Ücretsiz Şirket Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Ücretsiz Şirket Web Sitesi Nasıl Oluşturulur


Kısıtlı bir bütçeyle yeni bir şirket web sitesi başlatmak boyunda bir acı olabilir. Bununla birlikte, modern web sitesi oluşturma teknolojileri süreci gerçekleştirdi daha ucuz ve daha basit. Şu andan itibaren, teknik geçmişi olmayan insanlar özel geliştirme ekipleri kiralamaya ve üzerinde sadece birkaç özelliğe sahip basit bir şirket sitesi için binlerce dolar ödemeye zorlanmıyor.

Dahası, bu sefer şirketiniz için sıfır maliyetle sağlam bir çevrimiçi varlık oluşturmanın yolunu paylaşacağız. Gerçek olamayacak kadar iyi mi? Nihai maliyet genellikle bina yöntemine ve proje karmaşıklığına bağlıdır. Gelecekteki iş akışını ve sitenizle canlı yayına geçmeniz gerekebilecek fonları anlamak için, profesyonel bir şirket web sitesinin sahip olması gereken temel özellikleri unutmadan önce işlevselliğini tanımlamanız gerekir..

Temel Şirket Web Sitesi Özellikleri

Bir şirket sitesiyle canlı yayına geçme fikri oldukça basittir. İşletme sahipleri genellikle yerel ve hatta küresel kitleyi çekmek için genişletilmiş bir erişim arayışı içindedir. Aynı zamanda, şirketler dünya çapında pazarda çevrimiçi olarak temsil edilmek isterler, bu da hedef kitlenin iletişim kurmasını kolaylaştırır. Bu bir prestij meselesi değil, modern iş eğilimleri meselesidir.

Bunun dışında, bir web sitesi müşterilerle etkileşime girmeyi, belirli yetkinlikleri tanıtmayı, posta listesini büyütmeyi ve ziyaretçilerinizin etkileşimde kalmasını kolaylaştırır. Yukarıda belirtilenlerin tümünü gerçekleştirmek için bir web sitesinin bazı önemli özellikleri olmalıdır.

“Hakkımızda” Bölümü

Global Web, şirketinizi potansiyel kitleye tanıtmak için mükemmel bir fırsat sunar. Temsil ettiğiniz işletme ve işletme hakkında kısa veya ayrıntılı bilgi içeren “Hakkımızda” bloğuna sahip olmak çok önemlidir..

Hakkımızda bölümü

Eğer şirket pazarda yılların deneyimine sahipse, neden bunu müşterilerden gizlemek istesin ki? Blok, web sitesinin güvenilirliğini göstermeyi mümkün kılar. Tanıma kazanmak için iyi bir fırsat.

Ekibinizi Tanımlayın

Şirketinizin% 100 gerçek olduğunu göstermenin iyi bir yolu. Pek çok sahte ajans ve dolandırıcılık hizmetleri ile, iyi bir online üne sahip olmak her şeyden önce. Ekibinizi temsil etmek akıllıca bir adım olacaktır. Bir yandan, uzman havuzunuzu ve genişletilmiş yetkinliği gösterecek.

Takım bölümünüzü açıklayın

Öte yandan, potansiyel müşteriler resmi temsilcilerinizi gördükten sonra daha sadık kalacaklar. Bölümün daha ikna edici görünmesi için gerçek fotoğraflar yüklemeyi unutmayın.

İletişim bilgileri

Şirketin güvenilirliğini kanıtlamak için bir başka hayati blog. Ne kadar çok iletişim bilgisi eklerseniz o kadar iyidir:

 • İletişim kurmak veya özel teklifler göndermek için e-posta gönderin.
 • Anında iletişim kurmak için telefon.
 • Ofisinizi fiziksel olarak ziyaret etmek için gerçek şirketin adresi.
 • İletişim kurmanın ek yolları (messenger Canlı Sohbet, Skype vb..).

Bize Ulaşın bölümü

Yetkinliğinizi Tanıtın

İyi bir itibar ve takdir kazanmanın yanı sıra, uygun bir yetkinlik tanıtımı yapmak hayati önem taşımaktadır. İnsanlara gerçekte ne yaptığınızı açıklığa kavuşturmanız gerekir. Fikir, şirketinizin sorunlarını çözerken nasıl yardımcı olabileceğini veya rakiplerinden nasıl farklı olduğunu göstermektir. Faaliyet gösterdiğiniz alanları açıklayın. Gurur duyduğunuz bazı hizmet veya ürünleri gösterin.

Hizmetler bölümü

Görüşler

Müşterilerin yorumları iyi bir ilk izlenim bırakıyor. Birkaç gerçek incelemeyle bir referans bloğu eklemek iyi bir fikir olacaktır, çünkü birçok insan bunu güvenilir ve saygın bir şirket seçerken ana özellik olarak kabul eder..

Görüşler bölümü

Bir Şirket Web Sitesinde Aranacak Ekstra Özellikler

Bunlar bir şirket sitesinin sahip olması gereken ana bloklardır. Bunları istediğiniz gibi değiştirebilir veya yeniden düzenleyebilirsiniz. Sadece sayfa yapısına dahil edildiğinden emin olun. Ayrıca, gelecekteki sitenizin:

 • Mobil Uyumlu – tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının sayısı artarken, uygun mobil deneyim sunmak çok önemlidir. Bu nedenle yazılım aramalısınız kurum içi duyarlı temalar ve düzenlerle.
 • Sosyal paylaşım – Milyonlarca aktif sosyal medya kullanıcısıyla, web sitenizde sosyal paylaşım düğmeleri bulunmalıdır. Daha fazla trafik çekmenin yanı sıra şirketinizin sosyal ortamda bilinirliğini artırabilir.
 • Gezinmeyi Basitleştirin – Net navigasyon başarının anahtarıdır. Bir ziyaretçinin istenen bilgiyi daha az bulması daha az zaman alır. Web sitesinin taranmasını karmaşık hale getirmeyin. Bunun yerine net ve ulaşılması kolay bloklara odaklanın.
 • Rozet Al – bir logo müşterilerin güvenini% 32 artırır. Tanınabilir bir rozete sahip olmak itibarını artıracak ve şirketinizin öne çıkmasına izin verecektir.

Şimdi, şirket web sitenizin hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bildiğinizde, bunları minimum veya ücretsiz olarak ve teknik arka plan gerekmeden uygulamanıza izin verecek bir bina platformu seçmeniz gerekir. Wix bu tür ihtiyaçlar için mükemmel bir platform ve işte neden.

Ücretsiz Bir Şirket Web Sitesi Oluşturmak için Neden Wix’i Kullanmalısınız?

Wix

Wix – Farklı ihtiyaçlarla başa çıkmak için kullanımı kolay bir web sitesi kurucusudur. Özellikle farklı türdeki siteler ve şirket web siteleri için mükemmel işlevsellik sunar. Yazılım, daha önce tartıştığımız tüm özellikleri minimum maliyetle kolayca uygulamanızı sağlar.

İyi bir izlenim bırakmak ve ziyaretçilerinizin etkileşime girmesini sağlamak için ihtiyacınız olacak:

 • Şık Bir Şablon. Wix, küçük işletme kategorisiyle ilgili çeşitli şablonlar sunar. Bir inşaat veya emlak şirketiniz varsa nişinize ilişkin düzeni seçebilirsiniz. Tüm şablonlar mobil uyumludur ve düzenlenmesi kolaydır.
 • Basit Düzenleme. Yerleşik bir sürükle ve bırak editörü, teknisyen olmayanların özelleştirme ve düzenlemeyi ele alması için tasarlanmıştır. Herhangi bir sayfa yapısını uygulayabilir, nesneleri taşıyabilir, yeni bloklar ekleyebilir, düzen stil ve tipografi ile çalışabilirsiniz. Wix ADI, dakikalar içinde kullanıcılar için web siteleri oluşturan daha hızlı bir çözümdür. AI tabanlı entegre algoritma.
 • Widget’lar ve Eklentiler. Şablonların çoğunda zaten yerleşik yapı ve uygulamalar olsa da, Wix yaklaşan etkinlikleri sergilemek için takvimler, yetkinliğinizi çekici bir şekilde temsil eden galeriler, analitik ve e-posta pazarlama araçları vb..
 • Promosyon Araçları. Platform kullanıcıların SEO ayarlarını yapmasına izin verir içeriği veya belirli sayfaları tanıtmak için. Meta başlıklar ve açıklamalar dışında, sosyal önizlemeleri düzenleyebilir ve odak anahtar kelimelerini gösterebilirsiniz.
 • Uygun Planlar. Ücretsiz bir şirket web sitesi oluşturmayı planladığımız için Wix, ücretsiz planı sayesinde en iyi seçenektir. Etki alanınızı bağlamanızı sağlar ve 500 bant genişliği ve disk alanı ile birlikte gelir. Daha fazla özelliğe ve kaynağa ihtiyacınız varsa, Wix Premium tekliflerinden bir paket seçmeniz gerekecektir. Fiyat, zaten dahil olan bir alan adı, widget pazarına ve şablonlara tam erişim ile aylık 13 ABD dolarından başlıyor.

Şimdi içeriden bir bakıma ve inşa sürecine bakalım.

Wix Kullanarak Şirket Web Sitesi Nasıl Oluşturulur

Gelecekteki web sitemiz için sayfa yapısı ve sahip olacağı araçlar ile bir plan yaptıktan sonra yapım sürecine başlayabiliriz. Wix’i tercih ederseniz, aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

Adım 1. Kayıt

Her şeyden önce, oturum açmanız gerekiyor. Bir SaaS web sitesi üreticisi olarak Wix, kullanıcılara kayıt işlemini çevrimiçi olarak tamamlamalarını sunuyor. E-postanızı ve şifrenizi girin veya Google veya Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapın. Herhangi bir yazılım indirmenize gerek yoktur. Gösterge tablosunu birkaç tıklamayla girin.

Wix web sitesi oluşturucu - oturum açın

2. Adım. Bir Şablon Seçin

Kayıt tamamlandıktan sonra, sistem sizi otomatik olarak şablon koleksiyonuna aktaracaktır. Belirli bir kategoriye gidebilir veya mevcut tüm seçeneklere göz atabilirsiniz. Başka bir yol, web sitenizi boştan oluşturmaya başlamak veya entegre bir AI algoritması tarafından tasarlanan birkaç düzen seçeneği elde etmek için Wix ADI’yi kullanmaktır.

Wix - Web sitesi oluşturma yöntemini seçin

3. Adım. İçerik Ekleme

Neredeyse geldin! Web sitesinde sahip olduğunuz bloklara içerik ekleme zamanı. Sürükle ve bırak düzenleyiciyle metinleri kopyalayıp yapıştırın, resim yükleyin, iletişim bilgilerini ve “Hakkımızda” bölümünü doldurun, referanslar yayınlayın, ekip üyelerinizin fotoğraflarını yükleyin.

Wix web sitesi özelleştirmesi

Adım 4. Siteyi Özelleştirme

Wix Marketplace, entegre etmek için çeşitli widget’lar ve üçüncü taraf hizmetleri sunar. Listeden herhangi birini seçip sitenize alırsınız. Analizleri ve kullanıcı edinme araçlarını, resim galerilerini, iletişim formlarını ve daha fazlasını içerir.

Adım 5. Alan Adını Bağlayın ve Yayına Geçin

Zaten bir alan adınız varsa, bunu doğrudan gösterge tablosundan ayarlara bağlayabilirsiniz. Değilse, platform ücretsiz paketinde varsayılan olarak yalnızca özel alt alan adları sunar. Bu nedenle, ayrı olarak ilgilenmeniz veya Wix premium planlarını seçmeniz gerekecektir. “Yayınla” düğmesine basın ve sitenizi çevrimiçi olarak bulun.

Alt çizgi

Wix, bir şirket web sitesini ücretsiz oluşturmak için henüz en hızlı ve en kolay platformdur. Tamamen işlevsel bir proje başlatmak ve işinizi çevrimiçi tanıtmak için gerekli tüm özellikleri getiriyor. İnşaat sürecinin kendisi sizi birkaç saatten fazla sürmeyecekken teknik bir geek olmanıza gerek yok.

Ancak, ücretsiz planı büyüyen şirketler için işe yaramayacak. Daha ölçeklenebilir bir çözüme ihtiyacınız varsa, Wix Premium planları, daha fazla bant genişliği ve disk alanına, ücretsiz alan adına, ücretsiz şablonlara ve widget pazarına erişim ile hile yapacaktır. Ücretsiz paket bazı düzenleme ve özelleştirme becerilerini almak için iyi bir yoldurken, kullanıcılar bir Combo planı için ayda sadece 13 ABD doları değerinde tam seçenek paketinden yararlanabilir. Web sitenizin yapısını gerçek yaşam koşullarında test etmek için kullanın.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map