Kodlama Yapmadan Web Sitesi Oluşturma

Kodlama Yapmadan Web Sitesi Oluşturma


Sıfır kodlama becerisine sahipseniz, ancak şanslı bir web sitesi sahibi olma fikrinden vazgeçemiyorsanız, hizmetler vardır. sıfırdan bir web sitesi açmayı mümkün kılmak hiç kodlama olmadan. Bunlar web sitesi kurucuları olarak bilinen uygun ve fonksiyonel sistemlerdir.

Web sitesi kurucularının en dikkat çekici ve inkar edilemez olaylarından biri, yeni başlayanların ihtiyaçlarına güçlü odaklanmasıdır. Bu hizmetler kullanımı kolay ve kullanışlı daha önce web sitesi geliştirmeye dahil olmayan ancak profesyonel özellik yüklü projelere başlama niyeti olan kullanıcılar için bile.

Çoğu web sitesi oluşturucu sezgisel gösterge tablolarıyla gelir, ücretsiz duyarlı veya mobil kullanıma hazır şablonlar ve web tasarım sürecinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan gelişmiş tasarım özelleştirme araçları. Web sitesi oluşturucuların bir başka yararlı özelliği, web sitesi geliştirme sürecinin tüm aşamalarında bir kullanıcıya rehberlik eden profesyonel müşteri desteğidir. Son olarak, bu platformlar sıklıkla ücretsiz entegre barındırma ve alan adı seçimi. Bu, projenizi doğrudan web sitesinde oluşturmanıza ve yayınlamanıza izin verir, bu da başka bir yerde güvenilir bir barındırma sağlayıcısı arama ihtiyacını ortadan kaldırır.

En İyi Kodsuz Web Sitesi Oluşturucuları:

 1. Wix – Kodlama Yapmadan Web Sitesi Oluşturmak İçin En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. Bluehost – Ücretsiz Dahili CMS ile En İyi Hosting (WordPress)
 3. uKit – Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturmak İçin Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Herhangi bir kodlama becerisi ve ön web tasarım arka plan olmadan web sitesi oluşturma devam etmek doğru? Daha sonra, süreci basitleştirmeye yardımcı olan güçlü noktalarını ve özel özelliklerini tanımlamak için bu platformları ayrıntılı olarak incelemenin zamanı geldi. Bu özelliklerin bilinmesi, bireysel web tasarım gereksinimlerinize ve gereksinimlerinize uyan en iyi sistemi seçmenizi sağlar.

Wix – Kodlama Yapmadan Web Sitesi Oluşturmak için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Kişisel Web Sitesi Oluşturmak İçin En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Ürün adı:WIX
Resmi internet sitesi:wix.com
karmaşıklık:Çok kolay
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:itibaren 13 $ / ay
Kurulmuş:2006
Merkez:İsrail
Ücretsiz olarak deneyin

Wix – kodlama yapmadan bir web sitesi oluşturmak için en iyi web sitesi kurucusudur. Bu aynı zamanda en popüler ve güvenilir platform uzmanlık alanlarına, büyüklüklerine ve karmaşıklık düzeylerine bakılmaksızın her türlü projenin oluşturulmasını sağlar. Hepsi bir arada hizmet, bir web sitesini başlatmak ve yönetmek için gerekli olan birden fazla özellik, gelişmiş tasarım özelleştirme seçenekleri ve araçlarla birlikte gelir. Wix, işlevsellik ile birleşen kolaylık, kullanım kolaylığı ve esnekliğe sahiptir – çoğu yeni web sitesinin diğer web sitesi yapımcılarında eksik olduğu şey tam olarak budur.

Ana Özellikler

Wix, yeni başlayanların ihtiyaçlarına odaklanması ve projeleri tek bir kod satırı olmadan tasarlamanızı sağlayan üst düzey özelliklerin kullanılabilirliği nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Wix ile çalışmak için web tasarım arka planına da gerek yoktur. Sadece sisteme kaydolun, gerekli şablonları seçin ve tasarım özelleştirme sürecine geçin. Sistemin tam olarak hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki hususlara göz atın:

 • İki web sitesi düzenleme seçeneği – Wix ADI ve Standart Wix Editör;
 • Basit WYSIWYG editörü;
 • Entegrasyonu kodlama bilinci anlamına gelmeyen düzinelerce widget ile Wix App Market;
 • Ücretsiz, özelleştirilebilir, mobil uyumlu şablonların zengin koleksiyonu;
 • Entegre bloglama ve e-ticaret motorları.

Lehte ve aleyhte olanlar

Web sitesi oluşturucu, web sitesi geliştirmenin etkinliğine katkıda bulunan sayısız özelliğe erişim sağlar. Sistem, bir kullanıcının web sitesi oluşturmanın tüm aşamalarını kontrol etmesini ve gerektiğinde düzenlemeleri yapmasını sağlayan kullanışlı bir WYSIWYG editörü ile birlikte gelir. Wix ayrıca uygun bir web sitesi düzenleme seçeneği seçmeyi mümkün kılar. Yeni başlayanlar, en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlayan gelişmiş Wix ADI düzenleyicisini kullanma fırsatını kesinlikle takdir edeceklerdir. Yapay Tasarım Zekası aracı.

Düzenlemelerle kullanışlı hale getirerek birden çok şablondan birini seçmek ve özelleştirmek de mümkündür sürükle ve bırak editörü. Web sitesi performansını artırmak için sistem, App Market’teki widget’lardan birini entegre etmeyi sağlar.

Sistemin olumsuz özelliklerine gelince, Wix’in sistemin izlediği mutlak konumlandırma yaklaşımı nedeniyle şablonlar arasında geçiş yapmanıza izin vermediğinden bahsetmek gerekir. Özellikle ilk kez çalışanlar için öğeler ve araçlarla aşırı yüklenmiş gibi görünen arayüzü nedeniyle sistemin kontrol paneline alışmak da kolay değildir. Aynı şey App Market uzantıları için de söylenebilir. Sisteme yeni kaydolan bir kişinin projelerine en uygun fonksiyonel uygulamaları seçmesi her zaman kolay değildir. Kataloğa göz atmak ve hangi eklentilerin seçilmeye değer olduğunu görmek zaman alıyor.

Maliyet

Wix teklifleri çeşitli fiyatlandırma seçenekleri, çok uygun fiyatlı ve özellik yüklü. Ücretsiz bir plan asla sona ermez ve platformun tüm entegre işlevlerini anlamanıza ve test etmenize olanak tanır. Bununla işiniz bittiğinde, uygun bir plan seçmeye devam edebilirsiniz. Burası, iki grup plan arasında seçim yapma ihtiyacıyla karşı karşıya kalacağınız yerdir. İşte gidiyorlar.

Standart Wix Planları

 • Combo ($ 13 / ay) – kişisel kullanım için, ücretsiz alan adı bağlantısı, reklamsız, ücretsiz barındırma;
 • Sınırsız (17 $ / ay) – serbest çalışanlar ve girişimciler için, 10GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği;
 • Pro (22 $ ​​/ ay) – eksiksiz çevrimiçi markalama için 2 saatlik video depolama alanı, yerleşik Google Analytics;
 • VIP ($ 39 / ay) – VIP projesi, profesyonel logo, birinci öncelik desteği vb..

İşletme / e-Ticaret Planları

 • İşletme Temel ($ 23 / ay) – online ödeme kabulü;
 • Business Unlimited (27 $ / ay) – e-Ticaret platformu, iş geliştirme araçları, girişimciler için iş uygulamaları;
 • Ticari VIP (49 $ / ay) – sınırsız bant genişliği ve video depolama alanı, eksiksiz Wix Suite;
 • Kurumsal (500 $ / ay) – üst düzey performans ve zengin araç koleksiyonu sağlayan uçtan uca iş çözümü.

Wix, kapsamlı ve sık sık özel teklifler, sadakat programları ve indirimlerle de bilinir. Sistem ayrıca, seçtikleri abonelikler hakkında bir şey sevmeyen kullanıcılar için 14 günlük para iade garantisi sunuyor.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Bluehost – Ücretsiz Dahili CMS ile En İyi Hosting (WordPress)

Ürün adı:Bluehost
Resmi internet sitesi:bluehost.com
karmaşıklık:Ortalamanın üstü
Ücretsiz Plan:
Premium Plan:itibaren 2.95 $ / aylık
Kurulmuş:2003
Merkez:Amerika Birleşik Devletleri
Şimdi dene

Bluehost – ücretsiz yerleşik güçlü, tam özellikli ve güvenilir bir barındırma sağlayıcısıdır WordPress İçerik Yönetim Sistemi. Dahası, WordPress resmi olarak Bluehost’u onunla oluşturulan projeleri depolamak için en iyi hosting şirketi. Ve Bluehost’un WordPress tabanlı web sitelerinin işlevselliğine katkıda bulunan sayısız seçenek ve araca erişim sağlaması şaşırtıcı değil.

Ana Özellikler

Bluehost, WordPress tabanlı projeleri güvenli bir şekilde saklamayı mümkün kılan ayırt edici özelliklerle birlikte gelir. Platform, her bir web sitesi için kullanışlı olacak çoklu vurgulara erişim sağlar. Uygun fiyatlı fiyatlandırma planları, tek tıklamayla kurulum imkanı, eklentilerin ve komut dosyalarının bolluğu dışında, sistemi diğerlerinden ayıran diğer özellikler de vardır:

 • Farklı web sitesi türleri için gelişmiş uygulamalar ve eklentiler;
 • Gutenberg Editör ve görsel kullanarak çeşitli web sitesi geliştirme seçenekleri Elementor eklentisi;
 • Eklenti entegrasyonu imkanı;
 • Uygulamalar, eklentiler ve komut dosyaları için Rich Marketplace;
 • Kapsamlı e-Ticaret ve iş uygulamaları.

Lehte ve aleyhte olanlar

WordPress ile web siteleri oluşturmak söz konusu olduğunda, bir kullanıcı birden fazla avantaj elde eder. Her şeyden önce, becerileriniz, ihtiyaçlarınız ve web tasarım yeterliliği dereceniz için uygun bir proje düzenleme seçeneği seçmek mümkündür. Son zamanlarda sistem tarafından tanıtılan ve basit ve kodsuz web sitesi düzenleme yaklaşımıyla web sitesi oluşturucularına benzeyen entegre Gutenberg editörünü kullanabilirsiniz. İkinci seçenek, WordPress projeleri için tasarlanmış ücretsiz bir entegre web sayfası oluşturucu olan entegre görsel Elementor editörünün kullanımını ima ediyor. Eklenti, entegre olmayan sürükle ve bırak özellikleri ve teknik olmayanların kaliteli web sayfaları oluşturmasına ve özelleştirmesine olanak tanıyan sezgisel bir arayüze sahiptir.

Sistemle çalışmanın zorluklarına gelince, sisteme alışmak biraz zaman alır. Eklenti / widget entegrasyonu da bazı niş farkındalık anlamına gelir, ancak bu kullanıcılar için büyük bir sorun değildir sistemi yönetmeye ve gelecekte kullanmaya istekli.

Maliyet

WordPress tamamen ücretsiz bir web sitesi oluşturucu olsa da, onunla başlatılan web sitelerini barındırmaya hala ihtiyaç vardır. Bluehost bu noktada işe yarayacaktır. Şirket birkaç abonelik arasından seçim yapmayı mümkün kılar. Bunlar:

 • Temel Plan (3,95 $ / ay) – sınırsız bant genişliği, 50GB disk depolama alanı, ücretsiz SSL bağlantısı, düzenli WordPress güncellemeleri;
 • Artı Planı ($ 5.45 / mo) – sınırsız bant genişliği ve depolama alanı, çok sayıda web sitesi oluşturma imkanı, sınırsız alan adı ve e-posta hesabı, özel pazarlama teklifleri için 200 $;
 • Seçim Artı ($ 5.45 / mo) – tüm sınırsız özellikler, anti-spam uzmanı, web sitesi yedekleme, alan gizliliği.

Yukarıda belirtildiği gibi, yeni kaydedilen tüm kullanıcılar, sistem kullanımının ilk yılı için ücretsiz bir bonus alan adı alır. Bu sürenin sonunda alan adı yıllık 12-14 ABD dolarına mal olacak.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

uKit – Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturmak İçin Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Ürün adı:uKit
Resmi internet sitesi:ukit.com
karmaşıklık:Süper kolay
Ücretsiz Plan:14 günlük deneme
Premium Plan:itibaren 4 $ / ay
Kurulmuş:2015
Merkez:Rusya Federasyonu
Ücretsiz olarak deneyin

uKit – kolay bir web sitesi oluşturucu küçük işletme web sitesi kurma ve yönetme sıfırdan. Bu, yeni başlayanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş en uygun fiyatlı platformlardan biridir. uKit, ilk kez başlayanlar için o kadar basit ve kullanışlıdır ki, onunla üst düzey projeler oluşturmak için fazla çaba ve zaman harcamaz. Hangi işe odaklanırsanız odaklanın ve hangi web tasarım becerisine sahip olursanız olun, kesinlikle tüm özelliklerini avantajlı olarak keşfedebilir ve kullanabilirsiniz..

Ana Özellikler

Web sitesi oluşturucu, iş projelerini başlatmak için özellik yüklü ve basit bir sistem olarak kendini ayırdı. Kullanım kolaylığı ve sezgisel gösterge paneli, sistemle çalışmanın ilk anlarından herkes tarafından anlaşılabilir. Ayrıca, platform, web sitesi oluşturma sürecini basitleştiren profesyonel müşteri destek yardımına ve yardımcı eğiticilere erişim sağlar. Şimdi sistemin diğer önemli noktalarına bir göz atın:

 • İlk zamanlayıcılar için hafif öğrenme eğrisi;
 • Ücretsiz duyarlı şablonların toplanması;
 • Geniş widget seçimi;
 • Kullanışlı ve sezgisel sürükle ve bırak editörü;
 • Üçüncü taraf uygulama entegrasyonu fırsatı.

Lehte ve aleyhte olanlar

Web sitesi tasarım sürecinin herhangi bir aşamasında değiştirilebilen, zengin, duyarlı özelleştirilebilir şablon koleksiyonuna erişim vardır. Kullanıcılar ayrıca, kod düzenlemeye gerek kalmadan birden fazla widget’ı ve üçüncü taraf uygulamaları seçebilir ve entegre edebilir. uKit ayrıca tüm kullanıcılar tarafından anlaşılabilen sezgisel ve basit gösterge paneli ile bilinir. Müşteri destek yardımı, web sitesi geliştirme sürecini hızlandırmaya yardımcı olduğu için de dikkati hak ediyor..

Web sitesi oluşturucunun aksaklıkları hakkında konuşmak, ilk zamanlayıcılar için sistem keşfinin ekstra olasılığını sağlayabilecek ücretsiz bir planın bulunmamasından bahsetmek mantıklıdır. Büyük özellikli web siteleri veya uKit ile e-Ticaret projeleri tasarlamayı planlıyorsanız, bu en iyi seçim değildir. Küçük ve orta ölçekli projeler için harika çalışıyor.

Maliyet

uKit, en ucuz web sitesi üreticileri, maliyeti sağlanan kalite ve özellik setinden ödün vermez. Seçeneklerini ve dört ücretli planını test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • En az (5 $ / ay) – özel alan adı bağlantısı, sınırsız SMS bildirimi, 7/24 destek, sınırsız sayfa sayısı, ziyaretçi ve disk alanı, yedekleme seçeneği, ücretsiz hosting, 200’den fazla profesyonel tasarım;
 • Temel (10 $ / ay) – canlı sohbet desteği, entegre Google Analytics, sistem telif hakkı yokluğu, güçlü istatistik izleme araçları, premium şablonlara erişim;
 • e-Ticaret (12 $ / ay) – 14 günlük ücretsiz deneme, çok yönlü gönderim ve ödeme seçenekleri, kapsamlı alışveriş sepeti ayarları, para birimi seçimi, çevrimiçi ödemelerin kabulü (PayPal, Cüzdan Bir vb..);
 • “Profesyonel” (15 $ / ay) – özel kod entegrasyonu, özel renk şeması uygulaması, gelişmiş e-Ticaret işlevselliği.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Kod Olmadan Web Sitesi Oluşturma: Nihai Kılavuz

Kod satırı olmayan bir proje başlatmak için birkaç kolay adım atmanız gerekir. Sıfır kodlama bilgisine sahip kullanıcılar için özel olarak tasarlandığından, bunları etkili bir şekilde tamamlamak için özel becerilere veya web tasarım deneyimine ihtiyacınız yoktur. İşte buradalar:

1. Kayıt Prosedürü

Uygun bir web sitesi oluşturucu seçer seçmez, seçtiğiniz hizmete kaydolmanız gerekir. Kural olarak, bu iki şekilde yapılabilir – e-postanızı göndererek ve onay bağlantısını etkinleştirerek veya sosyal ağ hesaplarınızdan birini kullanarak (Facebook ve Google en yaygın seçeneklerdir). Her iki değişken de hızlı, basit ve etkilidir.

2. Şablon Seçimi

Sisteme girdikten sonra, başlangıçtan itibaren kontrol paneline yönlendirilmenizi beklemeyin (ancak bazı sistemler bunu yapar). Mevcut hizmet miktarı, çalıştığınız niş, kullanmayı planladığınız araçlar ve sahip olmasını istediğiniz işlevsellik için en iyi şekilde çalışacak bir şablon seçme fırsatı sunar. Şablonlar çok yönlüdür ve bazı sistemler kesinlikle bir web sitesi tasarlamak için boş tuvallerin seçilmesine izin verir sıfırdan.

3. Alan Adı

Seçimi alan adı web sitesi geliştirmeye devam ettiğinizde de çok önemlidir. Kural olarak, web sitesi oluşturucuları varsayılan olarak ücretsiz alt alan adları sunar, ancak bu seçenek yalnızca sistem özelliklerini test etmek istediğinizde işe yarar. Daha fazla değil. Gerçekten uzun süreli planlarınız varsa, entegre alan adı ve barındırma seçenekleri çoğu web sitesi üreticisi sunar. Başka bir deyişle, sistem, işletme adınıza göre alan adlarından birini seçme fırsatı sağlayacaktır. Ayrıca kendinizinkini de bağlayabilirsiniz..

4. Tasarım Geliştirme

Beğendiğiniz şablonu seçer ve hazır olduğunda bir web sitesini yayınlamak için alan adına sahip olur olmaz, tasarım özelleştirmesi üzerinde çalışma zamanı gelmiştir. Genellikle, web sitesi oluşturucuları projenize gerekli tasarımı vermek için güçlü araçlara sahiptir. Farklı düzen, arka plan, simge, stil, yazı tipi, kadırga ve video entegrasyon seçenekleri ve diğer tasarım öğeleri arasında seçim yapmanız önerilir. Kendi bakış açınızdan en iyi şekilde web sitenizin özelleştirilmesine katkıda bulunacak olanları seçin.

5. İçerik Ekleme

Web sitesi düzeninizi ve projenizin genel cazibesini tasarlamak, web geliştirme sürecinin dikkate değer bir aşamasıdır, ancak… bu sadece bunun bir parçasıdır. İçerik, çoğu kullanıcının web sitenizde aradığı şeydir ve yalnızca web sitesi (iş) uzmanlığınızla ilgili ilginç bilgileri aramak, seçmek ve yüklemek için elinizden geleni yapmanız gerekir. Bunlar resimleri, videoları, anketleri, makaleleri içerir ve.

6. SEO Ayarları

Yapmanız gereken bir sonraki adım web siteniz için SEO parametreleri ayarlama. Projenizin arama motorlarında daha yüksek pozisyonlar almasını istiyorsanız, meta etiketleri ve diğer SEO ayarlarını doldurduğunuzdan emin olun..

7. Web Sitesi Yayını

Web sitenizin gelişiminin son adımı yayınlanmasıdır. Ancak bunu yapmadan önce web sitenizin tüm öğelerini ve içeriğini iyice kontrol edin. Web sitenizin yayına hazır olduğundan emin olur olmaz – bunu yapın ve sonucu izleyin!

Sonuç olarak

Kodlama olmadan bir web sitesi oluşturmak zor bir iştir, ancak web sitesi kurucuları kullanıyorsanız, bu konuda imkansız bir şey yoktur. Bu sistemler çok çeşitli özellikleri, araçları ve seçenekleri kapsar. Web sitesi oluşturmayı sorunsuz, basit ve eğlenceli bir süreç haline getiriyorlar.

Wix, İngiltere ve Bluehost (WordPress), özel ihtiyaçlarınıza, amaçlarınıza ve bütçenize göre farklı türdeki web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışan platformlardır.. Wix profesyonel bir hepsi bir arada web oluşturma çözümü olsa da, uKit çoğunlukla küçük işletme web sitelerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Bluehost, WordPress ile proje tasarlamak ve bunları güvenli ve uygun fiyatlı bir platformla barındırmak söz konusu olduğunda güzel bir seçimdir..

Tüm seçenekler dikkate değer. Belirli web oluşturma görevleriniz için en iyi olan seçimi yapmadan önce her hizmeti keşfedin.

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map