Pusfāzes pakalpojumu apskats, funkcijas, cena un vairāk

Midphase dzimis 2003. gadā, un tam ir visas iespējas, kas vajadzīgas visu veidu vietnēm. Tā kā uzņēmums darbojas hostinga nozarē piecpadsmit gadus, Midphase sola sniegt hostinga pakalpojumus ikviena budžetam un vajadzībām.


Viņiem ir komandas visā pasaulē – lielākajās pilsētās, piemēram, Providensā un Soltleiksitijā, Jūtā, pāri Atlantijas okeānam Londonā, Lielbritānijā un tik tālu uz austrumiem kā Ļvova, Ukrainā.

Organizācija veic ļoti daudz, lai saglabātu klientu datus drošus. Apsolot, ka lietotāja informācija tiek bloķēta un atslēga, Midphase dati tiek glabāti trešā līmeņa datu centrā katastrofām drošā telpā Soltleiksitijā, Jūtā..

Aizsargāts ar 24 stundu uzraudzību, datu centram ir rezerves enerģijas ģeneratori rezerves enerģijas ģeneratoriem, un tas ir aprīkots ar nojumes aukstās rindas dzesēšanu.

Vidējās fāzes mitināšana ir par izdevīgām cenām un sniedz lietotājiem daudz iespēju saviem serveriem.

Pakalpojumu un cenu pārskats

DAUDZFĀZE

Midfase papildus pamata tīmekļa mitināšanai piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu.

Domēna vārdi, WordPress mitināšana, visi iespējamie tīmekļa mitināšanas veidi un tādas papildu funkcijas kā Cloudflare un Sitelock sniedz jums daudz noderīgu iespēju, no kurām izvēlēties.

Domēni

Domēni

Pareiza domēna nosaukuma izvēle var daudz mainīt vietnes panākumus. Tas nosaka jūsu attēlu internetā. Pasaule jūs attiecīgi uztvers.

Izmantojot Midphase, jūs varat atrast savu vietnei ideālo domēna vārdu. Izvēlieties no labākajiem pārdevējiem vai pārlūkojiet viņu jaunākos domēna paplašinājumus. Lielākā daļa iespēju būs piemērotas ikviena budžetam.

Domēni, kas balstīti uz atrašanās vietu, parasti ir visdārgākie. Nosaukumi, piemēram, .ca un .tokyo, maksā USD 16,99 gadā, bet citi, piemēram, .la, var sasniegt pat 39,50 USD gadā.

Jaunāki domēna vārdi ir arī nedaudz dārgāki, ciktāl tie ir domēni. .agency maksā USD 23,99 gadā, savukārt .solutions maksā USD 29,99 gadā.

Viena noderīga funkcija, ko nodrošina Midphase, ir domēna vārda meklēšanas rīks. Jums atliek tikai ievadīt domēna vārdu, kurā vēlaties atklāt pieejamos domēna paplašinājumus. Viņiem ir arī lielapjoma reģistrācijas rīks tiem, kam nepieciešami vairāki domēni.

Vidējas fāzes domēniem ir vairākas funkcijas, tostarp:

 • Viena domēna vietne ir bezmaksas
 • E-pasta pāradresācija no ne vairāk kā 5 dažādiem e-pasta kontiem
 • Bezmaksas pilna DNS kontrole
 • Klientu atbalsts visu diennakti
 • Bezmaksas domēna privātuma aizsardzība, reģistrējot jaunu domēnu

Šķiet, ka tas ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem Visiem, kas noklusina, tacuiegādāties savu domēnu no.

WordPress mitināšana

WordPress mitināšana

Midphase piedāvā arī WordPress mitināšanas pakalpojumus. 25% no visām vietnēm izmanto tiešsaistē WordPress, un tā ir vēlamākā platforma uzņēmumiem, emuāru autoriem un e-komercijas vietnēm. Midphase nodrošina trīs WordPress vietņu galvenās kategorijas, tostarp e-komerciju, emuārus un vietnes.

WordPress hostings no Midphase sākas ar 1,99 USD / mēnesī un ietver tādas funkcijas kā automātiska ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, 10 GB SSD diska vietas, FTP pieeja, 50 optimizētas tēmas, 30 dienu naudas atgriešanas garantija un daudz kas cits.

Mākonis, īpašs, VPS un pārvaldīts mitināšana

Mākonis, īpašs, VPS un pārvaldīts mitināšana

Sākot ar dalītu mitināšanu līdz speciālai mitināšanai un visam, kas atrodas starp tām, Midphase to visu dara.

Pro dalībnieki iegūst iespēju izvēlēties starp visām pieejamām hostinga metodēm, kas ir labāka, kopīgota, veltīta vai mākoņa mitināšana? ieskaitot:

 • Tīmekļa mitināšana
 • Mākonis mitināšana
 • SSD virtuālie privātie serveri
 • Dedicated serveri
 • Pārvaldīta mitināšana

Mākoņu mitināšana ir tāda priekšrocība, ka to var pielāgot mainīgajām prasībām uz tīmekļa serveri. Vietnēm, kurām nepieciešama vislielākā veiktspēja un elastība, pārvaldīts mākoņa serveris bieži ir ideāls risinājums. Plāni sākas no USD 45,82 mēnesī.

SSD VPS serveriem ir zibspuldzes savienojums un tie ļauj precīzi kontrolēt. Arī VPS serveri ir ļoti mērogojami. Plāni sākas ar USD 8,00 mēnesī.

Dediktie serveri ir domāti tiem, kuriem nepieciešama pilna pakete mitināšanas ziņā – pilnīga kontrole, maksimāla drošība un pielāgojamas iespējas. Lielākas korporācijas un sensitīvu datu kontrolieri dod priekšroku šai opcijai. Plāni sākas ar USD 117.60 mēnesī.

Pārvaldītā mitināšana apvieno gan koplietojamo, gan speciālo mitināšanu. Izmantojot pārvaldītu mitināšanu, jūs varat izbaudīt visas veltīta mitināšanas priekšrocības, neradot nekādas problēmas ar sava servera vadīšanu un uzturēšanu.

Visa tehniskā komanda apstrādās jums informāciju (par cenu, protams). Tāpat kā citiem pakalpojumu sniedzējiem, šī ir vislētākā iespēja. Plāni sākas no USD 216,60 mēnesī.

Papildu pakalpojumi

Midphase ir arī iespējas dažām e-pasta, drošības un SEO papildfunkcijām.

Viņu rīks “Vietnes SEO Guru” apgalvo, ka parāda jums, kur jūsu SEO visvairāk trūkst, un ierosina uzlabojumus. Šī rīka lietošana sākas ar USD 14,95 mēnesī.

Midphase piedāvā Cloudflare pakalpojumus kā bezmaksas papildinājumu jūsu vietnei. Mākoņa uzliesmojums palīdz uzlabot jūsu vietnes drošību, novirzot visu tās trafiku caur viņu satura piegādes tīklu. Vairāk nekā divi miljoni vietņu izmanto Cloudflare.

Saglabājot savus datus 35 dažādās vietās visā pasaulē, jūsu vietne var sasniegt jebkuru tīklu, kas to pieprasa divreiz ātrāk. Vislielāko prieku sagādās meklētājprogrammas un vietņu apmeklētāji. Šī glabāšanas metode arī palielina jūsu vietnes darbības laiku līdz gandrīz 99,99%. Atkal Cloudflare ir pieejams ar Midphase mitināšanu.

Turklāt Midphase dod jums iespēju USD 0,50 mēnesī saņemt e-pastu un USD 1,67 mēnesī mēnesī Sitelock ļaunprātīgas programmatūras noteikšanas skenēšanu..

Šis ir tikai ievads Midphase piedāvātajiem pakalpojumiem.

Atsauksmes par Midphase Services

Meitene izmanto klēpjdatoru

Pusfinālam ir četru zvaigžņu vērtējums TrustPIlot.com visas šīs atsauksmes ir piecu zvaigžņu, tāpēc ir droši uzskatīt, ka to kopskaits ir novilkts dažu dusmīgu troļļu dēļ. Tas vien liek domāt, ka Midphase varētu būt viens no labākajiem pieejamajiem hostinga pakalpojumiem.

Apskatīsim dažus no šiem pieczvaigžņu pārskatiem vietnē TrustPilot.com.

Pozitīvas pusfāzu atsauksmes

Viens lietotājs ar nosaukumu “D.M.S.B.Randiligama” apgalvo, ka ir atradis Midphase pārākumu par pārējiem 5 lielajiem hostinga uzņēmumiem, kurus viņš vai viņa ir izmantojis iepriekš. Šis lietotājs raksturo viņu sniegumu kā “ļoti labu” un saka, ka viņiem ir “vislabākais klientu atbalsta dienests diennakts laikā”.

Spēļu tīkla Tyler Wearing of Sideways Gaming Network piešķir Midphase piecu zvaigžņu novērtējumu. Pēc runas par to, kā GoDaddy bija “bezjēdzīgs” domēna mitināšanai, viņš salīdzina tur piedzīvoto ar Midphase pieredzi, sakot, ka viņiem ir “liels atbalsts” un “nav slēptu maksu”.

Džefersons Imgbi šo pakalpojumu raksturo kā “pārsteidzošu”. Viņš saka, ka viņš ir izmantojis Midphase vairāk nekā 5 gadus un vienkārši pārcēlies uz savu speciālo serveri. Gadu gaitā viņi ir palikuši “ļoti apbrīnojami” un savlaicīgi reaģējuši uz atbalsta biļetēm.

Protams, šie trīs pārskati ir redzami pašā Midphase vietnē, kas nozīmē, ka tie varētu būt neobjektīvi. Vai jūs savā vietnē mitinātu negatīvas atsauksmes par jūsu pakalpojumu? Visticamāk ne.

Viens pozitīvs aspekts, kas šajos pārskatos parādās atkal un atkal, ir saistīts ar servera darbības laiku. Pēc lielākās daļas lietotāju domām, vietnēm, kuras tiek mitinātas Midphase serveros, ir vidēji apmēram 99,97%. Parasti uptime ir vēl tuvāk 100%. Salīdziniet to ar nozares vidējo rādītāju 99,94%.

Vēl viena būtiska parādība, kas tiek bieži pieminēta, ir fakts, ka Midphase piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju un failu pārsūtīšanu. Kaut arī daži konkurenti iekasē maksu līdz USD 150 par vienkāršu esošās vietnes pārvietošanu uz jauno serveri, Midphase ļaus jums to izdarīt bez maksas. Tātad, ja jums jau ir vietne un jūs neesat apmierināts ar savu pašreizējo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tas, iespējams, pamudinās jūs nodot Midphase.

Daudzi cilvēki atzīmē, ka klientu apkalpošana Midphase ir lieliska. Daži apgalvo, ka viņu problēmas ir atrisinātas 40 minūtēs vai mazāk. Uzņēmums piedāvā bezmaksas un starptautisku atbalstu pa tālruni.

Tomēr citur ir mazāk pozitīvu pārskatu par pusfāzēm.

Negatīvas pusfāzu atsauksmes

Viena lieta, kas atkārtojas atkal un atkal, ir tas, cik briesmīgs klientu atbalsts ir Midphase.

Tas ir interesanti, ņemot vērā tieši pretējo, ja skatāmies uz pozitīvajām atsauksmēm. Daži cilvēki saka, ka tas ir lieliski, citi saka, ka tas ir vissliktākais pasaulē.

Protams, nav viegli nodrošināt pastāvīgu klientu atbalstu. Visu dienu ir grūti atbildēt uz zvaniem un sazināties ar neapmierinātiem klientiem. Varbūt negatīvie cilvēki kādu nozvejojuši sliktā dienā vai vienkārši notikuši ar neveiksmi un sasniedzot nekompetentu klientu apkalpošanas pārstāvi.

Viena lieta ir pārliecināta – gandrīz ikvienam tiešsaistes uzņēmumam šodien ir sūdzības par klientu atbalstu kaut kur tur. Daži klienti nekad nebūs apmierināti neatkarīgi no tā, ko jūs darāt. Un daži cilvēki vienkārši bauda, ​​ka ir troļļi un izmet visus kibertelpā, kur vien viņi var.

Neatkarīgi no iemesla, negatīvas atsauksmes, kurās slikts klientu apkalpošanas pakalpojums tiek uzskatīts par galveno apgalvojuma punktu, būtu jāapsver pareizajā kontekstā.

Nedaudz lēns lapas ielādes laiks ir vēl viena iespējama problēma. Viens lietotājs reģistrēja savu vidējo lapas ielādes laiku astoņu mēnešu periodā no 2017. gada 3. ceturkšņa beigām līdz 2018. gada 2. ceturkšņa sākumam. Viņi atklāja, ka viņu lapas ielāde ir no 1 088 līdz 1 299 ms..

Šis patiesībā nav milzīgs darījums – dārgākām opcijām var būt nedaudz labāks ielādes laiks, taču ne pārāk daudz. Dažu simtu milisekunžu lēnāka iekraušana lielākajai daļai cilvēku neradīs lielas grūtības, un, iespējams, ir vērts samazināt izmaksas salīdzinājumā ar konkurentiem.

Tomēr citi, jo īpaši tie, kas darbojas komerciālās vietnēs, kuras lielā mērā paļaujas uz reklāmguvumiem un izmantojamību, var dot priekšroku sava biznesa vietnes mitināšanai citur. Nedaudz izmaksāto hostinga cenu pieaugumu varētu kompensēt ar palielinātu peļņu.

Thiru M. vietnē paycardriving.info apraksta savu pieredzi Midphase kā sava veida “murgu”.

Viņš saka, ka viņu atbalsts nemaz nav “noderīgs”, lēnām atbildot uz pusi laika, un šķiet, ka viņš it kā diskutē ar vienu atbalsta pārstāvi, vārdā Dāvidu. Šī persona tikai saka Thiru M. katru reizi, kad rodas problēma, nosūtīt viņam e-pastu, un nekas vairāk.

Šis lietotājs arī apgalvo, ka viņu serveris vienā brīdī nedarbojās pilnībā 24 stundas.

Merril Guice no thegoosenest.com saka, ka maksā 150 ASV dolāru maksu par savu vietņu migrāciju prom no Midphase un uz cita mitināšanas pakalpojumu sniedzēja serveriem.

Viņa galvenā sūdzība ir tāda, ka kopš tā laika, kad hakeri ir kompromitējuši uzņēmumu, viņi ir bijuši tik ļoti pārdomāti attiecībā uz drošību, ka ierobežo viņu lietotāju vietņu funkcionalitāti. Ir grūti pat pieteikties, nesazinoties ar klientu atbalsta dienestu.

Pēc šī lietotāja domām, Midphase nav tā vērts, pat par lielisko cenu. Viņš saka, ka tas, ka katru reizi, kad jāpiesakās, piezvanīs klientu apkalpošanas dienestam, rada lielas grūtības.

Hašems Zahrans no hashemzahran.com apgalvo, ka “tehniskajā nodrošinājumā vissliktākais bija pusfāze.” Kā iemeslu viņa kritikai viņš min ilgos reakcijas laikus uz atbalsta biļetēm.

Tomēr viņa pieminētais piecu stundu gaidīšana, lai saņemtu atbildi uz augstas prioritātes biļeti, nav tik slikta salīdzinājumā ar lielāko daļu uzņēmumu, kas tur darbojas, neatkarīgi no tā, vai tie darbojas tīmekļa mitināšanā vai citos pakalpojumos. Viņš arī apgalvo, ka tiešsaistes tērzēšana ir bezjēdzīga un pārstāvji pārstāvjus “runās ar jums 90 minūtes, neatrisinot jūsu problēmu”.

Izskatās, ka lielākajai daļai negatīvo pārskatu par Midphase ir viena kopīga iezīme: slikta pieredze ar klientu atbalstu.

Secinājums: pusfāzes pārskata kopsavilkums

Cilvēks, kas lieto klēpjdatoru

Kopumā Midphase ir izdevīgs darījums kopīgai tīmekļa mitināšanai. Tie piedāvā visas iespējas, kas ikvienam varētu būt vajadzīgas – īpaši serveri, mākoņa serveri, virtuālie privātie serveri, pārvaldītie serveri un, protams, dalītie serveri. Papildu ir arī papildu papildinājumi.

Cik mēs varam pateikt, visas iepriekš minētās atsauksmes bija par koplietotajiem serveriem, kurus mitināja Miphase. Ja vien kāds nenosaka citādi, ir droši uzskatīt, ka viņš izmanto koplietojamu serveri, jo tā ir visbiežāk lietotā un pieejamākā mitināšanas opcija..

Ja jūs tikko sākat darbu, Midphase ir fantastiska iespēja.

Turklāt, ja jums jau ir vietne un vēlaties mainīt hostinga pakalpojumu sniedzējus, Midphase ir ideāls risinājums, ņemot vērā, ka tie ļauj jums 100% bez maksas migrēt uz jūsu vietni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map