Web Tasarım Ajansı Oluşturma

bir web tasarım ajansı kurmak


Bireyler ve şirketler web tasarımı alanında tanınma yolunda çeşitli engellerle karşılaşmak zorundadır. Pek çok özel ekip ve köklü markalarla, yeni girişimler ve serbest çalışanlar zirveye çıkmak için mücadele etmek zorundalar. Giderek daha fazla uzman hazır web oluşturma çözümlerini seçmenin gerçek değerini fark ederken bazıları gerçekten başarılı oluyor.

Web tasarım endüstrisi, başarıya giden yolda ana engeller gibi görünen bazı boşluklarla birlikte gelir, White Label hizmetleri powered by SaaS web sitesi oluşturma araçları, şirketlerin ve bireylerin beyaz etiket satıcısı veya iş ortağı olmak için yeterli kaynak ve geçmişe sahip hedef kitlelerine ulaşmasını kolaylaştırır. Bu kez, web tasarım işinizi başlatmanıza yardımcı olabilecek beyaz etiket seçenekleri sunan en iyi web sitesi üreticilerinden bazılarını inceleyeceğiz.

1. Yer işareti

Bookmark Web Tasarım Ajansı

Bookmark, başarılı bir web tasarım işi başlatmak için yenilikçi teknolojileri kullanan gelişmiş AI tabanlı beyaz etiket web sitesi oluşturucusudur. Onun Ajans Programı hem şirketler hem de yeni gelir kaynakları arayan kişiler için iyidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 750 işletme kategorisiyle 3 dakikadan daha kısa sürede müşteriler için profesyonel siteler oluşturabilirsiniz.

Bookmark Web Tasarım Ajansı Gösterge Tablosu

Platform, kullanıcıların tüm müşterileri tek bir yerde izlemek için tek bir gösterge tablosuyla tam ölçekli bir web tasarım ajansı oluşturmalarına olanak tanır. Müşterilerinizin her biri, gerekli değişiklikleri ve güncellemeleri kendi başlarına yapmak için benzersiz giriş ve şifre ile hesabına bireysel olarak erişebilir. Aynı zamanda hesaplarına gösterge tablosundan uzaktan erişebileceksiniz.

Hem ajanslar hem de bireyler, Stripe tarafından desteklenen kendinden entegre bir satıcı işlemcisine sahip esnek faturalandırma sistemini takdir edecekler. Sistem tamamlanan veya reddedilen her satın alma işleminde sizi uyarır. Bir web tasarım ajansı veya bireysel olarak, sabit bir ücret ödeyip ödemeyeceğinizi ve ödeme işlemini kendiniz halletmeyi seçebilirsiniz. Bu durumda, ücretler müşteri ve planların miktarına bağlı olarak değişebilir.

Yer İşareti Ödeme Yöntemi

Örneğin, bir Profesyonel plan müşteri başına 7 $ ila 10 $ arasında ücret alırken, İş planında 17 ila 20 $ arasında değişen oranlarla gelir. Veya müşteri miktarına ve ücretlere rağmen, her satın alma işleminden% 60 kazanç elde ederek Yer İşareti’ne fatura bırakabilirsiniz. Temsilci olmak yılda 99.95 dolardan başlayacak. Sistemin nasıl çalıştığını kontrol etmeniz gerekiyorsa, 14 günlük ücretsiz deneme yalnızca ihtiyacınız olan şeydir.

Bookmark Agency’yi deneyin

2. Ucraft

Ucraft Beyaz Etiket

Ucraft ödüllü güçlü bir web sitesi oluşturma aracıdır Beyaz Etiket çözümü. Web tasarım ajansları ve müşterileri için web siteleri kolayca oluşturmak isteyen kişiler için iyidir. Çözüm işletmeler ve serbest çalışanlar için iyidir. Güncel bir web sitesi oluşturucu, yerleşik faturalandırma araçları ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Platformun beyaz etiketli web sitesi oluşturucusu, özel reklam içermeyen, kendi markalı siteler oluşturmak için iyi bir çözümdür. Pazarlaması ve tanıtımı kolay olan benzersiz web sitenizle sağlam bir çevrimiçi varlık oluşturabilirsiniz. Şirketin tanınmasını artırmak ve müşterilerinizle etkileşime başlamak için kendi logonuzu ve marka adınızı girmeniz yeterlidir.

Ucraft Logo Oluşturucu

Ucraft, müşterilerinizle etkileşime geçmek için yeterli araç sunar. Kendi fiyatlandırma planlarınızı oluşturmak ve doğrudan müşterilerinizden sipariş almakta serbestsiniz. Yeni web sitelerinde gerekli tüm değişiklikleri yapmak için bireysel giriş ve şifre alacaklar. Burada bazı özel faturalandırma araçlarını düşünebilirsiniz. Neyse ki, Ucraft beyaz etiket çözümü üçüncü taraf ödeme sistemi entegrasyonları gerektirmez. Platform tüm satın alımları sizin için işleyecektir.

Ucraft Editörü

Tüm iletişim ve etkileşim araçları ince ayar yapıldıktan sonra, müşterileriniz için web siteleri oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ucraft, büyük teknik altyapı gerektirmeyen, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucuya sahiptir. Herkes Google Cloud tarafından sunulan ücretsiz barındırma ek olarak sezgisel bir sürükle ve bırak sistemi ile kendi web tasarım firmasını başlatabilir. WordPress. Planınıza bağlı olarak istek üzerine kendi şablonlarınızı ve kendi tasarladığınız Ucraft profesyonel düzenlerini kullanmakta özgürsünüz.

Bireyler ve web tasarım ajansları için plan aylık 479 $ ‘dan başlar, bu maliyet-etkin olmaktan çok uzaktır. Sınırlı bir bütçe olması durumunda daha az pahalı çözümlere ihtiyacınız olabilir.

Ucraft White Label’ı deneyin

3. IM Oluşturucu

IM Creator Beyaz Etiketi

IM Creator, Beyaz Etiket öncüleri arasında harika çözümler bayiler, bireyler, web tasarım ajansları ve barındırma sağlayıcıları için. Kullanıcılar, farklı ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış birkaç plan arasından seçim yapabilir. Sistem, markanızı çevrimiçi kurmanıza, büyütmenize ve pazarlamanıza izin veren gelişmiş teknolojilerle güçlendirilmiştir..

IM Creator’ı kullanmaya başlamak çok basittir. Sistemin, Beyaz Etiket çözümüne kolayca dahil olmanızı sağlayan kendi özel kurulum sihirbazı vardır. Tam markalı web tasarım ajansı web sitenizi başlatmak yaklaşık birkaç dakika sürer.

Tam markalı işinizi sıfırdan oluşturmaya başlayabilir veya IM Creator yeniden markalama özelliklerini tercih edebilirsiniz. Bu, özel reklamlar ve etiketler olmadan kendi alan adınızı veya marka adınızı kullanmakta özgür olduğunuz anlamına gelir. Üçüncü taraf platformlarını da entegre etmeye gerek yoktur.

IM Creator Beyaz Etiket Gösterge Tablosu

Sistem, oluşturulacak site miktarıyla sınırlı değildir. Her plan sınırsız lisans içerir, yani müşterileriniz için ekstra ücret veya ek ücret ödemeden ihtiyaç duyduğunuz sayıda web sitesi oluşturabilirsiniz. Dahası, müşterileriniz sınırsız depolama alanına sahip olacak ve rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlayacaktır. Platform, dönüşüm oranını ve diğer önemli KPI’ları gösteren ayrıntılı raporlar içeren yerleşik bir izleme sistemine sahiptir. Ancak, tüm planlarda mevcut değildir. Bu nedenle, iş gereksinimleriniz için yeterli özellik sağlayanı seçmeniz gerekir.

Paketlere gelince, Standart Beyaz Etiket planı için giriş fiyatı yıllık 350 $ ‘dır. Sınırsız lisansla birlikte gelir ve serbest çalışanlar ve küçük şirketler için iyidir. Host It Yourself planı, yılda 2.500 $ ‘lık genişletilmiş özellik listesi ile birlikte gelir. Büyüyen web tasarım ajansları ve hosting şirketleri için en iyisidir. Her plan 7/24 destek içerir.

IM Creator Beyaz Etiketini deneyin

Bir Web Tasarım İşletmesinde Beyaz Etiket Kullanmanın Temel Avantajları

White Label hizmetleri üretkenliği artırır. Bunun dışında, özel web tasarımcıları kiralama bazı görevleri tamamlamak için. Bu gerçek, üçüncü taraf işbirliğini daha uygun maliyetli hale getirir. Beyaz etiket platformlarını kullanmanın başka nedenleri şunlardır:

 • Müşterilere Görünür Olun – Beyaz Etiket hizmetleri, rakipler arasındaki görünürlüğü ve tanınırlığı artırmanıza olanak tanır. Aynı zamanda, aynı anda birkaç çalışan projeye odaklanabilir ve müşterileriniz için hayati önem taşıyan son tarihi asla kaçırmazsınız..
 • Geliştirilmiş Müşteri Sadakati – markalı hizmetler sunabilirsiniz. Kesinlikle güvenilirliğinizi ve güvenilirliğinizi artıracaktır. Şirketinizle ilişkili bir marka adı, müşterilerin sadakatini güçlendirir.
 • Profesyonel Yardım – Bu avantaj yeni başlayanlar için harika. Deneyimi az olan web tasarımcıları her zaman beyaz etiket paketindeki daha deneyimli uzmanların profesyonel yardımına güvenebilirler. Müşterileriniz üzerinde marka adınız olan kusursuz bir ürün alacaklar.
 • Uygun maliyetli çözüm – Bu özellik hem cüzdanda rahatlık isteyen bireylere hem de sınırlı bütçeli web tasarım ajanslarına atıfta bulunur. Bir ajansı sıfırdan başlatmak, beyaz etiketi tercih etmekten daha pahalı görünebilir.
 • Sorun giderme – zaman zaman müşterinin şikayetlerini ele almanız gerekecektir. Herhangi bir iş alanı için% 100 doğaldır. Beyaz bir etiketle, farklı sorunları çözmek için profesyonel bir asistana sahip olursunuz. Bazı platformlar, para iade garantileri, proje revizyonları, ücretsiz stereotipler, vb. Gibi ek özellikler sunar..

Özellik platformdan platforma farklılık gösterebilir. Bu nedenle, beyaz etiket sağlayıcısı seçerken çok dikkatli olmanız gerekir. Web tasarımı kusursuz kalite ve güncel özelliklerle ilgilidir. Bu nedenle, ajansınız için platformu seçmeden önce bazı önemli faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir.

White Label İş Ortaklarını Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygun bir beyaz kararsız iş ortağı seçmek, web üzerinde ajans itibarınızı tanımlayacaktır. Her zaman yardım arayanların siz olmadığını, sizi temsil etmenin Beyaz Etiket ortağı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, aşağıdakilere dikkat ettiğinizden emin olun:

 • İyi form – gelecekteki hedeflerinizi dikkate alınız. Bir web tasarım ekibi veya uzantı arayan bir serbest çalışan mısınız? Bazı platformlar yeni başlayanlar veya öğrenciler için özel özellikler sunarken, diğerleri zaten mevcut ajanslara daha fazla odaklanmaktadır. Özel amaçlarınıza uygun olanı seçin.
 • Çevrimiçi İtibar – Web üzerindeki yıldız itibar her zaman önemlidir. Bilinmeyen şirketlerle işbirliği yapmak zaman kaybından başka bir şey değildir. Web’de görünen güvenilir ortakları seçin. Aksi takdirde onlarla çalışmanın bir anlamı yok.
 • şeffaflık – bir dürtmede domuz almak pek iyi bir fikir değildir. Bir platformun ücretsiz deneme sürümünün demo sürümüne sahip olduğundan emin olun. Sözleşme ve fiyatlandırma şartlarına dikkat edin. Tüm bölümler açık ve anlaşılması kolay olmalıdır.

Alt çizgi

Web tasarım iş niş girmek iyi teknik arka plan, yaratıcılık ve yenilikçi bir yaklaşım gerektirir. onlar için web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda müşterilerin gereksinimlerini karşılamanın tek yolu budur. Beyaz etiket web sitesi oluşturma platformları karşısında şirket içi ortakları tercih etmediğiniz sürece temel kaynakların eksikliği zor bir zorluk olabilir.

Yer imiBookmark, gelişmiş bir AI web sitesi oluşturucusudur. Sadece kendi web tasarım ajansı başlatmayı planlayanlar için iyidir. Uygun fiyatlar ve bir dizi temel özellik yalnızca birkaç dakika içinde çevrimiçi olmanıza ve müşterileriniz için işlevsel web siteleri oluşturmaya başlamanıza olanak tanır. bookmark.com

UcraftUcraft White Label çözümü, işletmenizi çevrimiçi ortamda oluşturmak, markalamak ve pazarlamak için yeterli araçlara sahip biraz daha esnek bir platformdur. Zengin özelliklere sahip plana rağmen fiyat, özellikle bu yıllık feese’yi ödemeyi zor bulabilen serbest çalışanlar için biraz fazla yüksek. Ucraft.com

XPRS IM Creator, bireylerin ve şirketlerin gereksinimlerini karşılamak için çeşitli planlara sahip en esnek çözüm gibi görünüyor. Beyaz etiket çözümü, dönüşümleri izlemek için sınırsız lisans, kullanıcıların gösterge tablosu ve izleme sistemi ile birlikte gelir. imcreator.com

Üçüncü taraf kaynaklarını kullanmanın ana fikri, nihai YG’nizden asla emin olamayacağınız için, hem hizmet hem de müşterilerle kademeli olarak karşılıklı ilişkiler kurmaktır. Şirket içi bir ortağa sahip olmak, gelecekteki işletmenizin beklenmedik çökmelere neden olmasını engelleyebilir. Bu nedenle, seçtiğiniz platformun ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan% 100 emin olmalısınız.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map