7 кращих хостинг-компаній WordPress – повне порівняння

WordPress є найбільш широко використовуваною системою управління вмістом (CMS), що існує. Підраховано, що сьогодні 27% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Платформа переведена більш ніж на 40 різних мов.


Є понад 30 000 для WordPress доступні різні плагіни, і це число постійно зростає з кожним днем. Крім того, розробники WordPress можуть розраховувати на підвищення $ 50 / годину.

CNN, eBay, Mashable та The New York Times – лише кілька відомих імен, які використовують WordPress для публікації своїх блогів.

Оскільки на цей сервіс такий великий попит, існує багато постачальників кращих хостингів WordPress. Але як можна відрізнити найкращих від решти?

Визначаючи, що робить найкращим хостинг-компанію WordPress, слід врахувати багато змінних. Кілька, на яких ми зупинимося тут, включають:

 • Обсяг дискового простору та пропускна здатність
 • Гарантія повернення грошей
 • Простота встановлення WordPress
 • Щомісячна вартість
 • Вартість сертифікатів, доменів та адрес SSL
 • Підтримка клієнтів

Щоб отримати максимальну віддачу за свій долар, вам потрібна максимальна доступна пропускна здатність та дисковий простір. Зрештою, чим більше вмісту ви можете розмістити на своєму сайті, тим краще – ваш сервер буде менше шансів завалитися та завантажуватися повільніше (є також плагіни, які допомагають стискати файли, намагаючись швидше завантажувати вашу сторінку, наприклад WP Smush).

Хто не любить гарантії повернення грошей? Звичайно, якщо ви виберете одну з найкращих хостинг-компаній WordPress, вам ніколи не доведеться використовувати цю гарантію.

Щомісячна вартість будь-якого хоста WordPress буде включена у певну кількість доменів та адрес, а також потенціал для сертифіката захищеного шкарпетки шару (короткий термін SSL). Деякі провайдери за це платять додатково, а інші вводять його безкоштовно.

І звичайно, простота використання та монтажу є найважливішим значенням для більшості людей. Ми не всі спеціалісти-програмісти.

На щастя, одна з причин настільки широко використовуваного WordPress полягає в тому, що його може зрозуміти майже кожен, хто має базові знання на комп’ютері. Ви можете додатково налаштувати свій сайт, якщо ви знаєте HTML та CSS, але цього не потрібно.

Огляд 7 найкращих хостингових компаній WordPress

Точний порядок цього списку не так важливий, як названі імена. У вас буде складно знайти багато домовленостей щодо того, яка компанія-хостинг WordPress – номер один. Багато цього зводиться до досвіду користувача, який є більш-менш суб’єктивним.

При цьому є кілька імен, які мають репутацію найкращих хостингових компаній WordPress та надають своїм клієнтам все необхідне для створення сайту WordPress.

Ось 7 найкращих хостингових компаній WordPress:

1. GreenGeeks

Веб-сайт GreenGeeks

Створена у 2008 році, GreenGeeks екологічно чистий хостинг для сайтів WordPress. На їхньому сайті написано, що вони пропонують “300% зелений хостинг”.

Крім використання чистої, поновлюваної енергії, вони надають чудову послугу за вигідною ціною. Їхній план “Еко-Стартер” починається з $ 3,95 / місяць із 30-денною гарантією повернення грошей.

Їх установка WordPress одним натисканням говорить про все. Ця установка буде вітром.

Одне чудове в GreenGeeks – це те, що вони автоматизують дві найважливіші особливості розміщення веб-сайту що деякі інші хлопці змушують вас робити вручну: резервні копії та оновлення.

Кожні 24 години на вашому веб-сайті буде створено резервну копію всіх своїх даних, а оновлення WordPress встановлюються автоматично, як тільки вони з’являться. Це дві функції, які не тільки полегшують роботу, але і підвищують загальну безпеку вашого сайту, на що також орієнтується GreenGeeks. Спеціальні правила безпеки та виправлення вразливих версій за нульовий день допомагають захистити ваш сайт.

На додаток до цього, їхні плани хостингу включають безкоштовний шифрувальний пакет SSL Wildcat.

Зважаючи на все, легко зрозуміти, чому GreenGeeks є одним з найкращих варіантів хостингу WordPress.

2. Двигун WP

WP двигун

WP надає керований хостинг. Керований хостинг – це в основному присвячений хостинг, яким керує професійна команда. Це дозволяє мати найкраще з обох світів – всю безпеку, надійність та налаштованість спеціалізованого сервера, маючи досвідчену команду технологів, готових допомогти вам.

Якщо ви велика компанія або розміщуєте дані, які абсолютно потрібно зберігати за будь-яку ціну, WP Engine може бути для вас.

Їх послуги пропонують більш високу вартість – $ 35,00 / місяць для початку – але це не є незвичним, якщо стосується керованого хостингу.

WP Engine забезпечує якісну цілодобову підтримку, використовує найкращу в своєму класі архітектуру та має штатну команду інженерів, яка постійно розвиває передові технології WordPress. Іншими словами, вони спеціалізуються на всіх речах WordPress.

3. Хостинг InMotion

Хостинг InMotion

В русі існує вже з 2001 року, коли Інтернет ще в школі.

Ця компанія пропонує хостинг WordPress, починаючи з $ 4,99 / місяць для одного сайту з їх планом WP-1000s. План WP-1000s ідеально підходить для невеликих блогів з менш ніж 20 000 відвідувачів на місяць.

Враховуючи, що це включає 40 Гб пам’яті SSD з необмеженою пропускною здатністю та обліковими записами електронної пошти, це здається досить хорошою угодою. Вони також кидають у вільну сертограму SLL.

InMotion також пропонує безкоштовні автоматичні резервні копії та патчі, а також безкоштовний захист від злому та зловмисного програмного забезпечення.

Одна річ, якою пишається InMotion Housing, – швидкість роботи її серверів. Використання твердотільних накопичувачів та розширеного кешування дозволяє вашому сайту швидко завантажуватися.

Швидкість – важливий елемент будь-якого сайту WordPress. Дослідження показали, що веб-сайти, які завантажують більше секунди або двох, мають значно більший показник. Ми стали нетерплячими в цю цифрову епоху, і нам не хочеться сидіти там, витрачаючи дорогоцінний час, поки завантажується веб-сторінка (ми швидше витрачаємо її на перегляд наших каналів Facebook).

На сайти InMotion поставлено попередньо встановлену програму WordPress, тож ви зможете запустити весь сайт менше ніж за годину.

З повною цілодобовою підтримкою та дизайном перетягування, творці веб-сайтів усіх рівнів досвіду знайдуть житло InMotion серед найкращих варіантів хостингу WordPress.

4. BlueHost

BlueHost

Bluehost встановлення WordPress в один клік, 30-денна гарантія повернення грошей та цілодобова підтримка клієнтів.

Всього за $ 2,95 / місяць BlueHost надає неперевершену угоду з 50 Гб дискового простору, необмежену пропускну здатність, 5 облікових записів електронної пошти та безкоштовну версію SLL.

Більше 2 мільйонів веб-сайтів обирають BlueHost в якості своєї хостингової компанії. Це само по собі говорить про те, що вони є одним з найкращих варіантів хостингу WordPress.

Щось, що не пропонується багатьма іншими пропозиціями, BlueHost планує отримати понад 150 доларів рекламних пропозицій від Google та Bing. Цей спеціальний бонус робить їх плани особливо привабливими.

Мабуть, найпомітнішим аспектом BlueHost є те, що WordPress.org рекомендує їх як номер 1 для веб-хостингу для веб-сайтів WordPress. Їх сервери побудовані для розміщення сайтів WordPress “як мрія”.

Що можна сказати про хостинг-компанію WordPress, яка отримала таку високу оцінку самої WordPress. BlueHost, безумовно, є однією з найкращих хостинг-компаній WordPress.

5.HostGator

ХостГатор

ХостГатор План висиджування починається від шалених $ 2,75 / місяць.

Цей має деякі чудові функції, які більшість інших постачальників не пропонують.

План штрихування включає нерегульовану пропускну здатність, необмежену кількість дискового простору, необмежену кількість електронної пошти та встановлення одним кліком. Це багато необмеженого Крім того, HostGator пропонує безкоштовний трансфер на сайт – за що більшість конкурентів стягує здоровенну ціну. Через 45 днів гарантія повернення грошей HostGator на 50% краща, ніж у багатьох її конкурентів.

Що стосується можливостей, пропонованих за низькою ціною, HostGator далеко не один з найкращих варіантів хостингу WordPress.

6. iPage

iPage

iPage ціна пропозиції всього $ 1,95 / місяць.

Їх плани включають додаткові функції в розмірі 500 доларів, відповідно до їх домашньої сторінки. Ці додаткові додатки включають такі пропозиції, як пропозиції в розмірі 100 доларів для реклами Google і Bing, безкоштовні інструменти для створення WordPress та безкоштовні інструменти безпеки від Sitelock.

Необмежений простір на диску, масштабована пропускна здатність, необмежена кількість доменних імен та інсталятор в один клік роблять iPage простим вибором. Плани iPage поставляються із галузевою стандартною 30-денною гарантією повернення грошей.

iPage має чудову підтримку клієнтів. Удень або вночі ви можете поговорити з фахівцем із підтримки, за допомогою телефону або в чаті. Вони також мають Інтернет-довідковий центр та систему квитків на найбільш глибокі питання.

Їх розширені функції безпеки та безпроблемна інтеграція PayPal роблять iPage визначним вибором для всіх, хто хоче запустити сайт електронної комерції.

Зрештою, iPage – це ще один із найкращих варіантів хостингу WordPress.

7. GoDaddy

GoDaddy

Завдяки їх широким маркетинговим кампаніям, GoDaddy є найбільш впізнаваним іменем серед кращих хостинг-компаній WordPress.

На даний момент GoDaddy є найдоступнішим варіантом у списку. Всього за один долар на місяць ви можете отримати один домен з автоматичною установкою WordPress, щоденними резервними копіями та оновленнями програмного забезпечення. Вони також містять одну безкоштовну електронну адресу на один рік. Однак з цим планом ви отримуєте лише 10 Гб місця на диску SSD.

Функції безпеки веб-сайту GoDaddy доступні лише для учасників програми Ultimate.

GoDaddy має вбудовану функцію SEO для WordPress. Але враховуючи, що існує безліч SEO-плагінів для WordPress, це не зовсім вигідна угода.

GoDaddy пропонує сертифікати SSL – але не безкоштовно. Для одного веб-сайту сертифікат SSL обійдеться вам у $ 59,99 / рік за перший рік.

Маючи 17 мільйонів клієнтів і понад 75 мільйонів доменів, що управляються, GoDaddy, безумовно, є одним з найпопулярніших варіантів хостингу.

Кілька приміток про 7 найкращих варіантів хостингу WordPress

Слід зазначити, що зазначені вище ставки “починаються з”. Багатьом пропонується лише обмежений час, а більшість вступних тарифів тривають лише перший рік хостингу. Після цього починається повна ціна.

Що потрібно пам’ятати, коли ходите по магазинах для хостинг-компанії – це завжди перевіряти ціну, позначену як «оригінальна» або «при поновленні» – це, ймовірно, що ви будете платити після першого року.

Окрім того, ціна списку включає лише найосновніші характеристики. Вам доведеться придбати досить багато додаткових додатків, щоб ваш сайт зробив все, що вам потрібно. Ціни завжди змінюються, оскільки компанії конкурують між собою, пропонуючи тимчасові знижки.

Майте на увазі, що за винятком WP Engine, ми тут говоримо про спільний хостинг – не про виділений хостинг, хмарний хостинг або віртуальні приватні сервери (VPS). Більшість, якщо не всі, вказані вище постачальники послуг пропонують і ці послуги.

Якщо ви не велика корпорація або не маєте чутливих даних для управління, вам, мабуть, не потрібен спеціалізований хостинг (який коштує набагато вище і вимагає спеціалізованих знань). VPS та хмарний хостинг можуть бути підходящими для деяких ситуацій, але вони дорожчі і, як правило, потрібні лише більшим сайтам електронної комерції чи блогам із дуже великою кількістю трафіку.

Спільний хостинг – це найпоширеніший варіант хостингу, подібно до того, як WordPress є найбільш часто використовуваною CMS. Він забезпечує найбільшу зручність у використанні, а також отримує найменші витрати та надає відповідні послуги з обслуговування клієнтів.

Для більшості людей ці кращі хостинг-компанії WordPress надаватимуть усі необхідні вам послуги.

Виберіть найкращий мудрий хостинг для WordPress

Вибираючи найкращий варіант хостингу для WordPress, врахуйте власні потреби. Ви починаєте новий блог чи веб-сайт електронної комерції? Це веб-сайт стане головною сторінкою вашого малого бізнесу? Якщо так, то основні функції спільного хостингу WordPress постачальника будуть усіма необхідними.

Якщо ви переносите більший веб-сайт або блог на нового постачальника, у вас є вже створений великий бізнес або ви керуєте конфіденційними даними, вам доведеться розглянути більш глибокі питання, ніж обговорювані тут. І все-таки 7 кращих варіантів хостингу для WordPress дадуть відповідь на всі ваші запитання та можуть надати потрібні вам послуги.

Ви не можете помилитися з одним із цих варіантів хостингу WordPress. Виберіть той, який здається вам правильним, і перейдіть до цього.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map