Hiçbir şey ödemeden bir web sitesi nasıl yapılır?

Hiçbir şey ödemeden bir web sitesi nasıl yapılır?


Hiç bir şey ödemeden bir web sitesi oluşturma olasılığını düşündüyseniz, muhtemelen imkansıza yakın olduğunu düşündünüz. Çok fazla web tasarım şirketi pahalı web bina hizmetleri sunan bir fırsat ücretsiz bir web sitesi oluşturmak için bir şaka gibi görünüyor.

Neyse ki, bu bir şaka değil, ama günümüzde gerçeklik ve web sitesi kurucularının kullanımı bu gerçeğin en iyi kanıtıdır.

Bir Web Sitesi Yapmak İçin Ödeme Yapmanız Gerekiyor mu??

Gerçekten ücretsiz bir web sitesi oluşturmak mümkün mü? Aslında, ama nihai karar niyetlerinize, proje sonuçlarınıza ve beklentilerinize bağlı olmalıdır.

Ücretsiz web siteleri genellikle çeşitli amaçlarla geliştirilir:

 • Örneğin belirli bir web sitesi oluşturucusuyla ilgileniyorsanız, ancak işlevselliği veya web geliştirme avantajlarından emin değilseniz, ücretsiz olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu, hizmetin gelecekte ciddi projeleriniz için yatırıma değip değmeyeceği konusunda bilgi verecektir..

 • Benzer şekilde, tam özellikli sürümünün nasıl çevrimiçi görüneceğini görmek için web sitenizin bir taslağını yapmak için ücretsiz bir site oluşturucu kullanabilirsiniz.. Çoğu web oluşturma platformu, bu hizmetleri kullanıcı güvenini artırmak ve müşterileri onlarla çalışmaya devam etmeye teşvik etmek için ücretsiz olarak sunar, daha fazla fayda sağlamak için ücretli abonelikler için yükseltme yapar.

Ücretsiz bir web sitesi almanın başka bir yolu, ücretsiz bir plana sahip bir web sitesi oluşturucu kullanmaktır. Açık kaynaklı CMS de bu fırsatı sağla barındırma hakkında daha fazla web sitesi yayını ile. Biraz barındırma sağlayıcıları WordPress’i yükleme fırsatı ile birlikte ücretsiz disk depolama alanı sunun, ancak bu avantajlara ek olarak ciddi web sitesi kısıtlamaları uygulayın. Çoğu durumda, seçtiğiniz barındırma hizmeti tarafından sağlanan üçüncü düzey bir alan adı seçmeniz gerekeceğini unutmayın. Bununla birlikte, şirketiniz veya çevrimiçi bir mağaza için bir promosyon web sitesi oluşturmayı düşünüyorsanız, ücretsiz seçenek ihtiyaçlarınızı karşılamıyor.

İyi fiyat / kalite korelasyonu sunacak bir web oluşturma aracı ararken, web sitesi oluşturucuları kullanmayı düşünmek mantıklı. Bu hizmetler, kodlama becerisine ihtiyaç duymadan farklı ihtiyaçları, özellikleri ve bütçeleri karşılamak için farklı web sitesi türleri oluşturmayı mümkün kılar. Ancak birçoğu, herhangi bir ücret ödemeden web siteleri oluşturmaya izin veriyor. Aynı zamanda, proje tasarımınızı ve performansınızı artıran ve makul maliyetle kullanılabilen gelişmiş seçenekler sunarlar.

Kapsamlı web sitesi oluşturucuları ve CMS seçenekleriyle, nişte en iyi olan hizmeti seçmek kolay değildir. Böylece, kullanım kolaylığı ve sunulan seçenekler açısından lider olan üçünü seçtik..

WordPress – Gelişmiş Özelliklere Sahip Ücretsiz CMS

WordPress web sitesi oluşturucu

WordPress – kaliteli profesyonel web siteleri oluşturmak için kullanılan dünyaca ünlü platformlardan biri olan ücretsiz bir açık kaynaklı CMS’dir. Sistem, çeşitli karmaşıklık düzeyindeki işlevsel ve iyi yapılandırılmış web siteleri oluşturmak için gerekli web tasarım seçenekleri, araçları ve özelliklerinde bolca bulunur. Kodlama becerileri ve web tasarım temelleri bilgisi, hizmeti en iyi şekilde kullanmak için arzu edilir. Ancak, sistemle görsel olarak çekici web siteleri oluşturmak için derin web oluşturma uzmanlığı olmadan gitmek mümkündür.

Ücretsiz WordPress Özellikleri

 • Zengin Şablon Seçimi. Birden fazla niş için geçerli yüzlerce şablon vardır, bunlar çeşitli araçlar kullanılarak özelleştirilebilir. Bazı şablonlar varsayılan olarak sisteme entegre edilirken, diğerleri üçüncü taraf tasarımcılar tarafından geliştirilmiştir. İkinci varyantı seçerken, ilgileneceğiniz bir uzmanın tekrarlanabilirliğini kontrol ettiğinizden emin olun..
 • eklentiler. Sistem, entegrasyonu web sitesi performansını önemli ölçüde artıracak eklentilerin kullanımını ima eder. Eklentiler web üzerinde de mevcuttur ve ücretsiz olarak veya ek ücret karşılığında indirilebilir ve kurulabilir.
 • Güçlü Bloglama Motoru. WordPress başlangıçta bloglar oluşturmak için inşa edildi ve bu nedenle bloglama motoru, bu görevi kolayca tamamlamanıza izin veren birden fazla araç ve seçenek sunuyor.
 • Web Sitesi Kod Düzenleme Seçeneği. Programlama ile ilgili temel bilgilere sahipseniz, bilgileri web sitesi kodunu düzenlemek ve benzersiz web sitesi tasarımı oluşturmak için kullanabilirsiniz.
 • Ücretsiz Hosting Seçimi. Sistem entegre barındırma hizmeti sunmaz, ancak belirli ihtiyaçlara ve gereksinimlere göre seçtiğiniz herhangi bir ana makineyi seçmenize izin verir.
 • Geniş Topluluk. Dünyanın her yerinden kullanıcılar, web sitesiyle ilgili hemen hemen her sorunu çözmenize yardımcı olacak.

WordPress başlangıçta ücretsiz bir CMS’dir, ancak ona bağlı 2. düzey etki alanına sahip tam teşekküllü bir web sitesi oluşturmak için, tüm web sitesi gereksinimlerini karşılayacak barındırma ile platformu kullanmalısınız.. WordPress tarafından önerilen bir numaralı resmi web barındırma Bluehost, son yıllarda sektör liderlerinden biri haline gelmiştir. Platform, hızlı sayfa yükleme, güçlü çalışma süresi oranları, bilgisayar korsanlarının saldırılarını önlemek için gelişmiş güvenlik araçları, diğer hizmetlerle entegrasyon ve uygun fiyatlandırma politikası sağlar. Temel Plan sadece 2,95 $ / ay maliyetle size bonus olarak bir alan adı sunuyor.

WordPress’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Sezgisel Arayüz ile Neredeyse Ücretsiz Hizmet

uKit web sitesi oluşturucu

uKit – şu anda küçük ve orta ölçekli işletmeler için web siteleri açmayı amaçlayan en kolay web sitesi oluşturucusudur. Platformun tüm özellik seti bu hedefe yöneliktir. uKit ayrıca web oluşturma sürecinin etkili bir şekilde geliştirilmesine katkıda bulunan kapsamlı ücretsiz özellikleriyle de bilinir.

Ücretsiz uKit Özellikleri

 • Duyarlı Şablonlar. Web sitesi oluşturucu, duyarlı, nişe özgü ve tüm Premium plan aboneleri için ücretsiz olarak sunulan etkileyici web sitesi şablonları sunar. Sistem, herhangi bir ekstra ödeme yapmadan gerektiğinde şablonlar arasında geçiş yapılmasına izin verir.
 • Widget Koleksiyonu. uKit, performansını artırmak ve görsel çekiciliği artırmak için web sitenize entegre edilebilecek kapsamlı bir widget koleksiyonuna sahiptir.
 • Görsel Editör. Web sitesi oluşturucu, web tasarım sürecini basitleştirmek ve bir kullanıcıyı sorumlu kılmak için kullanışlı ve sezgisel WYSIWYG web sitesi editörü ve sürükle ve bırak özelliği ile birlikte gelir.
 • SSL Sertifikası. Web sitenizi yetkisiz web sitesine erişimden ve gizli bilgilerin (kişisel veya iş) sızıntısından korumak için, sistem SSL Sertifikasını bağlamanızı sağlar. Bu, elbette, tüm uKit web sitesi sahiplerinin bu özelliğe ihtiyacı olduğu anlamına gelmez. Ürünlerini veya hizmetlerini web sitesi üzerinden satmayı planlayan kullanıcılar için daha önemli.
 • Bloglama Seçeneği. UKit ile, web sitesi ziyaretçileriyle iletişim halinde kalmak ve onlara işle ilgili yararlı bilgiler sağlamak için web sitenize bir blog bağlayabilirsiniz..
 • e-Ticaret Platformu. Web sitesi oluşturucu, e-ticaret widget’ını bağlayarak veya bir Ecwid eklentisini entegre ederek iki şekilde çevrimiçi bir mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

Web sitesi oluşturucunun tamamen ücretsiz bir planı yoktur, ancak sistemdeki en ucuz aboneliğin maliyeti sadece sınırsız barındırma ve trafiğe sahip Premium Plan için 4 $ / ay oluşturmaktadır. Bu, web sitesi oluşturucunun sunduğu geniş kapsamlı profesyonel hizmetler, özellikler ve araçlar için uygun değildir. Gelişmiş planlar, e-Ticaret web sitelerini başlatmak veya projelerini ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirmek isteyen kullanıcılar için kullanışlı olacaktır..

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Wix – Sınırsız Seçenekli Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Wix

Wix – kapsamlı web oluşturma seçenekleri sunan ve ticari ve ticari olmayan kullanım için farklı web sitelerinin başlatılmasına izin veren hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Platform, daha önce web sitesi geliştirmeye hiç katılmamış yeni başlayanlar ve müşterileri için karmaşık projelerin geliştirilmesi üzerinde çalışan yetkin web tasarımcıları için eşit derecede iyi çalışır. Wix, kodlama becerileri veya ciddi finansal yatırımlar gerektirmez, bunun yerine çok çeşitli ücretsiz özellikler sunar.

Ücretsiz Wix Özellikleri

 • Wix ADI. Yapay Tasarım Zekası aracı sizin için otomatik olarak herhangi bir web sitesi türü oluşturmak için gönderilen kişisel bilgileri veya işletme bilgilerini kullanır.
 • Masaüstü ve Mobil Web Sitesi Editörleri. Sistem, Wix ADI kullanmanın yanı sıra, web sitenizi standart ve mobil editörlerde manuel olarak özelleştirmenizi de mümkün kılar. Standart düzenleyicide yapılan değişiklikler mobil sürümde otomatik olarak görüntülenirken, mobil modda yapılan değişiklikler masaüstü web sitesi sürümünde görünmez.
 • Şablon Koleksiyonu. Web sitesi oluşturucu şu anda çeşitli tematik ve web tasarım gereksinimlerini karşılamak için% 100 özelleştirilebilir 550’den fazla yüksek kaliteli mobil kullanıma hazır web sitesi şablonu sunuyor..
 • Ücretsiz Uygulama Pazarı. Wix App Market’te web sitenize gelişmiş performans ve mükemmel görsel çekicilik kazandırabilecek birden fazla ücretsiz uzantı ve widget var.
 • Kod Entegrasyonu. Kodlama becerisine sahip kullanıcılar, kullanıcıların dikkatini çekecek benzersiz web sitesi tasarımları oluşturmak için bunları kullanabilir.
 • Bloglama Motoru. Wix, kullanıcılarla iletişim halinde kalmak, blog yayınları eklemek, yönetmek ve insanları blog topluluğunuzun hayatında aktif rol almaya teşvik etmek için bir blog’u web sitenize ücretsiz olarak bağlamanıza olanak tanır.
 • e-Ticaret. Web sitesi oluşturucu size küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar oluşturun ve yönetin, bir dizi özelleştirilebilir seçenek sunmak (vergi yönetimi, tasarım özelleştirme araçları, ödeme ve gönderim seçenekleri ve ne değil).
 • Ücretsiz SEO Sihirbazı. Bedava SEO Wiz aracı arama motorlarında web sitenizin daha iyi tanıtımına katkıda bulunur, bu da sonunda daha fazla trafik çekecek ve web sitelerinin arama motorlarında görünürlüğünü artıracak gerekli web sitesi SEO parametrelerini ayarlamayı mümkün kılar.

Ücretsiz Wix planı, neredeyse hiç kısıtlama olmaksızın web sitesi oluşturucusunun tüm avantajlarını kullanmanıza izin verir. Ancak, kendi alan adınızı web sitesine bağlamanız veya çevrimiçi ürün satmanız gerekiyorsa, ücretli bir plan yapmak mantıklıdır. Wix’in aylık 4.50 $ ‘dan başlayan beş ücretli aboneliği vardır. Bu inanılmaz bir özellik seti için uygun fiyatlı bir teklif.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Amacınız, çok az zaman yatırımı olan veya hiç olmayan kaliteli ve işlevsel bir web sitesi başlatmaksa, o zaman daha iyi bir çözüm bulamazsınız. web sitesi oluşturucuları veya CMS. Orada birçoğu var ve karşılaştığınız her hizmetin özelliklerine ve özelliklerine bağlı olarak son seçimi yapmak sadece size kalmış.

WordPressWordPress derin tasarım özelleştirme seçenekleri ve güçlü özellik seti ile birlikte gelen en popüler ücretsiz CMS’dir. Sistem başlangıçta blog oluşturma amacıyla oluşturulmuştur, ancak şimdi başka tür web sitelerini de başlatmak için kullanılmaktadır. Web siteleri için en iyi sağlayıcı olarak Bluehost’u tavsiye ederek uygun barındırma seçimini gerektirir.. WordPress.org

uKituKit en uygun fiyatlı ve en kolay küçük işletme web sitesi oluşturucusudur. Uzmanlık alanı başlangıçta küçük ve orta ölçekli işletme web sitelerinin geliştirilmesine kadar gider. Sistemin kullanımı kolay, herkes için uygun ve anlaşılabilir. uKit.com

WixWix geniş bir yelpazede kullanıma hazır özellikler, tasarım özelleştirme araçları ve gelişmiş entegrasyon seçenekleri sunan en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. Sistem, farklı web sitesi türleri oluşturmayı mümkün kılar ve farklı web tasarım arka planına sahip kullanıcılar için iyi çalışır. Wix.com

Web sitenizi geliştirmek ve maksimum etkinlik sağlamak istiyorsanız, maksimum sonuç elde etmeniz gerektiği sürece hizmetlerin tüm avantajlarını kullanmak için gerekli abonelik planını seçmek için zaman ayırın.

Ödeme Yapmadan Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map