Огляд хостингу InMotion

Огляд хостингу InMotion


Відвідайте InMotionHosting.com

Огляд хостингу InMotion

Хостинг InMotion є дуже популярною веб-хостинговою компанією з лояльною клієнтською базою, яка включає понад 300 000 веб-сайтів клієнтів. Як і всі інші компанії, що переглядаються тут, IMH пропонує кілька різних спільних планів веб-хостингу, підходящих для кожного сайту.

Однією з особливостей, яка відрізняє хостинг InMotion, є їх технологія Speed ​​Zone. У них є кілька центрів обробки даних, і ви можете вибрати найбільш близький вам. Це дозволяє швидше та ефективніше обслуговування. Вони також мають зони максимальної швидкості, які можуть похвалитися швидкістю до шести разів швидшою, ніж середня.

Особливості хостингу InMotion

InMotion була заснована в 2001 році і з сьогоднішнього дня до 2015 року зарекомендувала себе як найвищий провайдер веб-хостингу. Компанія пропонує все, від базового спільного хостингу до повністю настроюваних виділених серверів.

Технологія, що виграє

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

99,9% часу & Надійність

Гарантія повернення грошей за 90 днів

InMotion має всі основи, покриті високоефективними серверами Dell, безліччю безкоштовного програмного забезпечення та сценаріїв, 99,9 відсотків часу та 24/7 підтримки.

Компанія також досягла значних успіхів у напрямку зменшення викидів вуглецю у своїх операціях, використовуючи екологічні центри обробки даних та суворі програми переробки. Вони також знизили викид вуглецю на 2000 тонн на рік, використовуючи систему зовнішнього охолодження повітря, що також зменшує їх витрати майже на 70 відсотків.

InMotion також співпрацює з «Деревами для майбутнього» та надав фінансування для висадження 5000 дерев. Цей рівень екологічної обізнаності та прихильності важко відповідати.

InMotion надає клієнтам можливість розташування сервера з центрами обробки даних в Лос-Анджелесі та Вашингтоні. Сервери контролюються цілодобово, щоб забезпечити найвищий рівень продуктивності. Вони використовують зони максимальної швидкості, які використовують пірингові обміни та декілька центрів обробки даних для оптимізації швидкості мережі.

InMotion пропонує три різні типи хостинг-планів:

Бізнес-хостинг (Спільний хостинг)

Хостинг віртуального приватного сервера (VPS)

Виділений хостинг сервера

Спільний хостинг

Отже, які переваги використання InMotion для потреб вашого веб-хостингу?

З дев’ятьма різними пакетами хостингу кожен веб-майстер може вибрати план, який найкращим чином відповідає їх поточним потребам та оновити, оскільки потреби цього сайту цього вимагають. Новачки з простими сайтами та мінімальним трафіком можуть отримати надійний хостинг-пакет лише за кілька доларів на місяць. Навіть спеціалізовані сервери InMotion доступні за конкурентними цінами та доступними для веб-майстрів із створеними веб-сайтами.

90-денна гарантія повернення грошей дозволяє вам дати InMotion тривалий пробний цикл, перш ніж взяти на себе послуги. Це говорить про ступінь впевненості, яку компанія має у своїх послугах, оскільки жоден веб-хост не пропонує більш тривалий термін повернення коштів. Ставки повернення коштів неймовірно низькі, оскільки InMotion повністю прагне задовольнити своїх клієнтів.

Панель управління хостингом InMotion

Користувачі мають можливість змінювати та керувати веб-сторінками за допомогою програмного забезпечення для резервного копіювання cPanel. Популярні програми CMS, такі як WordPress та Joomla, можна встановити лише за декілька клацань. Бази даних MySQL, облікові записи FTP, акаунти електронної пошти та завдання CRON також можна налаштувати за допомогою меню cPanel.

InMotion – це налагоджена компанія, яка існує вже не одне десятиліття. Нові хостинг-провайдери постійно приходять і виходять, тому завжди ризикуєте передати свій сайт в руки непровереної хостингової компанії. Це, звичайно, не так з IMH, вони є надійною компанією, яка витримує бурі в хостинговому бізнесі протягом 10 років і все ще сильно розвивається.

Програми & Програмне забезпечення

Пакети хостингу InMotion підтримують повну лінійку додатків, таких як системи управління вмістом, до повного продуваного бізнес-програмного забезпечення, включаючи:

Авактис

AbanteCart

AlegroCart

BoxBilling

CubeCart

Інструмент хостингу

Мадженто

OpenCart

osCommerce

PHP Монета

PHP Точка продажу

PrestaShop

QuickCart

TomatoCart

ZeusCart

Дзен Корзина

WHMCS

WordPress

Це зручні програми для блогів та сайтів електронної комерції, які дозволяють легко інтегрувати безліч різних функцій.

Час роботи & Продуктивність

Унікальні функції InMotion роблять її надійним вибором для веб-сайту вашого бізнесу. Зони максимальної швидкості різко збільшують швидкість завантаження та продуктивності вашого сайту, що чудово підходить для клієнтів та покращує рейтинг пошукових систем.

99,9-відсоткова гарантія безперервного часу означає, що ваш сайт майже завжди буде працювати і працювати. Вибір центру обробки даних – ще один великий плюс, оскільки він дозволяє вашому сайту працювати швидше та ефективніше.

InMotion співпрацює з низкою пірингових бірж та постачальників послуг, щоб вони могли забезпечити прямий обмін даними та надійно швидше підключення до Інтернету.

Якість роботи вашого веб-сайту на хост-серверах є важливим фактором, який слід враховувати при виборі між провайдерами веб-хостингу. Ми перевірили час завантаження сторінки домашньої сторінки хостингу InMotion.

Результати хостингу InMotion:

Домашня сторінка завантажується за 3,3 секунди

Домашня сторінка повністю завантажується за 5,1 секунди

(Тестовий регіон: Даллас, США. З’єднання: Кабель (5/1 Мбіт / с, 30 мс). Дата: 11 серпня 2013)

Технічна підтримка

Хостинг-провайдери живуть і помирають завдяки їхній підтримці, а InMotion має тут всі основи. Вони надають підтримку цілодобово електронною поштою, чатом та телефоном (безкоштовно).

InMotion хостинг вклав безліч грошей та ресурсів у створення своєї високодоступної та доброзичливої ​​команди підтримки.

Існує активний форум спільноти, де члени можуть задавати технічні запитання та відповідати на них. Також доступна повна довідкова бібліотека зі статтями, навчальними посібниками та відео.

Про хостинг InMotion

Чи знаєте ви, що InMotion Hosting вже майже 5 років має рейтинг класу A з Better Business Bureau. InMotion також більше 10 років є постачальником послуг із сертифікації CNET.

Джерело: inmotionhosting.com/about-us

InMotion хостинг у Twitter

Відгуки про хостинг InMotion

У хостингу руху, що пропонує твердотільні накопичувачі, був вирішальним фактором для мене, я дуже задоволений і не можу рекомендувати цих хлопців достатньо! (Даррен Е – 6 травня 2015 р.)

Феноменальні функції та послуги, Inmotionhosting, безумовно, є лідером, коли справа стосується спільного хостингу. (Говард – 30 червня 2014 р.)

Підтримка клієнтів першого класу в Motion Host була основною причиною, коли я вирішив підписатися з ними. Все йде нормально. Дякую. (Карен – 5 січня 2014 р.)

Я мав досить жахливий досвід зі своїм попереднім господарем. Потрібно сказати, що я теж не чекав від InMotion. Хлопчик, я помилявся. InMotion перевершив мої сподівання! (Томас – 6 серпня 2013 р.)

Не найдешевший хост там, але їх функції (вибір місця розташування сервера, дякую !!) та підтримка клієнтів – це найкраще, що я відчував. (Лінда – 6 червня 2013 р.)

Трохи простоїв минулого місяця, але InMotion довів, чому вони є провідним провайдером, коли їх дружня рука підтримки команди допомагала мені перенести мій блог з блогера на WordPress. (Стівен – 14 травня 2013 р.)

Середній рейтинг InMotionHosting.com – це

5 з 5.
На підставі 6 відгуків.

Плани хостингу InMotion & Ціноутворення

InMotion хостинг спільного хостингу серверів або хостингу бізнес-класів, як його називає IMH, складається як три різні плани; Запуск, Power та Pro хостинг плани.

Запуск

Потужність

Про

Ціна

$ 5,59 на місяць

7,19 дол. США на місяць

$ 13,99 на місяць

Місце на диску

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Дозволені розміщені веб-сайти

2

6

25

Щомісячна пропускна здатність

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Піддомени

25

100

БЕЗПЕЧЕНО

Припарковані домени

6

26

БЕЗПЕЧЕНО

Безкоштовна підтримка телефону 24×7

Безкоштовне резервне копіювання даних

Необмежений

Необмежений

Необмежений

Безкоштовна реєстрація або передача доменних імен

Бази даних MySQL

2

50

200

Веб-сайт Builder

Панель управління Cpanel

280+ 1-клік Встановити програми

Програмне забезпечення для блогу

Управління контентом

Програмне забезпечення для електронної комерції

Не входить

Преміум веб-сайт

Програмне забезпечення форуму

Книга гостей

Галерея зображень

Google Checkout

Веб-календар

Спільний SSL

Безкоштовні кредити Google AdWords

275 доларів

300 доларів США

300 доларів США

90-денна гарантія повернення грошей

Підсумок огляду хостингу InMotion

Отже, чи є хостинг в русі корисним?

ДОБРО: гарантія повернення грошей на 90 днів. Найкраща підтримка в галузі. 99,9% гарантії тривалості роботи Вибір місця розташування сервера.

НЕ БУДЕ ДОБРО: Обмежена кількість розміщених доменів. Не найдешевший. Немає миттєвої активації акаунта.

Загалом InMotion є одним з найвідоміших та надійних хостинг-провайдерів на ринку. Вони пропонують надійні можливості хостингу, безліч варіантів вибору та конкурентоспроможні ціни.

Незалежно від того, що ви початківець веб-майстер з невеликого веб-сайту або досвідчений власник сайту, який потребує виділеного сервера, InMotion вас охопив.

Їх гарантія повернення грошей на 90 днів означає, що вони мають на увазі бізнес та що вони можуть створити резервне копіювання своїх вимог бути провідним та надійним хостинг-провайдером світового класу. Ми кажемо, попросіть їх, оскільки IMH не залишить вас розчарованими.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map