9 veidi, kā pārdot ar Shopify (palieliniet pārdošanas apjomus visur) un dominēt jūsu konkurencē

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Veidi, kā pārdot ar Shopify

Vai varat nosaukt dažus pārdošanas veidus, izmantojot Shopify?

Varbūt 1 vai 2 pareizi?

Vai

Iespējams, ka šobrīd jūs mazliet saskrāpējat galvu.

Jo:

Visticamāk, ka esat lasījis, ka varat atvērt tiešsaistes veikalu ar Shopify, par kuru es daudz runāju

Bet jūs, iespējams, nezināt

Viņiem faktiski ir papildu veidi, kā pārdot kopā ar viņiem

Ko darīt, ja es jums teiktu, ka ar Shopify jūs varat pārdot

 • Facebook Messenger
 • Izveidot pogu Pirkt
 • Izveidojiet nopērkamas piespraudes vietnē Pinterest

Tikai dažus nosaucu

Es vēlos pārdomāt katru no tām, ieskaitot Shopify veikala izveidošanu, lai tos mazliet izskaidrotu

Un:

Tad parādiet, kā jūs to varat izmantot savā biznesā.

Īsti ātri, šie ir jūsu 2 populārākie veidi, kā pārdot ar Shopify, lai sāktu.

2 vienkāršākie maršruti ir vai nu izmantot Shopify Lite par 9 ASV dolāriem mēnesī, tāpēc jums ir pieeja vietnei Sell sociālajos medijos, klātienē vai esošā vietnē ar Shopify Lite..

Personīgi,

Es ieteiktu Basic Shopify plānus par 29 USD lai jums būtu visas Shopify Lite funkcijas, bet arī iegūtu faktisko e-komercijas tiešsaistes veikalu.

Šis attēls par to apkopo:

Viena maza lieta, ko jāpiebilst, ja jūs zināt, ka jums būs nepieciešams arī veikals, Basic Shopify plāns ir minimālais, jums, iespējams, būs nepieciešams Shopify vai Advanced Shopify.

Veidojiet tiešsaistes veikalu bez maksasSāciet savu 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, izmantojot Shopify pamatplānu, kur sāk darboties lielākā daļa manu lasītāju

Tiešsaistes veikals – viegli ieņemiet Shopify sākuma punktu

Shopify tiešsaistes veikala opcija

Visredzamākais veids, kā pārdot, izmantojot Shopify, ir tiešsaistes veikals, kuru esat izveidojis un pielāgojis.

Lai sāktu, jūs pievienosit savus produktus un pēc tam izvēlaties sava veikala motīvu. Kad domēna vārds ir iestatīts, jums būs jāpievieno nosūtīšanas informācija un nodokļu likmes.

Maksājumu iestatīšana ir būtiska, jo tā ļauj saņemt naudu par veikalā piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

Izmantojot savu tiešsaistes veikalu, jūs varat ņemt kredītkartes, kas maksimāli palielina pārdošanas potenciālu jūsu vietnes apmeklētājiem.

Jaunos pārdošanas kanālus var iestatīt dažu sekunžu laikā. Neierobežotu produktu un krājumu pievienošana nozīmē, ka jūsu bizness aug kopā ar jums. Ir viegli izsekot pārdošanas apjomiem un izaugsmes tendencēm, kā arī izpildīt pasūtījumus.

Shopify piedāvā bezmaksas tiešsaistes resursus, kas izstrādāti, lai palīdzētu cilvēkiem katrā biznesa brauciena posmā.

Dažas no piedāvātajām lietām ietver logotipu veidotāju, ceļvežus, kas veltīti svarīgiem ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem, un aplādes.

Ir arī veiksmes stāsti un pat biznesa enciklopēdija, kurā tiek pētītas jaunas idejas un termini.

Visiem jaunajiem lietotājiem ir pieejama 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Nav riska un nav nepieciešama kredītkarte. Tas nozīmē, ka jums būs jāizmēģina viss, pilnībā neapņemoties sniegt pakalpojumus.

Veidojiet tiešsaistes veikalu bez maksas

Shopify POS

Shopify POS e-komercijas iespējas

Shopify POS padara to pieejamu, lai jūs varētu pārdot produktus un pieņemt maksājumus jebkurā ierīcē. Jums dati nav jākopē starp platformām, jo ​​POS sistēma veic visus atjauninājumus jūsu vietā. Tas ietver krājumus, pasūtījumus un klientus.

Lai sāktu, klienti var pieskarties produktam, lai sāktu veidot groziņu. Tad viņi varēs piemērot atlaides un nodokļus. Izmantojot Shopify POS, jūsu klients var pieņemt jebkuru maksājuma veidu.

Pēc tam klienti saņem kvītis pa e-pastu. Tas ir ārkārtīgi vienkāršs veids, kā klienti var izsekot pirkumiem, jo ​​viņi var tos ievietot mapē un atsaukties uz tiem, kad vien nepieciešams.

Daži no maksāšanas veidiem, kurus apstiprina Shopify POS, ir Apple Pay, Android Pay un kredītkartes. Shopify karšu lasītājs dod iespēju personīgi pieņemt maksājumus.

Izmēģiniet Shopify POS

Mazumtirdzniecības pakete

Shopify mazumtirdzniecība

Shopify mazumtirdzniecības iepakojums ļauj jums pārdot veikalā un joprojām piekļūt visiem e-komercijas uzņēmuma svarīgākajiem rīkiem un funkcijām.

Piemēram, jūs varat pieņemt maksājumus, skaidru naudu un dāvanu kartes, kas palielina iespēju, ka cilvēki iepērkas pie jums.

Izmantojot individuālus PIN, jūs arī labāk nekā iepriekš varat pārvaldīt personālu.

Tas ļauj labāk izsekot viņu pārdošanas apjomiem un reģistrēt lietojumu nekā iepriekš. Jums ir arī aparatūras integrācija, kas palīdz jums pārdot vairāk.

Jūs saņemat atbalstu svītrkodu skenerim, kases aparātam un kvīšu printerim.

Tas nozīmē, ka ar aparatūru ir mazāk problēmu, jo jums ir īpašs veids, kā rīkoties ar šiem vienumiem.

Shopify ļauj iegādāties aparatūru individuāli vai kā paketi, lai jūs precīzi iegūtu to, kas jums nepieciešams, kad jums tas ir nepieciešams.

Sistēmas ir paredzētas iPad Air ½, iPad Pro 9.7 ″ vai iPad Mini. Komplektā ietilpst iPad statīvs, naudas atvilktne, kvīts printeris un karšu lasītājs, kas ļauj veikt maksājumus ar pieskārienu, mikroshēmu un zvēlienu..

Jums tiek piegādāta bezmaksas piegāde, un jums ir 30 dienas, lai atgrieztu aparatūru par pilnu naudas atmaksu.

Jūs varat pieņemt visas galvenās kredītkartes, ieskaitot Visa, Mastercard, Discover un American Express, tikai par 2,4% + 0 centiem bez slēptām maksām..

Varat arī pieņemt skaidru naudu, kredītus, dāvanu kartes, Apple Pay un Android Pay.

Daļēji maksājumi vai depozīti ir citas iespējas, par kurām jūs varat norēķināties, kā arī sadalīt maksājumu starp diviem vai vairākiem maksājuma veidiem atkarībā no klienta vajadzībām.

Izsekot sava uzņēmuma ikdienas naudas plūsmai ir viegli, jo jūs viegli varat kontrolēt kases aparātu pielāgojumus.

Mazumtirdzniecības pakete ir ideāli piemērota mazumtirdzniecības veikaliem un cilvēkiem, kuri personīgi pārdod pasākumus tādos pasākumos kā konferences, spēles vai konvencijas.

Ir pieejams trešo personu aparatūras atbalsts. Shopify piedāvā šo aparatūras ierīču atbalsta dokumentāciju.

Tomēr modeļa numuriem precīzi jāsakrīt, lai tie varētu jums palīdzēt.

Shopify POS var izmantot vairākos iPad, padarot to vienkāršāku, pārdodot vairāk un ātrāk risinot klientu pieprasījumu.

Cilvēki nebūs iestrēguši, gaidot vienā kasē vienā reģistrā.

Viņi varēs ātri pārvietoties pa līniju, jo vienlaikus darbojas vairāk nekā viens reģistrs.

Izmēģiniet Shopify Retail

Pirkt pogu

Pievienojiet savai vietnei pogu Pirkt tagad

Poga Shopify Buy ļauj jūsu vietnei pievienot iegultus produktus. Tas ļauj jums prezentēt savus produktus sev vēlamā veidā. Jūs varat arī iegult iepirkumu grozu.

Tā ir mobilajām ierīcēm draudzīga opcija, kas uzlabo klienta pieredzi. Viņi noklikšķina uz pogas un spēj uzreiz pievienot savus iecienītos produktus iepirkumu grozam.

Jums ir mierīgi zināt, ka šī opcija var ietvert pielāgotas krāsas, kuras, jūsuprāt, vislabāk atbilst jūsu vietnes tēmai un uzņēmuma tēlam.

Tīmekļa izstrādātāji var izveidot pielāgotu tiešsaistes veikalu, pateicoties Shopify JavaScript Buy SDK.

Tas nozīmē, ka ir iespēja iekļaut meklēšanas grāmatas, sponsorētu saturu vai reklāmas. Iegūstiet pelnīto trafiku, precīzi nododot savu zīmolu cilvēkiem, kuri, jūsuprāt, visvairāk palīdzēs.

Tūkstošiem vietņu izmanto pogu Shopify Buy, ieskaitot Purvs & Mallow, Fabio Viviani vīni, Synchro Genesis un Contour.

Jūs varat pārdot neierobežotu daudzumu produktu, integrēt pasūtījumus un nosūtīšanu, izsekot pārdošanas apjomiem un izaugsmes tendencēm un pat izdomāt globālos nodokļus un valūtu. Jūsu klienti saņem drošu izrakstīšanās pieredzi, ja tiek pieņemti vairāk nekā 70 maksājumu vārti.

Galvenās funkcijas ar pogu Pirkt tagad

 • Iegultiet produktus savā vietnē, piemēram, WordPress
 • Iegult iepirkumu grozu
 • Pielāgojiet produktu savam zīmolam

Izmēģiniet pogu Pirkt tūlīt Tas ir iekļauts Shopify Lite plānā un jaunāks

Pērkamās piespraudes

Pārdod vietnē Pinterest ar Shopify

Shopify sadarbojas ar Pinterest, lai ļautu klientiem iegādāties jūsu produktus un pakalpojumus, neizejot no Pinterest lietotnes. Jebkura prece, kas tika piesprausta no jūsu Shopify veikala, kļūst par pērkamo pin.

Tā vietā, lai atstātu lietotni, lai dotos uz jūsu vietni, lai veiktu pirkumu, viņi var pārbaudīt savu tālruni vai planšetdatoru, izmantojot kredītkarti vai Apple Pay.

Šīs lietotnes priekšrocības ir tādas, ka tā ļauj labāk iepazīt klientu, ļaujot izsekot piespraudes, atkārtotu ziņojumu un pasūtījumu skaitu, ko saņemat katru dienu, nedēļu un mēnesi. Jums tikai jāizmanto Pinterest Channel Dashboard, lai piekļūtu analītikai.

Tas ļauj jums veikt trīs lietas. Pirmkārt, tas palīdz audzēt mūsu zīmolu.

Otrkārt, tas palīdz augt jūsu auditorijai. Treškārt, tas palīdz attīstīt jūsu tīklu.

Piemēram, jūs varat attīstīt savu zīmolu, izstāstot savu stāstu tā, kā jūs tikai zināt. Tas patīk jūsu klientiem, jo ​​jūs palīdzat viņiem sasniegt noteiktu dzīvesveidu.

Jo pievilcīgākas ir jūsu tapas, jo lielāka iespējamība, ka tās iegādāsies preci, kas redzama viņu plūsmā.

Pēc tam jūs varat paplašināt savu sasniedzamību, padarot tapas ar dalāmu. Tas palīdz jums eksponenciāli palielināt auditoriju. Jo labāka kopija, jo pārliecinošāki šķiet jūsu produkti un pakalpojumi.

Varat iesaistīties ietekmētāju mārketingā, atrodot pareizos Pinfluencers un emuārus, kas darbotos ar jūsu zīmolu. Viņi izveidos viesu dēļus, kas parādīs jūsu produktu vai pakalpojumu.

Viņu popularitāte palīdz jūsu biznesam augt, vēl vairāk piesaistot klientus jūsu piedāvātajam.

Daļa no Shopify klienta ir iespēja pārdot vairākos kanālos, piemēram, Pinterest.

Jūs varat radīt personisku un autentisku pieredzi jums un klientiem, piedāvājot viņiem nepieciešamo kanālā, kuru viņi, visticamāk, apmeklēs. Pēc tam, kad esat pavadījis laiku mērķa demogrāfijas izpētei, vai nav jēgas pārdot telpā, kurā viņi pavada visvairāk laika?

Dažas galvenās iezīmes ar pērkamām tapām

 • Jūsu klienti var pārbaudīt vietnē Pinterest
 • Visi jūsu veikalā piespraustie produkti kļūst par pērkamām tapām (Milzīga vērtība)
 • Viegli izmēriet iesaisti

Izmēģiniet pērkamās tapas

Veikals Facebook – lielisks veids, kā pārdot, izmantojot Shopify

Pārdod Facebook vietnē Shopify

Shopify Facebook lietotne ļauj jums pārdot produktus tieši Facebook. Tas arī izveido jūsu Facebook lapas cilni Veikals.

Klientiem nav jāatstāj savu sociālo mediju konti, lai viņi varētu iepirkties jūsu vietnē. Šī ir liela priekšrocība jums, jo jūs tiekaties ar klientiem tur, kur viņi jau atrodas.

Jums ir arī cita pārdošanas platforma. Jo vairāk ekspozīciju saņemat dažādās platformās, jo labāk varēsit sasniegt savus pārdošanas mērķus.

Facebook Shopify ir aprīkots ar funkcijām, un to ir ļoti viegli iestatīt.

Tas ir paredzēts, lai ietaupītu jūsu laiku, jo tas automātiski sinhronizē jaunus produktus jūsu Facebook veikalā. Tas arī ļauj jums sekot līdzi inventāra un pārdošanas apjomiem, kas veikti caur sociālo mediju vietni.

Izveidojot produktu kolekcijas, kuras vēlaties izcelt, tas veicina pārdošanas apjomus un liek cilvēkiem interesēties par jūsu piedāvāto.

Galvenās funkcijas Facebook veikalā

 • Ļaujiet klientiem viegli pārlūkot jūsu produktus Facebook
 • Paredzēts mobilo ierīču lietotājiem
 • Ļoti viegli izbraukšana

Izmēģiniet Facebook veikalu Tas ir iekļauts Shopify Lite plānā un jaunāks

Facebook Messenger

Pārdod vietnē Facebook Messenger ar Shopify

Izmantojot Facebook Messenger, jums ir viegli izveidot tūlītēju saziņu ar klientiem. Viņi var pārlūkot un pat iegādāties produktus, izmantojot personīgo ziņojumapmaiņas programmu.

Pasūtījumu izsekošana un nosūtīšanas atjauninājumi ir pieejami Messenger.

Arī vienā pavedienā varat izsekot visiem dažādajiem sakariem. Tas ļauj ērti atsaukties uz jautājumiem vai ieteikumiem, ko piedāvājuši jūsu klienti.

Jūs varat mazināt viņu bažas par produktu un pakalpojumu iegādi no jums, jo jūs varēsit sarunāties ar viņiem individuāli.

Galvenās funkcijas par Shopify Messenger

 • Pērciet tieši caur Messenger
 • Sniedziet ērtu informāciju par produktu pasūtīšanu tieši caur Messenger
 • Tūlīt sazinieties ar klientiem

Izmēģiniet Facebook Messenger Tas ir iekļauts Shopify Lite plānā un jaunāks

Pārdod vietnē Amazon

Starp daudzajām priekšrocībām, ko sniedz pārdošana caur jūsu Shopify vietni, izmantojot Amazon, ir tas, ka jūs varat izveidot piedāvājumus priekšmetiem, kas jau pastāv jebkurā kategorijā, tieši no Shopify.

Tas neprasa, lai jūs pārietu no vienas vietnes uz otru, lai mēģinātu iegūt visu uzskaitīto efektīvi.

Dažas galvenās funkcijas:

 • Sinhronizējiet savus produktus no Shopify uz Amazon dažu minūšu laikā
 • Viegli pārvaldiet inventāru

Pārdod vietnē Amazon ar Shopify Tas ir iekļauts Shopify Lite plānā un jaunāks

Uzņēmējdarbība – Shopify Plus

Shopify Plus e-komercijas mājas lapa

Shopify Plus piedāvā “Enterprise e-komercijas programmatūru bez galvassāpēm”. Tas ir lieliski piemērots tirgotājiem, kuriem ir liela apjoma pārdošana un kuri taustāmā veidā redz izaugsmes potenciālu.

Shopify mākoņu platforma var veikt piecus pārdošanas apjomus sekundē.

Tas ļauj izmantot neierobežotu pārdošanas, apmeklētāju un produktu priekšrocības. Arī jūs varat saņemt atbalstu visu diennakti.

Tādā veidā, ja rodas kāda problēma vai rodas jautājums, jūs varēsit to nekavējoties risināt.

Jūs varat tērzēt ar Shopify Plus guru vai aizpildīt tiešsaistes veidlapu, pieprasot tālruņa zvanu. Tas komandai ļauj jums palīdzēt pēc iespējas ātrāk.

Jūs varat iegūt izšķirtspēju, kas nepieciešama, lai efektīvi vadītu uzņēmējdarbību, pateicoties klientu atbalstam, kuru saņemat kā Shopify Plus klients.

Izlasiet My Shopify Plus pārskatu

Secinājums par veidiem, kā jūs varat pārdot, izmantojot Shopify

Tikai, lai atgādinātu

9 pārdošanas veidi, izmantojot Shopify:

 • Interneta veikals
 • Shopify POS
 • Mazumtirdzniecības pakete
 • Pirkt pogu
 • Pērkamais PIN
 • Facebook veikals
 • Facebook Messenger
 • Amazon
 • Uzņēmējdarbība

Kurš nojauta, ka ir tik daudz veidu, kā izmantot Shopify, lai audzētu savu zīmolu un biznesu.

Šeit viss ir tikai papildu rīks, lai patiešām palielinātu pārdošanas apjomus un piedāvātu saviem faniem un klientiem tonnu noieta tirgu.

Lieliski, ka tas viss šodien var tikt gatavs un palaists garām.

Un:

Kad jums ir nepieciešams vairāk, varat jaunināt uz nākamo plānu, jo tas atbilst jūsu vajadzībām.

Vai jums ir kādi jautājumi, vai kādas ir jūsu domas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map