Çevrimiçi Hesap Makinesi Oluşturma

Web Siteniz İçin Hesap Makinesi Nasıl Oluşturulur


Küçük bir işletme web sitesine sahip olmak şeffaflık gerektirir, çünkü bu çoğu müşterinin bugün aradığı şeydir. Potansiyel bir alıcı, belirli bir mal veya hizmet satın almadan önce net rakamları ve meblağları gözlemlemeye isteklidir. Burası web sitesi hesap makinelerinin iyi bir çözüm gibi göründüğü yerdir.

Bir yandan, müşterilerin ekstra maliyet veya hile yapmasını önlerler. Öte yandan, böyle bir yaklaşım güvenilirlik düzeyini artırmayı kolaylaştırır. Web üzerinde itibarınızı belirlerken basit bir araç önemli bir rol oynayabilir. Bu sefer web siteniz için nasıl hesap makinesi oluşturacağınızı ve hangi araçları kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Web Sitesi Hesaplayıcısı Nasıl Çalışır??

Bazı iş türleri müşteriler için karmaşık hesaplamalar gerektirir. Bazen bu rakamlar, daha basit bir çözüm bulmak için bir web sitesinden ayrılmalarını sağlayan bir zorluk gibi görünmektedir. Modern teknolojik dünyada, tüm bu karmaşık figürleri kendi başına ele almak için manuel bir hesap makinesiyle bir tüketiciyle buluşmayacaksınız. Online hesap makinelerinin nihai çözüm olduğu yer burasıdır..

Herhangi bir özel beceri gerektirmez ve ziyaretçinin terime, ürün veya hizmet miktarına veya diğer önemli faktörlere bağlı olarak gerekli tutarı otomatik olarak almasını kolaylaştırır. Bir yandan, kullanıcıların kalem ve kağıt sayfalarıyla uğraşması gerekmez. Öte yandan, onlar için otomatik olarak hesaplanan net bilgi ve veriler alırlar. Şeffaflık her zaman önemlidir.

Kimler Web Sitesi Hesaplayıcılarına İhtiyacı Olabilir

Böyle bir seçenek esas olarak küçük işletme web siteleri ve farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketler. Karmaşık sayılar ve net cevaplar arayan müşterilerle ilgileniyorsanız, muhtemelen aşağıdaki nişlerden herhangi birini temsil edersiniz:

 • Lojistik – Her türlü nakliye ve taşıma hizmetlerini kapsar. İster bir Amazon paketi ister LPG ve ham petrol içeren kaplar teslim edin, müşteriler teslimat maliyetinin ne olduğunu bilmek ister.
 • Sigorta – müşterinin yaşına, sigorta şartlarına, ücretlerine vb. Bağlı olarak net fiyatlandırma ve otomatik hesaplama gerektiren en popüler iş alanı.
 • Krediler – Borçlu, kesin ücret ve ücretleri, faiz ve APR oranını, haftalık veya aylık ödemeleri vb. Açıklığa kavuşturmak isteyebilir..
 • Emlak – Müşterilerinizin kare alanına bağlı olarak bir evin veya dairenin fiyatını netleştirmesini sağlayan çevrimiçi hesap makinesi eklemek için harika bir fikir.
 • Yapı sektörü – fikir bir gayrimenkulde olduğu gibidir. Bununla birlikte, hesap makinesi inşaat türlerine ve malzemelerine, boyutlarına, bina teknolojisine, ekipmana vb..

Müşterilerinizin fiyatı kendileri hesaplamasına izin verirseniz, elinizde net ücretlerle daha güvenli hissedeceklerdir. Ekli bir hesap makinesi hile yapacak.

Web Hesap Makinesi’nin Sahip Olması Gereken Özellikler?

Dönüşüm oranlarını artırmak ve müşterilerinizi etkileşimde tutmak için istekli iseniz, özel beceri veya eylem gerektirmeyen etkileşimli ve kullanımı kolay bir araca sahip olmanız gerekir. Web siteniz için bir hesap makinesi oluşturmadan önce aşağıdaki özelliklere göz atın:

 • Yapması kolay – zamandan tasarruf edin ve ihtiyacınız olan herhangi bir sayfada kodlama veya programlama yapmadan sadece bir tıklama ile hesap makinesi oluşturmanıza izin veren hizmetleri kullanın.
 • İlgi Çekici Tasarım – düz widget’lardan kaçının ve kişiselleştirilmiş renk temaları, metinler ve şekiller içeren özel hesap makinelerini tercih edin veya kendi tasarımınızı oluşturun.
 • Esneklik – Farklı türlerde hesaplamalara devam etmek için genişletilmiş özellik listesi içeren bir hesap makinesi oluşturun.
 • Mobil Uyumlu – tabletler ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda iyi çalışan duyarlı hesap makineleri kullandığınızdan emin olun.

uCalc yukarıdaki tüm özellikleri kapsayacak kadar işlevselliğe sahiptir. Ödüllü araç, yalnızca birkaç tıklamayla özelleştirilmiş, kullanımı kolay ve oluşturma hesap makinesi bulmanıza izin verecektir. Nasıl yardımcı olabileceğine daha yakından bakalım.

uCalc – Herhangi Bir Web Sitesi için En İyi Online Hesap Makinesi Oluşturucu

uCalc – platform veya niş rağmen herhangi bir web sitesi türü için hesap makineleri oluşturmak için harika bir ücretsiz hizmettir. İster bir otomotiv, yemek, inşaat veya başka bir işletme yönetin, bu enstrüman bir dizi genişletilmiş araç sunan özelleştirilmiş ve esnek bir hesap makinesi bulmanıza izin verecektir..

uCalc Şablonları

Platformun kullanımı kolaydır ve özel teknik beceriler gerektirmez. Çok amaçlı bir hesap oluşturucu, gelişmiş web sitesi performansı, SEO ve kullanıcıların katılımı için uygun maliyetli bir çözüm gibi görünüyor.

Online Hesap Makinesi Nasıl Kurulur?

Araç teknik bir arka plan gerektirmez. Kod yazmanıza veya programlamanıza gerek yoktur. Platform basit bir görsel editör olarak çalışır. Tek yapmanız gereken bir dizi hazır eleman arasından seçim yapmak ve bunları tek bir yapıda birleştirmektir. Düzenleyici, yeni kaydırıcıları, onay kutularını ve diğer öğeleri kaldırmanıza veya eklemenize olanak tanır. Ardından, widget kodunu ihtiyacınız olan sayfaya yerleştirmeniz gerekir.

uCalc Editör

Kullanıcılar kendi benzersiz özelleştirilmiş hesap makinelerini oluşturmayı seçebilir veya bir düzine kullanılabilir şablon arasından seçim yapabilir. Belirli iş nişleri için tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınızı karşılayanı bulacaksınız. Gayrimenkul, dağıtım hizmetleri, güzellik endüstrisi vb. Dahil 12 kategoriden bir düzen seçin.

Online Hesap Makinesi Özelleştirme

Sistem, kullanıma hazır hesap makinesi tabloları kullanır. Aynı zamanda, benzersiz bir tasarımla kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

 • Özelleştirilebilir Şablonlar – beğendiğinizi seçin ve yeni resimler eklemek, tipografiyi değiştirmek vb. İçin görsel düzenleyiciyi kullanın..
 • Tasarım Modu – kendi hesap makinenizi oluşturmak istiyorsanız, Minimal, Material, Bootstrap ve Default da dahil olmak üzere 4 ana tema sunan Tasarım modunu kullanabilirsiniz. Tercihlerinize göre değiştirilebilen veya değiştirilebilen hazır renk yazı tipleri ile birlikte gelirler.
 • Duyarlı Hesap Makinesi – uCalc mobil kolaylık ve basit düzenleme sağlar.

UCalc tasarım özellikleri hakkında iyi bir şey, kullanıcıların renkleri veya yazı tiplerini değiştirirken uzman olmaları gerekmemesidir. Basitçe bir şablon seçin, resimler ekleyin ve hesap makinesinin web sitenizin tasarımını yerine getirmesini sağlayın. Ayrıca, tüm öğeler, düzenler ve bloklar platformun telif hakkı ile korunmaktadır.

uCalc Formül Editörü

Web Sitesi Hesap Makinesi Ne Yapabilir??

uCalc, beklediğinizden daha fazla özellik sunar. Müşterilere net cevaplar vermek için temel formüller ve sistemlerin yanı sıra, pazarlama, tanıtım ve kullanıcıların edinme araçlarına ek olarak SEO dostu olmasını sağlayan gelişmiş bir özellik seti de bulunuyor..

uCalc Kodu

 • Sistem Uyarıları – her yeni sipariş görüntülendiğinde bir bildirim alırsınız. Aynı bağlantıda, müşterilerinize kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilirsiniz.
 • SEO Performansı – platform bütçeyi planlamayı ve düşük frekanslı sorguları hedeflemeyi kolaylaştırır. Aynı zamanda, genel web sitesi performansını ve sonuçlarını iyileştiren kullanıcıların davranışlarını ayrıntılarla izleyebilirsiniz.
 • Basit Paylaşım – widget kodu web sitesi sayfalarınızdan herhangi biri için geçerli olabilir. Buna ek olarak, hesap makinesi bağlantılarını e-posta veya elçilerin yanı sıra sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz. Bu, müşterileri satın almaya hazır hale getirmeye neden olur. Başka bir deyişle, satışa hazır potansiyel müşteriler yaratırsınız.
 • Tanıtım ve Pazarlama – sistem, ürün türüne veya kategorisine bağlı olarak otomatik indirimler ekleyerek hesap makinesinin ince ayarını yapmayı kolaylaştırır. Kullanıcılar, geliştiricinin yardımı olmadan fiyat etiketlerini, ücretleri ve özel ücretleri kullanmakta serbesttir.
 • sipariş düzenleniyor – ödeme seçeneklerini hesap makinenize entegre ederek doğrudan ödeme alabilirsiniz. Sistem, yapılan satın alma ve siparişlerle ilgili raporlar ve istatistikler üretir. CRM web sitesine entegre edilebilir.

uCalc Maliyeti

uCalc ücretsiz giriş paketi ile dört ana plan sunuyor. Her planda belirli özelliklerin bir listesi bulunur. Ücretsiz bir teklif, CRM entegrasyonu, ödeme işleme, bağlantı paylaşımı vb.Gibi özel seçenekler veya yeteneklerle birlikte gelmediğinden, sistemin nasıl çalıştığını test etmek için iyi bir çözüm olabilir: Aşağıdaki planlarda bulacağınız tüm bu özellikler:

 • Temel Tüm temel özelliklere sahip ancak sohbet desteği olmayan 5 projeye kadar ayda 3,20 ABD doları.
 • Standart 1000’den fazla E-posta ve 10+ SMS bildirimi ile 15’e kadar proje için aylık 8 $ maliyet.
 • profesyonel sınırsız proje, genişletilmiş özellikler ve sohbet desteği için aylık 19,20 ABD doları.

Alt çizgi

Web sitenizde bir hesap makinesi bulunması, dönüşüm oranını artıracak ve müşterilerin katılımını artıracaktır. Basit bir araç, web sitenizin potansiyel tüketicilerin gözünde daha güvenilir görünmesini sağlayacaktır..

uCalc, sitenize özelleştirilmiş bir hesap makinesi eklemek için mükemmel bir çözümdür. Kullanımı, yapımı ve özelleştirmesi kolaydır. Ücretsiz bir pakete ek olarak uygun fiyatlı planlarla birlikte gelir. Web sitesi performansını ve satışlarını artırmak için daha uygun maliyetli bir çözüm bulamazsınız.

UCalc’i Ücretsiz Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map