Kendi Düğün Web Sitenizi Oluşturma

Kendi Düğün Web Sitenizi Oluşturma


Yani, düğün günün yaklaşıyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde çözülmesi gereken çok fazla görev var. Ve bu herhangi bir çiftin hayatındaki en önemli olay olduğu ve kesinlikle mükemmel olmasını istediğiniz için şaşırtıcı değil.

Ama neyle başlamalısın? Herhangi bir düğün hazırlığı planının olması gereken adımlar nelerdir? Attires, konum, konuk listesi, fotoğrafçı / video hizmetleri veya diğer görevler ile başlamanız?

Açıkçası, bunun bir anlamı yok profesyonel bir web tasarımcısı kiralayın çünkü bu uzun ömürlü bir proje değil zaten. Aynı zamanda, bir düğün web sitesi, siz ve misafirlerinizin performansından en iyi şekilde yararlanabilmeleri için bilgi değeri ve işlevselliğini kapsamalıdır..

Şu anda bu sorunla ilgileniyorsanız, aşağıda listelenen ipuçları, tam özellikli bir düğün web sitesini kolayca başlatmanıza yardımcı olacaktır..

Düğün Web Sitesi Oluşturmak için 9 Adım

1. Bir Platform Seçin

İlk ve en önemli görev, web sitenizin oluşturulacağı platformu seçmektir. Orada pek çok web oluşturma araçları ve sistemleri ile, en iyisinin seçimi, özellikle bir acemi için gerçek bir zorluk olabilir. Ancak, bir web sitesi oluşturucu kullanmak hala en makul ve yararlı çözüm olacaktır. Bu sistemler sadece kullanışlı, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı değildir. Çoğu, düğün sitenizi bilgilendirici ve göz atmayı ilginç hale getirecek güçlü bir dizi özelliğe sahiptir..

Wix

Wix’i Ücretsiz Deneyin

En iyi web sitesi oluşturucusunun seçimiyle ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, bir web sitesini görüntüleme ve keşfetme fırsatını kesinlikle takdir edersiniz. en iyi düğün web sitesi kurucularının ayrıntılı değerlendirmesi. Web’de karşılaşacağınız tüm sistemleri test etmek için zamanınızı ve çabalarınızı boşa harcamayın (ve onlarca). Bu sizin için zaten yapıldı, bu yüzden ayrıntıları öğrenmek için niş derecelendirmesini keşfetmeniz yeterlidir. Gördüğünüz gibi, Wix en iyi düğün web sitesi oluşturucu olarak sunulur ve gerçekten öyle. Bu sistem inanılmaz özelliklere ve tasarım özelleştirme araçlarına erişim sağladığı için daha iyi bir çözüm bulamayacaksınız.

2. Web Sitesi Tasarımı Oluşturun

Wix, hazır içerikle gelen ve ihtiyaçlarınızı ve özel tercihlerinizi karşılamak için% 100 özelleştirilebilir, duyarlı niş özel düğün şablonları koleksiyonu sunar. Beğendiğiniz tasarımı ayrıntılı olarak görmenizi sağlayan bir önizleme seçeneği de var. Ancak, gerçekten benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir web sitesi tasarımı oluşturmak için boş bir tema seçmek ve sıfırdan özelleştirmek de mümkündür. Web sitesine hangi bilgilerin yükleneceğine ve misafirlerinizi bilgilendirmek için ne zaman güncelleneceğine karar vermek size bağlıdır..

Wix düğün şablonları

Düğün şablonları farklı işlevsellik ve boyutta web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışıyor. Kullanışlı bir WYSIWYG editörü, projede yapılan tüm düzenlemelerin sonuçlarını görmenizi sağlayacak, böylece en önemli yönleri ve olası hataları göz ardı etmeyeceksiniz. Zaman / çabadan tasarruf etmek isteyen kullanıcılar, Wix ADI aracı hizmet sunuyor. Bu araç, tüm web tasarımlarının sizin için çalışmasını sağlayan yapay zeka tarafından desteklenmektedir..

3. Projeyi Özelleştirin

Web sitesi şablonunun seçimi şüphesiz önemli olsa da, bu sadece görevin yarısıdır. Daha önemli bir prosedür, web sitesinin özelleştirilmesidir. Wix burada da çeşitli seçenekler sunar. Birden fazla renk şeması, düzen, yazı tipi stili ve türü ile diğer tasarım öğeleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Wix düğün editörü

Yüklemeyi planladığınız fikriniz ve içeriğinizle uyumlu olanları seçin ve mevcut seçeneklerle denemeler yapın. Zamanında düzenlemeler yapabilmek ve kaydedebilmek için devam etmekte olan sonucu önizlemeyi unutmayın.

4. İçerik Ekleyin

Tasarım özelleştirme ile işiniz bitti mi? Ardından düğün web sitesi içeriğinizi eklemeye başlayabilirsiniz. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız burada sınırsızdır – her şey uzun vadede elde etmek istediğiniz sonuca ve izlediğiniz hedeflere bağlıdır. Aslında, örneğin bir sayfalık bir web sitesi veya içeriğinizi avantajlı olarak sunmak için birkaç sayfalı bir proje oluşturabilirsiniz.

Web sitesine eklemeniz gereken bilgiler arasında, düğün tarihinizi, tören başlangıç ​​saatinizi, mekanınızı, ayrıntılı yol tariflerinizi, düğün günü planına dahil olan programı ve etkinlikleri, seyahat bilgilerini, otel, konaklama ve araç kiralama ayrıntıları (bu özellikle şehir dışı misafirler için önemlidirÖrneğin, bir hedef düğün töreni planlıyorsanız, ekstra nüanslar ve seyahat ipuçları, otel indirim kodları, düğün öncesi veya sonrası etkinlikler hakkında bilgi, yerel bebek bakımı gibi bilgileri de düşünebilirsiniz. bazı konuklarınızın ihtiyaç duyabileceği (çocuk bakımı) hizmetler vb..

Wix düğün planlayıcısı

Aslında, ne kadar çok bilgi eklerseniz, misafirleriniz o kadar az soru soracak ve cevaplamak için daha az zamana ihtiyaç duyacaksınız. Bu bir tür “çifte” fayda. Metin içeriğinin yanı sıra, çiftinizin fotoğraflarını, ikinizin videolarını eklemek de istenir (hatta misafirleriniz için bir video daveti) ve web sitenizin işlevselliğine ve tasarımınıza katkıda bulunabilecek özel uygulamaların yanı sıra. Neyse ki, Wix’in kapsamlı ve zengin entegre Uygulama Pazarı nedeniyle bu konuda sunacağı çok şey var. Wix Events, Takvim, Moovit – Haritalar ve Rotalar, Google Haritalar, Eventbrite, Meetup, Geri Sayım Saati, Sosyal Ağ düğmeleri ve daha fazlası gibi widget’lara ve eklentilere rastlayabileceğiniz yer burasıdır..

5. Kayıt Defterini Dahil Et

Düğün web sitesi ayrıntılarınızı planlarken, düğün davetiyelerinizde kayıt defteri bilgilerinizi veya tercihlerinizi paylaşmanın istenmediğini unutmayın. Bu nedenle, düğün web siteniz düşünülemez. Lütfen cevap veriniz bölümünde, ister özel istekler olsun, ister misafirlerinizin diyet tercihleri ​​hakkında bilgi toplayın, duyurular yapın veya düğünle ilgili ekstra veriler sağlayın, misafirlerinizi ilgili tüm nüanslar hakkında bilgilendireceğiniz bölüm. Kesin olmak gerekirse, RSVP bölümü, bir düğün web sitesi için toplamanıza izin veren bir tür olmazsa olmaz özelliktir

6. Kişiselleştirme Dokunuşu Verme

Bir düğün web sitesi, kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğiniz o yerdir. Siz ve misafirleriniz için aynı derecede ilginç olacak olan projeye bir kişiselleştirme dokunuşu verecektir. Web sitesine eklenecek içeriği veya widget’ları seçmek size ve sevdiklerinize bağlıdır. Ancak, çoğu web tasarımcısı romantik aşk hikayenizi Hakkımızda bölümünde, karşılıklı fotoğraf ve videolarınızda, en sevdiğiniz hobiler, meslekler ve diğer sıradışı ama çok ilginç detaylar hakkında özel bilgiler göndermenizi önerir. Bunun dışında VIP konuklarınızı tanıtabilir, davet edilen konuklar için özel isteklerini gönderebilecekleri bir Ziyaretçi Defteri sayfası ekleyebilirsiniz..

Düğün web sitesi kişiselleştirmesi yalnızca içerik yüklemesi ile sınırlı değildir. İlişkilerinizin, beklentilerinizin, gelecek planlarınızın ve herhangi bir nişanlı çift için gerçekten önemli olan diğer şeylerin yansıması olan web sitesi tasarımınızla da ilgilidir..

Düğün web sitenizi misafirleriniz için ilgi çekici hale getirmeye yardımcı olacak harika bir fikir, bir düğün hashtag eklemek ve onları istedikleri bilgileri eklemeye teşvik etmektir.. Bu özel istekler, tercihler ve ilginç veya önemli buldukları diğer bilgiler olabilir. Web sitenizde ne kadar kişisel ayrıntı, fotoğraf, video, komik anı ve diğer kişisel bilgi görüntülenirse, proje o kadar ilginç, kişiselleştirilmiş ve olağandışı olacaktır..

7. Benzersiz Web Sitesi URL’si Ayarlayın

Düğün web sitenizi dikkat çekici ve dikkat çekici hale getirmek için başka ne yapabilirsiniz? Olması gereken adımlardan biri, düğününüzün somutlaşmışı olacak gerçekten benzersiz bir web sitesi URL’si oluşturmaktır..

Wix - Benzersiz URL

Web siteniz için benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir URL oluşturmak için adlarınızı, soyadınızı veya projenizin en iyi sunumu olacak ve kullanıcılara web sitenizin imalarını net bir şekilde anlatacak herhangi bir kelimeyi ekleyebilirsiniz. Bir web sitesi için bir alt alan adı kullanmaya veya projenize üst düzey bir görünüm ve his vermek için özel bir alan adı satın almaya karar vermek size bağlıdır..

8. Sözü Yay

Düğün web siteleri belirli bir kitleyi hedeflese de, iyi haberlerinizi, duyurularınızı ve güncellemelerinizi paylaşmak için bu konudaki kelimeyi yayma arzunuz olabilir. Bunu web sitenizin adresini davetiyelere, e-postalara, sosyal ağlara ve diğer kaynaklara ekleyerek yapabilirsiniz. Bu konuda ne kadar çok insanın bildiklerini unutmayın, düğünle ilgili soruları olması durumunda o kadar çok misafir başvurabilir..

9. Web Sitenizi Güncel Tutun

Düğün web sitesi geliştirme üzerinde çalışmaya başladığınızda, sadece temel bilgileri eklersiniz. Ancak, Büyük Gün için hazırlıklarınız başladığında, planlarınız ve yaklaşan tatil hakkındaki genel vizyonunuz değişebilir. Bu nedenle, misafirlerinizi bu değişiklikler hakkında bilgilendirmelisiniz ve bunu şahsen yapmak yerine web sitesinde yapmak çok daha uygundur. Bir web sitesine sahip olmak bu açıdan harika bir çözümdür. Değişiklikler gerçekleştiğinde her zaman güncellediğinizden emin olun ve misafirleriniz düğün günü planlarınızdan ve diğer ilgili bilgilerinden haberdar olacaktır..

Ücretsiz Bir Düğün Web Sitesi Oluşturmak Mümkün mü??

Düğün web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, birçok kullanıcı aynı soru ile karşı karşıyadır: ücretsiz olarak oluşturmak mümkün mü veya projeye biraz bütçe yatırmak daha mı iyi? Aslında, herhangi bir ekstra yatırım yapmadan bir web sitesi başlatmak oldukça mümkündür. Bunun nedeni, Wix dahil birçok web sitesi oluşturucusunun, ücretsiz bitmeyen planlar sunun projelere kesinlikle ücretsiz olarak başlamayı mümkün kılan.

Bununla birlikte, ücretsiz aboneliklerin çoğunlukla düğün web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanızı engelleyebilecek dikkate değer sınırlamalarla (disk depolama alanı, işlevsellik veya tasarım kısıtlamaları) geldiğini de bilmelisiniz..

Aynı zamanda, web sitesi oluşturma amacını düşünün. Düğününüz muhtemelen tüm hayatınızdaki ve sevdiklerinizin hayatındaki en önemli olaydır. Gerçekten mükemmel olmasını istiyorsanız, o zaman sahip olması gereken ücretsiz bir web sitesi elde etmek için birkaç dolar tasarruf etmenin bir anlamı yoktur., bu da tüm fikirlerinizi hayata geçirmenizi sağlar. Aksine, kullanıcının dikkatini çeken, çekici ve ilginç görünen tam özellikli ve çekici bir web sitesine bazı bütçe yatırmak arzu edilir. Böyle bir proje dikkat çekici olacak ve herkes için sonsuz anılar bırakacaktır. Bu kesinlikle yatırıma değer, değil mi?

Sonuç

Bir web sitesi bir heves değil, bir rüya düğünü düzenlemek isteyen her çift için bir zorunluluk haline geldi. Bu, yaklaşan vesileyle ilgili tüm bilgileri sunmanın, misafirlerinizi hazırlık sürecinde meydana gelen tüm planlar ve değişiklikler hakkında bilgilendirmenin ve romantik hikayelerinizi, fotoğraflarınızı veya videolarınızı ikinizle paylaşmanın en iyi yoludur..

Kaliteli bir web sitesi elde etmek, güvenilir bir platform seç, bu da fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacaktır. Böyle bir platform özellik yüklü olmalı ve web geliştirme sürecinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan çoklu niş tasarımları, özelleştirme seçenekleri ve araçları ile birlikte gelmelidir. Wix haklı olarak düğün web sitesi geliştirme için bir web oluşturma aracı olarak kullanılmayı hak ediyor. Web sitesi oluşturucu, güçlü özellik seti, kapsamlı düğün şablonları, projeye entegre edilecek widget ve uygulamaların bolluğunu içerir. Bu kesinlikle ödeyecek yatırım!

Ücretsiz bir Düğün Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map