Web Sitesi Oluşturmanın En Kolay Yolu

Web Sitesi Oluşturmanın En Kolay Yolu


Bir web sitesi başlatma kararı bir seferde sorumlu ve zorlayıcıdır. Bir web sitesi, kişisel portföylerden ve tam özellikli iş projelerine ve çevrimiçi mağazalara kadar çok çeşitli amaçlar için etkili bir şekilde kullanabileceğiniz bir araçtır..

Ancak, web tasarım sürecinin kendisi hakkında daha az şey biliyorsunuz – beklenmedik bir şekilde karşılaşabileceğiniz daha fazla sorun web sitesi geliştirmenin ilk aşamasında bile. Kesinlikle bir sürü sorunuz olacak alan adıyla ilgili ve barındırma seçimi, sosyal medya hesaplarının ve uygulamalarının entegrasyonu, tasarım özelleştirmesi vb. Web sitesi tasarımını yeni başlayanların gerçek bir çabası haline getiren şey budur..

Web sitesi oluşturma sürecine girmeden önce, web oluşturma aracının seçimi. Burada birden fazla soru ile karşılaşacaksınız. Olduğunu söylemeye gerek yok çok sayıda popüler CMS, Bununla birlikte, bu sistemlerle herhangi bir türde proje oluşturabilirsiniz, ancak… sadece tüm nüanslara hakim olacak kadar eğitimli ve yetenekli iseniz.

Peki ya web tasarım yeterliliği yolundaysanız? Ya ilk web sitesi oluşturma deneyiminizse? Bu durumda, CMS kullanmak hiç sonuç vermeyecek. Bu, web sitesi oluşturucularının mümkün olan en kısa sürede ve herhangi bir özel beceri ve uzmanlık olmadan kaliteli bir web sitesi oluşturmanıza izin verecek araçlar olacağı zamandır..

Web Sitesi Oluşturucuları – Web Sitesi Oluşturmanın En Kolay Yolu

Web sitesi oluşturucuları dünya çapında popülerlik kazanmıştır. Bunun nedeni, işlevselliği ve rahatlığı, bir ilk zamanlayıcı olsanız bile, harika sonuçlar elde etmeyi mümkün kılmasıdır. Bu web tabanlı sistemler kutudan çıkar çıkmaz çalışır ve projeye üst düzey tasarım sağlamak için gereken entegre barındırma, hazır temalar ve araçla birlikte gelir.

Web Sitesi Oluşturmanın En Kolay Web Sitesi Oluşturucuları:

 1. Wix – En Kolay ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturucu
 2. uKit – Küçük İşletmeler için Ucuz Web Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – Herhangi Bir Web Sitesi için En İyi Açık Kaynak CMS
 4. Shopify – Online Mağaza Oluşturmanın En Kolay Platformu
 5. Bookmark AIDA – Kolay AI destekli Web Sitesi Oluşturucu
 6. Ucraft – Kolay Web Sitesi Oluşturucu (E-ticaret için hazır)
 7. SITE123 – En Popüler Saas Site Yapıcılarından Biri
 8. IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu
 9. Mobirise – Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Profesyonel web tasarım araçlarının böyle geniş bir seçim biraz en iyi web oluşturma aracı seçimini karmaşık olabilir. Bu sistemlerin her biri kullanıcılara sunacak çok şey var ve her biri belirli web tasarım görevlerini tamamlamak için harika çalışıyor.

Doğru seçimi yapmanın en iyi yolu, bu web sitesi oluşturucularının sunduğu temel özellik kümesini, kullanışlılığı, basitliği, uygun fiyat ve tasarım özelleştirme seçeneklerini analiz etmek ve karşılaştırmaktır. O zaman başlayalım!

Wix – Kullanımı En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Wix - En Kolay ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturucu

Ürün adı:WIX
Resmi internet sitesi:wix.com
karmaşıklık:Çok kolay
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:itibaren 13 $ / ay
Kurulmuş:2006
Merkez:İsrail
Derinlemesine İnceleme Ücretsiz olarak deneyin

Wix – Yaratıcı özgürlük, satın alınabilirlik, esneklik ve üst düzey tasarım özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelişmiş özellik seti sayesinde dünya çapında popülerlik kazanan en kolay web sitesi oluşturucusudur. Platform, karmaşıklıkları, niş odakları ve performansları bakımından farklılık gösteren her türlü web projesini başlatmak için yaygın olarak kullanılmaktadır.. Kodlama bilgisinin yokluğu hizmeti yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için mükemmel bir seçim yapan şeydir.

Ana Özellikler

Wix işlevselliği, sistemi herhangi bir web tasarım görevinin tamamlanması için kullanmaya izin verir. İster ihtiyacınız olsun portföy, bir iş web sitesi, bir blog veya hatta bir web mağazası olan web sitesi oluşturucu, projeyi hemen hemen başlatmanıza izin verir. Wix’in öne çıkanlarının listesi:

 • Yapay Tasarım Zekası aracı yeni başlayanlar ve web tasarımı profesyonelleri için;
 • Kolay bloglama ve e-ticaret platformları;
 • Yüzlerce ücretsiz mobil kullanıma hazır% 100 özelleştirilebilir şablon;
 • Wix Ascend – kullanışlı bir CRM sistemi.

Lehte ve aleyhte olanlar

Önemli Wix özelliklerinden biri, tasarım düzenleme seçeneklerinin çok yönlülüğüdür. Kullanıcılar bir basit Wix ADI aracı ve Standart Editör. İlk seçenek yeni başlayanlar için en iyi sonucu verir, ikinci seçenek deneyimli web tasarımcıları için daha iyi bir seçimdir. Wix ayrıca sezgisel bir web tasarım yaklaşımı ve kolaylıkla başlamak için yüzlerce ücretsiz tasarım sunar.

Wix’in kayda değer aksaklıkları yok. Ancak, yeni başlayan biriyseniz, platformun arayüzünü aşırı yüklenmiş bulabilirsiniz, ancak bu özelliğe alışmak oldukça kolaydır. Başka bir yönü, App Market’te bulunan geniş widget seçeneklerinden biridir. Çoğu yüksek kaliteye sahiptir, ancak oldukça yararlı olmayan veya iyileştirilmesi gereken olanlar da vardır. Ancak bu zorluklar o kadar da önemli değildir ve web sitesi oluşturucusunun yarattığı genel izlenimi bozamaz.

Maliyet

Sistem, varsayılan olarak sağlanan temel işlevlerini test etmenizi sağlayan tamamen ücretsiz, süresi dolmayan bir abonelik sunar. Tam özellikli bir projeyi başlatabilmek ve yayınlayabilmek için şu sürüme geçmeniz gerekir: ücretli planlardan biri.

Standart Wix Planları

 • Combo ($ 13 / ay) – kişisel kullanım, reklamsız, ücretsiz alan adı bağlantısı, ücretsiz barındırma;
 • Sınırsız (17 $ / ay) – serbest çalışanlar ve girişimciler için, sınırsız bant genişliği, 10 GB depolama alanı;
 • Pro (22 $ ​​/ ay) – eksiksiz çevrimiçi markalama için yerleşik Google Analytics, 2 saatlik video depolama alanı;
 • VIP ($ 39 / ay) – VIP projesi için, öncelikli destek, profesyonel logo vb..

İşletme / e-Ticaret Planları

 • İşletme Temel ($ 23 / ay) – çevrimiçi ödemelerin kabulü;
 • Business Unlimited (27 $ / ay) – iş geliştirme araçları, girişimciler için iş uygulamaları, e-Ticaret;
 • Ticari VIP (49 $ / ay) – komple Wix Suite, sınırsız bant genişliği ve video depolama alanı;
 • Kurumsal (500 $ / ay) – en yüksek işlevsellik ve maksimum miktarda araç sağlayan uçtan uca iş çözümü.

Wix ayrıca 14 günlük para iade garantisi sunar ayrıca müşteri sadakat oranını artırmak için düzenli indirimler / özel teklifler.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

uKit – Küçük İşletmeler için Ucuz Web Sitesi Oluşturucu

uKit - Küçük İşletmeler için Ucuz Web Sitesi Oluşturucu

Ürün adı:uKit
Resmi internet sitesi:ukit.com
karmaşıklık:Süper kolay
Ücretsiz Plan:14 günlük deneme
Premium Plan:itibaren 4 $ / ay
Kurulmuş:2015
Merkez:Rusya Federasyonu
Ücretsiz olarak deneyin

uKit – kullanım kolaylığı ve ikinci en uygun fiyatlı web sitesi kurucuları küçük işletme web siteleri için. Sistem, web tasarım becerilerine bakılmaksızın tüm kullanıcı kategorileri için esnek, sezgisel ve kullanımı kolaydır. İş projelerinin yanı sıra, portföylerin, blogların ve küçük e-ticaret web sitelerinin geliştirilmesi için yaygın olarak kullanılmaktadır. UKit ile web sitelerini başlatmak için hiçbir kodlama becerisine gerek yoktur – sistem, projelerin nasıl tasarlanacağı konusunda sezgisel adım adım yönergeler sağlar.

Ana Özellikler

uKit, herhangi bir kodlama farkındalığı veya ön hazırlık olmadan özellik yüklü projelere başlamanızı sağlayan bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusudur. Sonucu kontrol etmenize ve hareket halindeyken bile düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir önizleme seçeneği vardır. Ukit’in diğer değerleri aşağıdaki gibidir:

 • Nişe özgü ve değiştirilebilir olan çoklu duyarlı özelleştirilebilir tasarımlar;
 • Web sitesi performansına katkıda bulunan widget entegrasyonu seçeneği;
 • Gelişmiş proje güvenliği / kullanıcı verileri gizliliği için ücretsiz SSL Sertifikası bağlantısı;
 • Geçici web sitesi yönetimi erişim hakları;
 • CRM bütünleşme.

Lehte ve aleyhte olanlar

uKit, muhtemelen, çağdaş web tasarım pazarındaki en basit web sitesi kurucusudur. Sistem, web tasarım sürecini kontrol etmenizi sağlayan kullanışlı bir WYSIWYG editörü ile birlikte gelir. Burada yüzlerce duyarlı tasarım var ve projelerinizi daha işlevsel hale getirmek için derin widget entegrasyon seçeneklerini de kullanabilirsiniz..

ukit ayrıca e-ticaret motoru ve Ecwid eklentisi entegrasyon olasılığı – sistemle tam özellikli bir web mağazası başlatmak için bu seçeneklerden herhangi birini seçin. Hizmet ayrıca üçüncü taraf web geliştiricilerine web sitesi yönetimi hakları atama fırsatını da sunuyor.

Web sitesi oluşturucunun ciddi aksaklıkları yok. Tek şey, sistemin ücretsiz bir plan sunmaması, ancak ücretli aboneliklerinin özelliklerini test etmek için 14 günlük deneme süresinin olmasıdır. Sınırsız sayıda sayfa, gelişmiş disk depolama alanı, çok dilli destek ve diğer ayrıcalıklarla tam özellikli projeler oluşturabilmek için premium plana geçmeden gitmeyeceksiniz. Sistemin bir başka dezavantajı, bazen sınırlı web sitesi özelleştirme olasılıkları ile sonuçlanan HTML düzenleme seçeneklerinin olmamasıdır. Ancak bu nüanslar pek ciddi değildir ve genel sistemin performansını etkilemez..

Maliyet

uKit küçük işletme web sitesi geliştirme için en uygun fiyatları sunuyor. Web sitesi oluşturucu, 14 günlük ücretsiz bir deneme sırasında işlevselliğinin test edilmesine izin verir, ancak sistemle kaliteli projeler oluşturmaya başlamak için ücretli aboneliklerinden birini seçmeniz gerekir. İşte gidiyorlar.

 • En az (4 $ / aylık) – özel alan adı bağlantısı, 7/24 destek, sınırsız sayfa numarası, SMS bildirimleri, yedekleme, 200’den fazla profesyonel şablon, sınırsız disk depolama alanı;
 • Temel (aylık 8 ABD doları) – Google Analytics, canlı sohbet desteği, telif hakkı işareti yok, güçlü istatistik izleme araçları, premium tasarımlar;
 • e-Ticaret (aylık 9,60 ABD doları) – entegre e-Ticaret araçları, alışveriş sepeti ayarları, ödeme / gönderim seçenekleri, çevrimiçi ödemelerin kabulü, para birimi seçimi;
 • Pro (aylık 12 ABD doları) – özel kod entegrasyonu, e-Ticaret işlevselliği, özel renk şeması uygulaması vb..

uKit, 3, 6, 12 veya 24 ay boyunca tek ödeme ile ödeme yapan kullanıcılar için kaliteli bir indirim sistemi sunar. Abonelik süresi ne kadar uzunsa – indirim o kadar büyük olur.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Herhangi Bir Web Sitesi için En İyi Açık Kaynak CMS

WordPress - Herhangi Bir Web Sitesi için En İyi Açık Kaynak CMS

Ürün adı:WordPress
Resmi internet sitesi:wordpress.org
karmaşıklık:Ortalamanın üstü
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:itibaren 2.95 $ / aylık
Kurulmuş:2003
Merkez:Dünya çapında
Ücretsiz olarak deneyin

WordPress – Basit ve karmaşık web sitelerinin geliştirilmesi için en iyi bilinen ve en çok özellik yüklü CMS’dir. İçerik Yönetim Sistemi başlangıçta blog amaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, ancak son zamanlarda her türlü projeyi tasarlamak için çok yönlü bir platforma dönüşmüştür. Diğer popüler CMS’lerin aksine, WordPress’in kullanımı oldukça kolaydır, ancak web sitelerini onunla başlatmak ve yönetmek için bir miktar kodlama farkındalığı gerekebilir..

Ana Özellikler

WordPress, çok çeşitli gelişmiş tasarım özelleştirme seçenekleri ve güçlü entegrasyon özellikleri sunan çok işlevli bir CMS’dir. Biraz zaman alabilir platformu keşfet ve ustalaş, ancak web sitesi geliştirme prosedürü hala herkes için oldukça anlaşılabilir. Ana WordPress özellikleri aşağıda verilmiştir:

 • Düzgün CMS kurulumu ve çoğu web geliştiricisi için karşılaştırmalı kullanım kolaylığı – hem yeni başlayanlar hem de web tasarım uzmanları;
 • Yüzlerce yüksek kaliteli tasarımın bulunabilirliği (ücretsiz ve ücretli) herhangi bir endüstri ile ilgili;
 • Entegrasyonu gelişmiş web sitesi performansına katkıda bulunan çeşitli nişlerle mücadele eden güçlü WordPress eklentileri;
 • Mantıksal yapı oluşturmaya ve projeyi özel gereksinimlere göre düzenlemeye izin veren mutlak web sitesi tasarımı özelleştirmesi.

Lehte ve aleyhte olanlar

WordPress, ana özelliği gelişmiş entegrasyon seçenekleri olan tam özellikli bir CMS’dir. Web’de farklı endüstriler, web sitesi türleri ve proje geliştirme hedefleriyle ilgili yüzlerce widget, uygulama, uzantı ve eklenti bulunmaktadır.

Sistemin aksaklıkları hakkında konuşma, WordPress ilk zamanlayıcılar için biraz karmaşık olabilir, web tasarım arka planı veya en azından temel programlama bilgisi olmayanlar. Sistemin ustalaşması zor değildir, ancak özellik kümesinin tamamını keşfetmek biraz zaman alabilir. Esnek ve özellik yüklü projeler oluşturmak için kodlama bilgisi hala şart olabilir. Eklenti entegrasyonu söz konusu olduğunda web tasarımı yeterliliği de gereklidir.

Maliyet

WordPress bir ücretsiz CMS kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden indirebilir ve yükleyebilir. Aynı şekilde, herhangi bir ekstra finansal yatırım yapmadan platformla basit projeler oluşturmak mümkündür. Hala daha derin web sitesi işlevselliği ve esnekliği bekliyorsanız, ek olarak / şablon entegrasyonu olmadan gitmezsiniz, bu da para harcamalarını ima eder. Hazır bir proje yayınlamak için ayrıca bir alan adı ve barındırma gerekir..

Söz konusu olduğunda barındırma seçimi, WordPress resmi olarak kullanmanızı önerir Bluehost güvenilir, tam özellikli ve uygun fiyatlı bir platform. Şu anda Bluehost aşağıdaki abonelikleri sunmaktadır:

 • Temel ($ 2.95 / mo) – bir web sitesi barındırma, sınırsız trafik, ücretsiz SSL bağlantısı, 50GB depolama alanı, sınırsız bant genişliği, ücretsiz WordPress güncellemeleri;
 • Artı ($ 5,945 / mo) – sınırsız sayıda barındırılan web sitesi, ölçülmemiş depolama alanı ve bant genişliği, sınırsız e-posta hesabı ve alan adı, gelişmiş pazarlama seçenekleri için 200 $;
 • Seçim ($ 5.45 / mo) – anti-spam koruması, web sitesi yedekleme, alan gizliliği vb..

Bluehost ayrıca abonelerine ekstra bir bonus sunuyor – tüm kayıtlı kullanıcılar bir yıllık ücretsiz alan adı edinin. Bu sürenin sonunda alan adının maliyeti yıllık 12-14 ABD doları olacaktır.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Shopify – Online Mağaza Oluşturmanın En Kolay Platformu

Shopify - Online Mağaza Oluşturmanın En Kolay Platformu

Ürün adı:Shopify
Resmi internet sitesi:shopify.com
karmaşıklık:Ortalama
Ücretsiz Plan:14 günlük deneme
Premium Plan:itibaren 29 $ / ay
Kurulmuş:2004
Merkez:Kanada
Ücretsiz olarak deneyin

Shopify – dünyaca ünlü e-Ticaret platformu, online mağazaların geliştirilmesi için kendini en gelişmiş, çağdaş, özellik yüklü ve profesyonel sistem olarak seçmiştir. Platform, bir özellik seti ve bunu mümkün kılan seçenekler ile birlikte gelir farklı e-Ticaret web sitelerini başlatma ve yönetme, satışa sunulan yüzlerce ürün ile küçük projelerden büyük hipermarketlere kadar.

Ana Özellikler

Shopify ile, entegre işlevleri, tasarım özelleştirme araçları ve yönetim seçeneklerinde farklılık gösteren çevrimiçi mağazaları açabilir, yönetebilir ve düzenli olarak güncelleyebilirsiniz. Web sitesi oluşturucu, profesyonel özellikli projelere başlamak niyetinde olanlar için en iyi seçimdir. Shopify’ın öne çıkanlarının listesine bir göz atın:

 • Satış noktası (POS) ürünleri hem çevrimiçi hem de çevrimdışı satmanızı sağlayan yazılım;
 • Gelişmiş senkronizasyon ve entegrasyon seçenekleri;
 • Ürün, pazarlama ve web mağazası yönetim araçları;
 • Arttırılmış gerçeklik özellik;
 • Çok dilli destek.

Lehte ve aleyhte olanlar

Shopify, her tür çevrimiçi mağazanın geliştirilmesine olanak tanıyan e-Ticaret özelliklerinde ve araçlarında mükemmeldir. Sistem, kullanışlı ve anlaşılır bir mağaza düzenleyicisi ile birlikte gelir, ürün koleksiyonları oluşturmaya ve değiştirmeye, web mağazası parametrelerini ayarlamaya, Amazon ve üçüncü taraf yazılımlar gibi üçüncü taraf pazar yerleriyle senkronize etmeye izin verir. Shopify ile başlatılan tüm e-ticaret projeleri SSL Sertifikası, gelişmiş sahtekarlık önleme araçları ve diğer araçlar tarafından güvenli bir şekilde korunmaktadır. Yazılım ayrıca çok dilli destek sunar.

Shopify eksilerini olarak, e-ticarete özgü özelliklerle platform biraz aşırı yüklenmiş, bu da yalnızca büyük çevrimiçi hipermarketler için çok uygun. Daha küçük bir web mağazasına ihtiyacınız varsa, sisteme layık bir alternatif seçmek mantıklıdır. Dahası, Shopify planları oldukça ucuz değil ve sistem ayrıca kredi kartı işlemleri için ekstra ücret alıyor.

Maliyet

Shopify fiyatlandırma politikası, özellikle diğer web sitesi üreticileriyle karşılaştırıldığında oldukça pahalıdır. Burada ücretsiz bir plan bulamazsınız, ancak sistemin işlevselliğini test etmek için yeterli olan 14 günlük bir deneme var. Sistemle çalışmaya devam etmeye karar verirseniz, web mağazası boyutunuza, uzmanlığınıza, nişinize, karmaşıklığınıza ve iş gereksinimlerinize göre ücretli aboneliklerden birini seçebilirsiniz. İşte gidiyorlar:

 • Temel Shopify (29 $ / ay) – blog bağlantısı, ücretsiz SSL Sertifikası, terk edilmiş sepet kurtarma, satış kanalları, manuel sipariş oluşturma, 2 personel hesabı, dolandırıcılık analizi, Shopify POS uygulaması;
 • Shopify ($ 79 / ay) – hediye kartları, profesyonel raporlar, 5 personel hesabı, 1-5 mağaza yeri;
 • Gelişmiş Shopify (299 $ / ay) – Gelişmiş rapor oluşturucu, realt-ime nakliye şirketi, 15 personel hesabı, 8 mağaza konumuna kadar.

Shopify, sistemle yapılan işlemler için ücret almaz, ancak yine de kredi kartı işlemleri için ücretler vardır.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Bookmark AIDA – Kolay AI Destekli Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark AIDA - Kolay AI Destekli Web Sitesi Oluşturucu

Ürün adı:Yer işareti AIDA
Resmi internet sitesi:bookmark.com
karmaşıklık:Kolay
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:itibaren $ 11.99 / aylık
Kurulmuş:2014
Merkez:Kanada
Ücretsiz olarak deneyin

Bookmark – Yapay Zeka tarafından desteklenen ve bu nedenle gelişmiş ve çağdaş web geliştirme yaklaşımını kullanan bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Hizmet, basit işletme web sitelerinden ve açılış sayfalarından çevrimiçi mağazalara kadar farklı türde projeler oluşturmak için harika çalışıyor.

Ana Özellikler

Bookmark, kapsamlı özellik seti ve tasarım özelleştirme seçeneklerinin bolluğu nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sistemi, işlevsellik, karmaşıklık ve niş odak bakımından farklılık gösteren kaliteli projeler geliştirmek için kullanabilirsiniz. Yer İşareti vurgulamaları seti şu anda şunları içerir:

 • Entegre Yapay Zeka aracı;
 • Bloglama ve e-Ticaret platformu;
 • Etkinlik oluşturma ve yönetim seçenekleri;
 • Gelişmiş e-posta pazarlama özelliği;
 • Video arka planı ve sosyal medya entegrasyonu;
 • Modül tabanlı yapı.

Lehte ve aleyhte olanlar

Web sitesi oluşturucusunun en önemli ve en belirgin özellikleri Yapay Tasarım Zekası (AIDA) yardımcısı. Bu, gönderilen içeriği kullanarak tam anlamıyla sizin için bir web sitesi oluşturan otomatik araçtır. Sizin için tüm adımları tamamladığı için AIDA ile kaliteli bir web sitesi başlatmak için kodlama becerilerine sahip olmanıza gerek yoktur. Web sitesi oluşturucu, projenizin düzenini oluşturmak için bir dizi hazır içerik modülü kullanır ve bu da web sitesi tasarım sürecini basitleştirir (koleksiyonumuza bakın Web sitesi örneklerine yer işareti koyma).

Yer imi hataları çok önemli değildir ve sonuç üzerinde ciddi bir etkisi yoktur. Herhangi bir nedenle hazır modüller bulmayı başaramazsanız, projeniz için kendi içerik bloklarınızı oluşturmak uygun değildir. Bununla birlikte, önceden tasarlanmış elemanların seçimi oldukça kapsamlı olduğu için bu çok sık gerekli değildir, ancak AIDA bunların uygulama ihtiyacını azaltır.

Maliyet

Bookmark, ücretsiz bir web sitesi oluşturucusudur. Sistemin entegre işlevselliğinin test edilmesine izin veren ancak bir dizi ciddi kısıtlama ile birlikte gelen ücretsiz bir plan var. Onlardan kurtulmak ve web sitesi oluşturucu ile profesyonel projelere başlamak için gereken tam özellik setine erişmek için ücretli plana yükseltmek gerekir. Bugün itibariyle, Bookmark aşağıdaki abonelikleri sunmaktadır:

 • Profesyonel ($ 11.99 / ay) – sınırsız bant genişliği, depolama alanı, sayfa numarası, 1 yılda ücretsiz alan adı bağlantısı, reklam kaldırma, premium destek, gelişmiş SEO seçenekleri, şifre koruması, özelleştirilebilir altbilgiler;
 • İşletme ($ 24.99 / ay) – e-Ticaret araçları, 1000 ürün kartı, SSL Sertifikası bağlantısı, Android ve iOS web mağaza yönetimi, Ebay ticareti, PayPal ödemeleri vb..

Yer işareti fiyatlandırma politikası ılımlı ancak planları yatırıma değer. Her biri, bir iş web sitesi, bir portföy veya bir web mağazası olsun, belirli bir proje türünü başlatmak için gereken bir dizi özellik sunar.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Ucraft – Kolay Web Sitesi Oluşturucu (e-Ticarete Hazır)

Ucraft - Kolay Web Sitesi Oluşturucu (e-Ticarete Hazır)

Ürün adı:Ucraft
Resmi internet sitesi:ucraft.com
karmaşıklık:Kolay
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:$ 10 / aylık
Kurulmuş:2014
Merkez:Ermenistan
Ücretsiz olarak deneyin

Ucraft kolay sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, farklı tasarım türlerini başlatmak, yönetmek ve tanıtmak için kaliteli bir platform olarak web tasarım alanında kendini farklılaştırmıştır. Basitliği nedeniyle Ucraft, geniş tasarım özelleştirme araçları ve seçeneklerine erişebilen yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için harika çalışıyor.

Ana Özellikler

Ucraft, kullanıcıların projeleri üzerinde çalışırken seçebilecekleri çok sayıda özellik ve araçla birlikte gelir. Sistemin avantajları arasında aşağıdakilere dikkat etmek mantıklıdır:

 • Güçlü e-Ticaret ve blog oluşturma (Makaleler Uygulaması) motorlar;
 • Çok dilli destek;
 • Gelişmiş tasarım araçları;
 • Logo Oluşturucu;
 • Açılış Sayfası Oluşturucu;
 • İleri teknoloji üçüncü taraf entegrasyonları.

Lehte ve aleyhte olanlar

Ucraft, ücretsiz duyarlı şablonlardan oluşan zengin bir koleksiyon, web mağazası geliştirme için güçlü e-ticaret motoru ve post oluşturma ve yayınlama için Makaleler Uygulaması ile birlikte gelir. Çok dilli destek özelliği nedeniyle, hedef kitlenin miktarını artırmak için farklı dillerde web sitelerini başlatmak ve yönetmek kolaydır.

Entegre Logo Maker, marka itibarı oluşturmak için projeniz için kaliteli bir logo tasarlamanızı sağlarken, üçüncü taraf uzantıların çok yönlülüğü, daha iyi web sitesi tanıtımı ve müşteriyi elde tutmak için popüler hizmetleri entegre etmeyi mümkün kılar.

Ucraft demer’lerinin sayısı çok önemli değil. Web sitesi oluşturucunun stokta sahip olduğu şablonların toplam miktarı biraz sınırlı ve şimdi 63 tasarımı aşıyor. Dahası, her şablon, içerdikleri öğelerin konumunu yeniden düzenleme imkanı olmadan bölüm içi düzenleme ihtiyacını ima eden içerik bloklarından oluşur. Ancak bu kesintiler o kadar önemli değildir ve web sitesi geliştirme sürecinin nihai sonucu üzerinde ciddi bir etkisi yoktur..

Maliyet

Burada, sistemin işlevselliğini test etmenizi ve hatta basit projeler başlatmanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir plan var. Ucraft, herkes için ücretsiz olan ve harika bir başlangıç ​​için kaliteli açılış sayfaları tasarlamayı mümkün kılan entegre Açılış Sayfası Oluşturucu ile de bilinir. Ücretli aboneliklerle ilgili olarak, web sitesi oluşturucusu şu anda üç seçenek sunmaktadır:

 • Profesyonel Web Sitesi (10 $ / ay) – özel alan adı, ücretsiz barındırma, çok dilli destek, kod yerleştirme özelliği, 50 ürün, ücretsiz SSL Sertifikası, entegre Google Analytics;
 • Profesyonel market ($ 21 / ay) – Gelişmiş e-ticaret araçları, 1000 ürün, indirim kuponları,% 0 işlem ücreti;
 • BigCommerce ($ 39 / ay) – sınırsız ürün, ters ücret KDV, Facebook, Amazon ve Ebay’da satış fırsatı.

Ayrıca, web sitesi oluşturucu gelişmiş bir Beyaz Etiket çözümü profesyonel web siteleri için. İki seçenek arasından seçim yapabilirsiniz – Ortak Paketi ($ 799 / mo) ve Kendinden Barındırmalı Paket ($ 1899 / ay).

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

SITE123 – En Popüler SaaS Üreticilerinden

SITE123 - En Popüler SaaS Üreticilerinden

Ürün adı:SITE123
Resmi internet sitesi:site123.com
karmaşıklık:Kolay
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:itibaren 10.80 $ / aylık
Kurulmuş:2015
Merkez:İsrail
Ücretsiz olarak deneyin

SITE123 – çağdaş web tasarım nişinde değerli bir yer işgal eden en kolay web sitesi oluşturucularından biridir. Sistem, yeni başlayanların ihtiyaçları ve gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve bu nedenle kullanım kolaylığı, uygun fiyat ve sezgisel web tasarım yaklaşımı ile birlikte kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Sistem, tam özellikli projeleri başlatmak ve yönetmek isteyen deneyimsiz kullanıcılar için değerli bir seçimdir.

Ana Özellikler

SITE123, açılış sayfalarının, ticari ve ticari olmayan projelerin, blogların, portföylerin ve çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi için harika çalışan zengin bir özellik kümesi sunar. Sistem, web geliştiricilerinin hakim miktarı için gerçek bir avantaj olan herhangi bir kodlama becerisi gerektirmez. İşte platformun içerdiği özellikler:

 • Logo Oluşturucu;
 • Ücretsiz çevrimiçi form oluşturucu;
 • Çok dilli destek;
 • Kapsamlı sosyal medya entegrasyon seçenekleri;
 • Zengin Uygulama Marketi.

Lehte ve aleyhte olanlar

Web sitesi oluşturucu, çeşitli nişlere uyacak düzinelerce ücretsiz duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir şablon arasından seçim yapmanıza izin verir. Çok dilli araçları ayrıca projenin birkaç dil versiyonunu oluşturmayı da mümkün kılar.

Proje performansınızı artırmak için, sistem birden fazla uzantıyı ve widget’ı entegre etmeye izin verir (Galeriler, Analytics Araçları, Sosyal, Formlar, Canlı Sohbet Desteği, Rezervasyon ve daha fazlası), çevrimiçi formlar, sosyal medya ağ düğmeleri vb. Ayrıca web sitenizin logosunu tasarlama ve ekleme fırsatı da vardır..

Dertlere gelince, SITE123 çoğunlukla hiçbir kodlama yeterliliği olmadan ilk kez çalışanlar için iyi çalışır, ancak web tasarımı uzmanları için üst düzey ayar ve gelişmiş tasarım özelleştirme araçlarından yoksundur. Böyle bir yaklaşımın sonucunda, sistemle oluşturulan açılış sayfaları ve web mağazaları, özellikle profesyonel kullanım için çok basittir. Son olarak, SITE123 planları, sınırlı tasarım özelleştirme seçenekleri ile birlikte geldiklerinden profesyonel web sitelerini başlatmanıza izin vermek için oldukça işlevsel ve özellik yüklü değildir..

Maliyet

Ayda 500 MB disk depolama alanı, 1 GB bant genişliği ve 10 ürün siparişi sağlayan ücretsiz bir abonelik vardır. Çevrimiçi olmaya ve özellik yüklü bir proje yayınlamaya karar verir vermez, dört ücretli abonelik arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar:

 • Temel ($ 10.80 / ay) – 10 GB depolama alanı, 5 GB bant genişliği, ücretsiz alan adı bağlantısı;
 • İleri ($ 16.80 / ay) – 30 GB depolama alanı, 15 GB bant genişliği, ayda 50 ürüne kadar;
 • Profesyonel ($ 22.80 / ay) – 90 GB depolama alanı, 45 GB bant genişliği, ayda 500 ürün;
 • Altın ($ 28.80 / ay) – 270 GB depolama alanı, 135 GB bant genişliği, ayda sınırsız ürün.

Bununla birlikte, SITE123 planlarının maliyetinin, kullanıcının bulunduğu yere göre farklı olduğu belirtilmelidir. Web sitesi geliştirme sürecine geçmeden önce planların maliyetini kontrol ettiğinizden emin olun..

Site123’ü Ücretsiz Deneyin

IM Creator – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

IM Creator - Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Ürün adı:IM Oluşturucu (XPRS)
Resmi internet sitesi:imcreator.com
karmaşıklık:Çok kolay
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:itibaren 8 $ / ay
Kurulmuş:2011
Merkez:Amerika Birleşik Devletleri
Ücretsiz olarak deneyin

IM Creator – sistemi başlatmak için kullanmayı planlayan sanatçılar, girişimciler, yaratıcılar ve tüm insanlar için mükemmel bir çözüm olan çağdaş, tam özellikli bir web sitesi oluşturucusudur. ticari olmayan projeler üst düzey işlevsellik. IM Creator, en iyi sonuç için çoklu tasarım özelleştirme araçları sağlayarak basit ve sezgisel web sitesi geliştirme süreci sağlar.

Ana Özellikler

Sistem, web sitesi oluşturmayı verimli ve profesyonel hale getiren fonksiyonlar ve araçlar arasından seçim yapma fırsatı sunar. Web sitesi oluşturucunun en etkileyici özelliklerine şimdi bir göz atın:

 • Entegre blog platformu;
 • Güçlü e-ticaret motoru;
 • Ücretsiz web tasarım kaynakları;
 • “Stripes & Polydoms ”teknolojisi;
 • Profesyonel duyarlı tasarımlar.

Lehte ve aleyhte olanlar

IM Creator, varsayılan olarak duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir düzinelerce ücretsiz hazır şablon arasından seçim yapmanızı sağlar. Sistem ayrıca, mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için HTML entegrasyonuna izin vererek entegre WYSIWYG web sitesi düzenleyicisine erişim izni verir. Web sitesi oluşturucu aynı zamanda bloglama ve e-ticaret motorlarının yanı sıra tasarım özelleştirme sürecinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan profesyonel SEO optimizasyon araçlarıyla birlikte gelir.

Dertlerden bahsetmişken, web sitesi oluşturucusu ek keşif gerektiren özellikler ve araçlarla aşırı yüklenmiş gibi görünebilir. Sistem, satılık birçok ürünü yüklemenize izin vermediğinden ve sınırlı yazı tipi özelleştirme olasılığı olduğundan e-ticaret işlevselliği o kadar gelişmiş değildir..

Maliyet

IM Creator, sistemi rakiplerine göre üstün kılan önemli bir avantaja sahiptir.. Sanatçılar, öğrenciler ve kar amacı gütmeyen web sitelerinin sahipleri için tamamen ücretsizdir, kullanıcılara hiçbir finansal yatırım yapmadan tam özellikli projelere başlama fırsatı sunar. Web sitelerini ticari kullanım için başlatmak isteyen tüm kullanıcılar için, web sitesi oluşturucu aşağıdaki abonelikleri sunar:

 • Yıllık Lisans (8 $ / ay) – bir alan adı, bir web sitesi, sınırsız disk depolama alanı ve bant genişliği, e-Ticaret motoru, üstün teknoloji desteği, aylık 96 $ / aylık bir ödeme anlamına gelir;
 • İki Yıllık Lisans ($ 11 / ay) – bir alan adı, bir web sitesi, sınırsız disk depolama alanı ve bant genişliği, e-ticaret motoru, üstün teknoloji desteği, 6 ay boyunca 66 $ ‘lık bir kez yarım yıllık ödeme anlamına gelir;
 • SSL Korumalı ($ 21 / ay) – yukarıda listelenen özellikler ve seçilen alan adına SSL Sertifikası bağlantısı.

Ayrıca, IM Creator üç tür Beyaz Etiket aboneliği sunar. Bunlar, sağlanan şartlar, hizmetler ve araçlara bağlı olarak maliyeti 350 $, 2500 $ ve 25000 $ olan Standart, Kendiniz Barındırın ve Sunucular Kontrol planlarını içerir..

IM Creator’ı Ücretsiz Deneyin

Mobirise – Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Mobirise - Çevrimdışı Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Ürün adı:MobiRise
Resmi internet sitesi:mobirise.com
karmaşıklık:Ortalama
Ücretsiz Plan:Sınırsız
Premium Plan:itibaren 149 $
Kurulmuş:2015
Merkez:Avrupa Birliği
Ücretsiz olarak deneyin

Mobirise – bir çevrimdışı web sitesi oluşturucu yazılımı, proje geliştirme sürecine geçmeden önce indirme ve kurulum gerektirir. Sistem, başlangıçta ilk kez kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik geniş bir özellik ve araç seti ile birlikte gelir. Web sitesi oluşturucu, işlevsellikten ödün vermeyen kullanım kolaylığı nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor.

Ana Özellikler

Mobirise, portföyler, işletme web siteleri, açılış sayfaları, promosyon çubukları ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı türde projeler başlatmak isteyenler için iyi bir seçimdir. Web sitesi geliştirmenin etkinliğine katkıda bulunan çok çeşitli özellikleri kapsar. Bunların en önemlileri şunlardır:

 • Entegre uzantılar;
 • Web sitesi düzeni geliştirme için yüzlerce içerik bloğu;
 • AMP web sitesi oluşturucu;
 • GDPR uyumluluğu;
 • Kalite ve uygun kod editörü.

Lehte ve aleyhte olanlar

AMP özelliği, mobil web sitelerinin performansını ve farklı mobil cihazlarda görüntülenme biçimlerini geliştirmeyi mümkün kılar.Mobirise, kendi web sitesi düzeninizi ve yapınızı oluşturmak için düzinelerce içerik bloğunu kişisel olarak seçme ve entegre etme fırsatı sunar. Ayrıca, özel uzantıları bağlama olanağı vardır: Lazy Load, simgeler, PayPal uyumlu alışveriş sepetleri, kaydırıcılar, Google Analytics, Twitter Feed, Soundcloud ve daha fazlası.

Mobirise’nin pek fazla demerisi yok gibi görünüyor. SaaS sisteminin ana dezavantajı, kendi entegre hostinginin olmamasıdır. Başka bir yerde arama ihtiyacı deneyimsiz kullanıcılar için sorun yaratabilir. Dahası, gerektiğinde projeyi güncelleyebilmek için dosyaları bilgisayarınızda saklamak zorunda kalacaksınız. Son olarak, Mobirise ile lanse edilen tüm web siteleri, blok tabanlı yapıları nedeniyle biraz benzer görünüyor.

Maliyet

Mobirise, ticari veya ticari olmayan web siteleri olsun, tüm kullanıcı kategorilerinin yanı sıra tüm proje türleri için kesinlikle ücretsizdir. Projenize gelişmiş bir görünüm vermek için, Kod Düzenleyici ($ 69), Hepsi Birarada Kiti ($ 129), WOW Kaydırıcısı (29 $), PayPal Alışveriş Sepeti (29 $), Simgeler ($ 19Ayrıca, barındırma yatırımına hazır olun.

Mobirise’yi Ücretsiz Deneyin

Kullanması En Kolay Web Sitesi Oluşturucu Nedir??

İster bir kişiye özel veya bir iş web sitesi, uzun süreli hedeflerinize ve ulaşmak istediğiniz hedeflerin net bir şekilde anlaşılmasına sahip olmalısınız. Web sitesi tasarım sürecinin zaman alıcı ve zorlu olduğuna dair yaygın bir yanlış anlama vardır. Bu çoğunlukla görevi tamamlamak için kullandığınız web oluşturma aracının yanı sıra becerilerinize ve web tasarım gereksinimlerinize bağlıdır.

Çok çeşitli kalite ve işlevsel web sitesi oluşturucuları arasında, Wix dünyanın birçok ülkesinde lider konumdadır. Platform, kullanım kolaylığı ve güçlü kullanıcı odağı nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Entegre WYSIWYG editörü, Wix ADI ve standart şablon editörünün kullanılabilirliği ve yüzlerce ücretsiz özelleştirilebilir ve mobil kullanıma hazır tasarım, onu ilk kez ve web tasarım uzmanları için en basit web tasarım çözümü haline getiriyor.

Wix ile bir web sitesi oluşturmak ne kadar kolay?

Bir web sitesi başlatmak hem yeni başlayanlar hem de web tasarım uzmanları için zor olmamalıdır. Burası Wix’in en makul çözüm olduğunu kanıtlıyor. Web sitesi oluşturucu, basitlik ve kullanıcı odaklılık göz önünde bulundurularak oluşturulduğu için her iki abone kategorisi için de harika çalışıyor. Wix, her türlü projeyi başlatmak ve yönetmek için kaliteli bir web oluşturma aracıdır. Sistemle hangi web sitesini başlatacak olursanız olun, sahip olunması gereken adımlar listesi hemen hemen aynı olacaktır. İşte özellik yüklü olmak için tamamlanması gereken ana aşamalar Wix tabanlı web sitesi.

 1. Sisteme Kaydolun. Bir SaaS web sitesi üreticisi olarak Wix, kolay, hızlı ve kullanışlı çevrimiçi kayıt anlamına gelir. Sisteme kaydolmak için kayıt formunu doldurmanız, giriş bilgilerinizi sağlamanız veya platforma katılmak için Facebook / Google hesap verilerini kullanmanız yeterlidir. Tüm süreç birkaç dakika veya daha az sürer.
 2. Şablon Seçin. Wix, niş içindeki en zengin ve en kaliteli şablon galerilerinden birine sahiptir – temalarının sayısı 550 tasarımı aşıyor. Bu size gerçekten etkileyici bir şablon seçimi sunar. Size kolaylık sağlamak için tasarımlar, ele aldıkları konuya göre tematik kategorilere ayrılmıştır. İhtiyaçlarınıza ve sektör gereksinimlerinize en uygun şablonu seçmek için bunlara göz atın..
 3. Tasarımı Özelleştirin. Şablon seçimini bitirir bitirmez, anında özelleştirmeye devam edebilirsiniz. Var iki şablon düzenleme seçeneği seçim yapabilirsiniz. Yeni biriyseniz, isteği üzerine göndereceğiniz içeriği kullanarak, otomatik modda sizin için bir web sitesi oluşturan Wix ADI aracını kullanabilirsiniz. Başka bir çözüm, masaüstü ve mobil web sitesi sürümleri oluşturmanıza olanak tanıyan entegre bir Wix Editor kullanmaktır. Projeyi özelleştirmek için burada yapabileceğiniz şey içeriği göndermek, resim, video ve diğer medya dosyalarını indirmek. Ayrıca, web sitenize gerekli işlevselliği ve tasarımı sağlamak için widget’ları ve üçüncü taraf hizmetlerini entegre etmek mümkündür.
 4. SEO Ayarlarını Yapma. Wix SEO dostu bir web sitesi kurucusudur, bu da projenizin arama motorlarında etkili bir şekilde tanıtımına özen gösterir. Sistem, entegre bir SEO Wiz aracına sahiptir. SEO parametrelerini ayarlama ve bunun nasıl yapılacağı hakkında adım adım talimatlar sunar.
 5. Bir Plan Seçin. Wix’in ücretsiz bir aboneliği olsa da, sistemi test etmek ve sadece web tasarım becerilerinizi uygulamak için iyi çalışır. Web sitesi özelliklerinin tam listesine erişmek için, web sitesi oluşturucusunun sunduğu ücretli planlardan birine yükseltmeniz gerekir. Wix şu anda birkaç plan Standart ve İşletme / e-Ticaret projeleri için. Hepsi, ücretsiz alan adı bağlantısı, entegre barındırma ve özellikle proje türünüz için önemli olan özel araçlar / özellikler sunar.
 6. Projeyi Yayınla. Yukarıda listelenen tüm adımları tamamladığınızda, web sitesini yayınlamaya hazırsınız. Bu yalnızca birkaç tıklama ile yapılır – sonucun tadını çıkarın ve projeyi yönetmeye, istediğiniz içeriği eklemeye ve gerektiğinde güncellemeye devam edin.

Her şey Wix ile web sitesi oluşturma süreci ile ilgili. Gördüğünüz gibi, bu konuda karmaşık bir şey yok. Kesin olmak gerekirse, algoritma diğerlerinin çoğunluğu tarafından sunulanla hemen hemen aynıdır. popüler web sitesi kurucuları. Her şeyi doğru yaptığınızdan ve kaliteli web sitesi geliştirmeye biraz çaba / zaman yatırmaya hazır olduğunuzdan emin olmak için önerilere bağlı kalın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map