Огляд медіа-храмів

Огляд медіа-храмів


Відвідайте MediaTemple.net

Огляд медіа-храмів

Медіа-храм або (mt), була заснована в 1998 році в Каліфорнії і стала одним з найпремісніших імен у веб-хостингу та хмарних сервісах. На сьогодні Media Temple підтримує понад 1,5 мільйона веб-сайтів по всьому світу і безпосередньо працює понад 200 співробітників.

Люди в медіа-храмі давно вважають себе лідерами ринку. У 2006 році вони запустили одну з перших публічних хмарних систем (The Grid), і багато професійних блогерів та веб-розробників вважають їх беззаперечними царями світу веб-хостингу.

Особливості медіа-храму (mt)

Медіа-храм або (mt) є постачальником провайдерів веб-хостингу протягом 16 років.

Пропускна здатність, що масштабує (вже Reddit ™)

SSD-накопичувач (SSD завантажують ваші сайти до 50% швидше)

100 унікальних сайтів / альтернативних доменів

30-денна гарантія повернення грошей

На даний момент Media Temple пропонує 4 основні типи хостинг-рішень. У межах цих 4 варіантів хостингу є ряд більш конкретних пакетів залежно від конкретних потреб клієнта. 4 категорії хостингу:

Спільний хостинг – У 2006 році Media Temple запустила The Grid – новаторську хмарну систему, яка стала однією з основ, на якій компанія виросла. Grid – це серія взаємопов’язаних серверів, які постійно працюють разом. Таким чином, клієнти покладаються не лише на один спільний сервер, але і на систему серверів, які в будь-який момент часу адаптують свою пропозицію залежно від ваших потреб. Завдяки пакетам, розміщеним у Grid, клієнти можуть скористатись 1 ТБ пропускної здатності на місяць, 100 ГБ пам’яті та цілодобовою клієнтською та технічною підтримкою.

Преміум хостинг WordPress – Оновлення сортів на стандартному хостингу Grid, сервіс Premium WordPress хостинг був запущений у 2014 році і спрямований на користувачів, які шукають конкретні хостинг-рішення для своїх сайтів WordPress. Клієнти можуть встановлювати WordPress на звичайний спільний хостинг, але пакет хостингу WordPress був розроблений таким чином, що все простіше у використанні. Продукт був запущений на увазі веб-розробників та дизайнерів. Він включає необмежену пропускну здатність та можливість здійснення одного кліку.

VPS хостинг – Плани хостингу VPS на Media Temple поставляються з гарантією безперервного часу 99,999% і пропонують користувачам три різні типи пакунків. Плани VPS з самокерованим керуванням спрямовані на тих, хто хоче створити свій сайт з нуля, і вони забезпечують кореневий доступ до сервера. Керовані VPS-плани надають користувачам доступ до інтуїтивно зрозумілої панелі управління, з кореневим доступом, доступним за запитом. Також доступний повністю керований план VPS – клієнти залишають всі налаштування та контроль плюсам.

Виділений сервер – Подібно до параметрів хостингу VPS, опція «Виділений сервер» доступна для тих, хто потребує абсолютних найкращих потужностей та продуктивності. Ці пакети включають 10 ТБ щомісячної пропускної спроможності, 1 ТБ пам’яті для всього SSD та 128 ГБ буферованої DDR3 Ram. Знову, як і VPS хостинг, клієнти можуть вибирати між самостійно керованими, керованими або повністю керованими пакетами сервера. Клієнтами на спеціалізованих серверах Media Temple є Diesel та Steve Madden.

Особливості медіа-храму

Час роботи & Продуктивність

Media Temple пропонує: 20/20 гарантія тривалості роботи на своїх DV-продуктах. Продукти DV включають будь-який із своїх хостинг-пакетів VPS та спеціалізованих серверних пакетів. Це означає, що Media Temple гарантуватиме 99,999% часу роботи на будь-якому з цих пакетів. Якщо ця гарантія не буде дотримана, замовник може вимагати повернення 20% своєї щомісячної плати за хостинг за кожні 20 хвилин простою. Це відмінна гарантія, яка свідчить про впевненість у їх виконанні. Звітів про клієнтів із продукцією DV мало, і далеко між ними.

Однак такої гарантії для пакетів, розміщених на The Grid, не існує. Сюди входить стандартний спільний хостинг та хостинг пакет Premium WordPress. Пакети хостингу для спільного розміщення Media Temple не найдешевші – далеко не так, і це дещо розчаровує те, що вони не пропонують жодних гарантій тривалості роботи або гарантії виконання. При цьому, більшість тестувальних статистичних даних показують, що Grid працює в середньому на рівні 99,9%, і це, безумовно, одна з швидших доступних послуг.

Спільний хостинг завжди буде створювати проблеми. Спосіб налаштування сітки Media Temple відрізняється від інших хостинг-компаній. Оскільки всі сервери працюють разом, збій одного сервера не повинен спричиняти спад вашого веб-сайту, оскільки інші сервери сприймають слабкість. Однак, як і у будь-якого спільного хостингового сервісу, величезний стрибок попиту в мережі може спричинити проблеми, оскільки просто не вистачає енергії, щоб задовольнити сплеск. Це проблема для будь-якого спільного хостингу.

З Media Temple, сплеск повинен бути широкомасштабним, як і структура Grid полегшити локалізований сплеск у сплесках руху не впливаючи на інших користувачів. У зв’язку з цим Медіа Храм виділив себе багатьма конкурентами.

Довідка & Підтримка

Медіа Храм використовує їх запис клієнтів як найважливіший пункт продажу, і не важко зрозуміти, чому. Вони пропонують цілодобову підтримку клієнтів через чати в реальному часі, запити на підтримку, дзвінки та твіти, а також мають широкий центр самодопомоги KnowledgeBase та форуми для чатів, де користувачі та співробітники обговорюють різні проблеми.

У 2014 році Медіа Храм виграв чотири нагороди Stevie. Нагороди Stevie Awards – це щорічні міжнародні ділові нагороди, які присуджуються компаніям, які досягли досконалості в аспектах свого бізнесу.

Media Temple взяв додому Золоту нагороду Стіві для своєї команди підтримки CloudTech Premium, а також був визнаний трьома нагородами «Срібний Стіві» у категоріях Контакт-центру року (до 100 місць) – Technology Industries; Команда року з обслуговування клієнтів – усі інші галузі та відділ обслуговування клієнтів року – Комп’ютерна техніка & Комп’ютерні послуги.

Виграти нагороди Стіві досить рідко, і це показник того, наскільки міжнародна спільнота високо оцінює команду обслуговування клієнтів у Media Temple..

Про медіа-храм

Чи знаєте ви, що Media Temple була заснована в 1998 році і визнана однією з найбільш швидко зростаючих компаній Північної Америки та одним з найкращих місць для роботи в Лос-Анджелесі. MT працює на 1,5 мільйона веб-сайтів у 100 різних країнах. (mt) було придбано GoDaddy у жовтні 2013 року. Хоча це викликало перше занепокоєння у деяких, Media Temple зберіг свою автономію. Він працює незалежно від GoDaddy, і договір купівлі-продажу передбачав, що це не зміниться. Ця угода дозволила Media Temple продовжувати розширювати своє зростання, і він не виявляє жодних ознак уповільнення в найближчий час.

Джерело: mediatemple.net/company/about-us

Медіа-храм у Twitter

Відгуки медіа-храмів





WP хостинг, який забезпечує, я використовую їх Grid план, і все є рок-н-ролом !! (Лерой – 28 квітня 2015 р.)





Я підписався з їхнім Grid (спільним) планом. Відмінна підтримка клієнтів, Media Temple справді швидка і є надійним веб-хостом. (Ян П – 30 січня 2015 р.)

Середній рейтинг MediaTemple.net становить

5 з 5.
На підставі 2 відгуків.

Плани медіа-храмів & Ціноутворення

Media Temple пропонує широкий вибір преміальних варіантів хостингу, від спільного хостингу, хостингу WordPress до VPS, виділеного та хмарного хостингу.

(mt) спільний хостинг

 • Від 20 доларів на місяць
 • Чудово підходить для блогерів, бізнесу та дизайнерів
 • Розмістити до 100 веб-сайтів
 • Пропускна здатність 5 Гб
 • Щомісячна пропускна здатність 1 Тб
 • Зберігання бази даних SSD 100 Гб
 • 1000 облікових записів електронної пошти
 • 24/7/365 жива підтримка
 • 30-денна гарантія повернення грошей

(mt) Хостинг WordPress

 • Від 29 доларів на місяць
 • Відмінно підходить для дизайнерів WordPress & розробники, блогери
 • Швидкий & простий хостинг WordPress
 • Автоматичне ядро ​​WordPress & оновлення безпеки
 • Необмежена пропускна здатність
 • Постановочне середовище в один клік
 • Панель управління “все в одному”
 • Включає 3 встановлення WordPress
 • 24/7/365 жива підтримка
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Підсумок огляду медіа-храмів

Отже, чи є медіа-храм корисним?

ДОБРИЙ: призначений для WordPress. Хороший час роботи та реагування. Підтримка клієнтів у будь-який час. Безпечний.

НЕ ТАКЕ ДОБРО: Дорожче, ніж традиційний спільний хостинг.

Media Temple – одне з перших імен у вустах багатьох людей, коли його попросили рекомендувати професійну веб-хостингову компанію, і це не є малою частиною через прихильність Media Temple прихилити себе до професійної спільноти електронної комерції. Вони зробили це наскрізь винятковий сервіс, відмінна робота та формування довіри до клієнтів.

Коли говорити – вони не для всіх. Клієнтам, які бажають створити простий блог або WordPress сайт, який не отримуватиме велику кількість трафіку, просто не потрібен Media Temple. Їх ціни відображають тип клієнта, на який він орієнтований. Хтось, хто хоче створити свій перший веб-сайт або основний блог, може знайти дешевший хостинг в іншому місці. Для цих клієнтів хостинг у Media Temple був би таким, як привести кулемет до кулачного бою. Це просто не потрібно.

Однак досвідчені ділові люди в Інтернеті, веб-дизайнери та власники бізнесу повинні добре поглянути на Media Temple. Він пропонує відмінна стабільність сервера та полегшує розміщення хостингу залежно від попиту. Обслуговування клієнтів буквально виграє нагороди, і в даний час він пропонує хостингові рішення для одних з найбільш впізнаваних брендів high street. Якщо надійність, відмінне обслуговування клієнтів та провідна ефективність – це те, що потрібно вашому бізнесу, то Media Temple може стати для вас веб-хостом.

Огляд Медіа-храм від Хостинг Королівство. Востаннє оновлено 4 листопада 2015 року.

Головна ›Відгуки› Огляд медіа-храмів

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map