток. Вони пропонують телефонну підтримку, чат наживо та електронну пошту 24 години на добу 7 днів на тиждень. Більшість питань вирішуються за лічені години. Сайт містить велику базу даних про часто зустрічаються проблеми. Швидкий пошук їх часто може вирішити вашу проблему без необхідності спілкуватися з технічною підтримкою.

У GoDaddy є навчальний центр із відеоуроками, які навчають вас робити все, від підключення домену до створення веб-сайту до залучення до соціальних медіа. Цей район сповнений чудових порад про те, як отримати максимальну користь від свого веб-сайту.

Коди купонів для хостингу GoDaddy

Тут ви знайдете останні та робочі Коди купонів на хостингу GoDaddy (Оновлення 2015 року – перевірено та працює), щоб заощадити гроші на планах веб-хостингу від GoDaddy.

Отримайте $ 1,99 / місяць хостингу

sas199hos1 – КЛАЦНУТИ ТУТ, щоб активувати код

Отримайте 10% знижки

sas10order – КЛАЦНУТИ ТУТ, щоб активувати код

Отримайте 15 доларів від свого замовлення на суму 75 доларів

sas15order – КЛАЦНУТИ ТУТ, щоб активувати код

Отримайте 5 доларів від вашого замовлення на 30 доларів

sas5order – КЛАЦНУТИ ТУТ, щоб активувати код

Про Go Daddy

Чи знаєте ви, що GoDaddy був заснований у 1997 році, його засновник Боб Парсонс – ветеран морської піхоти США.

Джерело: godaddy.com/about-us

GoDaddy у Twitter

Відгуки GoDaddy

Я отримував мої домени в GD протягом багатьох років і вирішив також розмістити хостинг, справді безкоштовно драматично і за велику ціну (Фредді – 28 квітня 2015 р.)

Друг порекомендував godaddy, і вони були чудові поки що розміщуючи мій (скоро буде) мамський блог. (Керолін – 28 вересня 2014 р.)

Доменні імена з Godaddy роками вирішили спробувати їх хостинг, поки що добре. (Cam – 21 липня 2014 р.)

Отримав хостинг для мого блогу через Go Daddy кілька тижнів тому. Дійсно клопоту безкоштовно і поки що (дуже!) Добре. Їх ціни неймовірно хороші! (Ліз – 7 травня 2014 р.)

Середній рейтинг GoDaddy.com – це

4 з 5.
На підставі 4 відгуків.

Плани хостингу GoDaddy & Ціноутворення

GoDaddy пропонує широкий вибір спільних хостинг-пакетів, а також більш потужні VPS та виділені серверні альтернативи.

План хостингу економіки

 • Від $ 3,49 на місяць
 • 1 домен надбудови
 • Необмежений обсяг диска
 • Необмежена щомісячна пропускна здатність
 • Безкоштовне доменне ім’я з річним планом
 • Безкоштовні електронні адреси
 • Встановлення в один клік 200+ безкоштовних програм
 • MySQL & Бази даних Windows SQL
 • Панель управління Cpanel
 • 24/7 моніторинг безпеки та захист DDoS
 • 24/7 технічна підтримка
 • Безкоштовно 100 дол. США Кредит Google AdWords
 • Безкоштовний кредит у розмірі 100 доларів на Bing
 • Безкоштовно 50 доларів США

Реєстрація зараз – це без ризику – гарантія повернення грошей 45 днів

Делюкс хостинг план

 • Від $ 4,59 на місяць
 • Необмежена кількість доменів надбудови
 • Необмежений обсяг диска
 • Необмежена щомісячна пропускна здатність
 • Безкоштовне доменне ім’я з річним планом
 • Безкоштовні електронні адреси
 • Встановлення в один клік 200+ безкоштовних програм
 • MySQL & Бази даних Windows SQL
 • Панель управління Cpanel
 • 24/7 моніторинг безпеки та захист DDoS
 • 24/7 технічна підтримка
 • Безкоштовно 100 дол. США Кредит Google AdWords
 • Безкоштовний кредит у розмірі 100 доларів на Bing
 • Безкоштовно 50 доларів США

Реєстрація зараз – це без ризику – гарантія повернення грошей 45 днів

Кінцевий план хостингу

 • Від $ 7,49 на місяць
 • Необмежена кількість доменів надбудови
 • Необмежений обсяг диска
 • Необмежена щомісячна пропускна здатність
 • Безкоштовне доменне ім’я з річним планом
 • Premium DNS
 • Безкоштовні електронні адреси
 • Встановлення в один клік 200+ безкоштовних програм
 • MySQL & Бази даних Windows SQL
 • Панель управління Cpanel
 • 24/7 моніторинг безпеки та захист DDoS
 • 24/7 технічна підтримка
 • Безкоштовно 100 дол. США Кредит Google AdWords
 • Безкоштовний кредит у розмірі 100 доларів на Bing
 • Безкоштовно 50 доларів США

Реєстрація зараз – це без ризику – гарантія повернення грошей 45 днів

Підсумок огляду GoDaddy

Отож, чи хостить веб-хостинг GoDaddy??

ДОБРО: Недорога ціна. Забезпечена гарантія повернення грошей. Безкоштовне доменне ім’я. Можливість оновлення до VPS або виділеного хостингу.

НЕ ТАКОЕ ДОБРЕ: акаунти електронної пошти обмежені. Розробник веб-сайтів є додатковим. Доведеться купувати більш дорогий план для необмежених веб-сайтів.

Все, про що говорили, GoDaddy – прекрасне місце для відвідувачів веб-сайту. Ціни плануються досить конкурентоспроможними, щоб вписатись у більшість бюджетів. Доступна безліч чудових функцій, а cpanel робить її легким у використанні.

Godaddy пропонує плани, які ідеально підходять для тих, хто тільки починає і для просунутих користувачів на кількох веб-сайтах. Наявність можливості VPS та виділених серверів означає, що в міру зростання вашого веб-сайту ви можете легко оновити хостинг, щоб він відповідав.

Функції, гарантія повернення грошей та оновлення роблять GoDaddy чудовим вибором для всіх ваших потреб у веб-хостингу.

Огляд GoDaddy від Хостинг Королівство. Востаннє оновлено 4 листопада 2015 року.

Головна ›Відгуки› Огляд GoDaddy

Підсумок огляду GoDaddy

Отож, чи хостить веб-хостинг GoDaddy??

ДОБРО: Недорога ціна. Забезпечена гарантія повернення грошей. Безкоштовне доменне ім’я. Можливість оновлення до VPS або виділеного хостингу.

НЕ ТАКОЕ ДОБРЕ: акаунти електронної пошти обмежені. Розробник веб-сайтів є додатковим. Доведеться купувати більш дорогий план для необмежених веб-сайтів.

Все, про що говорили, GoDaddy – прекрасне місце для відвідувачів веб-сайту. Ціни плануються досить конкурентоспроможними, щоб відповідати більшості бюджетів. Доступна безліч чудових функцій, а cpanel робить її легким у використанні.

Godaddy пропонує плани, які ідеально підходять для тих, хто тільки починає і для просунутих користувачів на кількох веб-сайтах. Наявність можливості VPS та виділених серверів означає, що по мірі зростання вашого веб-сайту ви можете легко оновити хостинг, щоб відповідати.

Функції, гарантія повернення грошей та оновлення роблять GoDaddy чудовим вибором для всіх ваших потреб у веб-хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map