Pārskats par lieltirdzniecību 2020. gadam (apskatīsim 10 dažādas tēmas)

Mani saturu lasītāji atbalsta tādi satriecoši cilvēki kā jūs. Kas nozīmē, ka es varētu nopelnīt komisiju. Uzziniet vairāk šeit!


Pārskats par lieltirdzniecību

Jūs vēlaties Bigcommerce pārskatu, kas palīdzēs jums izlemt, vai tas jums ir piemērots, pareizs?

Nu labi:

Es domāju, galu galā …

E-komercijas joma ir attīstījusies no salīdzinoši neliela interneta lietotāju sektora līdz nozarei 1,2 triljonu USD vērtībā.

Lai arī tradicionālie veikalu skapji joprojām ir galvenais tirdzniecības punkts miljoniem cilvēku, digitālo piedāvājumu ieviešana un tiešsaistes iepirkšanās vienkāršība ir radījusi statistiski nozīmīgu digitālo pircēju skaita pieaugumu.

Patiesībā:

jaunākais pētījums liecina, ka līdz 2018. gadam gandrīz 47,3 procenti no visiem interneta lietotājiem produktus iegādāsies tiešsaistē.

Spēcīgās konkurences dēļ e-komercijas mazumtirgotājiem ir jāuztur ārkārtas lietotāju pieredze, lai piesaistītu un uzturētu lietotāju uzmanību.

Lai gan tiešsaistes veiksmes pamatā ir jūsu vietnes veiktspēja un funkcionalitāte, tiešsaistes veikala dizains un funkcionalitāte ir galvenais izšķirīgais faktors.

Mūsdienu e-komercijas veikalu nozare ir piepildīta ar dažādām iespējām un programmām, kas izstrādātas, lai “palielinātu pārdošanas apjomus” un “aizsargātu jūsu zīmolu”.

Lai gan daudzi no šiem digitālajiem veikaliem sniedz stabilus pakalpojumus, daži piedāvā elastīgumu, vienkāršību un zīmolu veidošanas iespējas kā Bigcommerce.

Ar vairāk nekā 4 miljardu USD pārdošanas apjomiem no vairāk nekā 55 000 digitālo mazumtirgotāju Bigcommerce ātri kļūst par vienu no galvenajām izvēlēm nopietniem e-komercijas uzņēmumiem..

Lai arī tās veiktspējas statistika ir iespaidīga, kā Bigcommerce atšķiras no citām e-komercijas veikalu lietojumprogrammām? Turklāt, kā Bigcommerce var uzlabot jūsu pārdošanas apjomus un zīmolu?

Labi, sāksim šo Bigcommerce pārskatu:

Bigcommerce – pilnībā aprīkota ar panākumiem

Pēc pirmā acu uzmetiena Bigcommerce šķiet diezgan līdzīgs citām e-komercijas veikalu lietojumprogrammām.

Tomēr, padziļinoties tā iespējām un piedāvājumiem, kļūst skaidrs tā potenciāls palielināt pārdošanas apjomus un nostiprināt tiešsaistes reputāciju.

Šis mērķis tiek sasniegts, piedāvājot digitālam uzņēmumam pilnīgu kontroli pār visiem viņu tiešsaistes veikala aspektiem.

Turklāt tā funkcijas ir daudz dziļākas nekā drošs iepirkšanās portāls. Atšķirībā no citiem e-komercijas risinājumiem, Bigcommerce ļauj lietotājiem kontrolēt, tirgot un analizēt veikalu veiktspēju, izmantojot jaunākās e-komercijas tehnoloģijas.

Stary My Free Trial

Izveidojiet vizuāli saistošu e-komercijas veikalu

Interneta lietotājus virza ne tikai veiktspēja, bet arī estētika. Labi izstrādāts veikals ne tikai piesaista, bet arī uztur lietotāju uzmanību. Nav noslēpums, ka interneta lietotāji ir nekļūdīgi.

Viena dizaina kļūda var izraisīt ienākumu zaudēšanu. Lieltirdzniecība saprot pārdomāti izstrādāta veikala patieso vērtību.

Tādēļ tas lietotājiem piedāvā gandrīz 15 individuālas funkcijas, kas izveidotas, lai reklamētu veikalu vizuālu aizturēšanu un racionalizētu navigāciju. Dažas no šīm funkcijām ietver:

Iepriekš izstrādātas motīvi

Bigcommerce visiem lietotājiem piedāvā neskaitāmas profesionāli izstrādātas veikala tēmas.

Visas tēmas nodrošina satriecošu grafiku, augstākās klases navigāciju un ātru renderēšanas ātrumu lielākajai daļai lietotāju platformu.

Ja jums ir ļoti maza dizaina pieredze, bet vēlaties izvairīties no simtiem tērēt profesionālam grafiskam dizainerim, šīs tēmas var būt jūsu ietaupīšanas žēlastība.

Dizaina redaktors bez koda

Tā vietā, lai ieviestu iepriekš izveidotu tēmu, Bigcommerce piedāvā stila redaktoru pielāgotiem veikala elementiem.

Racionalizēta integrācija

Lietotāji, kuriem ir esošs e-komercijas veikals, var viegli integrēt savu dizainu Bigcommerce saskarnē.

Ar dažiem peles klikšķiem viss uzņēmums tiek nemanāmi importēts un iestatīts lietošanai kopā ar citām lieltirdzniecības funkcijām.

Profesionālās mārketinga iespējas

Lai gan jums var būt vizuāli saistošs e-komercijas veikals, ja jums nav apmeklētāju, tā dizains ir bezjēdzīgs.

Lieltirdzniecība saprot, ka panākumi ir cieši saistīti ar mārketingu.

Tāpēc visiem lietotājiem tiek piedāvātas vairāk nekā 30 funkcijas, kas īpaši izveidotas, lai palīdzētu jūsu mārketinga pasākumos.

Visievērojamākās funkcijas ir:

Iepirkumu groza taupīšana

Vai zinājāt, ka vairāk nekā 70 procenti e-komercijas iepirkumu grozu tiek pamesti, pirms lietotājs ir beidzis norēķinu procesu?

Ir daudz iemeslu, kāpēc šī statistika ir tik augsta; tomēr veiksmīgākie digitālie veikali ir tie, kas palīdz pircējiem, pat ja iepirkumu grozs tiek pamests.

Izmantojot funkciju Pamests groza saudzētājs, lietotāju iepirkšanās ratiņi tiek automātiski saglabāti turpmākai lietošanai.

Turklāt šī funkcija ļauj uzņēmuma administratoriem sūtīt pielāgojamus e-pastus lietotājiem, lai tos vilinātu.

Palieliniet reklāmguvumu līmeņus, iekļaujot unikālu kupona kodu, lai mudinātu lietotājus pabeigt pirkumu.

Pielāgojami kuponu kodi

Sniedziet atlaides un īpašus piedāvājumus, lai atlasītu lietotājus ar pilnībā pielāgojamiem kuponu kodiem.

Digitālie kuponi ļauj pilnībā pielāgot, piemēram, ierobežot koda izmantošanu, noteikt derīguma termiņu un piedāvāt specializētu produktu vai piegādes atlaidi.

Iepirkšanās salīdzināšanas vietnes

Demonstrējiet īpašās cenas vai lieliskos piedāvājumus, automātiski integrējot noteiktus produktus dažādās salīdzināšanas vietnēs.

Šādi rīkojoties, lietotāji tiek ne tikai mudināti izbaudīt cenu jūsu konkurētspējīgo cenu dēļ, bet arī rada lojalitātes sajūtu klientiem.

Jūs vēlaties saņemt viņiem labāko cenu, nevis tikai veikt pārdošanu. Šis “personības” elements veicina klientu lojalitāti un zīmola pievilcību.

Bigcommerce piedāvā citas mārketinga iespējas, piemēram:

 • Dāvanu sertifikāti
 • Pielāgoti reklāmas baneri
 • Google Analytics integrācija
 • Liela pasūtījuma atlaides
 • Reklāmas kampaņas
 • Tiešsaistes tērzēšanas programmatūras integrācija

Palieliniet meklētājprogrammu lapu reitingu lielākai organiskajai satiksmei

Saskaņā ar jaunākajiem datiem no Alexa, no miljonām populārākajām vietnēm pasaulē, aptuveni 10 procenti jeb 110 000 no šīm vietnēm bija e-komercija.

Lai arī tas ir tikai neliels digitālo mazumtirgotāju skaita momentuzņēmums, ir skaidrs, ka, lai saglabātu konkurētspēju, jūsu biznesam ir jābūt labam rangā lielākajās meklētājprogrammās..

Lieltirdzniecība lietotājiem piedāvā paaugstināta līmeņa funkcijas, kas vērstas uz meklētājprogrammu klasifikācijas uzlabošanu, kas ir svarīgi, lai palielinātu dabisko un ļoti mērķtiecīgo trafiku. SEO specifiskās funkcijas ietver:

Pielāgoti vietrāži URL

Palieliniet datplūsmu uz noteiktām lapām, izmantojot pielāgotos lapu vietrāžus URL.

Liela komercija ļauj lietotājiem pielāgot: produktu lapas, kategoriju lapas, tīmekļa lapas, pielāgotas lapas un masveida URL atjauninājumus.

Automātiska novirzīšana

Neļaujiet lietotājiem sasniegt nepieejamas lapas ar automātiskām novirzīšanām. Tie ietver 301 novirzīšanu un nepareizu URL novirzīšanu.

Pielāgota lapas optimizācija

Norādiet noteiktas lapas un uzlabojiet to klasifikāciju meklētājprogrammās, izmantojot pielāgotas lappušu optimizācijas iespējas. Šīs iespējas ietver lapu nosaukumus, meta aprakstu, produktu aprakstus un kategoriju lapu aprakstus.

Automātiska HTML vietnes kartes izveidošana

Veiciniet augstāku meklētājprogrammu klasifikāciju, izmantojot profesionāli izveidotu HTML vietnes karti. Šī funkcija ir būtiska meklētājprogrammu robotiem, lai identificētu un ievietotu jūsu vietni atbilstošos meklēšanas rezultātos.

Lieltirdzniecības veidnes

Pašlaik Bigcommerce piedāvā 67 veidnes, kuru cena svārstās no bezmaksas līdz 195 USD.

Kopā 7 ir bezmaksas, kuras es pilnīgi vēlētos redzēt augstāk.

Šeit ir daži piemēri, lai iegūtu ideju.

Lieltirdzniecības veidņu piemēri

Lieltirdzniecības pārvadājumi

Viņiem ir jauki stabili pārvadāšanas pamati. Faktiski Maikls Mains no personālā datora Main Performance paziņoja, ka 2014. gadā viņi zaudēja gandrīz 60 000 ASV dolāru nepareizi norādītu nosūtīšanas maksas dēļ.

Bet kopš Lieltirdzniecības nosūtītājsHQ (Papildu maksa), kas ir izsmalcināts pārvadāšanas likmes kalkulators un noteikumu pārvaldītājs.

Bet, tā kā, izmantojot Bigcommerce shipperHQ, kas ir sarežģīts nosūtīšanas likmes kalkulators un noteikumu pārvaldītājs, viņi spēja pilnībā samazināt zaudējumus pārvadājumu kategorijā.

Īsāk sakot, tas klientiem dod precīzas nosūtīšanas izmaksas, lai jūs netiktu aizkavēts ar pārmērīgām piegādes izmaksām.

Šeit ir dažas citas funkcijas:

 • Reālā laika citāti – reālā laika cenas, kas tiek piegādātas tieši jūsu klientiem no augstākajiem kuģniecības uzņēmumiem, piemēram, Fedex, USPS un UPS
 • Mērķtiecīga bezmaksas piegāde – Lieltirdzniecība ļauj piedāvāt bezmaksas piegādi noteiktām zonām, produktiem vai pat izveidojot kuponu.
 • Integrēt kravas piegādi – Izmantojot tādus pakalpojumu sniedzējus kā Ordoro vai Doba? Jūs varat savienot savu Bigcommerce veikalu un ievietot to autopilotā.

Lielveikalu pārskats par cenu plāniem – katra veikala un budžeta plāns

Bigcommerce elastīgums ir saistīts ne tikai ar tā dizainu un funkcijām. Nelielu jaundibinātu uzņēmumu vai plaši izplatītu e-komercijas korporāciju administratori var atrast ideālu risinājumu, pamatojoties uz viņu budžetu un veiktspējas prasībām.

Bigcommerce piedāvā trīs galvenos plānus. Lai gan katra plāna funkcijas un iespējas nedaudz atšķiras, visi līgumi nav noslēgti. Tas nozīmē, ka jūs varat jebkurā laikā atcelt līgumu, neiekasējot soda naudas vai nodevas.

Cenu plāni

 • Standarta cena – USD 29,95 mēnesī
 • Plus cena – 79,95 USD mēnesī – 71,95 USD, ja mēnesī maksā ik mēnesi
 • Pro cenu noteikšana – USD 249,95 mēnesī – USD 224,95, ja mēnesī maksā ik mēnesi

Lai gan pastāv daži trūkumi, kas saistīti ar lielo tirdzniecību, tā reputācija e-komercijas uzņēmumos un aizrautība ar viņu klientu panākumiem padara to par vienu no šodien cienījamākajiem un funkcionālākajiem e-komercijas risinājumiem..

Vai vēlaties uzzināt, vai tā priekšrocības patiešām ir cenas vērts? Piekļūstiet visām tās funkcijām un izmēģiniet tās, nemaksājot santīmu.

Labākā daļa – izmēģinājuma versijai nav nepieciešama kredītkarte, tāpēc tā patiešām ir bez saistībām.

Ātrā piezīme: Šķiet, ka liela pļāpāšanas tendence norāda uz lieltirdzniecības cenu pieaugumu, kas, man šķiet, šajā jautājumā neatbilst patiesībai.

Jūs atradīsit atšķirīgu, def ļaujiet man zināt ��

Lieltirdzniecības video ceļveži:

Ekskursija ar lieltirdzniecību: pārbaudiet visas dažādās iespējas par to.

Lietas, kuras es vēlētos redzēt, kā uzlabojas lieltirdzniecība:

Lieltirdzniecības veidnes:

Bigcommerce faktiski ir paveicis lielisku darbu, iegūstot lieliskas izskata veidnes visiem to e-komercijas veidotājiem.

Es pats gribētu redzēt zemākas pakāpes maksas versiju. Tā, piemēram, viņi sāk piedāvāt savus prēmijas par USD 140.

Jebkurā gadījumā es saprotu, ka šajos darbos ir ieguldīts daudz darba, taču es gribētu redzēt zemāku prēmiju, kas būtu aptuveni USD 30 līdz 60. Kaut ko pieejamāku, lai sāktu.

Vai jums ir prātā Bigcommerce vs Shopify??

Ja vēlaties salīdzināt šos divus un citus.

Lai sāktu salīdzināt, jums jāsāk šeit vai šeit.

Lieltirdzniecības pārskata secinājums:

Bigcommerce ir nozīmīgs spēlētājs vietņu veidotāju pasaulē e-komercijas vietņu īpašniekiem.

Jūs varat viegli doties uz turieni, pārbaudīt to un redzēt, kas tas ir par lietu.

Stary My Free Trial

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map