Огляд веб-хостингу Pad Pad

Огляд веб-хостингу Pad Pad


Відвідайте WebHostingPad.com

Огляд веб-хостингу Pad Pad

Веб хостинг Pad визнана однією з найдешевших веб-хостингових компаній у цій галузі, орієнтуючись на індивідуального ентузіаста веб-сайтів, а також власників малого та середнього бізнесу. Вони підтримують понад 200 сценаріїв, включаючи програмне забезпечення для блогів, кошики для покупок, форуми, опитування та інше.

Веб хостинг Pad також постачається з безкоштовним доменним іменем, необмеженою кількістю сайтів для додатків, передачею даних та дисковим простором, 30-денною гарантією повернення грошей з усіма пакетами та цілодобовою підтримкою клієнтів через чат у режимі реального часу.

Особливості веб-хостингу

Для хостингової компанії, яка почала свою діяльність пізніше багатьох її значно більших конкурентів, WebHostingPad дуже швидко взяв на себе ринок як справжнє хостинг-підприємство. Базируючись у штаті Іллінойс, Чикаго, компанія розпочала свою діяльність у 2005 році, а зараз у 2015 році розміщує понад 200 000 доменів у всьому світі.

Хостинг з низькими витратами

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

99% гарантія часу

30 днів гарантії повернення грошей

WHP визнані одним з найменш дорогих хостингових рішень у цій галузі, орієнтуючись на індивідуального ентузіаста веб-сайтів, а також власників малого та середнього бізнесу..
Підтримуючи понад 200 сценаріїв, клієнти WebHostingPad мають доступ до кожної з популярних технологій, що включає WordPress, Drupal, Joomla, Magento, osCommerce та ще кілька.

Вони пропонують плани, які містять безкоштовні додаткові послуги у вигляді кредитів для Adwords, Facebook та Yahoo та Bing, а також інструментів для ведення блогів WordPress та безкоштовного переліку бізнес-сторінок Yellow Pages. Якщо ви вважаєте, що це нарівні з іншими хостинг-рішеннями, то ваша думка може бути перевірена, коли ви виявите коло нагород, які вони отримали від журналу WebHost, Best Hosting Top 10, Buy-Hosting та Web Hosting Geeks. З такою підтримкою, зрозуміло, що WebHostingPad стверджує, що у мережі є найпростіша і доступна хостинг-платформа..

Особливості хостингу

Якщо ви шукаєте веб-хостинг протягом будь-якого періоду часу, то для вас не буде секретом, що не всі компанії рівні, і не всі пропозиції упаковані таким чином, щоб задовольнити потреби нашого бізнесу. Це означає, що рішення повинні прийматися, і нам потрібно бути вибірковими, щоб уникнути будь-яких фантазійних угод, які обіцяють надати все, що ми хочемо, але не те, що нам дійсно потрібно.

Занадто часто це менші, а іноді і більш практичні веб-хостингові компанії, які домінують на ринку завдяки їх більшій конкуренції. Багато власників нових веб-сайтів, зокрема, прагнуть стежити за натовпом до більш відомих постачальників, не знаючи про їхні можливості вибору більш компактного хостингового рішення з потенційно більш життєздатними планами за вигідною ставкою. Однією з таких платформ є WebHostingPad, компанія, яка займається спортом бюджету, сприятливого для бюджету, за винятком фанфарів дорогих дзвіночків..

Особливості веб-хостингу

Пропоновані 2 спільних плани хостингу, обидва з яких оснащені безкоштовним налаштуванням. Компанія працює за спеціальною ціною в 1,99 долара за їх основний хостинг Power Plan, але ви можете виявити, що це укладає вас на 3-річну угоду. Варіант хостингу Power Plan Plus пропонується за 3,99 дол. США протягом мінімум 4 років. Обидва плани подорожчають на більш короткі терміни, але за базову пропозицію менше 4 доларів на рік, мало місця для скарги.

Ось, що пропонується;

План живлення – необмежений простір, домени, облікові записи електронної пошти та бази даних MySQL. Є нерегульована пропускна здатність, доступ до статистики сайту, хмарний Linux, захист від спаму, сканування безпеки, налаштовані сторінки з помилками, одномоментний інсталятор програмного забезпечення Softaculous та cPanel для повного управління веб-сайтом.

План живлення Плюс – вище, включаючи розширену статистику, сканування безпеки та фільтр спаму, а також перелік бізнес-каталогів, безпеку SSL та SSH для розширених змін веб-файлів. Обидва плани мають доступ до безкоштовного розробника веб-сайтів із понад 100 шаблонами для налаштування унікальних дизайнів, форм, гостьових книг, інтернет-магазину електронної комерції та іншого. Також є можливість придбати користувальницький сайт, але вам потрібно буде зв’язатися з ними за пропозицією, виходячи з ваших потреб.

Якщо ви шукаєте значно вдосконаленіші функції, які є основним компонентом інших більш відомих хостинг-провайдерів, ви навряд чи знайдете їх тут. Загальна програма, що пропонується WebHostingPad, є більшою кількістю різновидів “без надмірностей”, хоча це компенсується простотою з точки зору зручності використання та впливу на кишеню стегна..

Однак WebHostingPad співпрацює з VPSDepot, щоб впровадити додаткові налаштування та масштабованість для користувачів через хостинг-платформу VPS. Вони пропонують 3 Плани VPS, починаючи з $ 19,95 на місяць для початківців, 34,95 дол. на місяць для професійного рівня та 49,95 дол. США на місяць для своїх преміальних клієнтів із великими бізнес-сайтами чи електронною комерцією.

Ось як вони виглядають;

Новачок – Дисковий простір 20 ГБ, пропускна здатність 100 ГБ, пам’ять 1 ГБ і виділена IP-адреса, безкоштовна установка, а також щомісячні, квартальні та піврічні варіанти оплати.

Професійні – як вище, з 80 ГБ місця, необмеженою пропускною здатністю щомісяця, 2 Гб пам’яті та виділеними IP-адресами.

Преміум – як вище, з 160 ГБ місця, 4 ГБ пам’яті та 3 виділеними IP-адресами.

Ви будете мати 30 днів гарантії повернення грошей щоб визначити, чи задоволені ви спільними послугами WebhostingPads, і в такому випадку вам буде повернено гроші, якщо ви скасуєте протягом цього періоду. Повернення коштів за VPS може припинитися через 5 днів, але спочатку перевірте їх підтримку. Навіть не намагайтеся повернути гроші, якщо після цього вирішите перенести свій бізнес в інше місце. З іншого боку, якщо ви переселяєте свій бізнес до цього провайдера, вони допоможуть безкоштовно перенести веб-сайт, однак це стосується лише файлів і баз даних, де розмір переказу рахунку становить 2 Гб або менше..

Час роботи & Продуктивність

Надійність серверів стабільна при гарантованих 99,99% часу роботи, а завантаження оцінено користувачами як швидше, ніж на інших платформах. Це може бути пов’язано з відсутністю фантазійних додатків. У будь-якому випадку, якщо ваш сайт швидко відображається, навряд чи ви будете скаржитися незалежно від причини.

Центр обробки даних WebHostingPad розміщений на подвійних RAID-серверах для захисту та захисту, і він наполягає на тому, щоб він забезпечував безперебійне живлення, гасіння пожежі, вентиляцію HVAC та підключення до мережі. Хазяїн заявляє, що клієнтам буде відшкодовано пропорційно за будь-який час простою. Їх центр обробки даних щотижня проходить резервне копіювання, що є доповненням до інструментів резервного копіювання, які вони надають для ваших сайтів.

Підтримка клієнтів

Якщо вам потрібно зв’язатись із службою підтримки WebHostingPad, у вас є вибір електронної пошти, чату в режимі реального часу та цілодобова телефонна підтримка безплатних телефонів. Технічна команда дуже спроможна, хоча були скарги на повільніші терміни очікування, якщо ви подаєте квиток на підтримку, що вам потрібно буде зробити, якщо ваша проблема потребує підвищення рівня, ніж те, що можна обробляти по телефону. Вони також мають дуже пристойну базу знань щодо ціни, яку ви платите, хоча вона, зрозуміло, не така всебічна, як ті, що належать більшим гравцям на ринку. І все-таки більшість потрібних відповідей будуть доступні там, якщо ви знайдете час на пошук.

Однією з головних переваг підтримки, особливо для початківців власників сайтів, є 30-хвилинна консультація одного з експертних веб-майстрів команди. Ресурс веб-підтримки забезпечить безперебійність вашого веб-сайту та працює, а також допоможе з будь-якими питаннями або питаннями, щоб ви працювали дуже швидко. Ви можете навіть попросити їхньої допомоги у своєму першому списку пошукових систем і отримати корисні відгуки про налаштування вашого сайту. Цей вид допомоги є безцінним, якщо ви тільки починаєте роботу. Ви також можете постійно інформувати про будь-які зміни, оновлення чи проблеми через досить активну сторінку Facebook у хості.

Про веб-хостинг Pad

Чи знаєте ви, що веб-хостинг Pad розпочався ще в 2005 році, базується в штаті Іллінойс, Чикаго і є веб-хостом для більш ніж 150 000 веб-сайтів.

Джерело: webhostingpad.com/about-us

Веб хостинг Pad у Twitter

Відгуки про веб-хостинг

Смію сказати, що це найдешевший веб-хостинг там коли-небудь. Добре для моїх потреб, оскільки я отримав обмежений бюджет (Івонна – 25 квітня 2015 р.)

Найдешевший веб-хостинг коли-небудь, ігноруйте розпродаж / перехресний продаж, і ці хлопці не будуть побиті ціною (Лі – 23 червня 2014 р.)

Потрібен супер дешевий господар бюджету для мого весільного блогу та веб-хостингу Pad для мене був чудовим. (Карен – 23 квітня 2014 р.)

Я мало знаю про комп’ютери, але мені вдалося налагодити свій блог. Кожен раз, коли у мене є проблемний персонал з технічної підтримки, вони допомагають мені. (Лу – 12 січня 2014 р.)

Середній рейтинг WebHostingPad.com – це

4,5 з 5.
На підставі 4 відгуків.

Плани веб-хостингу & Ціноутворення

Метою веб-хостингу Pad №1 є надання потужних веб-хостингових рішень за дуже доступною ціною.

Пакет спільного хостингу WHP

 • Від $ 1,99 на місяць
 • Необмежений обсяг дискового простору
 • Необмежена щомісячна пропускна здатність
 • Необмежені домени Addon
 • Необмежена кількість субдоменів
 • Безкоштовний домен з хостингом 1-го року
 • Безкоштовна установка сценарію в 1 клік
 • Безкоштовне програмне забезпечення Sitebuilder
 • 24/7 Підтримка

Реєстрація зараз – Без ризику – гарантія повернення грошей на 90 днів

Підсумок огляду WebHostingPad

Отже, чи корисний веб-хостинг Pad??

ДОБРО: Ціна – супер дешевий веб-хостинг. Безкоштовне доменне ім’я. У комплекті включені функції.

НЕ ТАКОЕ ДОБРЕ: Іноді підтримка трохи повільна. Сервер знаходиться десь повільно.

Хоча WebHostingPad, можливо, не є найбільшим чи найкращим хостинг-провайдером, але вони не намагаються позиціонувати себе таким чином на ринку. Натомість їх цільова група – це веб-майстер для початківців і середніх розмірів, який оцінює надзвичайну цінову цінність інструментів, які виконують роботу. Хоча ціна може бути низькою, було б помилкою плутати цю пропозицію за дешеве замість того, що воно є насправді; вигідна вартість.

Занадто багато нових веб-майстрів потрапляють у пастку хостингу, який має додатки та бонуси, які не лише їм не потрібні, але навіть не розуміють. Порада тут не бігати, перш ніж ви зможете піти. Витратьте час, щоб оцінити, що вам справді потрібно для вашого веб-сайту, і подумайте двічі про те, щоб обійти багато чого, просто тому, що немає фантазійної графіки з переконливим технічним жаргоном. WebHostingPad замінює розширені функції, якими ви ніколи не користуєтесь, обіцяючи надійність, роблячи це вагомим пропозицією про базовий сервіс за неймовірною ціною.

Огляд WebHostingPad від Хостинг Королівство. Востаннє оновлено 4 листопада 2015 року.

Головна ›Відгуки› Огляд веб-хостингу

Підсумок огляду WebHostingPad

Отже, чи корисний веб-хостинг Pad??

ДОБРО: Ціна – супер дешевий веб-хостинг. Безкоштовне доменне ім’я. У комплекті включені функції.

НЕ ТАКОЕ ДОБРЕ: Іноді підтримка трохи повільна. Сервер знаходиться десь повільно.

Хоча WebHostingPad, можливо, не є найбільшим чи найкращим хостинг-провайдером, але вони не намагаються позиціонувати себе таким чином на ринку. Натомість їх цільовою групою є веб-майстер для початківців і середніх розмірів, який цінує надзвичайну ціну на інструменти, які виконують роботу. Хоча ціна може бути низькою, було б помилкою плутати цю пропозицію за дешеве замість того, що воно є насправді; вигідна вартість.

Занадто багато нових веб-майстрів потрапляють у пастку хостингу, який має додатки та бонуси, які не лише їм не потрібні, але навіть не розуміють. Порада тут не бігати, перш ніж ви зможете піти. Витратьте час, щоб оцінити, що вам справді потрібно для вашого веб-сайту, і подумайте двічі про обхід багато чого просто тому, що немає фантазійної графіки з переконливим технічним жаргоном. WebHostingPad замінює розширені функції, які ви ніколи не будете використовувати, обіцяючи надійність, роблячи це вагомим пропозицією про базовий сервіс за неймовірною ціною.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map