Wix gibi bir Web sitesi oluşturma platformu oluşturma

Wix gibi bir Web sitesi oluşturma platformu oluşturma


kullanım kolaylığı ve özellikleri nedeniyle kendisi için bir isim yapmıştır. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar, müşteriler için çevrimiçi projeler oluşturma konusunda hala daha fazla seçenek istemektedir. % 100 doğal görünen ilk geliştiriciye bağımlı olmak istemiyorlar.

Wix gibi kendi özel web sitesi oluşturucunuza sahip olmak, özellikle müşteriler için siteler oluşturursanız daha fazla potansiyele sahip gibi görünüyor.

Bütün bunlar söylenirken, sorunu çözmenin iki ana yolu vardır:

 • Birincisi, gerekli yazılımı kendiniz geliştirmektir.
 • Faydalanmanın ikinci yolu esnek Beyaz Etiket çözümleri web endüstrisinden bazı büyük isimlerle teslim edildi.

İlk yol derinlemesine kodlama ve programlama bilgisi gerektirse de, ikincisi daha basit ve daha hızlı bir yol, özellikle teknisyen olmayanlar için.

Beyaz Etiketleme veya Kurum İçi Geliştirme

Sıfırdan yeni bir platform başlatmak için bir dizi varlık gerekir. Teknik bilgi ve becerilerin yanı sıra, bir ekipte çalışıyorsanız gerekli tüm ekipman, yazılım, personel eğitimi ve geliştirme sürecinde diğer kaçınılmaz baş ağrılarına da hazır olmanız gerekir..

Tabii ki, dış kaynak kullanımı bir çıkış yolu olabilir. Ancak, profesyonel geliştiriciler işe büyük maliyetlerle sonuçlanacak ve uzun özelleştirme süreci. İleride güncellemeler, değişiklikler, bakım ve destek gerektirecek kullanıma hazır bir web sitesi oluşturma platformu oluşturmak haftalar veya aylar alabilir..

Böyle bir durumda Beyaz Etiketleme daha basit, daha hızlı ve daha etkili bir yöntem olarak gelir. Buradaki en önemli fayda, tekerleği yeniden icat etmek zorunda olmamanızdır. White Label platformları, zaten entegre varlıklar, teknolojiler vb. İle tam zamanlı kullanıma hazır bir web sitesi oluşturma çözümü sunar. Sizin için işleri netleştirmek için White Label’ın gerçekte ne olduğunu bulalım.

Beyaz Etiket Terimini Tanımlama

Diyelim ki birisi tanıtmak isteyebileceğiniz bir hizmet veya ürün zaten üretti. Beyaz Etiketleme fikri, diğer kişilerin bu ürün veya hizmete kendi marka adlarını koymalarını ve sabit bir ücret karşılığında kullanmalarını sağlamaktır.

Web sitesi oluşturucularına referansla, yazılımı kendiniz geliştirmeye gerek kalmadan ticari ve diğer amaçlar için kendi logonuz ve marka adınızla bir web sitesi oluşturucu kullanmanıza izin verilir. Sonuç olarak, paradan tasarruf edersiniz ve gerekli tüm varlıkları pakete alırsınız.

Beyaz Etiket Aramanın Faydaları

Bazıları, kendi markalarını tanıtırken üçüncü taraf teknolojilerini kullanmanın neredeyse en iyi fikir olmadığını düşünebilir. Bu çok sayıda faktöre bağlıdır. Beyaz Etiketler genellikle daha uygun maliyetlidir. Ayrıca, kullanıcılar aşağıdaki avantajlardan bazılarını takdir edeceklerdir:

 • Uzman Çalışma. Kullanıcılar, kendi çözümlerini geliştirmeye gerek kalmadan uzman çözümlere ve teknolojilere tam erişim elde eder. White Label tekliflerine sahip popüler web sitesi üreticileri, zengin bir özellik seti ve ekstra avantajlarla sıfırdan yeni projeler oluştururken verimliliklerini kanıtladılar. Bundan daha iyi bir şey yaratabilir misin??
 • Rafine ve Test Edilmiş Platform. Popüler web sitesi oluşturucular dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından test edilmiştir. Bu, ince ayar işleminin gerekli olmadığı anlamına gelir. Zaten kullanıcıların gereksinimlerini karşıladıkları için mevcut özellikleri değiştirmeniz gerekmez.
 • Uygun maliyetli çözüm. Beyaz etiketleme, özel bir geliştirme ekibi tutmanıza gerek olmadığından tasarruf etmenizi sağlar. Seçenek nominal bir ücret karşılığında kullanılabilir. Bunu kullanmak kendi şirket içi geliştiricinizle aynıdır.
 • Marka Tanıtımı. Yeni bir projeyi sıfırdan başlatmak, pazarlamak ve tanıtmak gerektiğinden zorlu bir iştir. Başarı neredeyse hiç garanti edilmez. Beyaz Etiketleme, tanınmayı artırmayı kolaylaştıran sağlam platformlar sunar.

Sonuç olarak, yeni yazılımın kodunu kendiniz dışa aktarmak veya yazmak yerine nihai bir baskı çözümü elde edersiniz. Ayrıca, çeşitli seçenekleri göz önünde bulundurarak istediğiniz web sitesi oluşturma şeklini seçebilirsiniz. Piyasadaki en iyilere bir göz atalım.

IM Creator Beyaz Etiketi

IM Creator Beyaz Etiket Çözümü

IM Creator – bloglar, portföyler, dijital mağazalar, küçük işletme siteleri vb. Gibi farklı web sitesi türleri oluşturmak için yeterince esnek bir yazılımdır. Markalarını tanıtmak ve büyütmek için basit bir yol arayan bireyler ve şirketler için benzersiz Beyaz Etiketleme özelliklerine sahiptir..

Buradaki en önemli fayda, IM Creator’ın neredeyse Wix ile aynı arayüze ve işlevselliğe sahip olmasıdır. Beyaz etiketleme çözümünü kullanmak, kendinize benzer bir yazılım bulmanızı sağlayacaktır. Teklif, farklı kullanıcı kategorilerinin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır:

 • Serbest çalışanlar ve teknik beceri sahibi olmayan kişiler. Basit bir kurulum 3 tamamlama 3 kolay aşama gerektirir. Bir kurulum sihirbazı işlemi sizin için tamamlayacaktır. Başlangıç ​​için mükemmel seçim.
 • Web ve Tasarım Stüdyoları tek başına benzersiz bloklar veya sözde şeritler oluşturmak için tam CSS erişimi içeren ekstra özelliklerden yararlanabilir. Teklif, kullanıcılar için özel bir cPanel ve kaldırılan IM Creator reklamlarıyla birlikte gelir.
 • Alan Adı Kayıt Kuruluşları ve Barındırma Sağlayıcıları entegre Google Cloud sunucusu, web sitesi oluşturucu API’sına erişim ve diğer harika özelliklerle Beyaz Etiket teklifinden yararlanabilir.

IM Creator Beyaz Etiket maliyeti: fiyat, bireysel hizmet sağlayıcılar için basit bir paket için yılda 350 $ ‘dan başlar ve alan adı ve barındırma platformları için yıllık 25.000 dolara kadar çıkabilir.

IM Creator Beyaz Etiketini deneyin

Ucraft Beyaz Etiket

Ucraft Beyaz Etiket Çözümü

Ucraft – yüksek kaliteli müşteri hizmeti sağlamak için kendi hazırlanmış Beyaz Etiketini bir dizi araçla sunan bir yazılımdır. Tıpkı Wix gibi, Ucraft’ın e-Ticaret de dahil olmak üzere farklı web sitesi türleri için ayrı planları vardır. Dahası, her iki platformda da hızlı sayfa özelleştirme, ürün yönetimi ve içerik düzenleme için sürükle ve bırak düzenleyicisi vardır.

İster girişimci olun ister web tasarım ajansını temsil edin, ihtiyaçlarınızı karşılayan paketler bulabilirsiniz. Mevcut Beyaz Etiket modelleri, içerdikleri için Wix-lie siteleri oluşturmanıza izin verir:

 • SaaS Beyaz Etiketleme. Kişisel web sitesi oluşturucunuzla aynıdır. Çözüm, küçük veya orta karmaşıklık düzeyindeki görevler için iyi olabilir. Entegre özellikleri kullanarak müşterileriniz için bloglar, portföyler veya küçük online mağazalar oluşturma şansınız olacak. İyi haber şu ki, erişimi kontrol ediyorsunuz ve müşterilere projeleri kendi başlarına özelleştirmelerine izin verebilir.
 • Özel Beyaz Etiketleme. Model, geliştirme ekipleri veya bağlı kuruluş ve yeniden satış projelerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen şirketler gibi daha büyük hizmet sağlayıcılara uyacak daha karmaşık bir ekosistem kurar.

Ucraft Beyaz Etiket maliyeti: Gelişmiş Özel Beyaz Etiketleme aylık 1899 $ ‘dan başlarken fiyat bir SaaS modeli için aylık 799 $’ dan başlıyor.

Ucraft White Label’ı deneyin

Yer İşareti Ajansı

Yer İşareti Ajansı

Bookmark – çeşitli Beyaz Etiketleme ve ortaklık fırsatları sunan gelişmiş bir web sitesi oluşturma platformudur. Çözüm esas olarak kendi web tasarım stüdyolarını başlatmak için istekli müşterilere uygun olacaktır.

Bookmark ve Wix benzerlerini kullanır AI teknolojileri. Wix gibi, Bookmark da Yapay Zeka ve makine öğrenimi ile dakikalar içinde site oluşturmayı sağlayan tam otomatik bir süreç sağlar. Beyaz etiketleme çözümü, platformun faturalandırma işleminizi gerçekleştirmesini sağlayan işlevlerle birlikte gelir. Özel bir beceri olmadan, uygulanan AI teknolojileri sayesinde dakikalar içinde güncel ve mobil uyumlu siteler oluşturabileceksiniz..

Yer İşareti Ajansının maliyeti: kullanıcılar farklı ödeme modellerini seçebilir. İlki, yaptığınız her satışta% 60’lık bir ömür boyu komisyon ile gelir. Başlamak için yıllık yenileme ile 99,95 $ ödemeniz gerekir. İkinci yol, mevcut planlardan 2 tanesini seçmektir. Müşteri başına sabit bir ücretle bir Profesyonel ve İş planı içerir..

Bookmark Agency’yi deneyin

Sonuç

Gördüğünüz gibi, Wix gibi bir web sitesi oluşturucu oluşturmanın zor kodlama veya programlama ile hiçbir ortak yanı yok. İhtiyacınız olan tek şey sağlamak istediğiniz hizmet yelpazesini tanımlamak ve uygun bir Beyaz Etiketle eşleşen bir yazılım seçmek.

Hazır platformları seçmek daha ucuz ve daha hızlıdır. Sonsuz kod parçalarıyla ve en başından başlayarak en ufak bir fikir olmadan kendi başınıza kalmak yerine çeşitli sorunları çözmek için eksiksiz bir varlık, teknoloji, yazılım ve destek seti elde edersiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map