Web Sitesi Oluşturucuları: En İyi Bağlı Kuruluş ve İş Ortağı Programları İncelendi

web sitesi oluşturucularının en iyi satış ortağı ve iş ortağı programları incelendi


Ortaklık programı – bir seferde birkaç hedefe ulaşmayı mümkün kılan en yaygın ve karlı çevrimiçi pazarlama uygulamalarından biridir. Başlamak ve web iş tanıtmak için mükemmel bir fırsat olsun ve onunla kar elde etmek için mükemmel bir şans olsun. Web sitesi kurucularının kullanımı yoluyla bağlı kuruluş pazarlama süreci, diğer web siteleri için trafik üretimi için belirli bir web sitesinin uygulanmasını gerektirir.

Bir web sitesi sahibi olarak, diğer kullanıcıları bu ortaklığın gelirini elde etmek için işbirliği yaptığınız hizmetin ortaklık programına katılmaya teşvik edebilirsiniz. Açıkçası, uzun vadede sisteme ne kadar çok müşteri katılacaksa, karınız o kadar yüksek olacaktır. Alacağınız nihai tutar genellikle, önerileriniz ve çabalarınız nedeniyle sisteme katılan her yeni müşteri için verilen yüzde olarak hesaplanır. Benzer şekilde, gelir, web sitesi isabetlerinin sayısından, çevrimiçi satış hacminden ve ortaklık programının şartlarına bağlı olan diğer parametrelerden elde edilebilir..

Ortaklık programına katılmak için ihtiyacınız olan şey programa kaydolmak ve sağladığı şartları takip etmektir. Web sitesi üreticileri tarafından sunulan en iyi çözümü bulmak için, mevcut en popüler seçenekleri keşfetmek mantıklı. Ve tam olarak bunu yapacağız.

En İyi 3 Ortak ve İş Ortağı Programı

Wix Satış Ortaklığı Programı

Wix ortaklık programı

Wix Satış Ortaklığı Programı – dünyanın önde gelen web oluşturma platformunu tanıtmak ve programa katılmak için birden fazla gelir elde etmek isteyen sistem tutkunları içindir. Web tasarım nişinin yadsınamaz liderlerinden biri olan Wix, farklı türdeki web sitelerini başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılar. Bu, ilk zamanlayıcılardan web tasarım uzmanlarına kadar tüm kullanıcı kategorileri için harika çalışan sistemdir.

Herkes sistemi web sitelerinde tanıtmak ve bunun için komisyon ücretleri kazanmak için Wix Affiliate programına katılabilir. Bunu yapmak için, Ortaklık Programına kaydolmalısınız (işlem kolay ve hızlıdır – sadece bunu yapmak için çevrimiçi formu doldurun) ve web sitenizden yeni kullanıcıları sürmeye başlayarak sisteme katılmaya teşvik etmelisiniz..

Wix Affiliate Programının Temel Özellikleri:

 • Yüksek Dönüşüm Ücretleri. Sistem, satış ortağı bağlantınızla yapılan her dönüşüm (satış) için 100 ABD Doları’nın üzerinde teklif sunuyor.
 • Sınırsız Yönlendirme Sayısı. Sistem, web sitesine yönlendirebileceğiniz tavsiye sayısı ile ilgili herhangi bir sınırlama getirmemektedir. Sonuç olarak, ne kadar çok trafik çekerseniz ve bir Premium Plan için daha fazla müşteri abone olursa, kârınız o kadar yüksek olur.
 • Gösterge Tablosu Erişimi. Satış Ortaklığı Programına katılırken, kampanyalarınızı etkili bir şekilde oluşturabileceğiniz ve yönetebileceğiniz Gösterge Tablosuna erişebilirsiniz. Burada yapabileceğiniz şey, trafik hacmini izlemek, ödeme parametrelerini kontrol etmek, raporları özelleştirmek, ayrıntılı proje istatistiklerini görüntülemek ve birden fazla bölüme erişmek (Uzman Web Seminerleri, Haberler & Kaynaklar, Uzmanlar Merkezi, Araçlar & Rehberler, Uzmanlar Blogu vb.).

Affiliate hesabınıza resmi web sitesinin ilgili sayfasında başvurabilirsiniz. Sistem, 10 gün içinde olası Ortak’ı Onay / Red kararı hakkında bilgilendirecektir. Kötüye kullanım, tanıtım, yasadışı, saldırgan, kötüye kullanım veya başka herhangi bir yasa dışı içerik barındıran web sitelerinin Bağlı Kuruluş Programının koşullarına uymayabileceğini ve bu nedenle buna katılmayı reddedebileceğini unutmayın..

Programa katılmasına izin verilen tüm Ortaklar, doğru raporlama, izleme ve Tavsiye Ücreti kontrolü için ayrı bir İzleme Kodu alacaktır. Bu, Wix reklam öğelerini takarak ve istemcileri sisteme yönlendirecek, sisteme katılmaya teşvik edecek web sitenizdeki sistem bağlantılarını yayınlayarak web sitesi oluşturucuyu tanıtmaya başlama izni verecektir. Sistem ayrıca, web sitenizin ziyaretçilerinin en başından erişeceği çeşitli konuları (küçük işletme, turizm, portföy vb.) Kapsayan açılış sayfalarını seçme fırsatı sunar..

Ödemeler

Ödemelerden bahsetmişken, her Bağlı Kuruluş, sağlanan İzleme Kodu aracılığıyla sisteme katılan her yeni Wix Premium Plan Kullanıcısı için sabit bir gelir elde edecektir.

 • 1-30 güdümlü istemciler için 40 $ / kullanıcı,
 • 30-60 müşteri için kullanıcı başına 60 ABD doları
 • 51’den fazla müşteri için 80 ABD doları / kullanıcı.

Wix, İştirakin yönlendirdiği Referanslı Kullanıcıların satış aktivitelerini sağlayan güncellenmiş periyodik raporları hazırlayacaktır. Bu, sistem tarafından güvenli bir şekilde korunacak geri ödeme tutarını hesaplamak için gereklidir. Toplam 200 $ ‘dan az olmadıkça, finansal geri ödemenizi her takvim ayının sonundan itibaren 45 gün içinde alabilirsiniz. Bu durumda, para otomatik olarak gelecek ayın ödülüne eklenir. Toplam üç ay boyunca 200 $ limitini aşmazsa, Wix, hiçbir yükümlülük altına girmeden sözleşmeyi iptal etme hakkını saklı tutar..

Tüm ödemeler, PayPal sistemi, banka havalesi veya Wix’in her bir dava için en uygun olduğunu düşündüğü herhangi bir seçenek üzerinden ABD doları olarak yapılır.. Sistemin Ortak tarafından yapılan hileli eylemlerle ilgili endişeleri varsa, durumu temizlemek için ödemeyi 180 güne erteleme hakkına sahiptir..

Wix Satış Ortağı Olun

Shopify Satış Ortaklığı Programı

Shopify satış ortağı programı

Shopify Affiliate Program – dünyaca ünlü e-Ticaret yazılımının kullanıcıları ve düzenli müşterileri için gelişmiş ve ödüllendirici bir çözümdür. Şu anda sistem, New York saatleri, RedBull, Tesla Motors, Mozilla ve daha fazlası gibi ünlü markalar da dahil olmak üzere dünya çapında 800.000’den fazla işletme ile iş ortaklığı yapıyor. Yazılım, işlerini minimum destek yatırımı, becerileri ve deneyimi ile potansiyel müşterilere sorunsuz bir şekilde sunabilecek tüccarlar için harika çalışacaktır. Programa katılarak, e-Ticaret işinizi yepyeni bir seviyeye taşıyarak programdan çok sayıda avantaj elde edebilirsiniz..

Shopify Affiliate Programının Temel Özellikleri:

 • Birinci Sınıf Ürün. Shopify Satış Ortaklığı Programı, müşterilerinize en iyi e-Ticaret sektör lideri ile işbirliği sunmayı mümkün kılar, bu da onlara bireysel pazarlama ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler ve deneyimler sunar..
 • Çeşitli Ortaklık Seçenekleri. Shopify, ihtiyaçlarınıza ve seçilen programınıza göre seçebileceğiniz dört tür İş Ortağı sunar. Bunlar, Yönlendirme Ortaklarını (Shopify iş ortağı program sayfasında bir İş Ortağı Hesabı’na kaydolan ve benzersiz yönlendirme bağlantıları oluşturarak veya VAP – Sistemin Geliştirme Mağazası’ndaki satıcılarla doğrudan Katma Değerli İş Ortakları olarak hareket ederek hizmeti tanıtanlar), Geliştiricileri ( sistemin Geliştirici Programı aracılığıyla kayıt yaptıran ve tema uygulamaları oluşturmaktan sorumlu olanlar), Uzmanlar (Shopify Uzmanlar Programına giren ve Shopify Uzmanlar Dizin Listesi’ne dahil olan) ve Artı Ortaklar ( Shopify Plus İş Ortağı Programı’nın şartları).
 • Özel avantajlar. Sistem ortakları, ürün tasarımı, iş geliştirme, proje yönetimi ve test için gerekli olan çok çeşitli yazılım hizmetlerinde özel indirimler alma hakkına sahiptir..
 • Maddi ödüller. Sistem, Ortaklık türü ve planına ve sisteme yönlendirdiğiniz sevk sayısına göre ayrı ayrı hesaplanan gelir payını sunar. Ayrıntılı iade koşullarını ve ödül alternatiflerini burada bulabilirsiniz.

Ödemeler

Shopify, web mağazasının aktif olması ve Ortağın son 12 ay boyunca en az bir Gelir Yaratma Etkinliği tamamlaması durumunda Satıcı tarafından Referans Planı kapsamında elde ettiği ücretleri, Satıcı tarafından sağlanan Ödeme Makbuzu’na göre aylık olarak hesaplar. Ücretler, uygulama veya tema geliştirme yoluyla elde edilen gelire dayalı olarak sistem tarafından Uygulama ve Tema Planları şartları altında hesaplanır. Ödül Planı veya Kanal Programı kullanıcıları için geçerli ücretler, Satıcı tarafından arka arkaya iki ay boyunca sağlanan ödeme makbuzu esas alınarak ayda bir kez hesaplanır..

Sistem, ücretleri Program katılımcılarına dağıtırken iki Ödeme Süresine sahiptir. Bu ayda iki kez olur: ilk Ödeme dönemi ayın ilk yarısında, ikinci dönem ise ayın ikinci bölümünde uzar. Ödeme süresinin sonunda ödemenin toplamının 25 dolardan az olması durumunda, Shopify bir sonraki ödeme döneminin sonuna kadar ödemeyi alıkoyma hakkını saklı tutar..

Sistemin herhangi bir sahtekarlıkla ilgili kaygıları olması durumunda, risk analizi dikkate alınana kadar ödemeyi erteleyebilir veya soruşturma süresi boyunca kesintiye uğratabilir. Sistem ayrıca, İş Ortağı Anlaşması şartlarında belirtilen bazı durumlarda ödeme yapmayı reddetme hakkına sahiptir..

Shopify Satış Ortağı Olun

Bluehost Satış Ortaklığı Programı

Bluehost ortaklık programı

Bluehost Satış Ortaklığı Programı – bağlantıları ve özel banner’ları kullanarak web sitenizde platformu tanıtmanızı mümkün kılan gelişmiş bir Bluehost çözümüdür. Resmi olmak WordPress hosting sağlayıcı, sistem basit kurallar ile gelen ve ciddi zaman ve para yatırımı olmadan trafik oluşturmanıza olanak sağlayan programı geliştirdi.

Programı kaydetmek için öncelikle web sitenizin ayrı bir sayfasında bulunan Ortaklık Programı Kayıt Formunu göndermelisiniz. Başvuru ayrıca onay veya ret kararı hakkında sizi bilgilendirecek deneyimli Bluehost ekibi tarafından incelenecektir. Kabul edilirseniz, Katılımcı Programı, hizmete kaydolan veya web sitenizde yayınlanan bağlantıları kullanan her ziyaretçi için 65 ABD doları sunar. Açıkçası, sisteme ne kadar çok kullanıcı yönlendirirseniz, geliriniz de o kadar yüksek olur.

Bluehost Affiliate Programının Temel Özellikleri:

 • Ücretsiz kaydolma. Sadece platforma kaydolmak birkaç dakika alır ve bunun için hiçbir şey ödemeniz gerekmez! Programa kaydolduktan hemen sonra, sistem web sitenizde kullanmanız gereken kişiselleştirilmiş bir izleme kodu gönderecektir.
 • Gelir Sınırı Yok. Sistem, Bağlı Kuruluş Programını kullanarak oluşturabileceğiniz kâr tutarıyla ilgili herhangi bir sınır koymaz. Bluehost’a ne kadar çok kullanıcı yönlendirirseniz – komisyon tutarı o kadar yüksek olur – bu gerçekten adil!
 • Güvenilir Kontrol. Bluehost güvenilir entegre özel izleme aracını kullanır. Böyle gelişmiş ve özelleştirilmiş bir teknoloji, tam finansal ödül aldığınızdan emin olmak için yönlendirilen ziyaretçi sayısını izlemeye yardımcı olur.
 • Kişiselleştirilmiş Kampanyalar. Platform, her bir kampanyayı bağımsız olarak oluşturma ve özelleştirme fırsatı sunar. Yeniden yönlendirilen trafiği kategorilere ayırmak ve performanslarını izlemek için izleme bağlantılarını kullanabilirsiniz. Burası aynı zamanda kampanyaları dönüşümler, tıklamalar ve diğer özellikler gibi bir dizi önemli parametreyle karşılaştırabileceğiniz yerdir..
 • Tanıtım araçları. Bluehost ile, projenizin niş, görünüm ve hissine mükemmel şekilde uyan reklamlar ve bannerlar seçebilir ve ekleyebilirsiniz. Her neyse, hedef kitlenizi sizden daha iyi bilen, kesinlikle kullanıcının dikkatini çekecek çekici ekler sunabilmek için?

Komisyon ücretleri, her Nitelikli Satın Alma için Bluehost tarafından belirtilen oranlara göre hesaplanır. “Nitelikli Satın Alma” teriminin ima ettiği kuralları ve kuralları bulmak için öncelikle Bluehost’un yönlendirdiği müşteriler tarafından yapılan tüm satın alımlar “Nitelikli” olarak değerlendirilemeyeceğinden, başlangıçta Ortaklık Programının kurallarını okumak mantıklıdır..

Aynı zamanda, program katılımcıları henüz yeni katılmışsa veya program şartlarına göre “potansiyel olarak hileli” olarak nitelendirilebilecek komisyon ücretlerine sahipse, sistem komisyon ücretleri ödemesini alıkoyma hakkına sahiptir. Komisyonlar, ancak Ortak gerekli tüm adres ve vergi belgelerini sağlıyorsa ödenebilir.

Ödeme

Ödemeyi alabilmek için, komisyonların toplamı 100 $ ‘ı aşmalı ve Nitelikli Satın Almaların her takvim ayının sonundan itibaren 90 gün içinde yapılması durumunda. Tüm komisyon ücretleri, ay sonundan veya Ortak ile önceden mutabık kalınan herhangi bir sürenin ardından yaklaşık 45-60 gün boyunca işleme koyulur..

Sistem ödemeyi sözleşmede belirtilen hesaba yapar. Sağlanan bilgilerden herhangi birini değiştirmeniz gerekirse, Bağlı Kuruluş Programı konsolunda seçilen ödeme seçeneğinin değiştirilmesinin iki ödeme döngüsü sırasında geçerli olabileceğini unutmamalısınız. Komisyon ücretlerinizi almak için PayPal veya ACH ödeme sistemlerini seçmek size bağlıdır. Sağlanan hesap bilgilerinde herhangi bir değişiklik yapmaya karar verirseniz veya sistemi kullanmayı reddederseniz, PayPal ödemelerinin orijinal yayın tarihinden sonraki 120 gün içinde yeniden düzenlendiğini unutmayın.. ACH ödeme seçeneğine gelince, Bluehost bunu sadece 90 günlük vadede komisyon bakiyesi 5000 $ ‘ı aşan kullanıcılara sunma eğilimindedir..

Bluehost Satış Ortağı Olun

En iyi 3 web sitesi üreticisinin Ortaklık programlarının yanı sıra, çalışmak için bir platform seçerken de seçebileceğiniz iki değerli alternatif var..

uKit Satış Ortaklığı Programı

uKit ortaklık programı

uKit Affiliate Program – en iyi küçük işletme web sitesi üreticilerinden biri tarafından sunulan yararlı bir kar oluşturma çözümüdür. Profesyonel web geliştiricilerinin, serbest tasarımcıların ve diğer niş uzmanların sisteme yönlendirdikleri kullanıcılar için finansal ödül kazanmasını mümkün kılar.

Web sitesi oluşturucu, bu kullanıcının sisteme yatırım yaptığı toplam ödeme tutarı temelinde hesaplanan her yeni kayıtlı yönlendirilmiş kullanıcı için% 30 tazminat sağlar. uKit maksimum ödeme tutarı için herhangi bir sınırlama getirmemiştir. Ne kadar çok, o kadar iyi. Programın koşullarına bağlı olarak, birden fazla promosyon ve pazarlama aracıyla Satış Ortaklığı Kontrol Paneline tam erişim elde edersiniz. Ek olarak, program miktarı, çeşitliliği ve şartları seçilen plana bağlı olarak çok sayıda gelir yaratma seçeneği içerir.

Web sitesi oluşturucusu, ödemelerin toplamının 50 ABD dolarını aştığını belirten web yöneticisinin isteği üzerine ödeme yapar. Para 14 gün boyunca sistemde saklanır. Ödemeler PayPal veya Webmoney sistemleri ile yapılır.

UKit Satış Ortağı Olun

Weebly Satış Ortaklığı Programı

Weebly satış ortağı programı

Weebly Ortaklık Programı – Weebly web sitesi oluşturucu tarafından sağlanan bir başka popüler çözümdür. Özel yapım projelerin geliştirilmesine odaklanan serbest çalışanlar için harika çalışıyor. Sistemin sağladığı pazarlama ağı, web sitesi oluşturucu ve bir web yöneticisi arasında aracı görevi gören ShareASale programı olarak da bilinir.

Bağlı kuruluşlara çeşitli gerçek zamanlı izleme, raporlama araçları ve düzenli aylık komisyon ücretleri sunar. Önemli olan, programa katılma niyeti olan herkes için kesinlikle ücretsiz.

Weebly ortaklık programının faydaları arasında, her bir tahrik edilen kullanıcı için alınan% 30 komisyon ücretlerinden bahsetmek mantıklıdır. Sistem, davet edebileceğiniz müşteri sayısı veya kazanabileceğiniz komisyon miktarına herhangi bir sınır koymaz. Diğer bir özellik, daha fazla esneklik sağlayan ve kullanıcılar uzun süre dönüşüm yapmakta tereddüt ettiklerinde bile ödeme almanıza olanak tanıyan 120 Günlük Çerez Penceresidir..

Son olarak, Weebly programı, web sitesi oluşturucusunun yüksek EPC’lerini kullanarak web sitenizin trafiğinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Sistemin sağladığı normal bonuslar sayesinde daha fazla kazanç fırsatı elde edebilirsiniz.

Weebly, iştiraklere her ayın 20. gününde doğrudan para yatırma, çek veya Payoneer sistemi üzerinden ödeme yapar. Ancak, ödemenizi almak için komisyon ücretleriniz 50 $ ‘a eşit veya daha yüksek olmalıdır.

Weebly Satış Ortağı Olun

Sonuç olarak

Web tasarımı niş statik kalmaz – seçenekleri ve avantajları düzenli olarak ortaya çıkmaya devam ederek kullanıcılara sınırsız yaratma özgürlüğü ve gelişmiş tasarım özelleştirme seçenekleri sunar. Hiç şüphesiz, çoğu kullanıcı iş fırsatlarını başlatmak ve büyütmek için web sitesi oluşturucularının sınırsız değerlerini test etmeye karar verir. Bu bağlamda, web sitesi kurucuları tarafından sunulan Ortaklık Programlarının esaslarını kullanmak, genellikle makul bir çözümdür..

 • Wix Satış Ortaklığı Programı en iyi ortaklık programıdır geniş bir hedef kitle için harika çalışan ve değerli koşullarda çeşitli gelir oluşturma seçenekleri sunan.
 • Shopify Affiliate Programı, e-Ticaret web sitesi sahipleri için mükemmel bir çözümdür, işlerine yeni başlayan veya trafik ve yüksek komisyon oranları kazanmak için tanıtmayı planlayanlar.
 • Bluehost Satış Ortaklığı Programı da dikkate değer platform dünyaca ünlü WordPress CMS’nin resmi hostingidir.

uKit ve Weebly, kullanıcılarına da sunabilecekleri çok güçlü iki sistemdir. Her iki sistem de pazarlama ve web sitesi tanıtım fırsatlarını geliştirmek için Satış Ortaklığı Programları sunar. Her iki web sitesi oluşturucu, yayında incelenen İlk 3 sisteme mükemmel yedek olarak kullanılabilir.

Web Sitesi Kurucuları Ortaklık Programları Karşılaştırma Sepeti

WixShopifyBluehostuKitWeebly
Ödeme modelibir kerebir kerebir kerekalıcıbir kere
Komisyon ücreti (EBM)40 $ ile 80 $ arası25 $ ‘dan 2000 $’ a kadar65 $% 30% 30
Minimum para çekme$200 dolar25 $100 $50 $50 $
Ödeme periyoduayda birayda iki kereayda biristediğin zamanayda bir
Ödeme bekletme45 günler14 gün45-60 gün14 gün20 gün
Çerez süresi90 gün30 gün90 gün365 gün120 gün
Ödeme şekliPayPal, banka havalesiPayPal, ACH ödemesiPayPalPayPal, WebmoneyÇek, doğrudan depozito, Payoneer
UygulamakUygulamakUygulamak
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map