Jimdo pārskats par 2020. gadu: ainas aiz skata pirms darba sākšanas

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Jimdo pārskats Vietņu veidotāja attēls

Ņemot vērā Jimdo par jūsu vietnes veidotāju?

Es jums to labi sadalīju šajā Jimdo aizkulisēs.

Gatavs sākt darbu?

Es domāju, ka atbilde ir jā, ��

Maza informācija par Jimdo

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2007. gadā kopā ar Jimdo ir izveidoti 15 miljoni vietņu. Tās klientu vidū ir uzņēmēji, fotogrāfi, mūziķi un emuāru autori.

Jimdo dibinātāji Fridtjofs, Kristians un Matiass izmantoja atsauksmes no klientiem, kuriem viņi izveidoja vietnes, lai izveidotu Jimdo.

Uzzināšana, ka viņu klienti vēlas veidot tīmekļa vietnes, bet nevēlējās būt ierobežota, jo viņi nezināja, kā kodēt, palīdzēja veidot vācu vīriešu redzējumu par viņu uzņēmumu.

Jimdo ir vietņu veidotājs, līdzīgi kā Wix un Weebly, un tas neprasa lietotājiem saprast vai rakstīt kodu. Izmantojot iepriekš izveidotas veidnes, bezmaksas un apmaksāti pakalpojuma lietotāji var pievienot savus elementus, lai personalizētu savas vietnes.

Jimdo ir lieliski piemērots iesācējiem un cilvēkiem, kuriem ir arī plašas kodu zināšanas.

Tās cenu plāni svārstās no bezmaksas līdz USD 20 mēnesī, par ko katru gadu tiek veikts rēķins, padarot to par pieejamu iespēju cilvēkiem dažādās nozarēs un profesijās..

Daži no Jimdo konkurentiem ir Wix, Squarespace un Weebly. Piedāvājot līdzīgas veidnes un cenu plānus, tas viss nosaka, kuram uzņēmumam persona dod priekšroku un kuri rīki un funkcijas tiek uzskatītas par visizdevīgākajām lietotājiem.

Dažās e-komercijas vietnēs tiek iekasēta maksa par darījumu, turpretī Jimdo to nepieprasa. Tas varētu radīt ievērojamu atšķirību, samazinot izmaksas lieliem uzņēmumiem, kuri daudz pārdod, izmantojot savas tiešsaistes vietnes.

Jimdo lietošanas ērtums

Džimdo aizdomājas, veidojot pielāgotu vietni, nodrošinot vienkāršu vietņu veidotāju bez koda.

Tas tirgo uzņēmējus un radošos darbiniekus daudzās jomās, ieskaitot rakstniekus, fotogrāfus, restorānu īpašniekus, kāzu plānotājus un ceļojumu blogerus..

Uzņēmuma piedāvātās veidnes variē no stilīga un izsmalcināta līdz drosmīgam un modernam stilam.

Katru no tiem var pielāgot, lai Jimdo lietotāji iegūtu sev vēlamo vietni, kas vislabāk atspoguļo viņus vai uzņēmumus, kurus viņi vēlas reklamēt.

Pati pirmā lieta, kas jādara, lai sāktu veidot vietni, ir izvēlēties veidni un reģistrēties, izmantojot viņu e-pasta adresi un paroles izvēli.

Kad esat apstiprinājis savu kontu, atverot ziņojumu, kuru jums nosūtīja Jimdo, jūs esat gatavs sākt rediģēt savu vietni.

Ja esat izvēlējies izmantot bezmaksas kontu, iegādāties domēnu vai izmantot jau iegādātu domēnu, jums ir jāpiešķir savam URL nosaukums ar Jimdo zīmolu..

Vietnes pielāgošana prasa praksi un, lai arī viss ir izkārtots glīti un kategoriski, tas prasa pacietību, pārvietojot teksta blokus, mainot fonu krāsas un pievienojot fotogrāfijas.

Jūs varat augšupielādēt vai piekļūt Dropbox attēliem, kas ir jauka funkcija, ja uz darbvirsmas vai klēpjdatora nav saglabāts daudz personisku fotoattēlu..

Vienumus var rediģēt arī caur Jimdo lietotnēm iPhone un ierīcēm, kurās ir iespējota operētājsistēma Android. Izmaiņu veikšana, atrodoties ceļā, ir viena no īpašībām, kuru novērtē daudzi biznesa profesionāļi un radošie.

Viņiem ne vienmēr ir pieeja datoram, bet viņiem ir tālrunis vai planšetdators, lai nekavējoties veiktu izmaiņas.

Viens no lielākajiem Jimdo pārdošanas punktiem ir iespēja mainīt veidnes jebkurā laikā. Jūs arī varat izveidot vietni no nulles, ja zināt, kā kodēt.

Tas ļauj lietotājiem no visām dzīves jomām un zināšanu bāzēm izmantot vietņu veidotāju savām vajadzībām.

Tā kā domēns un e-pasts ir iekļauti maksas Jimdo plānos, jūs vienu dienu varat burtiski izveidot vietni un darboties nākamajā dienā bez problēmām.

Gatavs izmēģināt Jimdo?

Pārbaudīsim, cik viegli ir sākt darbu ar Jimdo

Tagad redzēsim, cik ērti to lietot

e-komercijas iespējas ar Jimdo

JimdoBusiness piedāvā maksas abonentiem piekļuvi tiešsaistes veikala vietnei ar neierobežotu sarakstu. Uzņēmēji, kuriem ir garš krājumu saraksts, gūst labumu no darījuma maksas.

Tāpat JimdoPro lietotāji, kuriem ir mazāk produktu (ne vairāk kā 15), gūst labumu arī no tā, ka no viņiem netiek iekasēta maksa par darījumiem.

Šī priekšrocība ir maksa par dārgāka maksājuma plānu. JimdoBusiness lietotāji saņem prioritāru klientu atbalstu, kad viņu vietnēs notiek lietas uz dienvidiem.

Šis premium klases pakalpojums lietotājiem katru mēnesi bieži maksā papildu naudu, bet tā ir daļa no Jimdo mēneša plāna.

Rīki un logrīki ļauj e-komercijas veikaliem vienmērīgi darboties aiz ainas.

Tā vietā, lai veiktu darbu citiem uzņēmumiem vai iegādātos papildu programmatūru un pakalpojumus, uzņēmumu īpašniekiem un uzņēmējiem ir pieejams viss nepieciešamais, lai veiktu inventarizāciju, reklamētu savus produktus un pakalpojumus, sazinātos ar klientiem un pat iekasētu maksājumus par pārdotajiem produktiem un sniegtajiem pakalpojumiem..

Gatavs izmēģināt Jimdo?

Izmeklēsim tiešsaistes veikala izveidošanu, izmantojot šos 4 videoklipus

Jimdo vietnes veidnes

Džimdo veidnes

Lieliska vietne ir atslēga, lai iegūtu klientu un fanu uzticību un interesi par jūsu piedāvāto. Jimdo piedāvā dažādas veidnes, no kurām jūs varat izvēlēties, pamatojoties uz jūsu vietnes mērķi.

Atkarībā no jūsu vajadzībām izvēlieties kādu no šīm kategorijām:

•Bizness
• Uzglabāt
• Portfelis
• Personīgais

Biznesa veidnēs ir iekļautas iespējas ceļojumu aģentūrām, restorāniem un tīmekļa aģentūrām, kas specializējas SEO un mārketingā. Veikalu veidnēs ir iekļautas opcijas, kas lieliski piemērotas t-kreklu, ēdienu un cupcakes pārdošanai.

Portfeļa veidnes ir lieliski piemērotas fotogrāfiem, mūziķiem un grafiskajiem dizaineriem. Personiskās veidnes variē no minimālistiskas līdz drosmīgai un aizraujošai.

Veidņu pielāgošana ir vienkārša, iekļaujot fontus, tekstu, fotoattēlus, audio failus un videoklipus.

Jums nav jāzina, kā kodēt, ja vien nevēlaties savai vietnei pievienot kaut ko papildus, piemēram, personalizētu reklāmkarogu, vai arī vēlaties izveidot vietni no jauna..

Pieejamie cenu plāni ietver domēnu vienam gadam un piekļuvi e-pastam, par kuru jums būtu jāmaksā papildus, ja par šiem pakalpojumiem izmantojat citus uzņēmumus..

Jimdo rīki & Logrīki

Rīki, kurus Jimdo lietotāji izmanto, ietver e-pasta mārketingu un plānošanas pakalpojumus, satura izveidošanu un sociālo mediju pārvaldību, video galerijas, fotoattēlu slaidrādes, maksājuma iespējas, notikumu reģistrāciju un tērzēšanas atbalstu klientiem, kā arī uzņēmumu, produktu un pakalpojumu pārskatus..

Daži no Jimdo savā emuārā ieteiktajiem logrīkiem ietver peldošās sociālo mediju pogas, spilgtas krāsas un dramatiskus attēlus, e-pasta mārketingu, kalendārus, klientu apkalpošanu un analītiku..

Katrs no tiem ir paredzēts, lai uzlabotu jūsu vietni, padarot to vieglāk sasniedzamu un piesaistītu klientus visā pasaulē.

Daži no uzņēmumiem, kas strādā ar Jimdo vietnēm, ir MailChimp, Doodle, Prezi un AWeber.

E-komercijas rīku kompānijās ietilpst PayPal, Freshbooks, Ticketbud un Munch.

Kopienas rīku lietotājiem ir pieeja citu starpā iekļaut Rumbletalk, Olark, Polldaddy un Disqus.

Dizaina instrumentu uzņēmumos, kas ir saistīti ar Jimdo, ietilpst 99Designs, SproutVideo, Bannersnack, Photosnack un Flickr, kā arī daudzi, daudzi citi.

Džimdo domēni & E-pasts

Maksas konts saņem bezmaksas domēna un e-pasta kontu. Tas nodrošina zīmola konsekvenci un novērš nepieciešamību izmantot papildu pakalpojumus, lai mitinātu un sazinātos ar klientiem un faniem.

Bezmaksas Jimdo kontam nav pielāgota domēna. Tam ir pievienots vietņu veidošanas uzņēmuma nosaukums, līdzīgi kā Wix un Weebly bezmaksas konti.

Ja vēlaties personalizētu URL, jums par to būs jāmaksā. Tas ir ieteicams, ja jums jau pieder domēns, vēlaties izmantot savu vārdu vai uzņēmuma nosaukumu, ja URL nav Jimdo zīmola.

Šī opcija jums būs pieejama no brīža, kad reģistrēsities kontam vietņu veidotājā. Vēlāk varat atgriezties pie šīs iespējas, ja vēl neesat par to domājis.

Jimdo SEO

Iebūvētie SEO rīki ļauj ātri un ērti iegūt jūsu vietni plašai sabiedrībai. Piemēram, vai jūs zinājāt, ka varat viegli pievienot savu vietni Google? Tas ir pareizi! Varat piekļūt Google indeksēšanas rīkam.

Tas ļauj jums ņemt savu URL un iesniegt to meklētājā. Vēl aizraujošāk jūs varat pieprasīt īpašumtiesības uz savu vietni izmantojot Google Search Console.

Jūs varat arī iestatīt vietnes virsrakstu un lapas nosaukumus. Iekļaujot jūsu vietnes nosaukumos atslēgvārdus, kas apraksta jūsu biznesu, jūs palielinat iespēju, ka cilvēki jūs atradīs pēc meklēšanas tīmeklī, izmantojot šos vārdus un frāzes.

Lapu aprakstu pievienošana un lapu vietrāžu URL sagatavošana ļauj cilvēkiem atrast jūs vieglāk, pamatojoties uz atslēgvārdiem un frāzēm, ko viņi izvēlas arī ievadīt meklētājprogrammās..

Džimdo pārskats par cenu noteikšanu

Džimdo cenu noteikšana

Jimdo ir trīs dažādi cenu plāni, lai apmierinātu klientu vajadzības. Katrs no tiem tiek iekasēts katru mēnesi un piedāvā plašu funkciju klāstu konkrētai cilvēku grupai. Piemēram, visvienkāršākais no trim plāniem ir JimdoFree.

Kā norāda nosaukums, plāna izmantošana nemaksā naudu, bet tas tiek piegādāts tikai vietnē Jimdo.com apakšdomēns.

Ja jūs vēlaties personīgi zīmolot savu vietni, iespējams, jūs interesēs pārējie divi plāni.

Pirmais ir JimdoPro, kas vislabāk piemērots reklāmdevējiem, ārštata darbiniekiem un emuāru autoriem. Tas maksā 7,50 USD mēnesī, par kuru katru gadu tiek iekasēts rēķins, un tas piedāvā bezmaksas domēna un e-pasta kontu.

Papildus Jimdo atbalstam, lietotāji, kuri ievēl šo cenu plāna piekļuves statistiku, pamata tiešsaistes veikalu 15 produktiem, par kuriem nav jāmaksā par darījumu, kā arī dažādus logrīkus, kas uzlabo vietnes un klientu pieredzi.

Vietne bez reklāmām ir optimizēta arī mobilajām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Pēdējais cenu plāns, kas pieejams caur Jimdo, ir JimdoBusiness. Tas ir paredzēts izmantošanai uzņēmumiem un tiešsaistes veikaliem.

Tas maksā 20 USD mēnesī, par kuru tiek iekasēts rēķins gadā, un piedāvā daudzas tās pašas JimdoroPro funkcijas, ieskaitot bezmaksas domēnu un statistiku.

Tas nāk ar biznesa e-pasta paketi un personalizētu prioritāro klientu atbalstu no Jimdo.

Pilns tiešsaistes veikals ļauj arī uzskaitīt un pārdot neierobežotu produktu daudzumu, par to nemaksājot arī darījumu.

JimdoBusiness arī ļauj jums izveidot atlaižu kodus saviem klientiem, pieņemt dažādus maksājuma veidus, ieskaitot PayPal un rēķinus, un iekasēt maksu par piegādi, pamatojoties uz produkta svaru. Vēl svarīgāk ir tas, ka Jimdo jūs pastāvīgi atjaunina ar starptautiskajām tiesībām, lai jūsu tiešsaistes bizness arī turpmāk būtu veiksmīgs.

Tāpat kā citos plānos, jums ir piekļuve SEO un mobilajām ierīcēm optimizēta vietne, kuru cilvēki var apskatīt visur, kurp dodas.

Apmaksāti plāni nāk ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu. Tas ļauj jums redzēt, vai JimdoPro vai JimdoBusiness ir piemērots jums. Ja tā nav, izmēģinājuma periodu varat atcelt jebkurā laikā, lai izvairītos no maksas par gadu vērts pakalpojums.

Citi vietņu veidošanas uzņēmumi piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumus, tāpēc Jimdo diezgan dāsni dod jums 30 dienas lietu izmēģināšanai..

Gatavs izmēģināt Jimdo?

Jimdo atbalsts & Klientu apkalpošana

Jimdo atbalsta centrs pievēršas tēmām, sadalot tās kategorijās pēc tēmām.

Dažādie priekšmeti, par kuriem tā sniedz informāciju, ietver pamatus, dizainu, domēnus & E-pasts, emuāri, veikals, meklētājprogrammu optimizācija, konts un FAQ.

Tematisko paraugu skaitā ir tas, kā atgūt aizmirstu paroli un kā mainīt fona attēlu. Jimdo pievēršas arī citām problēmām, izveidojot atbalsta biļeti.

Jums ir iespēja izvēlēties problēmu un aizpildīt kontaktinformācijas veidlapu, lai saņemtu atbildi no Jimdo atbalsta komandas.

Vietne nenosaka konkrētu laika grafiku atbildēm, bet tajā ir noteikts, ka, ja esat mēģinājis sazināties ar atbalsta dienestu bez panākumiem, iespējams, jums būs jāpārbauda surogātpasta mape un jāatzīmē sarakste kā “nav surogātpasts”..

Džimdo nepiedāvā atbalstu pa tālruni. Tomēr tas piedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu.

Tas ir pieejams atbilstoši personāla pieejamībai no plkst. 9:00 līdz 17:00 pēc Klusā okeāna laika. Ja nevarat sasniegt kādu personu, nepadodieties. Jūs sasniegsit kādu personu īsā laikā.

Noslēguma domas par Jimdo

Jimdo ir lielisks vietņu veidotājs iesācējiem.

Ir plašas veidnes, no kurām izvēlēties, un detaļu pielāgošana ir vienkārša, pateicoties vilkšanas un nomešanas funkcionalitātei.

Cenu plāni ir pieņemami un piedāvā daudz laika taupīšanas un ekonomisku iespēju.

Tā vietā, lai samaksātu par atsevišķu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, mitināšanas pakalpojumu, SEO speciālistu un sociālo mediju menedžeri, jums katram ir piekļuve Jimdo.

Prioritārs klientu atbalsts JimdoBusiness klientiem ir izdevīgs, jo cilvēki, kas parakstās uz šo cenu plānu, ir skaidri ieinteresēti tā piedāvātajā neierobežotajā sarakstā..

Ja viņu vietnei visā laikā būtu jūtama žaga, tas varētu ievērojami kaitēt viņu peļņai.

Tāpēc atmaksājas tas, ka jebkurā brīdī ir pieejama īpaša atbalsta speciālistu komanda, kas palīdzēs. Tikai par šo pakalpojumu vien ir vērts 20 USD mēnesī!

Jimdo piedāvā vienu no garākajiem bezmaksas izmēģinājumiem, kas pieejami vietņu veidošanas uzņēmumiem. Tikai divu nedēļu vietā mēnesi var izmēģināt visu.

Tas dod jums daudz laika, lai pārbaudītu ūdeni, redzētu, kuras funkcijas jums patīk un bez kurām nevarētu dzīvot, un kā klienti vai skatītāji patīk jūsu vietnei, pirms jūs apņematies apmaksātu plānu.

Ir pieejamas arī mobilās lietotnes visu veidu ierīcēm, kurās darbojas iOS un Android programmatūra.

Ja tas nebija pietiekami ērti, Jimdo ir arī sociālo mediju konti, kas pievēršas jauniem piedāvājumiem, klientu jautājumiem un kalpo par iedvesmu cilvēkiem, kas veido savu vietni.

Ja kāda tēma nav apskatīta Jimdo vietnē vai sociālo mediju kontos, varat paļauties, ka viņu klientu apkalpošanas personāls varēs atbildēt uz jums.

Ja jūs pilnībā aicināt izveidot pilnībā funkcionējošu vietni īsā laikā vai bez laika, bez tīmekļa dizaina komandas palīdzības, Jimdo ir iespēja, kas jāapsver.

Ja jūs joprojām meklējat žogu par to, kurš vietņu veidotājs ir labākais, jums ir iespēja izmēģināt pirms pirkšanas ar Jimdo ilgstošo bezmaksas izmēģinājumu..

Gatavs izmēģināt Jimdo?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map