Recenzie hostingu A2 – najrýchlejší a jedinečný medzi ostatnými

Poskytovateľ webhostingu A2 Hosting sľubuje rýchly webhosting – až 20-krát rýchlejšie ako iné spoločnosti.


Je to odvážne tvrdenie a rýchlosť spoločností je rozhodujúca pre spoločnosti podnikajúce na webe. Vysoká rýchlosť stránok zlepší vaše hodnotenie SEO, zníži mieru odchodov, zvýši mieru konverzie a zaistí spokojnosť vašich zákazníkov. 20x vyššia rýchlosť na webe je odvážne tvrdenie. Ideme do toho trochu hlbšie.

A2 Hosting začal v roku 2002 generálny riaditeľ Bryan Muthig. Bol správcom systému UNIX, ktorý založil spoločnosť pôvodne známu ako Iniquinet v Ann Arbor v Michigane. Pozadie v systéme UNIX sa stále prejavuje vo výkonných nástrojoch pre vývojárov a zameraní na technológie v spoločnosti.

S toľkými možnosťami tam pre spoločnosti, ktoré hľadajú poskytovateľov webhostingu, nájdenie správnej spoločnosti môže byť ťažké. Bez ohľadu na to, čo potrebujete, ide o funkcie, podporu a hodnotu.

So zameraním na technológiu a rýchlosť, A2 Hosting prichádza s množstvom funkcií a možností. Preskúmame, čo robí spoločnosť jedinečnou na trhu, a pozrime sa na to, čo o nej hovoria ostatní ľudia. Dúfame, že vďaka týmto recenziám A2 Hosting vám dáme to, čo potrebujete na prijatie informovaných rozhodnutí.

Pozrime sa, čo ponúka hosting A2.

Čo robí hosting A2 jedinečným?

Zameranie A2 Hosting služieb je technológia a rýchlosť, a to ukazuje. Aj pri plánoch nižšej úrovne ponúka A2 Hosting množstvo funkcií a funkcií. Najvyššia rýchlosť a najpôsobivejšia technológia je k dispozícii iba s drahšími plánmi.

Pozrime sa na niektoré z funkcií ponúkaných v týchto recenziách hostingu A2.

1. Neobmedzená šírka pásma a úložné priestory s prevádzkou A2

Miesto hostenia A2

Vďaka neobmedzenej šírke pásma a úložnému priestoru prostredníctvom hostingu A2 sa nemusíte obávať, že sa budete plaziť smerom k alebo prekračovať svojvoľné mesačné limity, a to aj v prípade zákazníkov, ktorí používajú zdieľaný hosting. To vám poskytne pokoj a zaručenú cenu aj počas rušných mesiacov na vašom webe.

Majte na pamäti, že A2 Hosting bude sledovať používanie, aby sa zabezpečil optimálny výkon. V prípade potreby oslovia zákazníkov s nadmerným využívaním stránok. Nadmerné používanie ovplyvní rýchlosť pre ostatných zákazníkov používajúcich web. Väčšinou to nie je problém, ale v prípade pretrvávajúcich problémov vás môžu požiadať o inováciu.

2. Hodnotenie hostingu A2 – bezplatná migrácia a nastavenie webových stránok

Web hosting stránky

A2 Hosting ponúka bezplatnú migráciu webových stránok z vášho starého poskytovateľa webhostingu na A2 Hosting. Ak sa chcete dozvedieť viac, musíte sa obrátiť na GuruCrew (A2 Hosting zákaznícka podpora) a v závislosti od podrobností o migrácii sa môže účtovať poplatok..

A2 Hosting ponúka aj množstvo nástrojov na vytváranie stránok pre dizajnérov a vývojárov. Patria sem interní tvorcovia webových stránok A2. Tvorca webových stránok A2 obsahuje šablóny, textový editor, kontaktné formuláre a prispôsobiteľné obrázky.

Medzi ďalšie nástroje na vytváranie webových stránok, ktoré ponúka A2, patria RapidWeaver, Sandvox, Microweber, BoldGrid, Dreamweaver, Bluefish, Freeway, Live Composer, Kopage a ďalšie. Upozorňujeme, že za nástroje na webový dizajn, ktoré ponúka hosting A2, sa účtuje dodatočný mesačný poplatok.

3. Zálohovanie webových stránok

Zálohovanie webových stránok

A2 Hosting ponúka bezplatné zálohy s Dropmysite, cloudovou webovou zálohovacou službou. Zákazníci Swift a Turbo, horné vrstvy v A2 Hosting, majú prístup k službe obnovy prostredníctvom svojho grafického rozhrania cPanel na ovládanie svojich webových stránok. Je to vynikajúca voľba pre chvíle, keď omylom odstránite súbor alebo potrebujete obnoviť svoje webové stránky.

4. Inštalácia aplikácie s hostingom A2

Inštalácia aplikácie s hostingom A2

A2 Hosting uľahčuje načítanie aplikácií a miniaplikácií na vaše stránky pomocou viacerých nástrojov, ktoré sú všetky prístupné pomocou ovládacieho prvku cPanel. Patria sem nástroje ako Softaculous, nástroj na načítanie aplikácií jedným kliknutím, jednoduché nastavenie Google Apps a Cloudflare, nástroj na doručovanie obsahu.

5. Vývojárske nástroje s hostingom A2

A2 Hosting podporuje množstvo vývojových nástrojov a uľahčuje správcom systému a vývojárom prispôsobiť stránku svojim potrebám. Patria sem databázy MySQL, predinštalované phpMyAdmin a phpPgAdmin, Ruby, Perl, Python, Apache 2.2 a ďalšie.

6. Bezpečnosť stránok

Zabezpečenie stránok

A2 Hosting ponúka zvýšenú bezpečnosť stránok prostredníctvom ich neustálej bezpečnostnej iniciatívy. Začína sa tým ochrana pred škodlivým softvérom HackScan spustením 24/7 na ochranu webu. Väčšina poskytovateľov webhostingu ponúka iba dennú kontrolu stránok na prítomnosť škodlivého softvéru.

Okrem HackScan, A2 Hosting využíva službu Patchman na izoláciu a karanténu infikovaných súborov. Patchman tiež monitoruje vaše aplikácie, aby sa ubezpečil, že sú aktuálne s najnovšou verziou a funkciami zabezpečenia. Systém vás upozorní na všetky zraniteľné miesta vo vašich aplikáciách.

7. Ďalšie funkcie

WordPress

A2 tvrdí, že ponúka 20x vyššiu rýchlosť ako porovnateľné spoločnosti poskytujúce webhosting. Majú niekoľko nástrojov a funkcií, ktoré zvyšujú rýchlosť stránok, ktoré hostia.

Prvou je možnosť, ktorú ponúkajú Turbo Server. S Turbo serverom A2 Hosting zaisťuje, že na každom serveri je menej používateľov. Všetky servery sú optimalizované pomocou APC / OPcache a Turbo Cache, ktoré využívajú menej CPU a pamäte na dosiahnutie rovnakých výsledkov ako server Apache. A2 Hosting používa pre servery iba disky SSD (Solid State Drive), čo navyše zvyšuje rýchlosť.

Nakoniec bude A2 Hosting optimalizovať lokalitu pre zákazníkov najvyššej úrovne, čo umožňuje rýchlejšie načítanie stránok. V časoch dopravnej špičky A2 zdvojnásobí jadrá CPU a pridá RAM pre ďalšie stránky.

Znamená to 20x vyššiu rýchlosť? Nie zakaždým, ale drasticky zvýši priemernú rýchlosť načítania vašich stránok.

Ceny za hosting A2

Existujú tri úrovne zdieľaného hostenia A2. Všetky úrovne prichádzajú so základnými službami a funkciami, ale s vyššími úrovňami máte prístup k vyšším rýchlostiam a ďalším technológiám.

A2 Hosting tiež ponúka rôzne ceny pre servery založené na Linuxe a Windows. Tu uvádzame cenu za obe.

 • lite: 9,99 $ / mesiac (7,99 $ / mesiac pre Linux) pre jednu webovú stránku, 5 databáz a 25 e-mailov. Dodáva sa s neobmedzeným ukladacím priestorom a šírkou pásma.

 • swift: 11,99 dolárov mesačne (9,99 dolárov mesačne pre Linux) pre neobmedzené webové stránky, neobmedzené miesto na disku a neobmedzené e-maily. Swift tiež poskytuje ďalšie jadrá (2 pri 2,1 GHz) a fyzickú pamäť (1 GB), plus automatické zálohovanie a obnovenie stránok.

 • Turbo: 21,99 dolárov mesačne (18,99 dolárov mesačne pre Linux) pre neobmedzené webové stránky, neobmedzené miesto na disku a neobmedzené e-maily. Turbo poskytuje ďalšie jadrá (2 pri 2,1 GHz) a fyzickú pamäť (2 GB), plus automatické zálohovanie a obnovu. Turbo zvyšuje rýchlosť webu, aby sa zaistil optimálny výkon stránky.

Recenzie hostingu A2

Pre webové stránky, ktoré požadujú vyšší výkon a výkon, ponúka hosting A2 rôzne špecializované servery. Plány uvedené nižšie sa týkajú serverov založených na systéme Linux.

 • Semi Dedicated Server: 18,99 dolárov mesačne s neobmedzeným ukladacím priestorom a šírkou pásma. Vďaka nižším nárokom na server poskytuje táto možnosť až 20x vyššiu rýchlosť než možnosti zdieľaného hostenia.

 • Nespravovaný server Flex: 11,99,99 dolárov / mesiac s úložiskom 2×500 GB, šírkou pásma 10 TB, 8 GB pamäte RAM a 2 jadrá. Táto voľba je pre vývojárov alebo správcov systému pohodlná práca s príkazovým riadkom servera a poskytuje root prístup do systému.

 • Spravovaný server Flex: 169,99 dolárov mesačne, s úložiskom 2×500 GB, šírkou pásma 10 TB, 8 GB RAM a 2 jadrá. Táto možnosť poskytuje vyhradený server a povinnosti hostiteľa, s ktorými sa stretáva služba A2 Hosting.

 • Core Flex Server: 169,99 dolárov mesačne, s úložiskom 2×500 GB, šírkou pásma 10 TB, 8 GB RAM a 2 jadrá. Táto voľba je určená pre firmy, ktoré chcú spravované dedikované serverové riešenie, ale tiež by chceli prístup root k systému.

Pre webové stránky, ktoré požadujú vyšší výkon a výkon, ponúka hosting A2 rôzne špecializované servery. Všetky plány obsahujú cPanel a bezplatné SSL. Nižšie uvedené plány sa týkajú serverov založených na systéme Windows.

 • Power +: $ 54,99 / mesiac. Zahŕňa 75 GB úložného priestoru, 4 GB RAM, 2 TB šírky pásma a 4 CPU.

 • Prestige +: $ 74,99 / mesiac. Zahŕňa 100 GB úložného priestoru, 6 GB RAM, 3 TB šírky pásma a 6 CPU.

 • Pinnacle +: $ 104,99 / mesiac. Zahŕňa 150 GB úložného priestoru, 8 GB RAM, 4 TB šírky pásma a 8 vCPU.

 • A2 Hosting ponúka zákazníkom tri produkty virtuálneho súkromného servera (VPS).
 • Nespravovaná VPS: 5,00 dolárov mesačne, vrátane 20 GB úložného priestoru, 2 TB prenosu, 512 MB RAM a 1 jadra. Tento produkt je určený pre vývojárov alebo správcov systému, ktorí hľadajú prispôsobiteľnú inštaláciu barebone VPS.
 • Spravované VPS: 32,99 dolárov mesačne a zahŕňa 75 GB úložného priestoru, 2 TB prevod, 4 GB RAM a 4 vCPU, ako aj kontrolu cPanelu a správu hostguardov. Je postavený na webhostingovej platforme, ale s možnosťou VPS.
 • Základné VPS: 32,99 dolárov mesačne a zahŕňa 75 GB úložného priestoru, 2 TB prevod, 4 GB RAM a 4 vCPU, ako aj kontrolu cPanelu a správu hostguardov. Ponúka tiež prístup typu root a poskytuje prispôsobiteľné možnosti dostupné na nespravovaných VPS s platformou Managed VPS.
 • A2Hosting zahŕňa niekoľko úrovní cien pre predajcu. Predajcovia použijú A2Hosting na hosťovanie stránok predaných inému zákazníkovi prostredníctvom predajcu. Všetky účty distribútorov obsahujú cPanel. Zahrnuli sme tu ceny pre systémy Linux a Windows.
 • bronz: 21,99 dolárov mesačne (19,99 dolárov mesačne pre Linux) za 30 GB úložného priestoru, 40 e-mailových účtov a 400 GB šírky pásma za mesiac.
 • striebro: 29,99 dolárov mesačne (27,99 dolárov mesačne pre Linux) za 75 GB úložného priestoru, 60 e-mailových účtov a 600 GB šírky pásma za mesiac.
 • Gold: 38,99 $ / mesiac (36,99 $ / mesiac pre Linux) za 150 GB úložného priestoru, 80 e-mailových účtov a 1 TB šírky pásma za mesiac.
 • platinum: 63,99 dolárov mesačne (61,99 dolárov mesačne pre Linux) za 200 GB úložných priestorov, 100 e-mailových účtov a 2 TB šírky pásma za mesiac.
 • Okrem týchto štandardných služieb ponúka A2 Hosting aj produkty za príplatok za doplnkové služby. To zahŕňa hosting SiteBuilder pre webových dizajnérov a vývojárov, ktorí chcú stavať svoje vlastné stránky, optimalizátor pre rýchlejšie načítanie HTML a vyhradenú adresu IP..
 • Všetky úrovne produktov A2Hosting zahŕňajú zľavy na ročné nákupy.

Verejné vnímanie hostingu A2

Pre väčšinu zákazníkov a recenzentov pôsobivá technológia, funkcie, webhostingové balíčky a zameranie na rýchlosť a výkon pomáhajú A2 Hosting vyniknúť z davu. Hodnotenia hostingu A2 sú prevažne pozitívne.

Mnoho recenzentov poukazuje na množstvo optimalizovaných možností pre vaše webové stránky s A2 Hosting, najmä pre vývojárov a správcov systému. Možnosti a funkcie v A2 Hosting sú snom pre každého, kto chce pracovať a vytvárať webové stránky. Získate špičkovú technológiu so zameraním na to, čo bude vývojár potrebovať.

Funkcie sú pekné, ale je to skutočne také rýchle? Väčšina zákazníkov sa obáva rýchlosti načítania a spoľahlivosti hostingu A2.

Jedinou oblasťou, v ktorej sú recenzenti a verejnosť kritickí voči hosťovaniu A2, je ich zameranie na Linux. Niektoré funkcie (a nižšie ceny) sú k dispozícii iba pre používateľov systému Linux. Toto je menšia kritika, pretože A2 Hosting má hodnotenie BBC od A +.

Recenzie hostingu A2 – ako to porovnáva so zvyškom trhu

Muž a žena myslenie

Za hosting A2 zaplatíte prémiovú cenu, ale za poplatok máte prístup k prémiovej webhostingovej službe. Je to jeden z najrýchlejších a najspoľahlivejších poskytovateľov webhostingu na trhu.

Je to najrýchlejšie? Možno nie, ale podľa najnovších testov vykonaných inými recenzentmi je podstatne rýchlejšia ako priemer v priemysle.

Zákaznícka podpora je tiež silná stránka A2 Hosting. Ak potrebujete podporu, GuruCrew je k dispozícii 24/7/365 prostredníctvom telefónu, chatu, e-mailu alebo lístkového systému. Zástupcovia podpory sú veľmi dobre informovaní a môžu rýchlo a ľahko odpovedať na väčšinu otázok. Ak nedokážu odpovedať na problém, zvyčajne vás môžu poslať niekomu, kto vám môže pomôcť.

Platíte prémiovú cenu za hosting A2, ale s tým prichádza prémiová služba.

Čo si myslíme o hostovaní A2

Muž ukázal prstom

A2 Hosting je zameraný na high-end zákazníka pre hosting webových stránok. Vývojári, správcovia systému alebo firmy, ktoré sa spoliehajú na rýchlosť a výkonnosť svojich stránok, nájdu takmer všetko, čo potrebujú s hostingom A2.

Pre ostatných môže byť cena problémom. Za peniaze získate veľa funkcií, funkcií a technológií. Otázka znie – koľko budete používať? Je na vašom webe návrat k rýchlej rýchlosti, alebo budú fungovať aj iné možnosti s vysokou hodnotou a nízkou cenou??

Ak potrebujete túto rýchlosť a technológiu, potom je A2 Hosting ideálnou voľbou. Ak nie, iní poskytovatelia môžu dodať to, čo potrebujete, za menej peňazí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map