Otel Rezervasyon Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Otel Rezervasyon Web Sitesi Nasıl Oluşturulur


Bir otel rezervasyon sitesi, tüm özel seyahat edenler için bir çözümdür. Voyager’ların organizasyonel formalitelerle uğraşmak yerine gelecek maceralarına odaklanmalarına izin veren sayısız sorunu çözüyor. Web ve mobil endüstrisindeki dijital yenilikler, zamana ve konuma rağmen hareket halindeyken bir otel rezervasyonu yapmanın hızlı ve güvenli bir yolunu sağladı.

Basit gezinme, birçok özellik seçeneği, teklifleri tercihlere göre sıralamak için çok sayıda filtre – rezervasyon web sitelerini herhangi bir seviyedeki gezginler arasında bu kadar popüler yapan şey budur. Böyle bir proje oluşturmaya karar verirseniz, farklı iş ve para kazanma modelleri seçebilirsiniz, ancak gelişmiş web sitesi oluşturma yazılımı sayesinde yapım sürecinin kendisi her zamankinden daha kolay.

Bu makalede, gelecekteki projenizin sahip olması gereken özellikleri ve bir otel rezervasyonu web sitesi oluşturmanın yollarını gözden geçireceğiz.

Otel Rezervasyon Web Sitelerinin Kullanımı

Bu tür projeler hem kullanıcılar hem de işletme sahipleri için yarar sağlayabilir. Bir servis sağlayıcı olarak, işinizi pazarlamak ve tanıtmak için çok çeşitli web araçlarına sahipsiniz.

Otel rezervasyonu web sitesi sahipleri gelir elde etme şansına sahip olurlar. Rezervasyon hizmetinizi ne kadar çok kişi kullanırsanız, o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Ya uluslararası bir otel zincirini temsil ediyorsunuz ya da küçük bir yatağınız var & Kahvaltı işi, yine de müşterilerinizi hizmetten memnun tutmak için çevrimiçi bir yere ihtiyacınız olacak. Ana fikir, kullanıcıların bütçelerini, konum tercihlerini ve diğer hayati parametreleri karşılayan bir oda bulmasını sağlamaktır. Bu, alakalı teklifler ve hizmetler arasından bir seçim yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Wix otel web sitesi

Buna ek olarak, kullanıcılarınızı memnun etmek için yoğun bir navigasyon mekanizması ve diğer bazı işlevsel özellikleri uygulamanız gerekecektir. Her şey oldukça zor bir meydan okuma gibi görünüyor, ancak teknisyen olmayanlar muhtemelen Wix.

Web sitesi oluşturucu, Wix Hotels uzantısı. Kesinlikle hiçbir teknik beceri ile otel rezervasyon işlevselliği uygulamak sağlayan bir uygulama. Alakalı konaklama teklifleri sunan tüm envanterleri yönetmeyi ve genel kullanıcıların izlenimini artırmayı kolaylaştıran bir araç alacaksınız.

Otel Rezervasyon Web Sitesi Oluşturmanın 4 Adımı

Wix otel web sitesi oluşturucu

İnşa süreci kolaylaşır kullanırken Wix. Web sitesi oluşturucu, site oluşturma ile daha önce hiç ilgilenmemiş yeni başlayanlar ve insanlar için tasarlanmıştır. En kısa sürede başlarken yazılım kullanımının farkına varacaksınız. İşte başlıyoruz.

Adım 1. Başlayın

Wix Hotels’e erişmek için öncelikle oturum aç. Yalnızca e-postanızı yapıştırmanız ve şifreyi belirtmeniz gerektiğinden işlem birkaç dakika sürecektir. Kayıt işlemini daha da hızlı hale getirmek için sosyal veya Facebook hesaplarını kullanın.

Artık tüm Wix şablonlarına erişebileceksiniz. Oteller kategorisine gidin ve istediğiniz düzeni seçin. Tüm şablonların duyarlı olduğunu unutmayın. Bunları önceden farklı modlarda önizleyebilir veya web sitesi yayınlandıktan sonra bile daha sonra düzeni değiştirebilirsiniz. Birini seçin ve sezgisel bir sürükle ve bırak aracıyla düzenlemeye başlayın. Bazı kullanıcıların hiçbir şeyi değiştirmesi gerekmeyebilir.

Wix otel web sitesi editörü

Şablonlar genellikle hakkımızda, kayıt formu, galeriler vb. Dahil olmak üzere gerekli tüm bloklarla birlikte gelir. Bu aşamayı atlayabilir veya şablonu özelleştirmek için birkaç dakika harcayabilirsiniz. Sana bağlı. Buradaki en önemli aşama Wix Hotels uygulamasını bağlamaktır. Widget Marketplace’ten edinin.

Wix Otelleri yükleyin

2. Adım. Özellikler eklemeye başlayın

Uygulamayı bağladığınızda, web sitenize oda ve mülk eklemeye başlayabilirsiniz. Sistem, özellik açıklamalarını ve başlıklarını düzenlemenizi sağlar. Çift yataklı bir oda eklerseniz, müşteri için gerçekte ne ayırdığını açıkça belirten bir “İkiz” başlık ekleyebilirsiniz..

Wix Hotels kontrol paneli

Oda açıklamalarına dikkat edin. Onları mümkün olduğunca bilgilendirici yapmaya çalışın. Ücretsiz Wi-Fi var mı? Kaç yatak odası var? Tesisler nelerdir? Kahvaltı fiyata dahil mi? Potansiyel misafirlerinize yeterli bilgi verdiğinizden emin olun.

Başlık ve açıklamalar tamamlandıktan sonra, bazı mülk fotoğrafları eklememiz gerekiyor. Uygulama, her oda için en fazla 10 görüntü eklemenizi sağlar. Bunun temel mülk avantajlarını vurgulamak için yeterli olduğuna inanıyoruz. Sadece yüksek çözünürlüklü resimler yüklediğinizden emin olun.

Buradaki son adım fiyatları belirtmektir. Uygulama, sadece gecelik ücretler eklemekle kalmaz, aynı zamanda haftalık fiyatları da gösterir veya hafta sonlarına göre daha düşük sabit haftalık gün oranları belirler. Uzun süre kalan konuklar için daha düşük fiyatlar sunmak iyi bir fikirdir. Uygulama bunun için yeterli işlevselliğe sahip.

Wix Hotels kurulumu

Tüm oda açıklamalarınızın iletişim adreslerinin yanı sıra alakalı adresler içerdiğinden emin olun. Tesisin telefon numarasını, e-postanızı ve diğer önemli verilerinizi belirtin. Uygulama, bu bilgileri otomatik olarak seyahatçiye gönderilen onay mektubunda gösterecektir..

3. Adım. Ödeme Ağ Geçitlerini Entegre Edin

Wix Hotels, tüm işlemleri ve ödemeleri tek bir kontrol panelinden gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Platform şu anda dört ana ödeme hizmetini desteklemektedir. Sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz:

 1. Kredi / banka kartlarını işlemek için şerit.
 2. PayPal’ı bir tıklama ile ödeme.
 3. Latin Amerika’dan gelen konuklar için Mercado Pago.
 4. Çevrimdışı ödemeler.

Buradaki en önemli fayda, web sitesi sahiplerinin teknik yönü ele almaları gerekmemesidir. Sistem işleme ve teknolojik sorunları hallederken ödeme ağ geçidini seçmeniz yeterlidir. Yalnızca ödemeleri tahsil etmeniz gerekir. Uygulama rezervasyon sisteminize vergi eklemeyi mümkün kılar.

Adım 4. Ekstra Özellikler Ekleme

Temel rezervasyon işlevselliği dışında. Web siteniz, genel izlenimi artıran bazı ekstralar gerektirir. Bu özellikler, rezervasyon işlemini kullanıcı için kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Entegre etmek isteyebilirsiniz:

 • Rezervasyon Takvimi – Rezervasyon için uygun tarihleri ​​gösterir. Takvim belirli bir mülke hatta bir odaya atıfta bulunabilir. Wix Hotels otomatik ve manuel takvim yönetimi, güncellemeler, vb. Sunar..
 • Özellik Gezintisi – Uygulama, kullanıcıların seyahat odalarına bağlı olarak mevcut odaları daha hızlı bulmasını sağlayan bir arama çubuğunu otomatik olarak etkinleştirir. Buradaki en önemli fayda, kalışlarının ayrıntılarını tartışmak için doğrudan konuklarla iletişime geçmeniz gerekmemesidir. Hepsi web sitenizde.
 • Üçüncü Taraf Entegrasyonu – tesis konumunu gerçek zamanlı olarak sergilemek için geleneksel Google Harita entegrasyonu dışında, Wix Hotels rezervasyon web sitenizi TripAdvisor ile bağlamanızı mümkün kılar. Bu, tekliflerinizin fiyat ve yer arama sonuçlarında görüntüleneceği anlamına gelir.

Gördüğünüz gibi, uygulama pakette ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İyi haber şu ki, premium sürüm bir pazarlık gibi görünürken bazı özellikleri için ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Otel Rezervasyon Web Sitesi Oluşturmanın Maliyeti Nedir?

Wix Hotels sadece bir uygulama olsa da, web sitesi oluşturucusundan ayrı olarak kullanamazsınız. Başka bir deyişle, kullanıcıların planlarından herhangi birini satın almaları gerekecektir. Wix’in ücretsiz bir paketi olmasına rağmen, birden fazla fotoğrafa, odaya eklenecek ve yayınlanacak içeriğe sahip büyüyen bir web sitesi için yeterli değildir.

Wix Otelleri fiyatlandırma

Aylık% 5,5 (% 50 indirim ile) için bir Business Basic planı almak başlangıç ​​için yeterli olacaktır. Otel şablonlarının yanı sıra 1 yıllık bir alanın yanı sıra ücretsiz barındırma ve SSL’ye erişebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ücretsizdir. Bununla birlikte, entegre edilecek daha fazla ödeme ağ geçidi, Danışma bağlantısı ve diğer avantajlarla aylık yalnızca 9,99 ABD dolarına mal olan daha fazla özellik ve premium sürüm için can atıyorsunuz..

Sonuç olarak, tamamen işlevsel bir otel rezervasyon web sitesi size aylık sadece 22,49 $ mal olacak.

Bir Otel Rezervasyon Web Sitesi Sahip Olması Gereken Temel Özellikler

Wix Hotels uygulaması tam anlamıyla ihtiyacınız olan her şeyi sağlarken, yine de sadece yüksek kaliteli hizmetler sunmanın yanı sıra web sitenizi tanıtmanıza izin verecek ekstralara odaklanmanız gerekecektir. Trafiğinizi artırın ve aşağıdakilerle kullanıcıların deneyimini artırın:

 • Birden çok filtre alakalı bir mülkü veya odayı hızlı bulmak için. Tüm teklifleri fiyatlara, kategorilere, konumlara vb. Göre filtreleyin.
 • Kişiselleştirilmiş teklifler özel indirimler veya en uygun odalara sahip geri dönen müşteriler için.
 • Çok dilli arayüz farklı ülkelerdeki seyahat edenler için navigasyonu kolaylaştırmak. Bu arada, Wix Hotels gerekli işlevselliğe sahiptir.
 • Öneriler ve Bildirimler – Kullanıcıların varış tarihlerini ve diğer seyahat ayrıntılarını haberdar etmek için kişilerin yorum ve öneriler bırakmasına, otomatik hatırlatmalar ve bildirimler uygulamasına izin verin.

Rezervasyon hizmetleri esas olarak müşteri hizmetleri ve detaylara gösterilen dikkat ile ilgilidir. Web sitenizin bu standartları karşıladığından emin olun.

Sonuç

Bir otel rezervasyon sitesi oluşturmanın birçok yolu ile sıfırdan Wix bile en iyi alternatif gibi görünüyor özel platformlarla karşılaştırıldığında. Tüm bunlar sayesinde ödüllü Wix Hotels uygulaması.

Uygulama ücretsiz ve kullanımı kolaydır. Kullanıcıların Wix’in Oteller uygulaması dışında sunduğu tüm özelliklerden faydalanmalarını sağlayan web sitesi oluşturucu ile tamamen entegredir. Buradaki en önemli fayda, uzantının tüm süreçleri otomatik olarak yönetmesidir. Yalnızca oda eklemeniz, belirli özellikleri etkinleştirmeniz ve ödemeleri almanız gerekir.

Müşteriler için Wix Hotels, hızlı araştırma yapmak için basit ve hızlı gezinme, ayrıntılı oda veya mülk açıklamaları, filtreler ve kategoriler sunar. Bir işletme sahibi olarak, müşterilerinizin sunulan hizmetlerden memnun olmalarını takdir edersiniz..

Hemen Otel Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map