Огляд веб-хостингу

Огляд веб-хостингового центру


Відвідайте WebHostingHub.com

Огляд веб-хостингу

Центр веб-хостингу – це інноваційна хостингова компанія, яка дає кілька важливих переваг. З будь-яким пакетом хостингу ви отримуєте 280 безкоштовних програм, які можна встановити одним натисканням кнопки. Сюди входить програмне забезпечення для ведення блогів, кошики для покупок, форуми, опитування тощо.

Веб-хостинг-хаб також має необмежену кількість доменів, дискового простору та пропускної здатності з усіма своїми планами, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про втрату ресурсів. Вони також мають гарантію повернення грошей на 90 днів з усіма пакунками, що є дещо щедрішим, ніж вони, як правило, 30 днів, пропоновані більшістю компаній.

Особливості веб-хостингу

Веб-хостинг-хаб пропонує доступний, все-в-одному веб-хостинг для інтернет-підприємців, які потребують спільного хостинг-акаунта з практичними інструментами управління веб-сайтами. Компанія, якою належить і керує хостинг-гігант InMotion, з моменту створення в 2001 році створила надійну репутацію як доступного та надійного господаря..

Зосередженість веб-хостингового центру на наданні вичерпного пакету зі всіма дзвіночками, що вимагають від веб-майстрів для створення нового веб-сайту, і змусила їх врахувати у 2015 році на ринку конкурентоспроможного веб-хостингу..

Безкоштовне доменне ім’я включено

Необмежена смуга пропускання

Необмежений простір на диску

99,9% часу & Надійність

30 днів гарантії повернення грошей

Особливості, які WHH пропонує у спільному хостинговому плані загального користування, є досить надійними. Пакет ідеально підходить для нових запуску сайтів, оскільки включена проста установка інструментів управління вмістом. Однак є багато місця для розширення сайтів, тому це не план, за яким веб-майстри швидко переростуть, як тільки почнуть отримувати пристойну кількість трафіку.

Cpanel веб-хостингу

Нижче наведено вичерпний перелік функцій:

Необмежена пропускна здатність та місце на диску: Не потрібно турбуватися про заповнення вашого диска або вичерпання проблем із пропускною здатністю, які часто мучать веб-майстрів за обмеженими планами. Це означає, що ви можете додавати стільки відео, зображень та сценаріїв, скільки вам подобається, без побоювань. Це також означає, що ви можете обробляти великі затори на свої веб-сторінки.

Необмежені веб-сайти: На одному обліковому записі розміщуйте стільки сайтів, скільки вам потрібно, за одну низьку щомісячну ціну. Якщо ви хочете запустити новий сайт, просто придбайте доменне ім’я та додайте його до свого наявного облікового запису. Потім ви можете зручно керувати всіма своїми сайтами з однієї панелі управління.

Безкоштовне доменне ім’я включено: Купуючи спільний план хостингу у веб-хостингу, ви можете безкоштовно зареєструвати або перенести ім’я домену. Це знижує вартість запуску нового веб-сайту у вашому обліковому записі. У вас уже зареєстровано доменне ім’я? Без проблем, ви можете безкоштовно перенести його на свій рахунок WHH.

Необмежені облікові записи електронної пошти: Це дозволяє створити стільки електронних адрес, скільки вам потрібно для задоволення потреб клієнтів у службі підтримки, продажів та маркетингу електронної пошти.

Безкоштовне програмне забезпечення CMS: Створення нового веб-сайту легко і за допомогою професійних інструментів управління вмістом, таких як Drupal, B2evolution та WordPress. Проста установка одним натисканням кнопки на панелі управління ставить усі ці інструменти у вас під рукою. Створення професійного інтерактивного сайту займає години замість тижнів за допомогою цих попередньо налаштованих систем управління контентом.

Безкоштовний преміум веб-сайт: Ще один чудовий інструмент веб-розробки, розроблений для веб-майстрів, які знають, що хочуть, але не мають навичок кодувати його самі. Інтерфейс WYSIWYG дозволяє поєднувати функціональні, професійно виглядаючі веб-сторінки, не записуючи жодного рядка коду.

cPanel Панель управління: cPanel є улюбленим серед веб-майстрів, оскільки він розміщує всі інструменти, необхідні для створення та управління сайтом прямо під рукою. Перевірте електронну пошту, створіть бази даних MySQL, зробіть FTP-передачі та встановіть програми з одного централізованого місця.

Веб-хостинг-центр – це чудовий вибір для клієнтів, які не знайомі зі створення веб-сайтів, оскільки вони надають інструменти, знання та підтримку, необхідні для швидкого запуску та роботи веб-сайту. Не потрібно наймати дорогого веб-дизайнера або проводити тижні, обмінюючись кодом, коли професійні інструменти, які надає, виконують більшу частину важкого підйому для вас – все без зайвих витрат.

Що стосується ціни, то важко обіграти 3,99 долара на місяць, з чого починаються спільні пакети хостингу. На відміну від інших бюджетних хостингових провайдерів, веб-хостинг-хаб пропонує функції, тривалість роботи та підтримку веб-майстрів необхідні за неперевершеною ціною.

Час роботи & Продуктивність

Веб-хостинг-концентратор набирає значних результатів, коли йдеться про тривалість роботи та надійність, оскільки їх сервери мають найвищий у галузі рівень відповідей.

Вони гарантують 99,9 відсотків часу роботи, що цілком стандартно, і незалежне тестування підтверджує, що вони стабільно досягають цього рівня чуйності. Також вживаються заходи щодо виділення окремих облікових записів, що зменшує помилки та проблеми безпеки.

Ефективність вашого веб-сайту є ключовим фактором при вирішенні питання, з якою веб-хостинговою компанією хостингу потрібно зареєструватися. Тому ми перевірили час завантаження сторінки домашньої сторінки веб-хостингу.

Результати веб-хостингу:

Домашня сторінка завантажується за 3,1 секунди

Домашня сторінка повністю завантажується за 4,9 секунди

(Тестовий регіон: Даллас, США. З’єднання: Кабель (5/1 Мбіт / с, 30 мс). Дата: 11 серпня 2013)

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – це одна сфера, в якій багато недорогих хостинг-провайдерів випадають. Тут є винятком веб-хостинг-центр, оскільки вони пропонують цілодобову підтримку телефону, чату та електронної пошти. Ще одна велика прихильність полягає в тому, що підтримка не надається стороннім компаніям – вона надається в США від спеціальної команди підтримки WHH.

Питання вирішуються своєчасно, а на всі запитання відповідають на менше ніж за 12 годин. Також є ресурс FAQ, який стосується ряду поширених проблем та набір онлайн-відеоуроків, які відвідують користувачів через установки, передачу файлів та процедури усунення несправностей..

Рівень наданої підтримки є відображенням материнської компанії InMotion, яка створила репутацію за відмінні продажі та технічну підтримку. Якщо ви вирішите розміщувати свої веб-сайти за допомогою веб-хостинг-центру, вам не доведеться турбуватися про прискіпливу підтримку або мати справу з представниками сторонніх організацій, які знаходяться за півсвіту. Вони першокласна компанія з першокласною підтримкою.

Про Центр веб-хостингу

Чи знаєте ви, що веб-хостинг-центр має понад 180 співробітників із США та розміщує понад 45 000 веб-сайтів. WHH була заснована в 2001 році і знаходиться в Вірджинії Біч.

Джерело: webhostinghub.com/about-us

Веб-хостинг Хаб у Twitter

Відгуки про веб-хостинг

Дешевий дешевий дешевий і хороший хороший товар, плюс їх підтримка вирішує все, що на них кинуто! (Буде – 16 травня 2015 р.)

Найкраще зберігати таємницю! Не можу повірити особливостям, які ви отримуєте за ціну. Love Webhostinghub та команда підтримки (Ной – 15 вересня 2014 р.)

Друг порекомендував мене, спочатку трохи вагався, бо я ніколи не чув про цих хлопців, але їх хостинг дуже добре (Майк – 19 липня 2014 р.)

Не можу повірити, наскільки хороші хлопці, доброзичлива підтримка, потужні функції та чудові ціни. Який улов лол. (Тіна – 10 березня 2014 р.)

Дивовижно вражений центром веб-хостингу. Ці хлопці – одна з найкраще зберігаються таємниць, коли мова йде про недорогий веб-хостинг з високою ціною! (Кенні – 5 січня 2014 р.)

Можливо, не найкраще знає веб-хостинг, але продовжуйте робити те, що ви робите, і ЧОМУ незабаром це станеться. Їх ціни та особливості справді виділяються! (Льюїс – 11 жовтня 2013 р.)

Поговорили з Кайлі у їхній команді підтримки, яка була дуже доброзичливою та професійною. Вона відповіла на всі мої запитання щодо хостингу для WordPress, і після цього я вирішила зареєструватися. (Лука – 30 липня 2013 р.)

Я початківець початківець і вирішив зайти з веб-хостинг-хабом для свого кулінарного блогу. Встановлення одним кліком зробило все дуже просто. (Сьюзенна – 16 червня 2013 р.)

Середній рейтинг WebHostingHub.com – це

5 з 5.
На підставі 8 відгуків.

Плани центру веб-хостингу & Ціноутворення

Основна увага в веб-хостингу – надання лише одного всебічного пакету для спільного хостингу за дуже доступною ціною.

Чому хостинг-пакет

 • $ 3,99 на місяць
 • Необмежений обсяг дискового простору
 • Необмежена щомісячна пропускна здатність
 • Необмежені домени Addon
 • Необмежена кількість субдоменів
 • Безкоштовний домен з хостингом 1-го року
 • 24/7 безкоштовна американська внутрішня підтримка
 • McAfee Email Spam & Захист від вірусів
 • Безкоштовна установка сценарію в 1 клік
 • Рекламна пропозиція Google на суму $ 75
 • 24/7 Телефон, чат & Підтримка електронної пошти

Реєстрація зараз – Без ризику – гарантія повернення грошей на 90 днів

Підсумок огляду веб-хостингу

Отже, чи корисний веб-хостинг-хаб?

ДОБРО: гарантія повернення грошей на 90 днів. Безкоштовне доменне ім’я. Дуже дешевий. У комплекті включені функції.

НЕ-ДОБРИЙ: Ні оновлення сервера до VPS, ні спеціального хостингу. Немає миттєвої активації акаунта.

Веб-хостинг-центр – ідеальне рішення для веб-майстрів, які потребують надійного набору функцій у доступному спільному плані хостингу. Інструменти побудови сайтів та керування вмістом дозволяють звести професійний сайт разом, а необмежена пропускна здатність, дисковий простір та домени залишають багато місця для зростання.

З цінами, які починаються з менш ніж п’яти доларів на місяць, веб-хостинг-центр ідеально підходить для веб-майстрів, які працюють у жорсткому бюджеті, але все ж хочуть якісних функцій та підтримки.

План спільного хостингу, який пропонує WHH, не ідеально підходить для великих сайтів або більш досвідчених користувачів, але він підходить саме тому, хто хоче запустити новий веб-сайт електронної комерції або запустити блог. Щоб підсолодити горщик, на всі хостинг-пакети пропонується 90-денна гарантія повернення грошей.

Якщо з будь-якої причини вас не влаштовують надані послуги протягом 90 днів, ви маєте право на повне повернення коштів. Це, поряд із згаданими вище функціями, робить Web Hosting Hub очевидним вибором доступного загального хостингу.

Огляд WebHostingHub від Хостинг Королівство. Востаннє оновлено 4 листопада 2015 року.

Головна ›Відгуки› Огляд веб-хостингу

Підсумок огляду веб-хостингу

Отже, чи корисний веб-хостинг-хаб?

ДОБРО: гарантія повернення грошей на 90 днів. Безкоштовне доменне ім’я. Дуже дешевий. У комплекті включені функції.

НЕ-ДОБРИЙ: Ні оновлення сервера до VPS, ні спеціального хостингу. Немає миттєвої активації акаунта.

Веб-хостинг-центр – ідеальне рішення для веб-майстрів, які потребують надійного набору функцій у доступному спільному плані хостингу. Інструменти побудови сайтів та керування вмістом дозволяють звести професійний сайт разом, а необмежена пропускна здатність, дисковий простір та домени залишають багато місця для зростання.

З цінами, які починаються з менш ніж п’яти доларів на місяць, веб-хостинг-центр ідеально підходить для веб-майстрів, які працюють у жорсткому бюджеті, але все ж хочуть якісних функцій та підтримки.

План спільного хостингу, який пропонує WHH, не ідеально підходить для великих сайтів або більш досвідчених користувачів, але він підходить саме тому, хто хоче запустити новий веб-сайт електронної комерції або запустити блог. Щоб підсолодити горщик, на всі хостинг-пакети пропонується 90-денна гарантія повернення грошей.

Якщо з будь-якої причини вас не влаштовують надані послуги протягом 90 днів, ви маєте право на повне повернення коштів. Це, поряд із згаданими вище функціями, робить Web Hosting Hub очевидним вибором доступного загального хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map