7 labākie WordPress mitināšanas uzņēmumi – pilnīgs salīdzinājums

WordPress ir visplašāk izmantotā satura pārvaldības sistēma (CMS). Tiek lēsts, ka 27% no visām šodien tiešsaistes vietnēm. Platforma ir tulkota vairāk nekā 40 dažādās valodās.


Ir vairāk nekā 30 000 WordPress pieejami dažādi spraudņi, un šis skaits katru dienu pieaug. Turklāt WordPress izstrādātāji var gaidīt, ka ienākumi no USD 50 / stundā būs lielāki.

CNN, eBay, Mashable un The New York Times ir tikai daži ievērojami vārdi, kuri izmanto WordPress, lai publicētu savus emuārus.

Tā kā pēc šī pakalpojuma ir tik liels pieprasījums, ir daudz pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā labāko WordPress mitināšanu. Bet kā jūs varat atšķirt labāko no pārējiem?

Nosakot, kas padara vislabāko WordPress mitināšanas uzņēmumu, jāņem vērā daudzi mainīgie. Daži no tiem, uz kuriem mēs pievērsīsim uzmanību, ir šādi:

 • Nodrošinātās vietas diskā un joslas platums
 • Naudas atdošanas garantija
 • WordPress instalēšanas vienkāršība
 • Mēneša izmaksas
 • Izmaksas par SSL sertifikātiem, domēniem un adresēm
 • Klientu atbalsts

Lai iegūtu vislielāko sprādzienu par jūsu naudu, jūs vēlēsities maksimālo pieejamo joslas platumu un diska vietu. Galu galā, jo vairāk satura jūs varat mitināt jūsu vietnē, jo labāk – jūsu serverim būs mazāka iespējamība piepūsties un ielādēt lēnāk (ir arī spraudņi, kas palīdz saspiest failus, cenšoties padarīt jūsu lapu ātrāku ielādi, piemēram, WP Smush).

Kurš nemīl naudas atdošanas garantijas? Protams, ja jūs izvēlaties vienu no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, jums nekad nevajadzēs izmantot šo garantiju.

Jebkuras WordPress resursdatora ikmēneša izmaksās būs noteikts domēnu un adrešu skaits, kā arī nodrošināta sociālā slāņa sertifikāta potenciāls (īss – SSL sertifikāts). Daži pakalpojumu sniedzēji par to iekasē papildu maksu, bet citi – par brīvu.

Un, protams, lielākajai daļai cilvēku galvenā nozīme ir lietošanas un uzstādīšanas vienkāršībai. Mēs ne visi esam programmētāji.

Par laimi, viens no iemesliem, kāpēc WordPress tiek izmantots tik plaši, ir tas, ka to var saprast gandrīz ikviens, kam ir pamata datora zināšanas. Jūs varat vēl vairāk pielāgot savu vietni, ja zināt HTML un CSS, bet tas nav jādara.

Pārskats par 7 labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem

Precīza šī saraksta secība nav tik svarīga kā pieminētie vārdi. Jums būs grūti atrast daudz vienošanos par to, kurš WordPress mitināšanas uzņēmums ir numur viens. Liela daļa no tā izriet no lietotāja pieredzes, kas ir vairāk vai mazāk subjektīva.

Neraugoties uz to, ir vairāki vārdi, kuriem ir reputācija kā labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem un nodrošinot klientiem visu nepieciešamo, lai izveidotu WordPress vietni.

Šeit ir 7 labākie WordPress mitināšanas uzņēmumi:

1. GreenGeeks

GreenGeeks vietne

Dibināta 2008. gadā, GreenGeeks videi draudzīgs hostings WordPress vietnēm. Viņu vietne saka, ka tie nodrošina “300% zaļu tīmekļa mitināšanu”.

Papildus tīras, atjaunojamas enerģijas izmantošanai tie nodrošina lielisku pakalpojumu par izdevīgu cenu. Viņu Eco-Starter plāns sākas ar USD 3,95 mēnesī ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Viņu viens klikšķis WordPress instalēšana saka visu. Šī instalācija būs brīze.

Viena lieliska lieta GreenGeeks ir tā, ka tie automatizē divas būtiskas funkcijas tīmekļa vietnes mitināšana ka daži citi puiši liek jums rīkoties manuāli: dublējumi un atjauninājumi.

Ik pēc 24 stundām jūsu vietne visus savus datus dublē pati par sevi, un WordPress atjauninājumi tiek instalēti automātiski, tiklīdz tie ir pieejami. Šīs ir divas funkcijas, kas ne tikai atvieglo lietas, bet arī uzlabo jūsu vietnes vispārējo drošību, uz ko koncentrējas arī GreenGeeks. Pielāgoti drošības noteikumi un nulles dienas ievainojamības labojumi palīdz jūsu vietni aizsargāt.

Turklāt hostinga plānos ietilpst bezmaksas sertifikāts Let’s Encrypt Wildcat SSL.

Neatkarīgi no tā, ir viegli saprast, kāpēc GreenGeeks ir viena no labākajām WordPress mitināšanas iespējām.

2. WP dzinējs

WP dzinējs

WP nodrošina to, kas tiek dēvēts par pārvaldītu mitināšanu. Pārvaldīts hostings galvenokārt ir paredzēts hostings, kuru pārvalda profesionāla komanda. Tas ļauj jums izmantot labāko no abām pasaulēm – visu veltīto serveru drošību, uzticamību un pielāgojamību, vienlaikus ar pieredzējušu tehnologu komandu, kas ir gatavs jums palīdzēt.

Ja esat liels uzņēmums vai mitināt datus, kuri par katru cenu noteikti jāuztur drošībā, WP Engine var būt jums.

Viņu pakalpojumi maksā dārgāk – sākot no USD 35.00 mēnesī, taču tas nav nekas neparasts attiecībā uz pārvaldīto hostingu.

WP Engine nodrošina augstas kvalitātes atbalstu visu diennakti, izmanto labāko pieejamo arhitektūru klasē, un tai ir pilna laika inženieru komanda, kas pastāvīgi attīsta progresīvas WordPress tehnoloģijas. Citiem vārdiem sakot, viņi specializējas visās WordPress lietās.

3. InMotion hostings

InMotion hostings

Kustībā ir bijis kopš 2001. gada, kad pats internets vēl bija skolas klasē.

Šis uzņēmums piedāvā WordPress hostingu, sākot no USD 4,99 mēnesī par vienu vietni ar savu WP-1000s plānu. WP-1000s plāns ir ideāli piemērots maziem emuāriem, kuru apmeklētāju skaits mēnesī ir mazāks par 20 000.

Ņemot vērā, ka tas ietver 40 GB lielu SSD krātuvi ar neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontiem, tas šķiet diezgan labs darījums. Viņi arī iemet bezmaksas SLL sertifikātu.

InMotion nodrošina arī bezmaksas automātiskas dublējumus un ielāpus, kā arī bezmaksas aizsardzību pret hakeru un ļaunprātīgu programmatūru.

InMotion Housing lepojas ar savu serveru ātrumu. Cietvielu disku un uzlabotas kešatmiņas izmantošana ļauj jūsu vietnei ātri ielādēt katru reizi.

Ātrums ir svarīgs jebkuras WordPress vietnes elements. Pētījumi rāda, ka vietnēm, kuru ielāde prasa vairāk nekā sekundi vai divas, ir daudz augstāka likme. Mēs esam kļuvuši nepacietīgi šajā digitālajā laikmetā, un mums nepatīk, ka tur jāsēž, tērējot dārgo laiku, kamēr tiek ielādēta tīmekļa lapa (mēs drīzāk to tērētu, pārlūkojot mūsu Facebook plūsmas).

InMotion vietnēs ir iepriekš instalēta WordPress, tāpēc mazāk nekā stundas laikā varat palaist visu vietni.

Ar pilnu diennakts atbalstu un vilkšanas un nomešanas dizainu visu līmeņu vietņu veidotāji uzskatīs, ka InMotion korpuss ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas variantiem..

4. BlueHost

BlueHost

Bluehost viena klikšķa WordPress instalēšana, 30 dienu naudas atdošanas garantija un diennakts klientu atbalsts.

Tikai par 2,95 USD mēnesī BlueHost nodrošina nepārspējamu darījumu ar 50 GB diska vietas, neierobežotu joslas platumu, 5 e-pasta kontiem un bezmaksas SLL sertifikātu..

Vairāk nekā 2 miljoni vietņu izvēlas BlueHost par savu mitināšanas uzņēmumu. Tas vien liek domāt, ka tie ir vieni no labākajiem WordPress mitināšanas risinājumiem.

Kaut arī to nepiedāvā daudzi citi piedāvājumi, BlueHost plānos ir vairāk nekā 150 ASV dolāru reklāmas piedāvājumi no Google un Bing. Šis īpašais bonuss viņu plānus padara īpaši pievilcīgus.

Varbūt visievērojamākais BlueHost aspekts ir tas, ka WordPress.org tos iesaka kā # 1 tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju WordPress vietnēm. Viņu serveri ir veidoti, lai mitinātu WordPress vietnes “kā sapnis”.

Ir kaut kas sakāms par WordPress mitināšanas uzņēmumu, kas ir saņēmis tik lielu uzslavu par pašu WordPress. BlueHost noteikti ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, kas tur atrodas.

5.HostGator

HostGator

HostGator’s izšķilšanās ”plāns sākas ar mērenu USD 2,75 mēnesī.

Šim ir dažas ievērojamas funkcijas, kuras vairums citu pakalpojumu sniedzēju nepiedāvā.

Lūgšanas plāns ietver neierobežotu joslas platumu, neierobežotu vietu diskā, neierobežotu e-pastu un instalēšanu ar vienu klikšķi. Tas ir daudz neierobežota. Turklāt HostGator piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanu – par to vairums konkurentu iekasē dūšīgu cenu. Pēc 45 dienām HostGator naudas atdošanas garantija ir par 50% labāka nekā daudziem konkurentiem.

Runājot par funkcijām, kas tiek piedāvātas par zemu cenu, HostGator ir tālu un tālu no labākajām pieejamajām WordPress mitināšanas iespējām.

6. iPage

iPage

iPage piedāvājuma cena tikai USD 1,95 mēnesī.

Viņu plānos ir iekļautas papildu iespējas par 500 ASV dolāriem papildu iespējām, saskaņā ar viņu mājas lapu. Šajās papildēs ietilpst tādas lietas kā 100 ASV dolāru piedāvājumi gan Google, gan Bing reklāmām, bezmaksas WordPress celtniecības rīki un bezmaksas Sitelock drošības rīki..

Neierobežota vieta diskā, pielāgojams joslas platums, neierobežoti domēnu nosaukumi un viena klikšķa instalētājs padara iPage par vieglu izvēli. iPage plāniem ir nozares standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija.

iPage ir lielisks klientu atbalsts. Dienu vai nakti jūs varat runāt ar atbalsta speciālistu, izmantojot tālruni vai tiešsaistes tērzēšanu. Viņiem ir arī tiešsaistes palīdzības centrs un biļešu sistēma visdetalizētākajiem jautājumiem.

To uzlabotās drošības funkcijas un netraucētā PayPal integrācija padara iPage par ievērojamu izvēli ikvienam, kurš vēlas izveidot e-komercijas vietni.

Dienas beigās šķiet, ka iPage ir vēl viena no labākajām pieejamajām WordPress mitināšanas iespējām.

7. GoDaddy

Ej tēti

Sakarā ar to plašajām mārketinga kampaņām, Ej tēti ir atpazīstamākais vārds starp labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem.

GoDaddy šobrīd ir vispieejamākā opcija sarakstā. Tikai par vienu dolāru mēnesī jūs varat iegūt vienu domēnu ar automātisku WordPress instalēšanu, ikdienas dublējumiem un programmatūras atjauninājumiem. Tajos ietilpst arī viena bezmaksas e-pasta adrese uz vienu gadu. Izmantojot šo plānu, jūs iegūstat tikai 10 GB SSD diska vietas.

GoDaddy vietnes drošības funkcijas ir pieejamas tikai Ultimate plāna dalībniekiem.

GoDaddy tiešām ir iebūvēts SEO līdzeklis WordPress. Bet, ņemot vērā, ka WordPress ir neskaitāmi SEO spraudņi, tas nav īsts darījums, ar kuru viņi lepojas.

GoDaddy piedāvā SSL sertifikātus – bet ne bez maksas. Vienai vietnei SSL sertifikāts pirmajā gadā maksās 59,99 USD / gadā.

Ar 17 miljoniem klientu un vairāk nekā 75 miljoniem pārvaldītu domēnu GoDaddy noteikti ir viena no populārākajām mitināšanas iespējām.

Dažas piezīmes par 7 labākajām WordPress mitināšanas opcijām

Jāatzīmē, ka iepriekš minētās likmes ir “sākot no” likmēm. Daudzi tiek piedāvāti tikai ierobežotu laiku, un lielākā daļa ievada kursu ilgst tikai pirmo hostinga gadu. Pēc tam sākas pilna cena.

Kaut kas jāpatur prātā, iepērkoties hostinga uzņēmumā, vienmēr ir jāpārbauda cena, kas apzīmēta kā “oriģināla” vai “atjaunojot” – tas ir tas, ko jūs maksājat pēc pirmā gada.

Turklāt cenrādī iekļautas tikai pašas visizcilākās funkcijas. Jums būs jāiegādājas diezgan daudz papildu papildinājumu, lai jūsu vietne darītu visu, ko vēlaties. Cenas vienmēr mainās, jo uzņēmumi konkurē savā starpā, piedāvājot pagaidu atlaides.

Ņemiet vērā, ka, izņemot WP Engine, šeit mēs runājam par dalītu mitināšanu – nevis par speciālu mitināšanu, mākoņa mitināšanu vai virtuāliem privātiem serveriem (VPS). Tomēr vairums, ja ne visi, no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem piedāvā arī šos pakalpojumus.

Ja vien jūs neesat liela korporācija vai jums ir ļoti sensitīvi dati, lai tos pārvaldītu, jums, iespējams, nav nepieciešams īpašs mitināšana (kas maksā par daudz augstākām izmaksām un prasa īpašas zināšanas). VPS un mākoņa mitināšana varētu būt piemērota dažām situācijām, taču ir dārgākas, un parasti tās ir vajadzīgas tikai lielākām e-komercijas vietnēm vai emuāriem ar ļoti lielu trafika daudzumu.

Kopīgotā mitināšanas opcija ir visbiežāk izmantotā mitināšanas iespēja, tāpat kā WordPress ir visbiežāk izmantotā CMS. Tas nodrošina vislielāko lietošanas ērtumu, vienlaikus nodrošinot arī viszemākās izmaksas un atbilstošus klientu atbalsta pakalpojumus.

Lielākajai daļai cilvēku šie labākie WordPress mitināšanas uzņēmumi nodrošinās visus jums nepieciešamos pakalpojumus.

Gudri izvēlieties labāko WordPress hostingu

Lemjot par labāko WordPress mitināšanas opciju, apsveriet savas vajadzības. Vai jūs sākat jaunu emuāru vai e-komercijas vietni? Vai šī vietne būs jūsu mazā biznesa sākumlapa? Ja tā, dalītā mitināšanas WordPress nodrošinātāja visvienkāršākās funkcijas būs viss, kas jums nepieciešams.

Ja jūs migrējat lielāku vietni vai emuāru pie jauna pakalpojumu sniedzēja, ja jums jau ir izveidots liels bizness vai pārvaldāt sensitīvus datus, jums būs jāapsver padziļināti jautājumi, nekā šeit aplūkotie. Tomēr 7 labākie WordPress mitināšanas varianti atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un var sniegt jums nepieciešamos pakalpojumus.

Izmantojot vienu no šīm WordPress mitināšanas opcijām, jūs nevarat noiet greizi. Izvēlieties vienu, kas jums šķiet piemērots, un dodieties uz to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map