Profesyonel Wix Uzmanı Nasıl Kiralanır

Profesyonel Wix Uzmanı Nasıl Kiralanır


Profesyonel destek olmadan sıfırdan yeni bir web sitesi oluşturmak on yıl önce oldukça zor bir işti. Sağlam bir projeyle çevrimiçi olabilmek için muhtemelen bir kodlayıcılar, grafik ve web tasarımcıları, test uzmanları ve diğer uzmanlardan oluşan bir ekibe ihtiyacınız olacaktır. Geliştirme süreci haftalar ve aylar aldı ve bir servete mal oldu.

Wix web sitesi oluşturucu işleri daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. İlk fikir, kodlama yeteneği olmayan yeni başlayanlara minimum maliyetle yardım almadan kendi sitelerini oluşturmalarına yardımcı olmaktı. Platform nihayetinde en popüler ve en basit sürükle ve bırak araçları uygun fiyatlar. Yazılımı kullanmak roket bilimi olmasa da, bazı kullanıcılar gelecekteki proje başarısının yanı sıra tanıtım yeteneklerini sağlamak için bir uzmana ihtiyaç duyabilirler.

Bu sefer ona ihtiyacınız olduğunda bir Wix uzmanını nasıl seçeceğinizi ve hizmetlerin ne kadar tutabileceğini tartışacağız.

Ne Tür Wix Uzmanına İhtiyacınız Var??

Yapmanız gereken ilk şey, gerçekten ne tür bir uzmana ihtiyacınız olduğunu anlamaktır. Sıfırdan yeni bir site oluşturmanız, mevcut bir web sitesi için bazı ek grafik öğeleri oluşturmanız gerekip gerekmediği gelecekteki hedeflere bağlıdır., web sitesi SEO’su oluştur veya HTML / CSS erişimi olan bazı sayfaları özelleştirin.

Tüm Wix uzmanlarını üç ana kategoriye ayıralım. Tabii ki, hedeflerinize bağlı olarak bazı istisnalar olabilir. En azından, kimi arayacağınızı net olarak anlayacaksınız.

1. Grafik Tasarımcılar

Bu uzmanlar ağırlıklı olarak web siteniz için grafik öğeleri ve görüntüler oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Logo, reklam afişi vb. Konularında size yardımcı olabilirler. onları işe al bazı hizmetlerinizi veya özelliklerinizi vurgulamak için özel simgelere ihtiyacınız olması durumunda. Grafik tasarımcıları bir web sitesi favicon, vb. Oluşturmanıza yardımcı olabilir..

Bu uzmanların asla kodlama ile uğraşmadığını unutmayın. Dahası, mevcut sayfaları sizin için sıfırdan yeni bir web sitesi oluşturmak için özelleştirmek için yeterli programlama becerisine sahip değiller. Öte yandan, büyüyen bir çevrimiçi işletme veya dijital mağaza işletiyorsanız, belli bir noktada grafik tasarımcıların sunduğu hizmetlere ihtiyacınız olacaktır. Onlar sizin için çarpıcı ve özel bir açılır pencere veya iletişim formu oluşturabilir, özel boyutlarla buluşan şık bir başlık oluşturabilir, bazı modaya uygun tasarım öğeleriyle genel web sitesi kullanılabilirliğini geliştirebilir.

2. Kodlayıcılar ve Programcılar

Bu uzmanlar, özel Wix şablonlarının çok ötesine geçmeniz gerektiğinde veya web sitesinde bulunmayan özel bir widget geliştirmek istediğinizde yardımcı olabilir. Wix Uygulama Marketi. Bu durumda, içinde nasıl çalışacağını bilen uzmanlara ihtiyacınız olacaktır. Wix Corvid kapsamlı bir ön uç ortam gibi görünen geliştirme platformu.

Corvid, geliştiricilere web sitesinin kullanıcı arayüzü tasarım öğelerini değiştirmek ve kod esnekliğini korumak için çeşitli kaynak kodlama araçlarına ve editörlere erişim sağlar. Geliştiriciler, web sitesi pazarlamasını ve SEO performansını iyileştirmek, dinamik sayfalar oluşturmak, tanıtım araçlarını entegre etmek vb. İçin Corvid’in API’sına erişebilecekler..

3. Web Tasarımcıları

Bu uzmanlar önizlemeleri iki yetkinlikle birleştiriyor. İyi kodlayıcılardır, programlama dillerini bilirler ve tasarım yeteneklerine sahiptirler. Web tasarımcıları sizin için yepyeni bir web sitesi düzeni oluşturmak için yeterli uzmanlığa ve rezervasyon formu veya web sitesi hesap makinesi. Nasıl kodlanacağını biliyorlar, ancak Wix çoğu durumda bu becerileri gerektirmiyor.

Web sitesi tasarımcıları grafik tasarımcılara ve geliştiricilere kıyasla genellikle daha fazla ücret alır. Öte yandan, onları işe almak, profesyonel yardıma ihtiyacınız olduğunda hepsi bir arada bir çözüm alırsınız. Aynı zamanda, müşteriler% 100 emin olmalıdır, bir aday görevi halledecektir. Başka bir deyişle, en profesyonel ve deneyimli uzmanları nerede arayacağınızı ve uzmanlık seviyelerini nasıl kontrol edeceğinizi bilmeniz gerekir..

Wix Uzmanlarını Arayacak Merkezler

Global Web, bir Wix uzmanını aramak için serbest pazar yerleri ve merkezlerle doludur. Hepsini kontrol etmek uzun zaman alırken, projeniz hızlı bir dağıtım gerektirir. Burada bir Wix uzmanı aramak için en iyi yerlerden bazılarını bulacaksınız. Bütçenizi karşılayacak birini bulmanıza rağmen, fiyatlarda farklılık gösterebilir.

Wix Arenası

Bir web sitesi oluşturmak için Wix platformunu seçtiyseniz ve profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa, Wix Arenası uzman arayan ilk yer olmalı. Wix web sitesi oluşturucu konusunda uzmanlaşmış web tasarımcılarının ve geliştiricilerinin büyük bir havuzunu sunar. Aracı kullanma konusunda uzman olduklarını kanıtladılar ve herhangi bir tür yeni site oluşturmadan özel şablonlar, özellikler kurulumu, entegrasyon vb..

Wix Arena Uzmanları

Uzmanlar: pazar dünya çapında 100’den fazla özel web tasarım uzmanları sahiptir. Web tasarımı, içerik üretimi, SEO ve pazarlama, alan adı ve web sitesi kurulumu, yeni bir site oluşturma veya mevcut siteyi değiştirme konularında size yardımcı olabilirler..

Nasıl çalışır: tek ihtiyacınız olan Wix hesabınıza giriş yapmak ve Wix Arena’ya gitmek. Ardından hedeflerinizi ve ihtiyacınız olan hizmet türünü belirtmeniz gerekir. Bir sonraki aşamada, yerel veya küresel uzmanlardan seçim yapabilirsiniz. İşlemi tamamladıysanız, portföyleri ve oranları ile birlikte Wix egzersizlerinin listesine erişebilirsiniz. Wix’in fiyatlandırma politikasını düzenlemediğini unutmamalısınız. Her uzman kendi ücretlerini belirler.

Servis bedeli: pazarın kullanıcıların ihtiyaç duydukları bütçeyi seçmelerine olanak tanıyan basit bir özelliği vardır. Maliyet 500 $ ‘dan başlar ve ihtiyacınız olan hizmet türüne bağlı olarak 3000 $’ ın üzerine çıkabilir.

Serbest Platformlar

Herkes fiyat etiketini dikkate alarak Wix Arena uzmanlarını tercih edemezken, serbest pazar yerleri ve forumlar daha uygun maliyetli bir çözüm olabilir. Gibi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz oDesk ve Wix uzmanlarını arayın. Temel fark, hiç kimsenin uzmanlık seviyesini garanti etmeyeceğidir.

Upwork Wix Uzmanları

Uzmanlar: Upwork gibi platformlar çeşitli alanlarda uzmanlar sunuyor. Burada bir web veya grafik tasarımcı, kodlayıcı, test, programcı vb. Bulabilirsiniz..

Nasıl çalışır: Sistem, uzmanları kategorilere, oranlara veya diğer parametrelere göre sıralamak için basit bir navigasyon sistemine sahiptir. Bazı portföy bağlantılarına ek olarak her aday hakkında kısa bir tanıtım bulacaksınız. Bir profile bakabilir ve bir adayın size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Varsa, “iletişim” düğmesine tıklayın ve ayrıntıları görüşmek için bizimle iletişime geçin..

Servis bedeli: fiyat uzmanlık seviyesine bağlıdır. Daha az deneyimli serbest çalışanlar saatte 20 ila 45 dolar arasında ücret alabilirken, özel gurular genellikle saatte 80 ila 150 dolar arasındadır. Ayrıca, bazı serbest pazarların hizmetleri için ücret talep ettiğini unutmamalısınız.

Tam Çevrim Web Geliştirme Ajansları

Son ve muhtemelen en basit yol çevrimiçi olmak ve bir Wix uzman geliştirme firması aramaktır. Çok sayıda web sitesi ve geliştirme şirketi ile karşılaşacaksınız. Fiyat biraz fazla yüksek olmasına rağmen hepsi harika hizmetler vaat ediyor. Ana avantajı, saygın firmaların Çevik Yöntemler sunmasıdır, bu da prototiplemeden A \ B testi ve dağıtımına kadar neler yapıldığını her zaman bildiğiniz anlamına gelir. Başka bir deyişle, değişiklik ve modifikasyon yapma şansı olan geliştiricilerle birlikte tüm bina sürecini takip edersiniz.

Uzmanlar: tam zamanlı bir ajans, tasarımcılardan ve kodlayıcılardan programcılara, pazarlamacılara, test edicilere, kişisel yöneticilere vb. kadar uzanan bir uzman havuzu anlamına gelir. uygulamaya.

Servis bedeli: profesyonel geliştiriciler işe almak bir cüzdan için meydan okuma. Kural olarak, proje karmaşıklığına bağlı olarak 2000 ila 5000 dolar arasında bir yere mal olan paketlenmiş hizmetler sunarlar. İyi haber şu ki fiyat dağıtımdan sonra genellikle hata ayıklama, bakım ve destek içerir.

Uzmanlık Seviyesini Kontrol Etme İpuçları

Wix, en güçlü ve henüz kullanımı kolay web sitesi kurucuları. Ancak, web sitenizin ömrünün ve gelişiminin bir noktasında profesyonel yardıma ihtiyacınız olabilir. Platform özellikle yeni başlayanlar ve yeni başlayanlar için tasarlanmış olsa da, belirli bir adayın uzmanlık seviyesini tanımlamakta zorlanabilirler. Gerçeğe uygun değerden portföye, deneyime, yaratıcılığa vb. Kadar hayati hususları göz önünde bulundurmanız gerekir..

1. Münhasırlık ve Yaratıcılık

Sadece yılların tecrübesi nedeniyle bir web tasarımcısı seçmek pek iyi bir fikir değil. % 100 emin olmanız gerekir, sıradan görevlere estetik ve yenilikçi bir yaklaşım kurabilir. Bir uzmanın şekil, renk ve kodları bir araya getirme konusunda doğal bir armağanı olması gerekir. Portföy aday hakkında her zaman doğru değildir. Aşağıdakileri öğrenmekten çekinmeyin:

 • Yılların Deneyimi.
 • Eğitim ve üniversite.
 • Ajansların önceki projeleri.
 • İlham kaynakları.
 • Bir görevi tamamlarken yaklaşımlar.
 • Wix ile çalışma deneyimi.

2. Dijital Yeterlilik

Web’de yeni modaya uygun ve gelişmiş yazılımlar görünürken Photoshop zamanları neredeyse bitti. Bir web tasarımcısı daha fazla araç web siteniz için daha iyi kullanabiliyor. Yazılım yeterliliği anahtar faktör olabilir. Aşağıdakiler hakkında soru sormaktan çekinmeyin:

 • Aday tarafından kullanılan programlar ve yazılımlar.
 • Başarıyla tamamlanan Wix projesi sayısı.

3. Verimlilik Seviyesi

Her kullanıcı, son teslim tarihlerini karşılayabilen ve makul düzeyde güvenilirlik sağlayabilen bir kişiyi arar. Verimlilik hepimizin aradığı konudur. Mükemmel bir Wix uzmanı şunları yapabilmelidir:

 • Birden fazla projeyi aynı anda halledin.
 • Zamanı takip edin ve son teslim tarihlerini karşılayın.
 • Müşterilerin iletişim halinde kalması için yeterli araç sağlayın.

Bazı durumlarda, web sitenizin gerçekten benzersiz ve çarpıcı olması durumunda telif hakkı ihlallerini önlemek için pazarlama ve yasa şartlarını da müzakere edebilirsiniz..

Alt çizgi

Wix uzmanları yeni bir site oluşturmanıza yardımcı olabilir sıfırdan mevcut sayfaları güncelleyin, yeni öğeler oluşturun, vb. Bu yardıma gerçekten ihtiyacınız olduğundan% 100 emin olmanız gerekir. Öyleyse, bütçenizde iyi bir profesyonel bulmanın birkaç basit yolu vardır.

Wix Arena gibi kanıtlanmış kaynakları kullanmadığınız sürece bir Wix uzmanı bulma yolu göz korkutucu olabilir. Uzman çalışmasının sonucu tamamen niteliklerine bağlı olacaktır. Serbest hub’ları seçmek daha ucuz bir çözüm olabilir. Öte yandan, hiç kimse yeterli düzeyde uzmanlığı garanti etmeyecektir. Tam zamanlı web geliştirme ajansları işe almak sınırsız bütçeye sahip olanlar için iyidir. Ancak, bu durumda, her ekstra güncelleme veya değişiklik için ödeme yapmaya hazır olmalısınız. Ayrıca, küçük değişiklikler bile çok zaman alabilir.

Wix Arena, tüm uzmanlar platformla çalışırken deneyimli olduğundan ve klasik web sitesi oluşturmadan gelişmiş özelleştirme çözümlerine kadar çeşitli görevleri tamamlayabildikleri için mevcut tüm varyantlar arasında daha iyi bir seçenek gibi görünüyor..

Wix Uzmanını Şimdi İşe Alın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map